Hoşgeldiniz!

drone

Çatıda Güneşlenen Hatunu Dikizlemek 00:33
Çatıda Güneşlenen Hatunu Dikizlemek 618.048 izlenme - 4 yıl önce Eline quadcopterı alan oraya buraya salıyor. Ama yalan yok ilk defa yararlı bir iş için kullanmışlar. Kullanacaksan böyle şeylerde kullanacan. Fake olma ihtimali de yüksek tabii.
Lauresham'da Ortaçağı Andıran Görüntüler 00:56
Lauresham'da Ortaçağı Andıran Görüntüler 1.837 izlenme - 1 hafta önce Bu haftaki Drone turumuzda, Hessen eyaletindeki bir açık hava laboratuvarını ziyaret ediyoruz. Ortaçağ'daki örneği baz alınarak inşa edilen Lauresham açık hava laboratuvarında, hem geçmişe yolculuk edebiliyor hem de o dönem kullanılan aletleri test etme imkanı bulabiliyorsunuz. YouTube kanalımıza abone olun: https://www.youtube.com/user/deutsche...
Drone'u Bakkala Sigaraya Almaya Yollamak 00:27
Drone'u Bakkala Sigaraya Almaya Yollamak 166.733 izlenme - 3 yıl önce Hava soğuk diye üşenen 2 abimiz sigarayı drone diye tabir ettiğimiz oyuncağı ile almasını izliyoruz. Gelişen teknolojiyle birlikte fiyatları oldukça düşen drone'lar dünya üzerinde birçok yerde kullanılıyor. Türk kullanıcılar ise drone kullanımına bambaşka bir boyut kazandırdı.
Çamlıca Camii’nin İçi Drone ile Görüntülendi 01:35
Çamlıca Camii’nin İçi Drone ile Görüntülendi 1.980 izlenme - 2 hafta önce 6 Ağustos 2013'te temelleri atılan Çamlıca Camisi 35 gün sonra ibadete açılacak. Çamlıca Camii inşaatında sona gelinirken, iskelelerin bir bölümünün söküldüğü caminin içi ilk kez görüntülendi
Amedspor'un Son Dakika Golü Sonrası Kavga Çıkarması! - Drone Kamerası 04:54
Amedspor'un Son Dakika Golü Sonrası Kavga Çıkarması! - Drone Kamerası 24.363 izlenme - 1 yıl önce Bugün oynanan Amedspor - Erzurumspor mücadelesinde, Amedspor'lu yetkililerin facebook üzerinden yaptığı drone canlı yayınında denk geldiğim son dakikalarda Erzurumspor'un 90+2'de attığı gol sonrası amedsporlu bir futbolcu fitili ateşliyor ve olanlar oluyor. Drone kamerası ile her şey daha'da iyi görülüyor.
Akıllara Zarar Drone Performansı 04:03
Akıllara Zarar Drone Performansı 4.424 izlenme - 2 ay önce Ulan hayvan evladı bu nasıl bir kontrol yeteneğidir böyle, drone trenin altından geçiyor, trenin içine giriyor, trenin üstünde duruyor...
Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu 01:02
Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu 20.367 izlenme - 11 ay önce "Aha Bu Gavat Gördü Nerden Gördüyse" (Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu ) Senin yaptığını Çorumlu yapmaz dedi... havadaki Drone'a verdi veriştirdi. Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü Drone'dan kaçamadı.
Drone ile Çaya Şeker Atma Kapışması 06:48
Drone ile Çaya Şeker Atma Kapışması 16.544 izlenme - 8 ay önce Bu videoda çok ilginç ve eğlenceli bir kapışma yapıyoruz. Küçük bir drone ile çaya şeker atmaya çalışacağız. Bakalım bu konuda kim başarılı olacak? YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Paranın Boku Dedirten Dan Bilzerian 04:28
Paranın Boku Dedirten Dan Bilzerian 41.863 izlenme - 3 yıl önce Adam almış yanına avratları burda dronelara sıkıyor evde avratlara. İşte bunlar hep para diyoruz.
Drone ile Marketten Sigara Almak 01:04
Drone ile Marketten Sigara Almak 4.949 izlenme - 3 ay önce Drone ile marketten sigara alarak teknolojiyi yine kendine benzeten bizler.
Makarneks Drone’ları İş Başında 01:01
Makarneks Drone’ları İş Başında 47.418 izlenme - 3 yıl önce Lezzet Drone’larını Harekete Geçirdik Hiç Beklemedikleri Anlarda Bardak Makarneks İkram Ettik
Drone ile Balık Tutmak 01:31
Drone ile Balık Tutmak 1.808 izlenme - 1 ay önce Kısa ve öz. Drone ile balık nasıl tutulur abimiz bize açık ve net gösteriyor efendim. Anlatmaya gerek yok herhalde.
Amerika Askerlerinin Yeni İha'ları 00:59
Amerika Askerlerinin Yeni İha'ları 1.922 izlenme - 3 ay önce Amerika askerleri için üretilmiş sadece 18 gram olan "Dünya nereye gidiyor acep" diye sordurtan inanılmaz teknolojisi.
Drone'un Metrelerce Yükseklikten Kaydettiği Müthiş Görüntüler 01:58
Drone'un Metrelerce Yükseklikten Kaydettiği Müthiş Görüntüler 1.599 izlenme - 2 ay önce Denis Koryakin. Drone'unu 10 bin metre yükseliğe çıkararak muhteşem bir görüntü elde etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Rusya'nın İlk Postacı Drone'unun Kaza Yapması 00:31
Rusya'nın İlk Postacı Drone'unun Kaza Yapması 1.021 izlenme - 2 ay önce Devlet töreni ile tanıtımı yapılan ve ilk teslimatını gerçekleştirmesi beklenen drone'un (Dronun diye mi yazılır bu? Türkçe'si iyi arkadaşlar ÖM) kaza yapışını izliyoruz.
Evlilik Teklifi Anını Kaydedemeyen Beceriksiz Drone Pilotu 01:09
Evlilik Teklifi Anını Kaydedemeyen Beceriksiz Drone Pilotu 2.988 izlenme - 2 ay önce İzlanda'da kız arkadaşına evlilik teklifi yapmaya hazırlanan adam romantikliğin zirve yaptığı anları drone ile kayda aldırmak istemiş. Evlilik teklifi öncesinde her şeyi kaydeden drone tam teklifin yapılacağı sırada kontrolden çıkmış ve en önemli anı kaydetmeyi başaramamış.
Şişme Bebeği Drone İle Uçurmak 00:58
Şişme Bebeği Drone İle Uçurmak 5.552 izlenme - 8 ay önce Amerika birleşik devletlerinde çılgın arkadaşlar şişme bebeği droneye bağlayıp uçurmuşlar. İzliyoruz efendim.
Rami Kışlası Havadan Görüntülendi 03:33
Rami Kışlası Havadan Görüntülendi 1.329 izlenme - 2 ay önce İstanbul Eyüp’te bulunan 250 yıllık Rami Kışlası’nı, Türkiye’nin en büyük kütüphanesi haline getirecek olan proje kapsamında restorasyon çalışmaları devam ediyor. Müze, kütüphane, restoranlar, alışveriş mekanları ve 200 dönümlük peyzaj düzenlemesini içeren restorasyon çalışmaları havadan görüntülendi.
Stada Drone'a Binerek Gelen Eleman 00:32
Stada Drone'a Binerek Gelen Eleman 6.619 izlenme - 12 ay önce Abimiz Portekiz kupa finaline topu Drone üzerinde getiriyor. İzliyoruz.
Kral Şakir - Fil Necati Drone İstiyor 01:51
Kral Şakir - Fil Necati Drone İstiyor 1.435 izlenme - 2 ay önce Fil Necati, okulda gördüğü drone'u çok istiyor bakalım Remzi'yi bunu almaya ikna edebilecek mi? Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Şırnak Uludere'de Drone'lu Aşiret Düğünü 01:57
Şırnak Uludere'de Drone'lu Aşiret Düğünü 3.239 izlenme - 6 ay önce Şırnak'ın Uludere ilçesinde Özgür ve Nurten Ürün, 3 gün 3 gece süren muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi. Yöresel kıyafetli genç kız ve erkeklerin oluşturduğu uzun halaylar drone ile görüntülendi.
Küvet ile İnsan Taşıyabilen Drone Yapan Ekip 04:08
Küvet ile İnsan Taşıyabilen Drone Yapan Ekip 2.020 izlenme - 4 ay önce Küveti daha önce karada ve suda kullanan The Real Life Guys ekibi şimdi havaya çıkarttı ve harika bir hava aracı yaptı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kız Öğrenci Yurdunu Drone İle Röntgenlemek 00:28
Kız Öğrenci Yurdunu Drone İle Röntgenlemek 17.544 izlenme - 2 yıl önce Hanginiz yaptı lan bunu? Biliyorum o pırpırın sahibi bir alkışlarlayaşıyorum üyesi ve şu an burda. Ama şerefsizim güzel fikir, hakkını vermem lazım.
Yarasalar İçin Tasarlanıp Üretilen Drone: Chirocopter 01:28
Yarasalar İçin Tasarlanıp Üretilen Drone: Chirocopter 1.147 izlenme - 2 ay önce Tasarlanan drone, "Chirocopter" [ismini yarasa anlamına gelen chiroptera kelimesinden alıyor,] bünyesinde vücut sıcaklıkları vasıtasıyla yarasaları tespit etmeyi sağlayan termal kamera ile yarasaların yön bulmak için çıkardığı sesleri kaydetmeyi sağlayan bir mikrofon barındırıyor. Aynı teknoloji, yarasaları yerden ve kulelerden kaydetmek için kullanılıyordu, ancak Chirocopter'ın bir avantajı var, üç boyutlu uzayda herhangi bir yere yerleştirilebiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lionel Messi ve Luis Suarez'in Drone'yi Vurma Kapışması 04:03
Lionel Messi ve Luis Suarez'in Drone'yi Vurma Kapışması 6.086 izlenme - 1 yıl önce Japon TV kanalına konuk olan Barcelona'nın iki yıldız futbolcusu, Messi ve Suarez'in kapışması heyecan dolu geçti. Hareket halindeki drone'yi şut çekerek vurmaya çalışan iki futbolcu'nun o anlarını izliyoruz efendim.
The Great Wall of China in 4k - DJI Phantom 4 05:40
The Great Wall of China in 4k - DJI Phantom 4 2.407 izlenme - 5 ay önce - Sawyer's Instagram Filters http://bit.ly/sawyersinstafilters - Filmed entirely on this drone http://amzn.to/2lAgGOR - Check Out All the Daily Videos I Made While in China!! - Subscribe for new videos everyday http://bit.ly/ZMLOuV - Find Me on Instagram! @Sawyerhartman - More Thru My Eyes Videos http://bit.ly/ZMLOuV -Follow Me On Twitter and tell me how you enjoyed it! http://www.twitter.com/Sawyerhartman If You've read this far just comment something nice, and have an awesome day xx
Havacılık Tarihine Yön Veren Önemli İcatlar 01:24
Havacılık Tarihine Yön Veren Önemli İcatlar 1.030 izlenme - 3 ay önce İskenderiyeli Heron ile başlayan havacılık serüveni, yenilenebilir enerjiyle dünyanın etrafını dolanabilen uçağa kadar geldi. 2018'de ise şirketler pille çalışan yolcu uçağı üretmek için birbiriyle yarışıyor. Heron'dan bugünne havacılık tarihinin dönüm noktaları sizlerle.
Drone ile Balık Avladı 03:27
Drone ile Balık Avladı 10.389 izlenme - 2 yıl önce Oltasının ucunu drone'a bağlayan bir adam, denizden kocaman bir balık yakaladı. İnsansız hava aracı olan drone'lar artık sadece görüntü almak veya keşif yapmak için değil, çeşitli amaçlar için kullanılmaya başlandı. DRONE İLE BALIK AVLADI Oltasının ucunu drone yardımıyla denizin açık alanlarına götüren adam, kocaman bir balık avladı.
Bayburt'ta Drone İle Kurt Sürüsü Takip Etmek 01:06
Bayburt'ta Drone İle Kurt Sürüsü Takip Etmek 6.823 izlenme - 1 yıl önce Bayburt'ta Yedigöze köyü sakinleri her zaman kurtlar bizi izliyordu bir seferde biz onları izleyelim demişler ve drone alarak çekim yapmaya başlamışlar.İzliyoruz
Drone İle Mangal Yakan Yurdum İnsanı 00:38
Drone İle Mangal Yakan Yurdum İnsanı 5.087 izlenme - 1 yıl önce Türklerin eline Drone verirsen etinden sütünden yararlanırlar elbette mangalı yakarlar. Drone ile mangal yakan yurdum insanını izliyoruz.