Hoşgeldiniz!

drone

Yasin Öztekin Antrenmanda Drone Avladı 00:31
Yasin Öztekin Antrenmanda Drone Avladı 1.597 izlenme - 6 gün önce Bursaspor oyuncusu Yasin Öztekin antrenmanda kayıt yapan drone'u vurmayı denemiş ve başarmış. Daha sonra yılan yere çakılmış.
Timsaha Yem Olan Drone 00:37
Timsaha Yem Olan Drone 1.328 izlenme - 2 hafta önce Florida Everglades'de sulak bir alanda bulunan timsahın kendisini çeken drone yakaladığı anlar şaşkına çevirdi. İzleyenlerin çığlıkları arasında drone ısıran ve çiğneyen timsahın bir süre sonra ağzından duman çıktığı gözlendi. Timsahın akıbeti ise bilinmiyor.
Drone'u Bakkala Sigaraya Almaya Yollamak 00:27
Drone'u Bakkala Sigaraya Almaya Yollamak 166.880 izlenme - 7 yıl önce Hava soğuk diye üşenen 2 abimiz sigarayı drone diye tabir ettiğimiz oyuncağı ile almasını izliyoruz. Gelişen teknolojiyle birlikte fiyatları oldukça düşen drone'lar dünya üzerinde birçok yerde kullanılıyor. Türk kullanıcılar ise drone kullanımına bambaşka bir boyut kazandırdı.
Belgeselcilerin Drone’u Martıların Hışmına Uğradı 02:16
Belgeselcilerin Drone’u Martıların Hışmına Uğradı 3.443 izlenme - 3 ay önce Sinop'a belgesel çekimleri için gelen ekibin şehir merkezinde havadan görüntü almak için uçurduğu drone martıların saldırısına uğrayarak denize düştü.
Burj al Babas Villaları 02:24
Burj al Babas Villaları 24.593 izlenme - 3 yıl önce Yaparım! Tamam! Yapı Ustası! İnsana sanki Age of Empires oyunu videosu izliyormuş gibi hissettiren, Mudurnu'da inşaa edilen villaları izliyoruz.
Makarneks Drone’ları İş Başında 01:01
Makarneks Drone’ları İş Başında 47.451 izlenme - 6 yıl önce Lezzet Drone’larını Harekete Geçirdik Hiç Beklemedikleri Anlarda Bardak Makarneks İkram Ettik
Drone Gören Masum Köylü 00:47
Drone Gören Masum Köylü 20.073 izlenme - 3 yıl önce Köyünde ineklerini otlatırken ilk defa drone ile karşılaşan amcanın tepkisi oldukça ilginç olmuş. Drone üzerindeki kamera bu anları kaydetmiş.
Drone Suya Düşmesin Diye Kendini Feda Eden Adam 01:31
Drone Suya Düşmesin Diye Kendini Feda Eden Adam 21.026 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'nin başkenti Londra'da drone ile çekim yaptığı sırada şarjın bittiğini fark eden adam, drone'un yavaş yavaş suya düşmeye başladığı sırada kendini göle atmış. Drone yavaş yavaş suya inerken bir yandan da kendisine doğru yüzmekte olan adamın çabasını kaydetmiş efendim.
Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu 01:02
Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu 22.222 izlenme - 4 yıl önce "Aha Bu Gavat Gördü Nerden Gördüyse" (Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu ) Senin yaptığını Çorumlu yapmaz dedi... havadaki Drone'a verdi veriştirdi. Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü Drone'dan kaçamadı.
Giresun’da Kaza Anı Drone İle Görüntülendi 01:12
Giresun’da Kaza Anı Drone İle Görüntülendi 880 izlenme - 2 ay önce Giresun’da Kurban Bayramının birinci gününde drone ile gerçekleştirilen trafik denetimlerinde kaza anı kameralara yansıdı. Giresun’da Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından drone ile yapılan denetimlerde kaza anı drone kamerasına yansıdı. Görüntülerde kontrollü geçiş yapmaya çalışan hafif ticari araç, dönel kavşaktan gelen çekiciye çarpmamak için son anda sağ yöne ani dönüş yaparken yol kenarındaki bariyerlere çarparak takla atmaktan son anda kurtuldu. Trafikteki diğer vatandaşlar hızlı bir şekilde araçta bulunanların yardımına koştu.
Hatuna Drone ile Dildo Sokmaya Çalışmak 00:09
Hatuna Drone ile Dildo Sokmaya Çalışmak 10.520 izlenme - 3 yıl önce Günümüze kadar sayısız seks pozisyonu, şekli, türü ve çeşidi denenmiş ve dünya var olduğu sürece bu da devam edecektir. Ancak bu sefer ki rc kontrollü hava aracı drone ile hatunun vajinasına bağlanıp ileri geri yaparaktan işi görmek.
Kız Öğrenci Yurdunu Drone İle Röntgenlemek 00:28
Kız Öğrenci Yurdunu Drone İle Röntgenlemek 18.014 izlenme - 6 yıl önce Hanginiz yaptı lan bunu? Biliyorum o pırpırın sahibi bir alkışlarlayaşıyorum üyesi ve şu an burda. Ama şerefsizim güzel fikir, hakkını vermem lazım.
Hapishaneye Drone ile Cep Telefonu ve Uyuşturucu Taşımak 00:49
Hapishaneye Drone ile Cep Telefonu ve Uyuşturucu Taşımak 3.708 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da bir hapishaneye drone cep telefonu ve uyuşturucu madde taşınmış. Görüntüler anbean kaydedilmiş.
İlk Kez Drone Gören Teyzenin Kaçması 00:46
İlk Kez Drone Gören Teyzenin Kaçması 7.535 izlenme - 3 yıl önce Denizli'nin Çameli ilçesinde, yerel televizyon kanalı için havadan drone ile haber amaçlı yapılan çekimde, ilginç görüntü ortaya çıkmış. Yolda yürürken, ilk kez drone gördüğü anlaşılan kadın, cihazdan korkup, ağaçların arasına kaçmış.
Dronela Komşulara Havai Fişekli Savaş Açmak 00:32
Dronela Komşulara Havai Fişekli Savaş Açmak 3.482 izlenme - 2 yıl önce
Drone Düşmanı Saksağan 00:20
Drone Düşmanı Saksağan 59 izlenme - 1 hafta önce Kumsala giden adam drone ile etrafı görüntülemek istemiş. Ancak bir saksağan bu durumdan hiç hoşlanmamış. En sonunda saksağanın çarptığı drone yere düşmüş.
Uçağın Kanadına Çarpan Drone 00:26
Uçağın Kanadına Çarpan Drone 11.691 izlenme - 6 yıl önce Olay Nüyoğrk'ta gerçekleşmiş efendim. Gördüğünüz üzere dronela bok yemeye çalışan bir insan. Gerçek mi la?
Beyrut'taki Patlamanın Yol Açtığı Yıkım Drone Kamerasında 00:35
Beyrut'taki Patlamanın Yol Açtığı Yıkım Drone Kamerasında 1.508 izlenme - 1 yıl önce Lübnan'daki patlamanın yol açtığı yıkım drone kamerasında! İşte o dehşet verici görüntüler...
İslami Şartlara Uygun Defile 00:31
İslami Şartlara Uygun Defile 3.229 izlenme - 2 yıl önce Yer tabi ki medeniyetin beşiği Suudi Arabistan, günah olduğu için mankenleri değil dronları seçen araplar yine saçmalamışlar, izliyoruz..
Dildo Drone 00:31
Dildo Drone 8.965 izlenme - 5 yıl önce Hanımlar; çok mu yoğunsunuz? Masturbasyona zaman mı bulamıyorsunuz? bırakın siz filminizi izlerken o işinizi görsün.
Stada Drone'a Binerek Gelen Eleman 00:32
Stada Drone'a Binerek Gelen Eleman 6.684 izlenme - 4 yıl önce Abimiz Portekiz kupa finaline topu Drone üzerinde getiriyor. İzliyoruz.
Karantinada Drone ile Kız Tavlamak 00:33
Karantinada Drone ile Kız Tavlamak 1.701 izlenme - 1 yıl önce Corona virüs nedeniyle evde kendini karantinaya alan adam, karşı binanın damında dans eden kadın ile etkileşimi görünce drone ile numarasını göndermiş. Ardından telefonuna mesaj gelen adamın o anlarını izliyoruz...
Drone ile Tespit Edilen Hatalı Sollama Yapan Sürücüler 01:02
Drone ile Tespit Edilen Hatalı Sollama Yapan Sürücüler 235 izlenme - 2 ay önce Bölge trafik şube müdürlüğü ekipleri Gaziantep- Nurdağı karayolu üzerinde drone destekli trafik denetimi yapmış. Denetimlerde kazaya ramak kalan anlar drone kamerasına böyle yansımış.
Kral Şakir - Fil Necati Drone İstiyor 01:51
Kral Şakir - Fil Necati Drone İstiyor 6.216 izlenme - 4 yıl önce Fil Necati, okulda gördüğü drone'u çok istiyor bakalım Remzi'yi bunu almaya ikna edebilecek mi? Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Kaçak Kazı Yaparken Görüntülenince Ateş Açtılar 00:33
Kaçak Kazı Yaparken Görüntülenince Ateş Açtılar 5.022 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da ayakta kalan en eski yapılardan biri olan Eirene Kulesi, son zamanlarda yapılan kaçak kazılarla büyük bir tahribata uğratıldı. Kuleye bitişik kaçak bir yapıyı onarmaya çalışan kişilerin, Orta Dönem Bizans'tan kalan duvarlara demirler çaktığı, Tarihi Sağır Han'ın çatısına beton döktüğü görüldü. Tarihi yapıya zarar veren bu kişiler kendilerini görüntüleyen DHA'nın drone'nuna ise tüfekle ateş etti.
Yarış Drone Kamerasından Eşsiz Karadeniz Turu 02:32
Yarış Drone Kamerasından Eşsiz Karadeniz Turu 1.146 izlenme - 11 ay önce Mavi, yeşil ve sarı renklerinin birbirleri ile eşsiz uyum içinde olduğu Karadeniz, yarış drone ile görüntülendi.
Şişme Bebeği Drone İle Uçurmak 00:58
Şişme Bebeği Drone İle Uçurmak 5.696 izlenme - 4 yıl önce Amerika birleşik devletlerinde çılgın arkadaşlar şişme bebeği droneye bağlayıp uçurmuşlar. İzliyoruz efendim.
Drone ile Terk Edilmiş Fabrikada Etkileyici Bir Gezinti 00:30
Drone ile Terk Edilmiş Fabrikada Etkileyici Bir Gezinti 1.653 izlenme - 2 yıl önce İspanyol sinemacı Andres Aguilera Morillas, Granada'da terk edilmiş bir fabrikayaı drone ile görüntülemiş. Ortaya müthiş anlar çıkmış.
Drone ile Terk Edilmiş Evi Gezmek 01:18
Drone ile Terk Edilmiş Evi Gezmek 156 izlenme - 2 ay önce Profesyonel bir drone kullanıcısı olan genç, terk edilmiş bir evi drone ile girmiş ve o anları kayda almış. Ortaya muhteşem görüntüler çıkmış.
Akıllara Zarar Drone Performansı 04:03
Akıllara Zarar Drone Performansı 4.556 izlenme - 4 yıl önce Ulan hayvan evladı bu nasıl bir kontrol yeteneğidir böyle, drone trenin altından geçiyor, trenin içine giriyor, trenin üstünde duruyor...