Hoşgeldiniz!

drone

Drone'u Bakkala Sigaraya Almaya Yollamak 00:27
Drone'u Bakkala Sigaraya Almaya Yollamak 166.903 izlenme - 8 yıl önce Hava soğuk diye üşenen 2 abimiz sigarayı drone diye tabir ettiğimiz oyuncağı ile almasını izliyoruz. Gelişen teknolojiyle birlikte fiyatları oldukça düşen drone'lar dünya üzerinde birçok yerde kullanılıyor. Türk kullanıcılar ise drone kullanımına bambaşka bir boyut kazandırdı.
Tosunu Yiyen Ayıyı Dron İle Kovaladı 04:33
Tosunu Yiyen Ayıyı Dron İle Kovaladı 3.231 izlenme - 3 ay önce Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde telef olan tosunun kokusunu alarak köye kadar inen ayıyı bölgede çekim yaparken fark eden Serhat Akman, ayıyı dron ile kovaladı. Drondan kaçan ayının mücadelesi renkli görüntüler oluşturdu. Güzyurdu köyünde, Kurban Bayramı’nda kesilmek için alınan bir tosun telef oldu. Köylüler telef olan tosunu kokmaması için köyün dışında bir bölgeye götürdü. Ölü hayvanın kokusunu alan yaban hayvanları da köye yakın bölgelere gelmeye başladı. Yaz tatillerini geçirmek için Güzyurdu köyüne gelen Serhat Akman ise köyün yakınlarına kadar gelen ve telef olmuş tosunu yiyen ayıyı dron ile çekim yaparken fark etti. Köyün mahallelerine yakın bir noktaya inen, insanlara zarar verme ihtimali bulunan ayının görüntüsünü çeken Akman, hayvanın drondan korktuğunu fark ettikten sonra ayıyı dron ile kovalamaya başladı. Drondan kaçan ayının çetin mücadelesi ise renkli görüntüler oluşturdu. “Ayı kaçmaya başladı, ben de kovaladım” Dron ile çekim yaptığı sırada ayıyı fark ettiğini ve kaçan ayıyı kovaladığını söyleyen Serhat Akman, “Yaklaşık 1 hafta önce bir hayvanın telef olması sonucu, hayvan kokmasın diye köyün dışına çektiler. Ben de köyde dron ile çekim yaparken ayıya denk geldim. Daha sonra yanına yaklaştım, ayı kaçmaya başladı. Ben de ayıyı kovaladım” dedi.
Yüzlerce Drone ile Büyüleyici Evlilik Teklifi 00:14
Yüzlerce Drone ile Büyüleyici Evlilik Teklifi 977 izlenme - 2 ay önce Evlilik teklifinde farklılık yaratmak isteyen adam yüzlerce Drone ile büyüleyici bir evlilik teklifine imza atmış.
Burj al Babas Villaları 02:24
Burj al Babas Villaları 24.675 izlenme - 4 yıl önce Yaparım! Tamam! Yapı Ustası! İnsana sanki Age of Empires oyunu videosu izliyormuş gibi hissettiren, Mudurnu'da inşaa edilen villaları izliyoruz.
Makarneks Drone’ları İş Başında 01:01
Makarneks Drone’ları İş Başında 47.452 izlenme - 7 yıl önce Lezzet Drone’larını Harekete Geçirdik Hiç Beklemedikleri Anlarda Bardak Makarneks İkram Ettik
Ayı Tarafından Kovalanan Adam (Drone Çekimi) 00:19
Ayı Tarafından Kovalanan Adam (Drone Çekimi) 3.478 izlenme - 7 ay önce Rusya'da orman içindeki kar manzaralarını görüntülemek için drone ile çekim yapan youtuber, bir erkeğin ayıdan kaçtığı anlara şahit olmuş.
Çin'de Arızalanan Drone’lar İzleyicilerin Üzerine Düştü 00:51
Çin'de Arızalanan Drone’lar İzleyicilerin Üzerine Düştü 2.894 izlenme - 12 ay önce Çin'in Zhengzhou kentinde gösteride arızalanan drone’lar insanların üzerine düşmeye başlarken, izleyiciler saklanmak için yer aradı.
Drone Gören Masum Köylü 00:47
Drone Gören Masum Köylü 20.142 izlenme - 4 yıl önce Köyünde ineklerini otlatırken ilk defa drone ile karşılaşan amcanın tepkisi oldukça ilginç olmuş. Drone üzerindeki kamera bu anları kaydetmiş.
Drone Suya Düşmesin Diye Kendini Feda Eden Adam 01:31
Drone Suya Düşmesin Diye Kendini Feda Eden Adam 21.033 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'nin başkenti Londra'da drone ile çekim yaptığı sırada şarjın bittiğini fark eden adam, drone'un yavaş yavaş suya düşmeye başladığı sırada kendini göle atmış. Drone yavaş yavaş suya inerken bir yandan da kendisine doğru yüzmekte olan adamın çabasını kaydetmiş efendim.
Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu 01:02
Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu 22.251 izlenme - 5 yıl önce "Aha Bu Gavat Gördü Nerden Gördüyse" (Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu ) Senin yaptığını Çorumlu yapmaz dedi... havadaki Drone'a verdi veriştirdi. Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü Drone'dan kaçamadı.
Belgeselcilerin Drone’u Martıların Hışmına Uğradı 02:16
Belgeselcilerin Drone’u Martıların Hışmına Uğradı 5.464 izlenme - 1 yıl önce Sinop'a belgesel çekimleri için gelen ekibin şehir merkezinde havadan görüntü almak için uçurduğu drone martıların saldırısına uğrayarak denize düştü.
Hatuna Drone ile Dildo Sokmaya Çalışmak 00:09
Hatuna Drone ile Dildo Sokmaya Çalışmak 11.472 izlenme - 4 yıl önce Günümüze kadar sayısız seks pozisyonu, şekli, türü ve çeşidi denenmiş ve dünya var olduğu sürece bu da devam edecektir. Ancak bu sefer ki rc kontrollü hava aracı drone ile hatunun vajinasına bağlanıp ileri geri yaparaktan işi görmek.
Kız Öğrenci Yurdunu Drone İle Röntgenlemek 00:28
Kız Öğrenci Yurdunu Drone İle Röntgenlemek 18.039 izlenme - 7 yıl önce Hanginiz yaptı lan bunu? Biliyorum o pırpırın sahibi bir alkışlarlayaşıyorum üyesi ve şu an burda. Ama şerefsizim güzel fikir, hakkını vermem lazım.
Çin'de Sağlık Çalışanlarına Destek İçin Drone ile Işık Gösterisi Sahnelendi 00:46
Çin'de Sağlık Çalışanlarına Destek İçin Drone ile Işık Gösterisi Sahnelendi 1.029 izlenme - 6 ay önce Çin’de, ülkedeki Covid-19 pandemisinin yeni bir dalgasıyla mücadele eden sağlık çalışanları ile toplum görevlilerini neşelendirmek için 520 drone ile baş döndürücü bir ışık şovu sahnelenmiş.
Yasin Öztekin Antrenmanda Drone Avladı 00:31
Yasin Öztekin Antrenmanda Drone Avladı 1.836 izlenme - 1 yıl önce Bursaspor oyuncusu Yasin Öztekin antrenmanda kayıt yapan drone'u vurmayı denemiş ve başarmış. Daha sonra yılan yere çakılmış.
190 Km Üstü Hızla Esen Kasırganın İçinde Drone Çekim Yapıldı 00:29
190 Km Üstü Hızla Esen Kasırganın İçinde Drone Çekim Yapıldı 1.486 izlenme - 11 ay önce Atlantik Okyanusu’nda çalkalanan muazzam 4. kategoride bir fırtına olan Sam Kasırgası’nın kalbine gönderilen bir drone, bilim insanlarına büyük bir kasırganın içinden su yüzeyindeki koşulların ilk görüşlerini sunuyor.
Timsaha Yem Olan Drone 00:37
Timsaha Yem Olan Drone 1.339 izlenme - 1 yıl önce Florida Everglades'de sulak bir alanda bulunan timsahın kendisini çeken drone yakaladığı anlar şaşkına çevirdi. İzleyenlerin çığlıkları arasında drone ısıran ve çiğneyen timsahın bir süre sonra ağzından duman çıktığı gözlendi. Timsahın akıbeti ise bilinmiyor.
İlk Kez Drone Gören Teyzenin Kaçması 00:46
İlk Kez Drone Gören Teyzenin Kaçması 7.536 izlenme - 4 yıl önce Denizli'nin Çameli ilçesinde, yerel televizyon kanalı için havadan drone ile haber amaçlı yapılan çekimde, ilginç görüntü ortaya çıkmış. Yolda yürürken, ilk kez drone gördüğü anlaşılan kadın, cihazdan korkup, ağaçların arasına kaçmış.
Uçağın Kanadına Çarpan Drone 00:26
Uçağın Kanadına Çarpan Drone 11.694 izlenme - 7 yıl önce Olay Nüyoğrk'ta gerçekleşmiş efendim. Gördüğünüz üzere dronela bok yemeye çalışan bir insan. Gerçek mi la?
Sonbahar Yapraklarını Drone ile Temizlemek 00:37
Sonbahar Yapraklarını Drone ile Temizlemek 1.076 izlenme - 9 ay önce Süpürge ile temizlemekle işin içinden çıkamayan adam pratik zekasını kullanarak drone ile temizlemeye karar verdi.
Dronela Komşulara Havai Fişekli Savaş Açmak 00:32
Dronela Komşulara Havai Fişekli Savaş Açmak 3.484 izlenme - 3 yıl önce
Dildo Drone 00:31
Dildo Drone 9.004 izlenme - 6 yıl önce Hanımlar; çok mu yoğunsunuz? Masturbasyona zaman mı bulamıyorsunuz? bırakın siz filminizi izlerken o işinizi görsün.
Stada Drone'a Binerek Gelen Eleman 00:32
Stada Drone'a Binerek Gelen Eleman 6.689 izlenme - 5 yıl önce Abimiz Portekiz kupa finaline topu Drone üzerinde getiriyor. İzliyoruz.
Kral Şakir - Fil Necati Drone İstiyor 01:51
Kral Şakir - Fil Necati Drone İstiyor 6.425 izlenme - 5 yıl önce Fil Necati, okulda gördüğü drone'u çok istiyor bakalım Remzi'yi bunu almaya ikna edebilecek mi? Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Şişme Bebeği Drone İle Uçurmak 00:58
Şişme Bebeği Drone İle Uçurmak 5.700 izlenme - 5 yıl önce Amerika birleşik devletlerinde çılgın arkadaşlar şişme bebeği droneye bağlayıp uçurmuşlar. İzliyoruz efendim.
İslami Şartlara Uygun Defile 00:31
İslami Şartlara Uygun Defile 3.231 izlenme - 3 yıl önce Yer tabi ki medeniyetin beşiği Suudi Arabistan, günah olduğu için mankenleri değil dronları seçen araplar yine saçmalamışlar, izliyoruz..
Kaçak Kazı Yaparken Görüntülenince Ateş Açtılar 00:33
Kaçak Kazı Yaparken Görüntülenince Ateş Açtılar 5.025 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'da ayakta kalan en eski yapılardan biri olan Eirene Kulesi, son zamanlarda yapılan kaçak kazılarla büyük bir tahribata uğratıldı. Kuleye bitişik kaçak bir yapıyı onarmaya çalışan kişilerin, Orta Dönem Bizans'tan kalan duvarlara demirler çaktığı, Tarihi Sağır Han'ın çatısına beton döktüğü görüldü. Tarihi yapıya zarar veren bu kişiler kendilerini görüntüleyen DHA'nın drone'nuna ise tüfekle ateş etti.
Silahlarla Drone Avlayan Dan Bilzerian 04:28
Silahlarla Drone Avlayan Dan Bilzerian 7.554 izlenme - 7 yıl önce Silahlarla Drone Avlayan Dan Bilzerian Gökyüzüne saldığı drone'ları (insansız hava aracı) güzel kızlarla birlikte tek tek avlayan Dan Bilzerian. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Drone İle Mangal Yakan Yurdum İnsanı 00:38
Drone İle Mangal Yakan Yurdum İnsanı 5.895 izlenme - 6 yıl önce Türklerin eline Drone verirsen etinden sütünden yararlanırlar elbette mangalı yakarlar. Drone ile mangal yakan yurdum insanını izliyoruz.
Akıllara Zarar Drone Performansı 04:03
Akıllara Zarar Drone Performansı 4.557 izlenme - 5 yıl önce Ulan hayvan evladı bu nasıl bir kontrol yeteneğidir böyle, drone trenin altından geçiyor, trenin içine giriyor, trenin üstünde duruyor...