Hoşgeldiniz!

drone

Deprem Felaketinin Vurduğu İllerimizden Drone Görüntüleri 03:08
Deprem Felaketinin Vurduğu İllerimizden Drone Görüntüleri 207.577 izlenme - 1 yıl önce İki büyük deprem ve ardından meydana gelen 600'den fazla artçı depremin büyük bir yıkıma neden olduğu illerimiz havadan görüntülendi.
Malatya’da 2. Depremde Binaların Çökme Anı Dron Kamerasında 00:17
Malatya’da 2. Depremde Binaların Çökme Anı Dron Kamerasında 71.532 izlenme - 1 yıl önce Malatya’da 2. depremde binaların çökme anları dron kamerasına yansıdı. Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerden en çok etkilenen illerden olan Malatya’da 2. depremde binaların çökme anı dron kamerasına saniye saniye yansıdı. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’nın sosyal medyasında paylaştığı görüntülerde binalar tek tek çöküyor.
Makarneks Drone’ları İş Başında 01:01
Makarneks Drone’ları İş Başında 47.457 izlenme - 9 yıl önce Lezzet Drone’larını Harekete Geçirdik Hiç Beklemedikleri Anlarda Bardak Makarneks İkram Ettik
Kamikaze Drone Saldırısını Ağaç Dalıyla Püskürten Asker 00:18
Kamikaze Drone Saldırısını Ağaç Dalıyla Püskürten Asker 1.062 izlenme - 5 ay önce Rusya - Ukrayna savaşı devam ederken cepheden gelen bir görüntüde kamikaze drone saldırısından Ukraynalı asker bir ağaç dalıyla kurtulmuş.
İzmir’de Binlerce Drone ile Atatürk Portresi Oluşturuldu 00:41
İzmir’de Binlerce Drone ile Atatürk Portresi Oluşturuldu 1.013 izlenme - 9 ay önce İzmir'de binlere drone kullanılarak Atatürk portresi oluşturuldu. Görüntü sosyal medyada büyük beğeni topladı.
Belgeselcilerin Drone’u Martıların Hışmına Uğradı 02:16
Belgeselcilerin Drone’u Martıların Hışmına Uğradı 5.843 izlenme - 3 yıl önce Sinop'a belgesel çekimleri için gelen ekibin şehir merkezinde havadan görüntü almak için uçurduğu drone martıların saldırısına uğrayarak denize düştü.
Çin'de Arızalanan Drone’lar İzleyicilerin Üzerine Düştü 00:51
Çin'de Arızalanan Drone’lar İzleyicilerin Üzerine Düştü 2.921 izlenme - 3 yıl önce Çin'in Zhengzhou kentinde gösteride arızalanan drone’lar insanların üzerine düşmeye başlarken, izleyiciler saklanmak için yer aradı.
Tosunu Yiyen Ayıyı Dron İle Kovaladı 04:33
Tosunu Yiyen Ayıyı Dron İle Kovaladı 3.266 izlenme - 2 yıl önce Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde telef olan tosunun kokusunu alarak köye kadar inen ayıyı bölgede çekim yaparken fark eden Serhat Akman, ayıyı dron ile kovaladı. Drondan kaçan ayının mücadelesi renkli görüntüler oluşturdu. Güzyurdu köyünde, Kurban Bayramı’nda kesilmek için alınan bir tosun telef oldu. Köylüler telef olan tosunu kokmaması için köyün dışında bir bölgeye götürdü. Ölü hayvanın kokusunu alan yaban hayvanları da köye yakın bölgelere gelmeye başladı. Yaz tatillerini geçirmek için Güzyurdu köyüne gelen Serhat Akman ise köyün yakınlarına kadar gelen ve telef olmuş tosunu yiyen ayıyı dron ile çekim yaparken fark etti. Köyün mahallelerine yakın bir noktaya inen, insanlara zarar verme ihtimali bulunan ayının görüntüsünü çeken Akman, hayvanın drondan korktuğunu fark ettikten sonra ayıyı dron ile kovalamaya başladı. Drondan kaçan ayının çetin mücadelesi ise renkli görüntüler oluşturdu. “Ayı kaçmaya başladı, ben de kovaladım” Dron ile çekim yaptığı sırada ayıyı fark ettiğini ve kaçan ayıyı kovaladığını söyleyen Serhat Akman, “Yaklaşık 1 hafta önce bir hayvanın telef olması sonucu, hayvan kokmasın diye köyün dışına çektiler. Ben de köyde dron ile çekim yaparken ayıya denk geldim. Daha sonra yanına yaklaştım, ayı kaçmaya başladı. Ben de ayıyı kovaladım” dedi.
Ayı Tarafından Kovalanan Adam (Drone Çekimi) 00:19
Ayı Tarafından Kovalanan Adam (Drone Çekimi) 3.702 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da orman içindeki kar manzaralarını görüntülemek için drone ile çekim yapan youtuber, bir erkeğin ayıdan kaçtığı anlara şahit olmuş.
Kamikaze Drone Saldırısından Kurtulmayı Başaran Ukrayna Askeri 00:30
Kamikaze Drone Saldırısından Kurtulmayı Başaran Ukrayna Askeri 414 izlenme - 6 ay önce Ukrayna - Rusya savaşı devam ederken Rusya askeri birliği Ukrayna'daki bir sipere kamikaze drone ile saldırı düzenlemiş. Ukraynalı asker iyi bir hamle ile bu saldırıdan kurtulmuş.
Dildo Drone 00:31
Dildo Drone 9.084 izlenme - 8 yıl önce Hanımlar; çok mu yoğunsunuz? Masturbasyona zaman mı bulamıyorsunuz? bırakın siz filminizi izlerken o işinizi görsün.
Yüzlerce Drone ile Büyüleyici Evlilik Teklifi 00:14
Yüzlerce Drone ile Büyüleyici Evlilik Teklifi 1.935 izlenme - 2 yıl önce Evlilik teklifinde farklılık yaratmak isteyen adam yüzlerce Drone ile büyüleyici bir evlilik teklifine imza atmış.
Havalanan Drone Kamyonla Çarpıştı 00:14
Havalanan Drone Kamyonla Çarpıştı 1.115 izlenme - 12 ay önce Bir drone havalandırılmak üzereyken feci bir kaza yaşandı. Yolda çalıştırılan drone henüz havalandığı sırada hızla gelen kamyonla çarpıştı.
Putin'e Drone ile Suikast Girişimi 00:09
Putin'e Drone ile Suikast Girişimi 769 izlenme - 1 yıl önce Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş devam ederken, bu gece Kremlin’e insansız hava araçlarıyla bir saldırı düzenlendiği açıklandı…
Silahlarla Drone Avlayan Dan Bilzerian 04:28
Silahlarla Drone Avlayan Dan Bilzerian 7.588 izlenme - 9 yıl önce Silahlarla Drone Avlayan Dan Bilzerian Gökyüzüne saldığı drone'ları (insansız hava aracı) güzel kızlarla birlikte tek tek avlayan Dan Bilzerian. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Malatya’da Yıkılan Yerler Yarış Dronu İle Görüntülendi 02:33
Malatya’da Yıkılan Yerler Yarış Dronu İle Görüntülendi 1.312 izlenme - 1 yıl önce Kahramanmaraş merkezli depremin 16’ncı gününde Malatya’da yıkılan binalar yarış dronu ile havadan görüntülendi. 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen yıkıcı depremlerden 11 il etkilenirken, en fazla yıkımdan biri de Malatya’da gerçekleşti. Depremin ardından Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ekipleri il genelinde yapmış olduğu hasar tespitlerinde Malatya’da 3 bin 103 binanın yıkıldığını, 18 bin 29 binanın ağır hasarlı olduğunu tespit etti. Ekipler, şehrin tamamında enkaz çalışmalarına devam ederken, o anlar dron pilotu Yunus Yılmaz tarafından görüntülendi.
Yasin Öztekin Antrenmanda Drone Avladı 00:31
Yasin Öztekin Antrenmanda Drone Avladı 1.836 izlenme - 3 yıl önce Bursaspor oyuncusu Yasin Öztekin antrenmanda kayıt yapan drone'u vurmayı denemiş ve başarmış. Daha sonra yılan yere çakılmış.
Akıllara Zarar Drone Performansı 04:03
Akıllara Zarar Drone Performansı 4.562 izlenme - 6 yıl önce Ulan hayvan evladı bu nasıl bir kontrol yeteneğidir böyle, drone trenin altından geçiyor, trenin içine giriyor, trenin üstünde duruyor...
Sonbahar Yapraklarını Drone ile Temizlemek 00:37
Sonbahar Yapraklarını Drone ile Temizlemek 1.569 izlenme - 3 yıl önce Süpürge ile temizlemekle işin içinden çıkamayan adam pratik zekasını kullanarak drone ile temizlemeye karar verdi.
190 Km Üstü Hızla Esen Kasırganın İçinde Drone Çekim Yapıldı 00:29
190 Km Üstü Hızla Esen Kasırganın İçinde Drone Çekim Yapıldı 1.622 izlenme - 3 yıl önce Atlantik Okyanusu’nda çalkalanan muazzam 4. kategoride bir fırtına olan Sam Kasırgası’nın kalbine gönderilen bir drone, bilim insanlarına büyük bir kasırganın içinden su yüzeyindeki koşulların ilk görüşlerini sunuyor.
Timsaha Yem Olan Drone 00:37
Timsaha Yem Olan Drone 1.364 izlenme - 3 yıl önce Florida Everglades'de sulak bir alanda bulunan timsahın kendisini çeken drone yakaladığı anlar şaşkına çevirdi. İzleyenlerin çığlıkları arasında drone ısıran ve çiğneyen timsahın bir süre sonra ağzından duman çıktığı gözlendi. Timsahın akıbeti ise bilinmiyor.
Beyrut'taki Patlamanın Yol Açtığı Yıkım Drone Kamerasında 00:35
Beyrut'taki Patlamanın Yol Açtığı Yıkım Drone Kamerasında 1.799 izlenme - 4 yıl önce Lübnan'daki patlamanın yol açtığı yıkım drone kamerasında! İşte o dehşet verici görüntüler...
Çin'de Sağlık Çalışanlarına Destek İçin Drone ile Işık Gösterisi Sahnelendi 00:46
Çin'de Sağlık Çalışanlarına Destek İçin Drone ile Işık Gösterisi Sahnelendi 1.346 izlenme - 2 yıl önce Çin’de, ülkedeki Covid-19 pandemisinin yeni bir dalgasıyla mücadele eden sağlık çalışanları ile toplum görevlilerini neşelendirmek için 520 drone ile baş döndürücü bir ışık şovu sahnelenmiş.
Kızın Yüzüne Çarpan Drone 00:29
Kızın Yüzüne Çarpan Drone 2.920 izlenme - 5 yıl önce Bir üniversitenin öğrencileri hep beraber eğlenceli anlar yaşayıp en son Drone ile toplu halde bir fotoğraf ve video çektirip hatıra kalsın istemişler. Ancak Drone hızını ayarlayamayan eleman kızın kafasına Drone çakmış .
Şanslı Askerler 00:22
Şanslı Askerler 982 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna'ya ait bir drone tarafından çekilen görüntülerde siperde bir kaç Rus askeri görülüyor. Drone askerin üzerine gelip bir süre çekim yaptıktan sonra bombasını bırakıyor. Ancak şans eseri bomba patlamıyor.
Küvet ile İnsan Taşıyabilen Drone Yapan Ekip 04:08
Küvet ile İnsan Taşıyabilen Drone Yapan Ekip 3.132 izlenme - 6 yıl önce Küveti daha önce karada ve suda kullanan The Real Life Guys ekibi şimdi havaya çıkarttı ve harika bir hava aracı yaptı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ASELSAN'dan İHA (Drone) Avcısı 03:10
ASELSAN'dan İHA (Drone) Avcısı 4.475 izlenme - 8 yıl önce ASELSAN, kamuya ait alanlar ile ticari bölgelerin mikro ve mini boyutlardaki insansız hava araçlarının yasal olmayan faaliyetlerine karşı korunması amacıyla hava savunma sistemi geliştirdi. Yakında Devlet Dronumu vurdu haberleri ilen Türkiyenin ve dünyanın alkışlarla yaşayan tek sitesinde !
Drone ile Mayın Temizliği 00:41
Drone ile Mayın Temizliği 532 izlenme - 1 yıl önce Ukrayna - Rusya savaşında Rus birliklerin ilerleyişini durdurmak isteyen Ukrayna askerlerinin döşediği mayınlar drone ile etkisiz hale getirilmiş.
Hitler Drone 02:51
Hitler Drone 2.926 izlenme - 9 yıl önce Her gördüğünüz ışığı uzaylı sanmayın.Gördüğünüz birçok şey insan yapımı drone olabilir.