Hoşgeldiniz!

düğün dansı

Gelin ve Damattan Yılın Düğün Dansı 06:11
Gelin ve Damattan Yılın Düğün Dansı 15.908 izlenme - 9 yıl önce Gelin ve Damattan Yılın Düğün Dansı 21.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Gelin ve Damattan Yılın Düğün Dansı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ankaralı Düğünü Böyle Olur 04:29
Ankaralı Düğünü Böyle Olur 18.027 izlenme - 8 yıl önce Ankaralılar Ankara havasıyla bilinir. Bunu bir de düğünde baya sağlam bir ekiple şova dönüştüren çiftin düğünü işte böyle olmuş :)
Kick Boks'a Dönüşen Düğün Dansı 01:23
Kick Boks'a Dönüşen Düğün Dansı 6.622 izlenme - 5 yıl önce Görüntüde izleyeceğimiz bir düğünde gelin ve damadın düğün dansını adeta bir kick boks'a gösterisine çevirmesi
Rafet El Roman Yanımda Kal Düğün Dansı 00:57
Rafet El Roman Yanımda Kal Düğün Dansı 11.716 izlenme - 10 yıl önce Tek Aşk İlk Dans
Düğün Dansında Zirve Yapan Gelin Damat 04:47
Düğün Dansında Zirve Yapan Gelin Damat 4.575 izlenme - 8 yıl önce Düğün dansları ülkemizde genelde halay ya da yöresel oyun şeklindedir ve yabancıların genelde sorduğu soru, Türklerin düğününde neden dans hiç bitmiyordur. Bu dansı izledikten sonra, ne kadar değil, nasıl diyeceksiniz. İlk bölümde çiftin yaptığı dans, zaten zor ve önceden uzun prova gerektiriyor. Oysa videonun 2. yarısında çiftin arkadaşları da işin içine karışıyor ve düğün videosu mu izliyorum, özel dans gösterisi mi diye düşünüyorsunuzç
Erik Dalı Oyununda Coşan Gelin ve Damat 03:08
Erik Dalı Oyununda Coşan Gelin ve Damat 3.675 izlenme - 5 yıl önce
Düğün Dansı Yerine Boks Maçı Yapan Çift 02:20
Düğün Dansı Yerine Boks Maçı Yapan Çift 1.784 izlenme - 5 yıl önce Günümüz düğünlerinin büyük modası haline gelen düğün dansında her geçen gün değişik çalışmalar yapılıyor. Bu tatlı çiftimiz de salonda tanışmış olacaklar ki, düğün dansı yerine boks maçı yapmayı tercih etmişler.
Düğün Dansları İçin Hangi Parçalar Seçilmeli? | Düğün.com 02:22
Düğün Dansları İçin Hangi Parçalar Seçilmeli? | Düğün.com 2.943 izlenme - 8 yıl önce Düğün dansın için hangi şarkıyı nasıl seçeceğini dans eğitmenlerimizi izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugun-danslari-icin-hangi-parcalar-secilmeli-94 Düğün dansları için heyecanla müzik arayışına girmiş olabilirsin ama hangisi ilk dansım ve tüm düğün danslarım için daha iyi olur diye düşünüyorsan ufak önerilerimizi mutlaka izle! Uzman dans eğitmenleri aslında kareografilere özel dans müzikleri yerine kendi sevdiğin ve anlamlı bulduğun müzik parçalarını seçebileceğini söylüyor. Hayallerini sınırlamadan, özgürce dilediğin dans müziği ile düğün dansını sergileyebilirsin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
İlk Dans İçin En Çok Tercih Edilen Dans Türleri Neler? | Düğün.com 02:05
İlk Dans İçin En Çok Tercih Edilen Dans Türleri Neler? | Düğün.com 2.225 izlenme - 8 yıl önce Düğün ilk dansı için hangi tür dans etmeyi düşünüyorsun, nasıl karar vereceğini kolayca öğrenmek için hemen izle! Daha fazlası için; dugun.com/tv/ilk-dans-icin-en-cok-tercih-edilen-dans-turleri-neler-91 Düğün ilk dansın için heyecanlandığını biliyoruz. Peki, ilk dans kareografini nasıl seçeceksin? Uzman dans hocalarına en çok tercih edilen düğün dans türlerini ve nasıl seçim yapmak gerektiğini sorduk. İzle ve kolayca karar ver! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Dans Derslerine Ne Zaman Başlanmalı? | Düğün.com 02:27
Düğün Dans Derslerine Ne Zaman Başlanmalı? | Düğün.com 1.319 izlenme - 8 yıl önce Düğün öncesi dans eğitimine ne zaman başlanmalı, kareografilere nasıl ve ne kadar çalışılmalı hemen izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugun-dans-derslerine-ne-zaman-baslanmali-95 Hem çok eğleneceğin hem de tüm misafirlerini çok etkileyeceğin bir düğün dansı sergilemek için düğünden ne kadar zaman önce dans derslerine başlaman gerektiğini uzman dans eğitmenlerine sorduk. Zamanı olan olmayan tüm çiftlere pratik çözümler sunan dans eğitmenlerinin önerilerini hemen izle ve öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Dansı İçin Paket Fiyatları Ne Kadar? | Düğün.com 01:51
Düğün Dansı İçin Paket Fiyatları Ne Kadar? | Düğün.com 916 izlenme - 8 yıl önce Düğün dans desrlerin için ortamala ne kadar bütçe ayırman gerektiğini öğrenmek için hemen izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; http://dugun.com/tv/dugun-dansi-icin-paket-fiyatlari-ne-kadar-92 Düğün dansınızı seçtin ve ders almaya başlayacaksın ama ne kadar masraflı olacağı seni korkutuyorsa sakin ol, yanındayız! Profesyonel dans eğitmenlerine ortalama dans dersi fiyatlarını sorup dans kursları için ne kadar bütçe ayırman gerektiğini öğrendik. Dans dersi fiyatlarını öğrenmek için sen de hemen izlemeye başla! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!