Hoşgeldiniz!

düşenin dostu olmaz

sagopa kajmer-düşenin dostu olmaz...2008 03:30
sagopa kajmer-düşenin dostu olmaz...2008 66.518 izlenme - 8 yıl önce sagopa kajmer 2008 kötü İnsanları tanıma senesi albümünden harika bir parça
Bahadır Aydoğan - Düşenin Dostu Olmaz 03:55
Bahadır Aydoğan - Düşenin Dostu Olmaz 9.268 izlenme - 4 yıl önce
müslüm gürses düşenin dostu olmaz 05:10
müslüm gürses düşenin dostu olmaz 8.740 izlenme - 7 yıl önce müslüm gürses düşenin dostu olmaz
süleyman oruç - düşenin dostu olmaz 04:40
süleyman oruç - düşenin dostu olmaz 5.749 izlenme - 6 yıl önce damara devam
Seyyal  Taner - Düşenin Dostu Olmaz 03:51
Seyyal Taner - Düşenin Dostu Olmaz 299 izlenme - 5 ay önce İçimde yıpranmış en güzel duygular Ve yüzümde yılların izi var. Bin yıl gibi çökmüş üstümü her gece Ne dün vardı benim için, Ne de yarın var.
saqopa kajmer  düşenin dostu olmaz 03:30
saqopa kajmer düşenin dostu olmaz 4.815 izlenme - 7 yıl önce
Merih - Düşenin Dostu Olmaz 03:30
Merih - Düşenin Dostu Olmaz 2.563 izlenme - 4 yıl önce
sagopa kajmer-düşenin dostu olmaz 03:12
sagopa kajmer-düşenin dostu olmaz 3.117 izlenme - 6 yıl önce
Bahadır Aydogan Düşenin Dostu Olmaz 03:55
Bahadır Aydogan Düşenin Dostu Olmaz 1.248 izlenme - 4 yıl önce Tahsin aydın
Düşenin Dostu Olmaz 05:56
Düşenin Dostu Olmaz 1.044 izlenme - 3 yıl önce "sahte Dostlar, Sahte Yüreklerde; gerçek Dostlar Seven Kalplerdedir"
Sagopa Kajmer - Düşenin Dostu Olmaz 03:30
Sagopa Kajmer - Düşenin Dostu Olmaz 558 izlenme - 2 yıl önce Sagopa Kajmer - Düşenin Dostu Olmaz Şarkı Sözleri: İlham al, bu sözlerin sahibi bir Hamal; varlığı hayal, kahramanı olmak istediğim bir masal var. Düşündükçe sulara batar benim sal, kader beni sal. Marifetle erir gönlüm, gördüm benim gören gözüm parçalar ya gönlüm. Avuçlarımda göğe doğru tuttuğum dualarım ve ömrüm yetmez dilemeye özrüm. Bak; bataklıklar üzeri ne kadar da parlak, bak ve gör burdan her tarafta güzel yüzlü tuzak. Gökyüzü ne kadar yakın; Arş-ı Azam ne kadar uzak kendine yaptıkların ve kattıkların ne kadar vasat . Evet; bu bir aşk şarkısı. Evet bu bir kalp ağırısı, evet bu namelerde bir yanan var en derinden, ah bir bilsen, içimdeki alevi bir görsen.. Yalnız ağacın çocuklarını taşladınız öldüler, sapanla avlanan kuşlar can çekişerek öldüler. Gözden ayrı düşeni dudaklar cümleden düşürdüler, düşenin dostu olmadı hiç . Nakarat: Düşenin dostu olmaz bunu böylece bildim inanmasam olmaz Ölüm ALLAH'ın emri, Ankebut'ta belli eline tutuşturdu sago en güzel delili delillerim ve deliliğim Beni Bu yaşıma getirdi Sen köşene çekil düşün seni neler bitirdi. Başta tertemiz bir sudur yaradılış, gün geçtikçe karmakarışır, durgun sular ani bulanır ilk başlarda suya bakarsan ayı ve güneşi saf görürsün sonra güneş gider ay kalır üzülürsün.. Düşmanın buzunda donmaktansa dostun güneşi yaksın içimi, alınan her nefes soluk yeniden yaşama dönmek gibi.. Kefene sarılı tütüne benzerim; uçar dumanım aniden Uçar bu ruh bedenden.. Bu ruh bedenden uçar, geride kalan naçar. Çark-ı Felek yaman döner ben solar sen açar Onlar kalır sen göçer menzilimiz farklılaşır; çok geç olmadan açıl gözüm açıl ..
düşenin dostu olur mu? 00:07
düşenin dostu olur mu? 1.077 izlenme - 6 yıl önce olmazzz..
düşenin dostu olmaz 01:55
düşenin dostu olmaz 1.183 izlenme - 7 yıl önce ticy_kardeŞler
Müslüm Gürses - Düşenin Dostu Olmaz 05:08
Müslüm Gürses - Düşenin Dostu Olmaz 838 izlenme - 4 yıl önce
sagopa kajmer--düşenin dostu olmas 2008 03:30
sagopa kajmer--düşenin dostu olmas 2008 1.455 izlenme - 7 yıl önce düşenin dostu olmas
Ayfer Başıbüyük - Düşenin Dostu Olmaz 03:24
Ayfer Başıbüyük - Düşenin Dostu Olmaz 324 izlenme - 2 yıl önce Ayfer Başıbüyük - Düşenin Dostu Olmaz
Sedat Sinanoğlu - Düşenin Dostu Olmaz 05:09
Sedat Sinanoğlu - Düşenin Dostu Olmaz 489 izlenme - 4 yıl önce
Müslüm Gürses - Düşenin Dostu Olmaz 04:48
Müslüm Gürses - Düşenin Dostu Olmaz 94 izlenme - 1 yıl önce FİRMA DESTAN AVRUPA BASKI CD KAYIT https://www.facebook.com/muslumce92 https://www.facebook.com/muslumce92 https://www.facebook.com/muslumce92 https://www.facebook.com/muslumce92 https://www.facebook.com/muslumce92 https://www.facebook.com/muslumce92 https://www.facebook.com/muslumce92 https://www.facebook.com/muslumce92 https://www.facebook.com/muslumce92
Yusuf Çetin - Düşenin Dostu Olmaz 04:26
Yusuf Çetin - Düşenin Dostu Olmaz 316 izlenme - 4 yıl önce
altta kalanın canı çıktıyada düşenin dostu olmaz 02:00
altta kalanın canı çıktıyada düşenin dostu olmaz 503 izlenme - 6 yıl önce
müslüm gürses-düşenin dostu olmaz 04:50
müslüm gürses-düşenin dostu olmaz 411 izlenme - 5 yıl önce demirey06müslüm gürsesdüşenin dostu olmazyorum yap oy verşereflikoçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound
Zeki Balcı - Düşenin Dostu Olmaz 06:00
Zeki Balcı - Düşenin Dostu Olmaz 22 izlenme - 9 ay önce Zeki Balcı - Düşenin Dostu Olmaz
Yarışta Yere Düşen Torunu Bırakan Dede 00:28
Yarışta Yere Düşen Torunu Bırakan Dede 117 izlenme - 1 yıl önce Efenim, 23 nisan şenliklerinde dedeli torunlu ve neneli torunlu yarışmalar düzenlendi, fakat bir dedemiz kendini yarışmaya fena kaptırmış olacak ki, düşen torununu önce farketmiyor. Farkettikten sonra da yarışmaya devam ediyor. Arkadan gelen dedeler ise, adeta 100 metre engelli koşusundaymış gibi, torunun üzerinden atlayarak yarışmaya devam ediyorlar.
Merih - Düşenin Dostu Olmaz 03:30
Merih - Düşenin Dostu Olmaz 28 izlenme - 9 ay önce Merih - Düşenin Dostu Olmaz
Sagopa Kajmer - Düşenin Dostu Olmaz 03:31
Sagopa Kajmer - Düşenin Dostu Olmaz 15 izlenme - 5 ay önce Sagopa Kajmer - Düşenin Dostu Olmaz İlham al, bu sözlerin sahibi bir Hamal; varlığı hayal, kahramanı olmak istediğim bir masal var. Düşündükçe sulara batar benim sal, kader beni sal. Marifetle erir gönlüm, gördüm benim gören gözüm parçalar ya gönlüm. Avuçlarımda göğe doğru tuttuğum dualarım ve ömrüm yetmez dilemeye özrüm. Bak; bataklıklar üzeri ne kadar da parlak, bak ve gör burdan her tarafta güzel yüzlü tuzak. Gökyüzü ne kadar yakın; Arş-ı Azam ne kadar uzak kendine yaptıkların ve kattıkların ne kadar vasat . Evet; bu bir aşk şarkısı. Evet bu bir kalp ağırısı, evet bu namelerde bir yanan var en derinden, ah bir bilsen, içimdeki alevi bir görsen.. Yalnız ağacın çocuklarını taşladınız öldüler, sapanla avlanan kuşlar can çekişerek öldüler. Gözden ayrı düşeni dudaklar cümleden düşürdüler, düşenin dostu olmadı hiç . Nakarat: Düşenin dostu olmaz bunu böylece bildim inanmasam olmaz Ey Rap x2 Ölüm ALLAH'ın emri, Ankebut'ta belli eline tutuşturdu sago en güzel delili delillerim ve deliliğim Beni Bu yaşıma getirdi Sen köşene çekil düşün seni neler bitirdi. Başta tertemiz bir sudur yaradılış, gün geçtikçe karmakarışır, durgun sular ani bulanır ilk başlarda suya bakarsan ayı ve güneşi saf görürsün sonra güneş gider ay kalır üzülürsün.. Düşmanın buzunda donmaktansa dostun güneşi yaksın içimi, alınan her nefes soluk yeniden yaşama dönmek gibi.. Kefene sarılı tütüne benzerim; uçar dumanım aniden Uçar bu ruh bedenden.. Bu ruh bedenden uçar, geride kalan naçar. Çark-ı Felek yaman döner ben solar sen açar Onlar kalır sen göçer menzilimiz farklılaşır; çok geç olmadan açıl gözüm açıl ..
Emel Sayın - Düşenin Dostu Olmaz 03:26
Emel Sayın - Düşenin Dostu Olmaz 5 izlenme - 8 ay önce Emel Sayın - Düşenin Dostu Olmaz Şarkı Sözleri: Sen abarttın ellerin aşkını , Gözünde çok fazla büyüttün. Sevda yollarında aşkını kovalarken, Çok fazla üzüldün. Olmaz derken , Daha çok vakit varken , Bana hayır derken uyarmıştım. Anla artık kabahat sende, Bu aşkın mayası tutmaz. Demedim mi bu dünyada düşenin dostu olmaz.
Abdullah Korkmaz - Düşenin Dostu Olmaz 04:34
Abdullah Korkmaz - Düşenin Dostu Olmaz 10 izlenme - 8 ay önce Abdullah Korkmaz - Düşenin Dostu Olmaz
Yusuf Çetin - Düşenin Dostu Olmaz 04:26
Yusuf Çetin - Düşenin Dostu Olmaz 0 izlenme - 9 ay önce Yusuf Çetin - Düşenin Dostu Olmaz