Hoşgeldiniz!

ebru sanatı

Ebru Sanatı 33 06:24
Ebru Sanatı 33 11.855 izlenme - 10 yıl önce Ebru Sanatının, Ebruli'nin İncelikleri Ve Uygulamaları
Ebru Sanatının Spor Ayakkabıya Uygulanması 01:49
Ebru Sanatının Spor Ayakkabıya Uygulanması 2.962 izlenme - 4 yıl önce Efendim yurt dışında bi yerlerde ayakkabılarını özelleştirmek diye bişey moda olmuş. Yapılan bizim ebru sanatının beyaz spor ayakkabılara aktarılması. Gördüğünüz gibi yine bir değerimizi bizler tarafından değil yabancılar tarafından inove etmiş.
Sütten Ebru Nasıl Yapılır? 00:41
Sütten Ebru Nasıl Yapılır? 3.746 izlenme - 8 yıl önce http://www.migrostv.com/sutten-ebru-nasil-yapilir/ Sütten ebru nasıl yapılır mı diyorsunuz? Çocuklar için en faydalı içeceklerden biri olan süt, bu sefer de eğlence katıyor tatilimize! Gıda boyası, süt ve bulaşık deterjanını bir araya getirerek uygulanan bu teknik hem pratik hem eğlenceli! Ebru sanatının en “sevimli” hali sütten ebru… Sömestre tatilinde çocuğunuz için keyifli aktiviteler MigrosTV’de!
T.C.Kültür Bakanlığı Ebru Sanatçısı_Begüm Arıkonmaz 22:21
T.C.Kültür Bakanlığı Ebru Sanatçısı_Begüm Arıkonmaz 2.298 izlenme - 11 yıl önce EBRUHANE- geleneksel sanatımız ebru'da lale sardunya dalgalı ebru karanfil ve efsun çiçeği yapımı
Ebru Sanatı Denemesi - Ebru Çalışması Nasıl Yapılır 16:06
Ebru Sanatı Denemesi - Ebru Çalışması Nasıl Yapılır 1.329 izlenme - 6 yıl önce Ebru çalışması ile karşınızdayız arkadaşlar, İlk defa sizlerle beraber deniyorum. Ebru sanatı gerçekten mükemmel bir aktivite ve çok eğlenceli. Bunu yaparken huzur buluyorsunuz. Paylaşımlarınızı ve beğenilerinizi unutmayın. Herkese iyi seyirler. Kanalımıza abone olmayı unutmayın: http://goo.gl/ilNJMJ Facebook sayfamızı beğenin: https://www.facebook.com/VakVakTV Instagram'da takip edin: http://www.instagram.com/VakVakTV Twitter'da takip edin: http://www.twitter.com/VakVakTV VakVakTV Blog: http://VakVakTV.blogspot.com
Ebru sanatı ile terapi 08:29
Ebru sanatı ile terapi 637 izlenme - 10 yıl önce Npistanbul hastanesi'nde ebru sanatı ve terapi
Su Üzerinde Yapılan Muhteşem Ebru Gösterisi ve Tabloları 03:03
Su Üzerinde Yapılan Muhteşem Ebru Gösterisi ve Tabloları 271 izlenme - 7 yıl önce Ebru sanatı bize ait en güzel sanatlardan biri. Gerek izlemesi olsun, gerek boyaması olsun, gerekse o boyayı kağıda dökmek olsun. Tam bir sanat bilgisi beceri isteyen mükemmel bir iş. Elbette sadece bizler yapmıyoruz bu sanatı. Muhtemelen yabancı olduğunu düşündüğüm bu arkadaş, ebru yapımının hakkını veriyor gerçekten. Bu videoda da onun yaptığı muhteşem ebru gösterisini ve tablolarını izliyoruz. Keyifli seyirler..