Hoşgeldiniz!

ekrem bora

Banker Kastelli ve Kastel İnşaat Reklamı (1982) ( 50) 00:57
Banker Kastelli ve Kastel İnşaat Reklamı (1982) ( 50) 4.796 izlenme - 4 yıl önce Bankerlerin batıp Kastelli'nin batmasına üç-dört ay kala, Cevher Özden'in intiharından 26 sene önce, eski bir video kasetin başına konulmuş reklamlar. İlk olarak dönemin en sükseli filmi Unutulmayanlar'ın star kadrosu: Cüneyt Arkın, Fikret Hakan, Ekrem Bora, İzzet Günay, Eşref Kolçak, Orhan Günşiray, Selma Güneri topluca bir tekstil atölyesinde paralar Kastelli'ye verip abartılı faizlerle mürüvvetlerini görme hesabı içindeler. Sonrasında paralar han hamam apartman olur, film siyah beyaza döner, olaylar çok da gelişmez...
Kız Oğlan Kızım Lan Ben - Sürtük 02:14
Kız Oğlan Kızım Lan Ben - Sürtük 5.848 izlenme - 8 yıl önce Yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in üstlendiği başrollerini Hülya Koçyiğit, Ekrem Bora ve Suzan Avcı'nın rol aldığı 1970 yapımı 'Sürtük' filmiden güzel bir sahne.
Metin'e Erotik Doğum Günü Kutlaması - Alevli Yıllar 05:24
Metin'e Erotik Doğum Günü Kutlaması - Alevli Yıllar 2.237 izlenme - 5 yıl önce 1968 yapımı Mehmet Dinler'in yönettiÄŸi Alevli Yıllar filminden bir sahne.
Mağrur Kadın - Türkan Şoray & Ekrem Bora (1970 - 63 Dk) 01:03:03
Mağrur Kadın - Türkan Şoray & Ekrem Bora (1970 - 63 Dk) 1.749 izlenme - 5 yıl önce Film, bir kadının kimsesiz kaldıktan sonra yaşadıklarını konu edinir. Bir tren yolculuğunda kalp krizi geçiren Melek hayatını kaybeder. Melek’in çocukları Meral ve Ferdi’yi yolculardan Münevver Hanım evlat edinir. Münevver, çocukları akrabası Ferdane ile beraber yaşadığı çiftliğe götürür. Ferdane’nin oğlu Kenan ve yeğeni Şermin çocuklardan rahatsızlık duyar. Bir süre sonra Şermin’in sebep olduğu bir kazada Ferdi ölür. Kenan da Amerika’ya yatılı okula gidince, Meral ve Şermin beraber büyürler. Yıllar sonra Kenan çiftliğe geri döner. Uzun süredir birbirlerini görmeyen Kenan ve Meral arasında bir aşk başlayacaktır. Yönetmen:Nevzat Pesen Senaryo:Nevzat Pesen Yapımcı:Nevzat Pesen Görüntü Yönetmeni:Manasi Filmeridis Oyuncular:Türkan Şoray,Ekrem Bora,Zeynep Tedü,Süleyman Turan,Raik Alnıaçık,Leman Akçatepe,Muazzez Erdiken,Muammer Gözalan,Funda Gürçen,Özcan Yiğitmen,Tunç Aydınoğlu,Tuncay Turan
Türkan Şoray & Ekrem Bora Sohbeti 13:33
Türkan Şoray & Ekrem Bora Sohbeti 1.224 izlenme - 6 yıl önce Türkan Şoray'ın 2010 yılında konuk ettiği Ekrem Bora ile geçmişe dair sohbetlerini izleyeceksiniz.
Münir Özkul'un Tokat Yemesi 03:09
Münir Özkul'un Tokat Yemesi 850 izlenme - 3 yıl önce 1979 yapımı Aşkın Gözyaşı filminden bir sahne.
Dikkat Kan Aranıyor - Orijinal Jenerik 04:52
Dikkat Kan Aranıyor - Orijinal Jenerik 1.888 izlenme - 6 yıl önce Ekrem Bora ve Semra Sar'ın oynadığı Dikkat Kan Aranıyor filminin jeneriğidir
Acı Hayat  –  Ayhan Işık Nefreti İçerir (1962) 02:24
Acı Hayat – Ayhan Işık Nefreti İçerir (1962) 2.247 izlenme - 8 yıl önce Bir evin ruhu olmalı, böyle beton mezarlara lanet olsun! İçinde sen olmadıktan sonra neyleyim ben böyle evi? Metin Erksan'ın senaryosunu yazıp, yönettiği "Acı Hayat" filminin en etkileyici sahnesidir kanimca. 60'ların İstanbul'unda geçen, Ayhan Işık, Türkan Şoray, Ekrem Bora, Nebahat Çehre ve Hüseyin Baradan gibi önemli Yeşilçam oyuncularının yer aldığı film sanatsal çekimleri ve müzikleri ile aşkı, öfkeyi, ihaneti, pişmanlığı, ekonomik kaygıları konu alır. Filmi izleminizi tavsiye ederim. Son pişmanlık fayda etmez.
Beşer Şaşar, Şaşmaz Beşir - Banker Kastelli Reklamı 00:10
Beşer Şaşar, Şaşmaz Beşir - Banker Kastelli Reklamı 1.312 izlenme - 8 yıl önce Banker Yakup' un 1 numaralı rakibi Kastelli' nin paraya kıyıp birden fazla sanatçıyı oynattığı reklamı. benim adim sasmaz bekir beser sasar, sasmaz besir kafami kullanip kendime guvenli bir yol sectim banker kastelliii banker kastelliiiiiiiii...
Cennetin Çocukları - Ölümden Kurtarmak (1977) 03:11
Cennetin Çocukları - Ölümden Kurtarmak (1977) 1.637 izlenme - 8 yıl önce Bana göre gelmiş geçmiş en iyi Türk filmlerinden birisidir "Cennetin Çocukları".. Kadroda en ufak bi değişiklik olsaydı belki bana bu kadar tat vermezdi, bütün karakterler cuk oturmuş.Maalesef tamamını bulamadım ama son sahnesini buldum filmin daha bir çok etkileyici sahnesi mevcuttur. İzlemeyenler izlesin, izleyenler izlemeyenlere izlettirsin.
Yeşilçam Dökülüyor - Unutulmayanlar (1981) 03:06
Yeşilçam Dökülüyor - Unutulmayanlar (1981) 1.892 izlenme - 8 yıl önce 80'li yıllardaki sex furyasında yer almayı reddeden jönlerimizin bir araya gelerek çevirdikleri unutulmayanlar filminden bir kesit sizlerle. Seyrettikten sonra bu filmi başkasına anlatacak kelime bulmakta zorlanırsınız. Zamanın en büyük oyuncularının kafaları çekip karşılıklı eğleşmesini izleyelim. Filmden başka bir sahne için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6485/cucu-ingilizce-sakiyor
Türk Olup Vajina'da Rap Yapmak - Eko Fresh - Quotentürke 04:52
Türk Olup Vajina'da Rap Yapmak - Eko Fresh - Quotentürke 1.201 izlenme - 8 yıl önce "Eko Fresh - Quotentürke" Ekrem Bora aslen Sivaslı, Almanya vatandaşı bir arkadaşımızdır ve yine fark yaratmayı başarmıştır. Bu sektöre Ayakkabı Mağazası açarak başladığını söylediğimde sizde bu adamın ne kadar yaratıcı olduğunun farkına varacaksınızdır. İzleyelim Alkışlayalım.
Ekrem Bora'dan Sezercik'e Hayat Dersi 02:04
Ekrem Bora'dan Sezercik'e Hayat Dersi 701 izlenme - 8 yıl önce -Hırsızlığın kötü bir şey olduğunu söylemediler mi sana? +Kimse görmedikten sonra neden kötü olsun? -Allah'ın görmesi kafi! +Allah mı? -Yoksa Allah'ı da mı bilmiyorsun sen? +Biliyorum tabi... Dilenirken söylenir. Para versinler diye Allah rızası için denir. -Anan, baban yok mu senin? +Yok... -Yaptığın işlerin ne kadar kötü olduğunun farkında değilsin. Sigara içerek kendini zehirliyorsun. Hırsızlık yaparakta insanlara kötülük ediyorsun. Belki bir ailenin ekmek parasını, bir hastanın ilaç parasını çalıyorsun. Hiç olmazsa sen kendine yardım et. İyiyi, kötüyü görmesini öğren. Mayan temizse ne kadar kötü şartlar altında olursan ol, yolunu bulursun. Dürüst olmaya çalış. O zaman Allah da yardım eder sana. Hadi git. +Yani polise götürmeyecek misin beni? -Maalesef, hayır. +Ver ellerini öpeyim amca...
Cennetin Çocukları Film Müziği - Melih Kibar 01:11
Cennetin Çocukları Film Müziği - Melih Kibar 798 izlenme - 8 yıl önce Uzun süredir her yerde aradım fakat bulamadım. Alkışlarlayaşıyorumda da yoksa hiçbir yerde yoktur diye düşünüp ümitsizliğe kapıldığım anda aklıma ses kaydı yapmak geldi. Filmin bir sahnesinden kestiğim müziği göndermek istemesem de bu sitede olması gerektiğine inandığım için gönderdim. Melih Kibar'ın insanı içini acıtan, değişik hisler yaratan film müziği tüm alkışlarlayaşıyorum üyesi, takip edeni herkese gelsin.
Feyzi Tuna'nın Cameo Rolü - Tek Kurşun 00:35
Feyzi Tuna'nın Cameo Rolü - Tek Kurşun 230 izlenme - 3 yıl önce 1968 yapımı Tek Kurşun filminden bir sahne.
Gözleri Ömre Bedel Filminin Sapanca'da Çekilmiş Sahneleri 07:21
Gözleri Ömre Bedel Filminin Sapanca'da Çekilmiş Sahneleri 268 izlenme - 3 yıl önce 1964 yapımı Ülkü Erakalın'ın yönettiği Gözleri Ömre Bedel filminin Sapanca'da çekilmiş sahneleridir.
Gözleri Ömre Bedel - Jenerik 02:22
Gözleri Ömre Bedel - Jenerik 412 izlenme - 6 yıl önce 1964 yapımı Ãœlkü Erakalın'ın yönettiÄŸi,Ekrem Bora,Cüneyt Arkın ve Türkan Åoray'ın oynadığı Gözleri Ömre Bedel filminin jeneriÄŸidir.
Ekrem BORA Anısına 05:27
Ekrem BORA Anısına 370 izlenme - 11 yıl önce Yeşilçam'ın değerli oyuncusu Ekrem Bora anısına hazırladığım bir klip. Tüm yeşilçam'ın başı sağolsun.
Sezercik - Mafya Müziği (Le Casse Generique) 03:20
Sezercik - Mafya Müziği (Le Casse Generique) 430 izlenme - 8 yıl önce Mafyanın ve kötü adamların elinde rehin olan sezercik müziği. Yine Ennio Morricone'ye ait müziğin orjinal ismi Le Casse Generique..
Kuluçkaya Yatan Tavuk Misali Azrail Altımda 04:01
Kuluçkaya Yatan Tavuk Misali Azrail Altımda 522 izlenme - 8 yıl önce Cüneyt ve arkadaşları tedavi gördükleri psikiyatri kliniğinden kaçarlar. Yol boyu başlarına türlü belalar saran tayfa birçok kişinin de ahını alır. Girişteki görüntüler ise bir ara Levent'in(kendini general zanneden) turp tarlasını mayın tarlası, bastığı turpu da mayın zannetmesiyle yaşanır. Bir iki götünü yiyim ayağı çektikten sonra Levent'i orda bırakırlar. Daha sonrasındaki görüntüler mi yoksa girişteki olayın kendisi mi bonustur, orasını ben bilemem. Zaten bilemediğim için 1 aydır bekletiyorum bu videoyu. Nasıl sunacağımı bilemedim yahu. İşte neymiş Levent mayına basmışda Penthouse'u bırakın gidin demiş. Ee devamındaki görüntüler ne diye sormazlar mı adama. Sormazlar mı Benjamin!
Badem Bıyığın Hazin Sonu - Mübarek Olsun! 01:11
Badem Bıyığın Hazin Sonu - Mübarek Olsun! 399 izlenme - 8 yıl önce Sevdiği kızı kendisini ekip başka biriyle gören abimiz yıkılmıştır. Ona verdiği tek şey sevgi ve alaka olmuştur ama hanım kızımız daha başka şeyler peşindedir. Ensesinden tutulmuş kedi misali kız arkadaşını enseleyen badem bıyık ince ayarı vererek oradan uzaklaşır..
Ersen Dinleten - Ömür Biter Yollar Bitmez (Unutulmayanlar - Jenerik) 01:56
Ersen Dinleten - Ömür Biter Yollar Bitmez (Unutulmayanlar - Jenerik) 491 izlenme - 8 yıl önce Bu kült yapımın ortaya çıkışı temelde 80'li yıllardaki sex furyasında yer almayı reddeden jönlerimizin bir sinema şirketi kurarak 10 film çekmek üzere bir araya gelmesidir. Ancak film o denli büyük bir hayal kırıklığı getirmiştir ki bu şirket ilk yapımla batmıştır. İzzet Günay ‘sinema hayatımın hatırlamak istemediğim bir filmidir’ diyerek durumun vehametini ortaya koymuştur. Remzi Jöntürk’ün yönettiği filmde Cüneyt Arkın, Fikret Hakan, Ekrem Bora, İzzet Günay, Orhan Günşıray, Eşref Kolçak, Selma Güneri gibi isimler bir arada bulunuyor
Cücü İngilizce Şakıyor 01:41
Cücü İngilizce Şakıyor 379 izlenme - 9 yıl önce (1981) Unutulmayanlar filminden bir sahne aynı kare de Cüneyt Arkın,Fikret Hakan,Ekrem Bora,İzzet Günay, Eşref Kolçak,Orhan Günşiray göreceksiniz. Ayrıca Cücü de ingilizce konuşmaktadır.
Sezercik'in Öz Babasına Kavuştuğu Sırada Çalan Müzik 02:41
Sezercik'in Öz Babasına Kavuştuğu Sırada Çalan Müzik 246 izlenme - 8 yıl önce Sezercik'in bazen Ediz Hun, bazen Ayhan Işık bazen ise Ekrem Bora'ya "babacııım" diye sarılıp öperken çalan müzik... Ennio Morricone'ye ait.
Emine - Orijinal Fragman (1971) 04:23
Emine - Orijinal Fragman (1971) 149 izlenme - 5 yıl önce 1971 yapımı Orhan Aksoy'un yönettiği Emine filminin fragmanıdır.
Kızı Kaçırılan Donald Duck Sesli Adam ve Robotik Polis 01:10
Kızı Kaçırılan Donald Duck Sesli Adam ve Robotik Polis 149 izlenme - 8 yıl önce 64 yapımı "plajda sevişelim" (isme aldanmayın münasebet dönmüyor) filminden bir kesit. kötü adamımız ekrem bora, donald duck sesli adamın kızını kaçırır ve 50 bin dölar amerikan döları fidye ister, olaylar gelişir, efem.
Cennetin Çocukları - Gücümüz Yetmez 10:08
Cennetin Çocukları - Gücümüz Yetmez 85 izlenme - 5 yıl önce 1977 yapımı Kartal Tibet'in yönettiği Cennetin Çocukları filminden bir sahne.
Ölü Taklidi Yapmak - Alevli Yıllar 02:05
Ölü Taklidi Yapmak - Alevli Yıllar 71 izlenme - 5 yıl önce 1968 yapımı Alevli Yıllar filminden bir sahne.
Şirk Nedir? 01:27
Şirk Nedir? 100 izlenme - 8 yıl önce Başrollerinde Ekrem Bora, Fatma Girik, Murat Soydan ve hatta Kahraman Kıral'ın yer aldığı 1972 yapımı evlat filminden aklımda yer etmiş kahkahası, çığlığı bol ibretlik bir sahneyi bulmanın ve sizlere servis etmenin işte o şeysini yaşıyorum. Son olarak Sakar Şakir'de kafasına bakraç yiyen otobüs şoförü olarak bıraktığımız Yusuf Sezer yaptığı işten memnun kalmamış olacak ki gözünü iyice yükseklere dikmiştir. Ama Ekrem Abimiz putu kıracak son darbeyi henüz vurmamıştır.
Cellat Cemil 04:01
Cellat Cemil 33 izlenme - 3 yıl önce 1968 yapımı Feyzi Tuna'nın yönettiği Tek Kurşun filminden bir sahne.