Hoşgeldiniz!

elektrik

Doğalgaz ve Elektriğe Zam Geldi 00:27
Doğalgaz ve Elektriğe Zam Geldi 644.843 izlenme - 3 yıl önce
Jeneratör Görünümlü Süpürge 00:13
Jeneratör Görünümlü Süpürge 653.597 izlenme - 7 yıl önce Dayı içmiş olacak ki olayı çok farklı anlayıp süpürgenin elektrik kablosunu jeneratör zımbırtısı zannedip ha babam yardırıyor. Kısa ama anlık yardıarn bir videoyu jeneratör alev almadan beyni silip süpürüyoruz :)
Elektrikli Tele İşeyerek Çarpılmak! 00:48
Elektrikli Tele İşeyerek Çarpılmak! 736.517 izlenme - 8 yıl önce Elektrikli tele işeyen Ergen fena çarpıldı.
Elektrikle Balık Avı 00:41
Elektrikle Balık Avı 746.797 izlenme - 9 yıl önce Nehirde Elektrikle balık avı yaparsan sonucuna katlanırsın :))
Elektrik Çarpma Şakası 00:20
Elektrik Çarpma Şakası 199.136 izlenme - 8 yıl önce Elektrik Çarpma Şakası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Elektrikli Bıçağın Süper Ürkütücü Görüntüsü ve Sesi 01:09
Elektrikli Bıçağın Süper Ürkütücü Görüntüsü ve Sesi 137.527 izlenme - 6 yıl önce Adam neden ve nasıl böyle bir icat gerçekleştirmiş bilmiyoruz. Ama bildiğimiz bir şey var o da bıçağın acayip ürkütücü ses çıkardığı.
3000 Watt Beleş Elektirik 03:37
3000 Watt Beleş Elektirik 59.437 izlenme - 9 yıl önce 3000 Watt Beleş Elektirik
Elektrik Akımına Kapılan Öğrenciler 01:00
Elektrik Akımına Kapılan Öğrenciler 19.707 izlenme - 3 yıl önce Meksika'da yaşanan olayda, aşırı yağıştan dolayı göle dönen sokakta yürümekte zorluk çeken 12 yaşındaki öğrenci, elektrik direğine tutunarak destek almak isterken elektrik akımına kapılıp yere yığılmış. Ona yardım etmek için gelen başka öğrencilerde yine direkteki elektrik akımına tutulmuş. Olay güvenlik kamerasına böyle yansımış.
Trafo Adamın Elektriğinin Kesilmesi 02:20
Trafo Adamın Elektriğinin Kesilmesi 10.330 izlenme - 2 yıl önce İş yerinde elektrik akımına kapılan bir adam elektrik trafosuna dönüşmüş ve vücudunda elektrik bulundurmaya başlamış. İşte o elektrik artık sona gelmiş.
Elektrik Çarparken Prize Ulaşıp Kendini Kurtaran Adam (416) 00:46
Elektrik Çarparken Prize Ulaşıp Kendini Kurtaran Adam (416) 8.688 izlenme - 2 yıl önce Motosiklet tamirciliği yapan adam tuttuğu elektrikle çalışan aletten dolayı elektrik akımına tutulmuş. Son bir hamle yapıp fişe ulaşmış ve kendini kurtarmış.
Elektrik Çarpması Şakası 00:41
Elektrik Çarpması Şakası 39.114 izlenme - 7 yıl önce arkadaşı tamir yaparken birden elektrik akımına kapılan arkadaşa nasıl yardım edilir görelim !
Suikast Anında Hayat Kurtaran Elektrik Direği 00:47
Suikast Anında Hayat Kurtaran Elektrik Direği 10.372 izlenme - 2 yıl önce Alacak verecek meselesi yüzünden daha önceden aralarında sorun olan adamı sokakta gören alacaklılar adama ateş etmeye başlamış ancak adamın arkasına sığındığı elektrik direği hayatını kurtarmış.
Maymun Elektriğe Kapılan Arkadaşını Böyle Kurtardı 04:06
Maymun Elektriğe Kapılan Arkadaşını Böyle Kurtardı 21.513 izlenme - 7 yıl önce Hindistan'ın kuzeyinde bulunan Kampur şehrinde tren raylarında elektrik akımına kapılan ve bilincini kaybeden maymunu arkadaşı kurtardı. Bir süre arkadaşının kendisine gelmesi için çabalayan maymun, sonunda hedefine ulaşıyor. İşte o anlar kameralara böyle yansıdı.
Jet Engine Electric Motor Jet 01:47
Jet Engine Electric Motor Jet 30.520 izlenme - 8 yıl önce Jet Engine Electric Motor Jet
Elektrik Çarpmayan Dede 02:46
Elektrik Çarpmayan Dede 3.956 izlenme - 2 yıl önce 81 yaşındaki Yılmaz dede yılar önce çalıştığı fabrikada elektriğe çarpılmış. Yılmaz dedeyi o zamandan sonra elektrik çarpmamış.
Elektrik Süpürgesi Sesi 01:00:00
Elektrik Süpürgesi Sesi 20.435 izlenme - 7 yıl önce Zvuk Vysavae - Ruido Aspirador De Pó - Geluid Stofzuiger Elektrikli Süpürge Sesi Elektrik Süpürgesi Sesi Staubsaugergeräusch Zvuk...
Kolon Sanılan Şeyin Elektrik Direği Olması 04:32
Kolon Sanılan Şeyin Elektrik Direği Olması 3.670 izlenme - 2 yıl önce Ablamız yeni aldığı evin ortasındaki kolonu taşıyıcı kolun sanmış. Ancak meğerse müteahhit evin ortasındaki elektrik direğini gizlemiş.
Mardinli Çiftçinin Kaçak Elektrik İsyanı 01:00
Mardinli Çiftçinin Kaçak Elektrik İsyanı 5.373 izlenme - 3 yıl önce Birkaç gün önce moruklarla birlikte televizyon izlerken denk geldiğim bir an. Mardinli abimiz 'kaçak elektrik kullanıyorsunuz'' diyenlere böyle açıklama yapıyor. 'ödemiyor değil, ödeyemiyoruz'' Aynı zamanda GAP konusunda da isyanı mevcut. bilemedim artık, yorum sizin. not: yorumlarda bence dikkatli olmak gerek. özellikle genelleme gibi. ırkçılık barındıran söylemlerden kaçınalım.
Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Gitti Elektrik  Full Bölüm 04:30
Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Gitti Elektrik Full Bölüm 18.048 izlenme - 7 yıl önce Limon'ların evinde elektrikler kesilir. Arıza giderilene kadar tüm aile bowling oynamaya karar verir. Babişko ve Çıtçıt Hanım'a karşı Limon ile Zeytin! Bakalım Çatlak Yumurtalar'ın bowling macerası nasıl sonuçlanacak?
Kediyi Öldüren Merak 00:50
Kediyi Öldüren Merak 7.079 izlenme - 6 yıl önce Kediyi merak öldürür diye bir laf vardır. Videodaki kedinin durumunu bilmiyorum fakat abajur ile oynarken yanlışlıkla lambasını kırıyor ve çarpılıyor. Kızlar malesef durumu geç kavradıkları gibi, lambayı direkt fişinden de çekmiyorlar. Üzücü bir durum. Kediler hakkında bir diğer söz ise 9 canlı olduklarıdır. Umarım bu kedi de o sözün hakkını vermiştir.
Elektrik Tellerine Çıkan Maymunun Vurulması 02:02
Elektrik Tellerine Çıkan Maymunun Vurulması 2.060 izlenme - 2 yıl önce Olay asyada gerçekleşiyor bir maymun ormandaki ağaçlar gibi sandığı elektrik tellerine çıkıyor akımı keserek müdahale eden yetkililer daha sonra maymuna bayıltıcı silah ile vurarak telden düşürüyorlar maymunun ölüp ölmediği yetkililer tarafından gizleniyor.
Çakallardan Korkup Elektrik Direğine Çıkan Vatandaş 00:59
Çakallardan Korkup Elektrik Direğine Çıkan Vatandaş 1.979 izlenme - 2 yıl önce Yayladaki evinden dönerken motosikleti arıza yapınca mahsur kalan vatandaş duyduğu çakal sesleri nedeniyle elektrik direğine tırmanmış.
Matkap ile Elektrikli Testere Nasıl Yapılır? 04:11
Matkap ile Elektrikli Testere Nasıl Yapılır? 7.297 izlenme - 5 yıl önce Matkap ile Elektrikli Testere Nasıl Yapılır? CrazyPT ekibi matkap ile elektrikli testere nasıl yapılır öğretiyor.
Kendince Troleybüs Yapan Eleman 02:09
Kendince Troleybüs Yapan Eleman 3.582 izlenme - 2 yıl önce Havada asılı bulunan elektrik tellerinden yararlanarak hareket eden troleybu?s elemanın aklına girmiş ve neden ben yapmayayım demiş. Uzun uğraşlar sonunda yapmış.
Elektrik İşlemeyen Hintli 00:54
Elektrik İşlemeyen Hintli 1.551 izlenme - 2 yıl önce Elektrik işçiliği yaptığı dönemde elektrik çarpması sonrası elektriğe karşı duyarsızlaştığını fark eden hintli adam kısa bir şov yapmış.
Eşek Şakası Kurbanı Korkudan Altına Kaçırdı! 04:23
Eşek Şakası Kurbanı Korkudan Altına Kaçırdı! 11.915 izlenme - 5 yıl önce Amerikalı genç adam, en yakın arkadaşının eşek şakasının kurbanı oldu. Youtube yayıncısı Ryan, bir randevulaşma sitesi üzerinden en yakın arkadaşıyla temasa geçmesi için bir aktris ile anlaştı. Aktris, eşek şakası kurbanı olacak adamı gece "Netflix izler rahatlarız" mesajıyla site üzerinden evine davet etti. Eve vardığında vakit kaybetmeden soyunan kadını gören adam, online randevulaşma sayesinde piyango vurduğu zannederek kadının bütün isteklerini başta tereddütsüz kabul etti. ÜST ÜSTE ŞOK CİHAZI DARBELERİ SONRASINDA ALTINA KAÇIRDI Genç kadının kendisiyle cinsel ilişkiye girmek istediğini düşünen adam, elinin fırına kelepçelenmesini fantezi yaşayacağı düşüncesiyle kabul etti. Aktris, şaka kurbanı adamı fırına kelepçeledikten sonra elektroşok cihazını çıkarınca talihsiz adam neye uğradığını şaşırdı. Başta ne olup bittiğini anlayamayan adam, üst üste şok cihazına maruz kalınca eşek şakası sırasında acıdan ve korkudan idrarını kaçırdı. "RANDEVULAŞMA SİTESİNİ KULLANIRKEN DİKKATLİ OLUN" Dehşete düşüren eşek şakası videosu, Hammy TV adlı Facebook sayfasında iki yüz binden fazla izlendi. Eşek şakasının hazırlayıcısı Ryan, videonun açıklamasına: "Tinder'ı kullanırken dikkatli olun. Bu adam dikkatli olması gerektiğini zor yoldan öğrendi" satırlarını yazdı.
Elektrikle Balık Avlamak 05:40
Elektrikle Balık Avlamak 8.452 izlenme - 8 yıl önce İlginç bir balık avlama tekniği
Elektrik Çarpması Sonucu Ters Salto Atmak (Çarptı mı?) 00:18
Elektrik Çarpması Sonucu Ters Salto Atmak (Çarptı mı?) 8.438 izlenme - 4 yıl önce Adana'da yanmayan lamba için çağırılan elektrikçinin "Abi gerek yok, sigortayı kapatmadan hallederim" demesi ve 220v elektriğe kapılıp önce düz sonra ters takla atması. - Çarptı mı? - Yok aq zevk olsun diye atladım