Hoşgeldiniz!

elektrik çarpması

Elektrik Çarpması Sonucu Ters Salto Atmak (Çarptı mı?) 00:18
Elektrik Çarpması Sonucu Ters Salto Atmak (Çarptı mı?) 7.685 izlenme - 4 ay önce Adana'da yanmayan lamba için çağırılan elektrikçinin "Abi gerek yok, sigortayı kapatmadan hallederim" demesi ve 220v elektriğe kapılıp önce düz sonra ters takla atması. - Çarptı mı? - Yok aq zevk olsun diye atladım
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 00:46
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 8.721 izlenme - 10 ay önce Eskişehirde uzun süredir milyonlar harcanarak yapılan hayvanat bahçesinde açılmadan daha bir çok hayvan garip şekilde ölmüş. Eleştirilere rağmen ısrarla yapılmaya devam edilen hayvanat bahçesinde şimdi de bir rakun elektrik akımına kapılmış.
11 Bin Volt İşçiyi Havaya Uçurdu 00:28
11 Bin Volt İşçiyi Havaya Uçurdu 10.526 izlenme - 2 yıl önce 11 Bin Volt İşçiyi Havaya Uçurdu İnşaat işçisi yanlışlıkla 11.000 volt akım geçen kabloyu delince havaya uçtu.
İskele Taşırken Yüksek Gerilime Kapılmak (+18) 01:43
İskele Taşırken Yüksek Gerilime Kapılmak (+18) 3.611 izlenme - 3 yıl önce Metal bir iskele taşıyan 4 kişi, iskelenin yüksek gerilim hattına temas etmesi sonucu elektrik akımına kapılıyor. Açık alandaki yüksek gerilim hatlarının ne kadar tehlikeli olabileceğinin bir kanıtı.
Elektrik Akımına Kapılan Hayvanlar Can Çekişiyor 01:35
Elektrik Akımına Kapılan Hayvanlar Can Çekişiyor 1.897 izlenme - 2 yıl önce Kayseri'nin İncesu ilçesinde bir ahırın çatısında tadilat çalışmaları yapılırken elektrik akımına kapılan büyükbaş hayvanlar telef oldu.Hayvanların akıma kapıldıkları anlar güvenlik kamerasına yansıdı.Saraycık Mahallesi'ndeki ahırın sahibi Fevzi Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çatıda küçük bir onarım işi olduğunu ve ustanın çatıda kaynak makinesini prize taktığı anda kıvılcımların çıktığını ifade etti.Kıvılcımlarla birlikte ahırdaki hayvanların aynı anda ses çıkarmaya başlaması üzerine ahıra koştuğunu belirten Kaya, "Önce ahırın girişindeki şalteri indirerek elektriği kestim. Ahıra girdiğimde hayvanların bir çoğunun yerde yattığını gördüm. 30 hayvanım vardı, 9'u elektrik çarpması sonucu telef oldu. Hayvanların ikisini ölmeden kestim ama diğerlerine bir şey yapamadım. Elektrik akımı buzağının birinin kafasını delmiş. Şimdilik yaşıyor ama onun da ölme ihtimali var. İple bağlı olan hayvanlarda bir zarar yok ama zincire bağlı hayvanların hepsi zarar gördü. 12 hayvan yaralı. En az 100 bin lira zararım var. Yetkililerden zararımın karşılanması konusunda yardım bekliyorum" diye konuştu.Kaya, hayvanların elektrik akımına kapıldığı anları güvenlik kamerası görüntülerinden izlerken içinin sızladığını söyledi.
Araç Kamerası Kayıttayken Ördeğe Elektrik Çarpması 00:45
Araç Kamerası Kayıttayken Ördeğe Elektrik Çarpması 726 izlenme - 10 ay önce Araç kamerasına yansıyan görüntülerde bir ördek elektrik tellerinde ceyrana tutulup yere düşüyor. İşte o ilginç anlar.
Elektrik Direğine Tırmanıp Akıma Kapılan Çocuk 00:28
Elektrik Direğine Tırmanıp Akıma Kapılan Çocuk 2.088 izlenme - 3 yıl önce İsrail'de bir çocuk elektrik direğine tırmanıp tellere dokununca akıma kapılıyor ve ölüyor. Bu kötü anlarda ise arkadaşlarından birinin kamerası kayıtta.
Kızın Elektrikle İmtihanı 02:19
Kızın Elektrikle İmtihanı 2.743 izlenme - 4 yıl önce Kızın Elektrikle tellerle İmtihanı
teknoloji ve tasarım dersi elektrik çarpması 02:11
teknoloji ve tasarım dersi elektrik çarpması 5.067 izlenme - 9 yıl önce teknoloji ve tasarım dersi elektrik çarpması
200 bin wolt 01:59
200 bin wolt 2.602 izlenme - 9 yıl önce yüksek gerilim ve sonuç bu ve daha sonra ayağa kalkışın hikayesi
Elektrik Prizine Demir Çubuk Sokan Ergen 00:24
Elektrik Prizine Demir Çubuk Sokan Ergen 382 izlenme - 1 yıl önce Sınıfta elektrik prizine demir çubuk sokan ergenin çarpılma anı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle..(Bu tür davranışlardan lütfen uzak durunuz)
Elektrik Kablolarıyla Şekil Yaparken Çarpılmak 00:56
Elektrik Kablolarıyla Şekil Yaparken Çarpılmak 584 izlenme - 2 yıl önce Abimiz burada sanırsam elektrik kabloları ile bize değişik görsel nitelikte bişeyler yapmaya calışmakta. Kamerasını hazırlamış çekim başlamış herşey güzel giderken ahh oda ne çarpılıveriyor birden.
Elektriğe kafa tutan adam! 02:26
Elektriğe kafa tutan adam! 738 izlenme - 5 yıl önce Elektrikli araç tamiri yapan Rüstem Usta elektrik akımını hiçe sayıyor.
 Kaçak Elektrik Çekerken Hayatını Kaybeden Vatandaş 01:57
Kaçak Elektrik Çekerken Hayatını Kaybeden Vatandaş 532 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa’da kaçak elektrik hattı çekmeye çalışırken akıma kapılan bir kişi hayatını kaybetti. Yüksek gerilime maruz kalan kişi binlerce voltu vücudundan iletmesiyle...
Bu Adamlar Ne Yapıyor 00:16
Bu Adamlar Ne Yapıyor 1.115 izlenme - 10 yıl önce
Elektrik Çarpmış Gibi Davranmak 02:47
Elektrik Çarpmış Gibi Davranmak 622 izlenme - 3 yıl önce Kahramanımız arabayla sipariş verilen Burger King'lere elektrik şoku yemiş gibi davranıyor. Ve olaylar gelişiyor.
Adeta Gerçek (Şahan Gökbakar) - Çok Gercekçi Elektrik Çarpması 07:44
Adeta Gerçek (Şahan Gökbakar) - Çok Gercekçi Elektrik Çarpması 446 izlenme - 3 yıl önce Aslında Recep Ivedik serisinden önce herkes Şahan'ı ve onun yaratıcı karakterlerini sevmişti, çok güzel skeçler yapmıştı ve izleyenleri de az güldürmedi değil, ama Recep İvedik çoğu aklı başında insanlarımız için tam bir hayal kırıklığıydı. Neyse efendim çok da uzatmayayıım bu Adeta Gerçek bölümünde Mehmet "Ayşe" rolüne girmiş ve Şenol'un karısı rolünü oynamaktadır. Çok kıpraşmalı ve titreşmeli bir şekilde can verecek olan Mehmet'in halini görünce acıyoruz ona. Evet o kadar gercekçi ki aa adeta gerçek diyeceksiniz.
Elektrık Çarptı.) 01:01
Elektrık Çarptı.) 1.350 izlenme - 10 yıl önce kamera şakası
Trafoya İşerken Çarpılan Adam - Şahan Gökbakar 06:11
Trafoya İşerken Çarpılan Adam - Şahan Gökbakar 406 izlenme - 2 yıl önce Şahan'ın zamanında NTV de sunduğu "Kime Diyorum Ben" adlı kısa soluklu programında bizlere sunduğu ender skeçlerinden bir tanesi.
Ekmek Kızartma Makinesinin İçine Bıçak Sokulursa! 01:16
Ekmek Kızartma Makinesinin İçine Bıçak Sokulursa! 566 izlenme - 5 yıl önce Ekmek Kızartma Makinesinin İçine Bıçak Sokulursa!
Elektrik Çarpmasında Ne Yapmak Gerekir? 02:05
Elektrik Çarpmasında Ne Yapmak Gerekir? 233 izlenme - 2 yıl önce Elektrik çarpmasında kesinlikle ve kesinlikle sakin olmak gerekir. Eğer sakin bir şekilde müdahale etmiyorsanız kendinizde akıma kapılıp kazazede durumuna dönebilirsiniz. Yapılması gereken şey öncelikle evimizde veya çalıştığımız yerlerde elektrik sigortalarının nerede olduğunu öğrenmek gerekir. Bu olay hiç başımıza gelmeden yapmamız gereken şeydir. Elektrik sigortalarının önü dolap veya herhangi bir eşyayla kapatılmaması gerekir. Ve ulaşabileceğimiz yükseklikte yapılmasına dikkat etmemiz lazımdır. Elektrik çarpılmasına maruz kalmamak için yapılması gereken şey çok basittir. Kaçak akım rölesi taktırmaktır. Siorta sisteminize çok basit bir ekstra sigorta taktırarak kaçak akımdan kurtulabilirsiniz ve elektrik çarpmasına maruz kalmayabilirsiniz. Yanınızda birisi elektrik akımına kapıldı ne yapmalısınız? Mutlaka yalıtkan bir şeyle akımı kesmek gerekir. Bir tahta, bir plastik parçası olabilir. Onunla iterek ya da akımı keserek kişiyi elektrik akımından kurtaracaksınız. Elektrik yanıklarında bir giriş deliği vardır, bir de çıkış yarası vardır. Özellikle elektrik vücuttan çıkarken dokuları patlatarak daha fazla zarar vererek çıkar. Elektrik yanığı olmuş bölgenin üzerine temiz bir bezle kapatarak bir an evvel sağlık kuruluşuna ulaştırmak gerekir. Eğer kişinin bilinci yerindeyse vücudundaki o elektrik akımının geçtiği yerlerdeki ölen hücrelere vücudundan atması içinde su verip bir an evvel o ölü hücrelerin vücuttan atılmasına yardımcı olabilirsiniz.
Ölüm Anında Hissedilen Hayretle İzleyeceğiniz 7 Ayrı Duygular |  Tolga ile medya Ç  & Youtube 02:40
Ölüm Anında Hissedilen Hayretle İzleyeceğiniz 7 Ayrı Duygular | Tolga ile medya Ç & Youtube 193 izlenme - 2 yıl önce ÜCRETSİZ ABONE OLUN : http://bit.ly/1J3kDQ6 Sosyal medya TAKİP EDİN: https://www.facebook.com/c.medyatv https://www.instagram.com/c.medyatv https://www.younow.com/c.medyatv Takipte kalın :https://www.youtube.com/channel/UCUQI... Bilgiler uzman doktorların yaptığı deneyler sonucunda elde edilmiştir. boğulma kişi ilk anda panik yaşıyor nefesini tutuyor. Ardından su ciyerlerine doldukça bir yanma ve yırtılma hissi duyulmaya başlıyor Son olarak hissettiği şey ise sakinlik ve dinginlik oluyor. Oksijen alamadığı için bilinci kapanıyor ve ardından ölüm gerçekleşiyor. Yanma yanıklar çok şiddetli açıya yol açıyor Sinir uçlarının yanması ile bu acı hissini bi süre sonra ortadan kaldırıyor. Ardından Yanan kişi his kaybına uğruyor. Yanarak ölen kişilerdeki asıl ölüm nedeni çoğunlukla zehirli gazları soluması ve nefessizlik oluyor. ve ardından ölüm Gerçekleşiyor. Kafa kopması Uzmanlara göre beyin , kafa koptuktan Sonra saniyelerce fonksiyonları sürdürüyorlar. fransa'daki raporlara göre 18 inci yülyılda giyotinli idamlarda kopan kafada 30 saniye kadar yüz mimiklerigörünüyordu. Yüksekten düşme ABD 'deki Golden gate köprüsünden atlayan 100 kurban'ın, Akciyerin iflas etmesi kalbin patlaması ve kırık kaburgaların iç organlara zarar vermesi sonucu öldüğü ortaya çıktı. Elektriğe kapılma Elektrik akımına kapılma kalbi durdurabiliyor. 10 saniye sonra da bilinç kapanıyor. Ancak elektrikli sandalyede idam idam edilen mahkumlar ölüm nedeni beyinin aşırı ısınması yada Boğulma ile gerçekleşiyor. Asılma Yağlı urganla asılarak Boğulma 10 saniye içinde bilinç kaybna yol açar. Fırlatma tarzı asılmalarda amaç boynun kırılmasını sağlamakdır. Ancak bu yöntemle asılan mâhkumlarda ölümlerin yine boğulmadan kaynaklandığı belirlendi. Zehirli iğne ABD'de idamlarda Kullanılan yöntem, doğrudan kalbi durduruyor. Araştırmalar, mahkumların yanma ve büyük acı hissettiğini gösteriyor.
Efsane Elektrik Çarpma Şakası 00:41
Efsane Elektrik Çarpma Şakası 261 izlenme - 2 yıl önce Sene 2000' di hatırladıgım kadarıyla o zaman Chip dergisi olması lazımdı böyle komık vıdeolar falanda cıkıodu bazen duvar kagıtlarınn yanında ılk ızledıgımde gozumden yaslar geldıgını hatırlyrm gulmekten tabı o zaman feys yok twtr yok mobıl bı ızleme cıhazı yok en kral arkadaslarımı toplayıp beraber ızlıyoduk amacsızca sıralı baglı gulmelerle hatıralarıma dondum umarım o zamanlardan hatırlayan cıkar benım gıbı.
Selfie Çekerken 10 Bin Volt Elektrik Akımına Kapılmak 00:48
Selfie Çekerken 10 Bin Volt Elektrik Akımına Kapılmak 141 izlenme - 1 yıl önce Konya'da gencin özçekim yapmak isterken akıma kapılması- Tren Garı'nda bir gencin, yük treninin üzerine çıkıp özçekim yapmak isterken elektrik akımına kapılması ve düşme anı güvenlik kameralarınca görüntülendi- Yaralı gencin tedavisinin sürdüğü öğrenildi
Samimiyetsiz Kamu Spotu (Elektrik Çarpması) 00:06
Samimiyetsiz Kamu Spotu (Elektrik Çarpması) 188 izlenme - 3 yıl önce Samimiyetsiz Kamu Spotu (Elektrik Çarpması) Yepyeni vine videoları için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Elektrik Direğindeki Telleri Kesmek İsteyince Yanarak Öldü 04:17
Elektrik Direğindeki Telleri Kesmek İsteyince Yanarak Öldü 64 izlenme - 11 ay önce İzmit'te, Yüksek Hızlı Tren (YHT) rayları üzerindeki elektrik direğine çıkan kimliği belirsiz kişi elektrik akımına kapılıp yanarak öldü.
Ekmek Kızartma Makinesinin İçine Bıçak Sokmak 01:16
Ekmek Kızartma Makinesinin İçine Bıçak Sokmak 229 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlarının ısrarına daha fazla dayanamadı. Ekmek kızartma makinesinin içine bıçağı soktu.
Elektrik Çarpılan Çocuk Bakın Ne Yaptı 01:23
Elektrik Çarpılan Çocuk Bakın Ne Yaptı 52 izlenme - 1 yıl önce Elektrik çarpılan çocuğun dayanılmaz halleri Elektrik çarptıktan sonra ne yapacağını şaşırdı, elektrik çarpması bonsai etkisi yaptı
Elektrik çarpması durumunda hayvanlara ilk yardım nasıl uygulanır? 01:01
Elektrik çarpması durumunda hayvanlara ilk yardım nasıl uygulanır? 86 izlenme - 2 yıl önce Hayvana elektriğin kapandığından emin olduktan sonra ilk yardım uygulamak güvenlik açısından büyük önem taşır. Elektriğe maruz kalma süresi, durumunda belirleyici rol oynar. Derhal veterinere götürmek gerekir. İlk olarak solunum fonksiyonları ve gözbebekleri kontrol edilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aaaaaaa Ama:d 00:15
Aaaaaaa Ama:d 242 izlenme - 10 yıl önce böööööö:)