Hoşgeldiniz!

elektrik çarpması

Elektrik Çarparken Prize Ulaşıp Kendini Kurtaran Adam (416) 00:46
Elektrik Çarparken Prize Ulaşıp Kendini Kurtaran Adam (416) 8.685 izlenme - 2 yıl önce Motosiklet tamirciliği yapan adam tuttuğu elektrikle çalışan aletten dolayı elektrik akımına tutulmuş. Son bir hamle yapıp fişe ulaşmış ve kendini kurtarmış.
Trafo Adamın Elektriğinin Kesilmesi 02:20
Trafo Adamın Elektriğinin Kesilmesi 10.327 izlenme - 2 yıl önce İş yerinde elektrik akımına kapılan bir adam elektrik trafosuna dönüşmüş ve vücudunda elektrik bulundurmaya başlamış. İşte o elektrik artık sona gelmiş.
Elektrik Çarpmayan Dede 02:46
Elektrik Çarpmayan Dede 3.947 izlenme - 2 yıl önce 81 yaşındaki Yılmaz dede yılar önce çalıştığı fabrikada elektriğe çarpılmış. Yılmaz dedeyi o zamandan sonra elektrik çarpmamış.
Yüksek Gerilim Hattını Hesap Etmeyen Kalabalık (+16) 00:21
Yüksek Gerilim Hattını Hesap Etmeyen Kalabalık (+16) 4.670 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da bir düğün öncesi düzenlenen düğün alayındaki süslenmiş direk yüksek gerilim hattına deymiş ve çevresindekileri elektrik çarpmış.
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 00:46
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 9.901 izlenme - 4 yıl önce Eskişehirde uzun süredir milyonlar harcanarak yapılan hayvanat bahçesinde açılmadan daha bir çok hayvan garip şekilde ölmüş. Eleştirilere rağmen ısrarla yapılmaya devam edilen hayvanat bahçesinde şimdi de bir rakun elektrik akımına kapılmış.
11 Bin Volt İşçiyi Havaya Uçurdu 00:28
11 Bin Volt İşçiyi Havaya Uçurdu 10.767 izlenme - 6 yıl önce 11 Bin Volt İşçiyi Havaya Uçurdu İnşaat işçisi yanlışlıkla 11.000 volt akım geçen kabloyu delince havaya uçtu.
Pratik Zekasıyla Arkadaşını Ölümden Kurtaran Adam 01:14
Pratik Zekasıyla Arkadaşını Ölümden Kurtaran Adam 1.259 izlenme - 1 yıl önce Aynı iş yerinde çalışan arkadaşlardan biri iş yerinin kepengini kapatmak isterken elektrik akımına kapılmış. Elektrik akımına kapılan adamı arkadaşı ölümün elinden almış.
Elektrik Çarpması Sonucu Ters Salto Atmak (Çarptı mı?) 00:18
Elektrik Çarpması Sonucu Ters Salto Atmak (Çarptı mı?) 8.438 izlenme - 4 yıl önce Adana'da yanmayan lamba için çağırılan elektrikçinin "Abi gerek yok, sigortayı kapatmadan hallederim" demesi ve 220v elektriğe kapılıp önce düz sonra ters takla atması. - Çarptı mı? - Yok aq zevk olsun diye atladım
Elektrik İşlemeyen Hintli 00:54
Elektrik İşlemeyen Hintli 1.550 izlenme - 2 yıl önce Elektrik işçiliği yaptığı dönemde elektrik çarpması sonrası elektriğe karşı duyarsızlaştığını fark eden hintli adam kısa bir şov yapmış.
İskele Taşırken Yüksek Gerilime Kapılmak (+18) 01:43
İskele Taşırken Yüksek Gerilime Kapılmak (+18) 6.228 izlenme - 7 yıl önce Metal bir iskele taşıyan 4 kişi, iskelenin yüksek gerilim hattına temas etmesi sonucu elektrik akımına kapılıyor. Açık alandaki yüksek gerilim hatlarının ne kadar tehlikeli olabileceğinin bir kanıtı.
Akıma Kapılan Elektrikçiler 00:10
Akıma Kapılan Elektrikçiler 515 izlenme - 11 ay önce Afrika'da bir sokakta elektrik telleri değişimi gerçekleştiren elektrikçiler korkunç bir şekilde elektrik akımına kapılmış.
Elektrik Akımına Kapılan Hayvanlar Can Çekişiyor 01:35
Elektrik Akımına Kapılan Hayvanlar Can Çekişiyor 2.285 izlenme - 6 yıl önce Kayseri'nin İncesu ilçesinde bir ahırın çatısında tadilat çalışmaları yapılırken elektrik akımına kapılan büyükbaş hayvanlar telef oldu.Hayvanların akıma kapıldıkları anlar güvenlik kamerasına yansıdı.Saraycık Mahallesi'ndeki ahırın sahibi Fevzi Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çatıda küçük bir onarım işi olduğunu ve ustanın çatıda kaynak makinesini prize taktığı anda kıvılcımların çıktığını ifade etti.Kıvılcımlarla birlikte ahırdaki hayvanların aynı anda ses çıkarmaya başlaması üzerine ahıra koştuğunu belirten Kaya, "Önce ahırın girişindeki şalteri indirerek elektriği kestim. Ahıra girdiğimde hayvanların bir çoğunun yerde yattığını gördüm. 30 hayvanım vardı, 9'u elektrik çarpması sonucu telef oldu. Hayvanların ikisini ölmeden kestim ama diğerlerine bir şey yapamadım. Elektrik akımı buzağının birinin kafasını delmiş. Şimdilik yaşıyor ama onun da ölme ihtimali var. İple bağlı olan hayvanlarda bir zarar yok ama zincire bağlı hayvanların hepsi zarar gördü. 12 hayvan yaralı. En az 100 bin lira zararım var. Yetkililerden zararımın karşılanması konusunda yardım bekliyorum" diye konuştu.Kaya, hayvanların elektrik akımına kapıldığı anları güvenlik kamerası görüntülerinden izlerken içinin sızladığını söyledi.
Tren Vagonun Üzerinde Fotoğraf Çekilmek İsterken Elektrik Akımına Kapıldı 03:11
Tren Vagonun Üzerinde Fotoğraf Çekilmek İsterken Elektrik Akımına Kapıldı 85 izlenme - 4 ay önce Manisa’da 14 yaşındaki Şükrücan Yaşar isimli çocuk, fotoğraf çektirmek için arkadaşlarıyla bindikleri yük treni vagonunun üzerinde iki kez elektrik akımına kapılarak ağır yaralandı. Vücudunda ağır yanıklar oluşan çocuk hastanede tedavi altına alındı.
Üzerine 22 Bin Voltluk Elektrik Kablosu Düşen Kadın 01:09
Üzerine 22 Bin Voltluk Elektrik Kablosu Düşen Kadın 373 izlenme - 2 yıl önce Tayland'da bakkaldan çıkıp yolun karşısına geçmek isteyen kadın kopan 22 Bin voltluk elektrik kablosunun altında kalmış.
Elektrik Çarpmış Gibi Davranmak 02:47
Elektrik Çarpmış Gibi Davranmak 685 izlenme - 7 yıl önce Kahramanımız arabayla sipariş verilen Burger King'lere elektrik şoku yemiş gibi davranıyor. Ve olaylar gelişiyor.
Efsane Elektrik Çarpma Şakası 00:41
Efsane Elektrik Çarpma Şakası 492 izlenme - 6 yıl önce Sene 2000' di hatırladıgım kadarıyla o zaman Chip dergisi olması lazımdı böyle komık vıdeolar falanda cıkıodu bazen duvar kagıtlarınn yanında ılk ızledıgımde gozumden yaslar geldıgını hatırlyrm gulmekten tabı o zaman feys yok twtr yok mobıl bı ızleme cıhazı yok en kral arkadaslarımı toplayıp beraber ızlıyoduk amacsızca sıralı baglı gulmelerle hatıralarıma dondum umarım o zamanlardan hatırlayan cıkar benım gıbı.
Adeta Gerçek (Şahan Gökbakar) - Çok Gercekçi Elektrik Çarpması 07:44
Adeta Gerçek (Şahan Gökbakar) - Çok Gercekçi Elektrik Çarpması 518 izlenme - 7 yıl önce Aslında Recep Ivedik serisinden önce herkes Şahan'ı ve onun yaratıcı karakterlerini sevmişti, çok güzel skeçler yapmıştı ve izleyenleri de az güldürmedi değil, ama Recep İvedik çoğu aklı başında insanlarımız için tam bir hayal kırıklığıydı. Neyse efendim çok da uzatmayayıım bu Adeta Gerçek bölümünde Mehmet "Ayşe" rolüne girmiş ve Şenol'un karısı rolünü oynamaktadır. Çok kıpraşmalı ve titreşmeli bir şekilde can verecek olan Mehmet'in halini görünce acıyoruz ona. Evet o kadar gercekçi ki aa adeta gerçek diyeceksiniz.
Trafoya İşerken Çarpılan Adam - Şahan Gökbakar 06:11
Trafoya İşerken Çarpılan Adam - Şahan Gökbakar 577 izlenme - 6 yıl önce Şahan'ın zamanında NTV de sunduğu "Kime Diyorum Ben" adlı kısa soluklu programında bizlere sunduğu ender skeçlerinden bir tanesi.
Ekmek Kızartma Makinesinin İçine Bıçak Sokmak 01:16
Ekmek Kızartma Makinesinin İçine Bıçak Sokmak 327 izlenme - 7 yıl önce Arkadaşlarının ısrarına daha fazla dayanamadı. Ekmek kızartma makinesinin içine bıçağı soktu.