Hoşgeldiniz!

elektrikçi

Güldüren Tartışma: Ola Hani Kablo 00:48
Güldüren Tartışma: Ola Hani Kablo 15.545 izlenme - 1 yıl önce Ağrı'nın Taşlıçay ilçesine Bağlı Gözücü Köyünde kaçak elektrik kontrol ekibinin periyodik köy kontrolleri sırasında çekilen bir görüntü sosyal medya da kısa süre içinde binlerce tıklanma aldı. Köylü vatandaş ile kaçak elektrik kontrol ekibi arasındaki komik tartışma fenomen olmaya aday gösterildi.
Bi Zahmet - Elektrikçi 04:16
Bi Zahmet - Elektrikçi 15.277 izlenme - 9 yıl önce bi zahmet programında elektrikçi şakası
Kafası Tavana Sıkıştı Elektrik Ustası 01:45
Kafası Tavana Sıkıştı Elektrik Ustası 5.324 izlenme - 3 yıl önce Tavandaki elektrik tesisatını onaran elektrikçi yanlışlıkla başını tavana sıkıştırdı. Arkadaşları ise kurtarmak yerine videosunu çekmeyi tercih etti.
Elektrikçi Tahsin Ve Ahmet Dayı (90'ların Ses Kayıt Efsanesi) 00:51
Elektrikçi Tahsin Ve Ahmet Dayı (90'ların Ses Kayıt Efsanesi) 6.241 izlenme - 3 yıl önce Cameka'nın aşağısına kablo çekerken duvarın dibindeki elektrik kablosunun üstüne işeyen elektrikçi Tahsin'in hikayesini dinliyoruz efendim. Paniğe kapılan Ahmet Dayı yeğeni Tayfun'u arayarak acil yardım istemekte, internete düşen bu ses kaydı da 90'ların fenomen kayıtları arasında yerini almaktadır.
Elektrik Mühendisi Çoban Olursa - Koyun Sürüsü  Gösterisi 02:44
Elektrik Mühendisi Çoban Olursa - Koyun Sürüsü Gösterisi 1.785 izlenme - 4 yıl önce Elektrik mühendisi yememiş içmemiş çobanlığını yaptğı koyun sürüsünüde bu işe alet ederek mona lisa tablosunu yeniden yaratmış acaba boşuna mu oksijen tüketiyoruz.
Bir elektrikçi bunu açıklayabilir mi 01:51
Bir elektrikçi bunu açıklayabilir mi 1.580 izlenme - 6 yıl önce Bir elektrikçi bunu açıklayabilir mi
Televizyon Ve Uydu Kablosunu Kanal İle Saklama Kroşe İle Sağlamlaştırma Kablo Saklama Aparatı 04:43
Televizyon Ve Uydu Kablosunu Kanal İle Saklama Kroşe İle Sağlamlaştırma Kablo Saklama Aparatı 376 izlenme - 1 yıl önce Televizyon ve Uydu Kablosunu Kanal ile Saklama Kroşe ile Sağlamlaştırma Kablo Saklama Aparatı Emre Bolat Elektrik Mühendisi Arayabilirsiniz Aykut Öğretmen Kanalından aradığınızı belirtmeniz yeterlidir. Telefon: 9 0212 503 7787 GSM: 9 0532 169 3056 Tuna Elektronik ve Güvenlik Sistemleri Sahibi Emre Bolat Dijitürk Yada Uydu Anten Hattı Nasıl Döşenir Dışarıdan Kablo Nasıl İçeri Çekilir Detayları İle Bize Anlattı. TUNA ELEKTRİK ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ Fatih cad. 5.sokak No 16 B Bahçelievler İstanbul Telefon: 9 0212 503 7787 GSM: 9 0532 169 3056 Emre Bolat Elektrik Mühendisi Arayabilirsiniz Aykut Öğretmen Kanalından aradığınızı belirtmeniz yeterlidir. Kabloları gizleme kablo kanalı,kablo saklama aparatı,kroşe ile sağlamlaştırma,kabloları saklama,yapışksnlı kablo saklama kanalı,elektrikçi Hem derli toplu bir görünüm sağlamak hem de birisinin takılıp düşmesini önlemek için kabloların düzgün bir biçimde gizlenmesi iyi
Elektrikçi Mi Yoksa Tesisatçı Mı? 00:06
Elektrikçi Mi Yoksa Tesisatçı Mı? 31 izlenme - 2 ay önce Vietnam, Tien Giang, My Tho'da bir yerde yağmur yağdığında, elektrik prizi su sızdırmaya başlar. Suda bir elektrik akımı olup olmadığını veya şoke edeceğini bilmeyen herkes korkuyor.
Elektrikçi Çoban Olursa - Müthiş Koyun Sürüsü 02:44
Elektrikçi Çoban Olursa - Müthiş Koyun Sürüsü 555 izlenme - 6 yıl önce Koyunlardan Mona Lisa Resmi Çizdirmek. Elektrik Mühendisi, Elektronik Mühendisi, Katkılarıyla. . Oyuncular: Koyunlar. :)
Lamba Takarken Kafasını Tavana Sıkışan Elektrikçi 01:50
Lamba Takarken Kafasını Tavana Sıkışan Elektrikçi 95 izlenme - 11 ay önce Merdiven kullanarak lamba takmak isteyen elektrikçinin başı tavana sıkışınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.--
Kendinden Klarnetli Abi 02:00
Kendinden Klarnetli Abi 451 izlenme - 4 yıl önce Elektrikçi bir abimiz hobi olarak nazal boşlukları üzerine yoğunlaşmış ve insan sesinin sınırlarını zorlayarak klarnetin eşsiz sesine, klarnetçinin nefesine ve güzel müziklerimizin namelerine ulaşmış, dem vurmuştur. Mustafa Kandıralı mısın mübarek. Haydin iyi seyirler ...
İngiltere'nin Başkenti - O May Gat 02:03
İngiltere'nin Başkenti - O May Gat 293 izlenme - 3 yıl önce Adıyaman'ın yerel kanalı olan Mercan TV önderliğinde yapılan bil kazan yarışmasında sorulan sorulara karşılık 30 tl (hediye paketi) verilmektedir. Neşeli abimizin soruları bilmediği halde cevaplar vermesi ortama ayrı bir neşe katmaktadır. Ahtapotun inatla bi kalbi olduğunda ısrarı ayrı bi olaydır. Ayrıca abimizin ahtapotun kollarını bilmesi, kalbini bi köşeye koymakta ve bizden alkışları toplamakta. İstanbul'un başkenti... New york'un...
Türk İşi Hırsız Düzeneği - Hırsız Bahçede 02:16
Türk İşi Hırsız Düzeneği - Hırsız Bahçede 353 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde Orhan Türk adlı abimiz dadanacağını düşündüğü hırsız için kendince bir düzenek kuruyor, yalan essah bilmem başarılı da olmuş sonucunda.
Evlat Sevgisi 00:44
Evlat Sevgisi 504 izlenme - 10 yıl önce
'Elektrikçi Ressam' Suriye Dramını Dünyaya Duyuruyor 01:53
'Elektrikçi Ressam' Suriye Dramını Dünyaya Duyuruyor 26 izlenme - 5 ay önce Ülkesindeki iç savaş nedeniyle eşi ve 7 çocuğuyla Türkiye'ye sığınan elektrik ustası Mervan Nevvaf Ahme, bir yandan geçimini sağlarken diğer yandan çizdiği resimlerle Suriye'deki kaosu dünyaya duyuruyor. Suriye'den ayrıldıktan sonra akrabalarının da bulunduğu Mardin'in Kızıltepe ilçesine yerleşen Mervan Ahme, gündüz elektrik işleri yaparken akşamları da kafasını dinledirmek için eline aldığı fırçayla resim yapmaya başladı.
Cezanın Ustası Elektrikçi Haydar 07:42
Cezanın Ustası Elektrikçi Haydar 113 izlenme - 3 yıl önce Cezanın ustası elektrikçi Haydar cezayı nasıl yetiştirdiğini onu nasıl elektrik çarpmalarına alıştırdığını anlatıyor Şahan Gökbakarın tv8 yıllarında çekilen Ntv'de yayınlanmış güzel bir skeç
Kuvel Pano - Elektrik Pano 02:13
Kuvel Pano - Elektrik Pano 96 izlenme - 4 yıl önce Kuvel Pano kurulduğu 1997 tarihten itibaren elektrik pano imalat ve montajında her geçen gün kalitesini arttırarak kulvarındaki çizgisini daha da belirginleştirmiştir.. 'Müşterilerin memnuniyet ve isteklerini ön planda tutarak her eleştiri ve öneriyi dikkatlice dinlemiş tesisini sürekli yenilemiş ve genişletmiştir.. 2000 Yılında 'Deneyimli kadrosu ile birlikte, imalat yöntemlerinde modern teknolojileri, ürünlerinin kalitesinde dünya standartlarının gereği olan kalite seviyesini sağlamayı hedef seçmiştir.. Panolarımız ISO 9001-2000 kalite sistemiyle yapılmaktadır.Üstün teknolojiyle sınırsız kalite ' adı altında ilkesini belirleyerek; özenle seçili kadrosu ve gelişmiş tesisleriyle, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Web Adreslerimiz : http://kuvelpano.com/ http://www.kuvelpano.net/ Telefon Numaralarımız : 0212 613 86 01 0212 613 86 02 0212 613 86 15 0212 565 07 84 ( FAX ) Adres : Gümüşsuyu Caddesi Hacı Eminağa Sokak No:5 Zemin Kat - Bayrampaşa /İSTANBUL E-Posta Adreslerimiz : info@kuvelpano.com satis@kuvelpano.com satis@kuvelpano.net Sosyal Medya Adreslerimiz : https://twitter.com/KuvelPano http://www.facebook.com/KuvelPano
Akıma Kapılan Elektrikçiyi Plastik Sandalye İle Kurtarmak 00:45
Akıma Kapılan Elektrikçiyi Plastik Sandalye İle Kurtarmak 40 izlenme - 1 yıl önce Çin’de bir kafenin elektrik bakımını yaparken akıma kapılan elektrik ustasını kafe müşterisi plastik sandalye ile ölümden kurtarmış.
Ferhat Usta 04:30
Ferhat Usta 121 izlenme - 5 yıl önce Merhum Ferhat Yılmaz Yani Elektrikçi Ferhat Ustanın En Son Haliyle Videosu
Elektrikçiler 01:00
Elektrikçiler 173 izlenme - 10 yıl önce
Meslektaş Kurbanı Oldu! Elektrikçi Şakazedenin Centilmenliği Kamerada 00:28
Meslektaş Kurbanı Oldu! Elektrikçi Şakazedenin Centilmenliği Kamerada 19 izlenme - 1 yıl önce İşçiler, aralarında anlaşıp kurban seçtikleri arkadaşlarına acımasız bir şaka yaptı. Kameraya alıp internette paylaştıkları bu anlar, sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı.
Hat Bağlarken Akıma Kapılan Elektrikçi Hayatını Kaybetti 01:54
Hat Bağlarken Akıma Kapılan Elektrikçi Hayatını Kaybetti 17 izlenme - 1 yıl önce Hat bağlarken akıma kapılan elektrikçi hayatını kaybetti ŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde hat bağlamak için çıktığı elektrik direğinde akıma kapılan şahıs hayatını kaybetti.
Elektrikçi Dedesi (İsmail Abi'nin Genleri) 02:31
Elektrikçi Dedesi (İsmail Abi'nin Genleri) 78 izlenme - 5 yıl önce Elektrikçi Dedesi (İsmail Abi'nin Genleri)
Tacizci Elektrikçiye 14 Yıl Hapis İstendi 00:32
Tacizci Elektrikçiye 14 Yıl Hapis İstendi 7 izlenme - 7 ay önce Ataşehir'de sayaç kontrolüne girdiği evde Ebru T.'yi taciz etmeye çalışan ancak karşı koyunca salonda cinsel yolla kendini tatmin eden elektrik teknisyeni Oğuz Ü. hakkında cinsel saldırı, tehdit, konut dokunulmazlığını ihlalden 14 yıla kadar hapsi istendi.