Hoşgeldiniz!

elektrikli süpürge

Kafasına Elektrikli Süpürge Yiyen Kız 00:15
Kafasına Elektrikli Süpürge Yiyen Kız 2.147 izlenme - 9 ay önce Sosyal medya için bir video çekmek isteyen kızlardan biri neredeyse hastanelik oluyormuş. Sakar arkadaşı yüzünden kafasına süpürge yemiş.
Teyzenin Elektrikli Süpürge İle İmtihanı 00:39
Teyzenin Elektrikli Süpürge İle İmtihanı 7.738 izlenme - 6 yıl önce Yaşlı teyzenin elektrikli süpürgeyle imtihanı gerçekten görülmeye değer, teyze kendini süpürgeye öyle bir kaptırmış ki hortumunun çıktığının farkında bile değil.
Sessiz Elektrikli Süpürge 03:58
Sessiz Elektrikli Süpürge 23.283 izlenme - 12 yıl önce karcher İstanbul yetkili ana bayii Golden Apple İsmail DEMİR 0212 352 69 89 0532 500 44 95 www.buharlisupurge.com www.buharlimakine.com Karcher sv 1802-1902 ve Karcher sc 1402 Buharlı temizlik makinesi
Küçük Boy Ev Tipi Buharlı Temizlik Makinesi 03:07
Küçük Boy Ev Tipi Buharlı Temizlik Makinesi 13.005 izlenme - 12 yıl önce Karcher sv 1802-1902 ve Karcher sc 1402 Buharlı temizlik makinesi Detaylı bilgi için İstanbul karcher yetkili ana bayii Golden Apple İsmail DEMİR 0212 352 69 89 www.buharlisupurge.com www.buharlimakine.com
Süpürge Kartları 00:47
Süpürge Kartları 6.178 izlenme - 4 yıl önce Doğum günü videosunu hazırlayamadım öğle arasında. Telefonum bir türlü susmadı ki. Sabaha söz, günaydını o video ile yapacağım. Bakın doğum gününde elektrikli süpürge teması ile nasıl bir oyun oynadık. Öncelikle neden elektrikli süpürge? Çünkü çook seviyor süpürgeyi... Dışarı çıkınca Arçelik'e gidicem Bosch'a gideceğim diye tutturuyor. Onların kataloglarına bakıyor. "Arçelik istemiyom, fakir istiyom" diyerek katalog seçiyor!!! Kimin evinde hangi süpürge var, gittiğimiz mağazalarda ve kataloglarda eşleştiriyor. Ben de internetten 12 çift elektrikli süpürge fotoğrafının çıktısını alıp preslettim. Oldu mu sana eşleştirme kartı? Bir eşlerini mutfağa dizdim, verdim ellerine koşun eşini getirin dedim. Ayyy ne eğlendiler ne eğlendiler anlatamam. Böylece doğum günü temamızın dışına çıkmadan hem gelişimleri desteklendi hem de son sürat eğlendiler. Çocuğunun ilgisi doğrultusunda bu tip kartlar hazırlamak öyle kolay ki, sadece internetten bulacaksın o kadar. Sonra eşleştirir, sayar, o kartlar elinde dans eder, sen hangisini söylersen üzerine zıplar... Çocuğun ilgi alanını bildikten sonra gerisi kolay.
Fakir Garcia Süpürge 01:43
Fakir Garcia Süpürge 5.078 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/fakir-garcia-kuru-vakumlu-supurge-2400w Bahar temizliğinin olmazsa olmazı Fakir Garcia Elektrik Süpürgesi. 1 metre teleskobik boru tasarımı ile en zorlu tozları bile kolayca alabilirsiniz. Uzun ömürlü Hepo 13 filtreleme sistemi ile artık temizlik çok daha pratik!
Süpürgeden 7 Fare Yavrusu Çıktı 00:54
Süpürgeden 7 Fare Yavrusu Çıktı 3.028 izlenme - 5 yıl önce Kahramanmaraş'ın Andırın İlçesi'nde, Sahibinin Onarması İçin Tamirciye Götürdüğü Elektrikli Süpürgenin İçinden 7 Fare Yavrusu Çıktı.
Şişe Kullanarak Elektrikli Süpürge Nasıl Yapılır 07:58
Şişe Kullanarak Elektrikli Süpürge Nasıl Yapılır 2.642 izlenme - 5 yıl önce İcatsever arkadaşlar için hazırlanan bu videoda şişeden elektrikli süpürge nasıl yapılır onu öğreneceğiz, iyi seyirler dilerim.
Elektrikli Süpürge İle Yüz Bakımı Yapan Teyze 01:30
Elektrikli Süpürge İle Yüz Bakımı Yapan Teyze 2.451 izlenme - 4 yıl önce Bazen imkansızlıklardan imkan doğurur yurdum insanı. Bu teyzede bakım ürünlerine tonlarca paralar vereceğine çözümü elektrikli süpürgede bulmuş.
Vestel Fırtına Elektrikli Süpürge - Ürün Tanıtımı 01:51
Vestel Fırtına Elektrikli Süpürge - Ürün Tanıtımı 3.282 izlenme - 8 yıl önce Vestel Fırtına Elektrikli Süpürge, sörf Teknolojisi sayesinde tozları suya hapseder. Bu sayede zamanla filtrenin tıkanmasından kaynaklanan emiş gücü kayıpları azalır ve her gün ilk günkü gibi aynı performansla çalışır. Vestel Fırtına Elektrikli Süpürge'nin etkili filtrasyon sistemi, en ince tozları bile tutar. Böylece süpürme sonrası tozlar mobilyalarınıza yapışmaz. Uzun ömürlü filtresiyle, bu hijyenik filtreleme performansını sürekli korur.
Sokakta Elektrikli Süpürge Gezdiren Amca 00:26
Sokakta Elektrikli Süpürge Gezdiren Amca 2.294 izlenme - 4 yıl önce Sivas'ta bir kişinin, elektrikli süpürgeyi hortumundan tutup, cadde üzerinde çekerek götürdüğü anlar, sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Profesyonel Vakumlu Elektrik Süpürgesi 05:20
Profesyonel Vakumlu Elektrik Süpürgesi 6.348 izlenme - 12 yıl önce Karcher sv 1802-1902 ve Karcher sc 1402 Buharlı temizlik makinesi Detaylı bilgi için İstanbul karcher yetkili ana bayii Golden Apple İsmail DEMİR 0212 352 69 89 www.buharlisupurge.com www.buharlimakine.com
King K-278 Elektrikli Supurge 00:38
King K-278 Elektrikli Supurge 2.871 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/king-k-278-elektrikli-supurge Bahar temizliğinin ilk adımlarından biridir ev süpürme hali. King süpürge ile evinizi pratik bir şekilde süpürebilir, en düşük hızda bile yüksek emiş gücü ile derin toz parçaçıklarına dahi zahmetsizce ulaşabilirsiniz.
Fakir Darky 1600 Stick Vacuum Cleaner 01:38
Fakir Darky 1600 Stick Vacuum Cleaner 3.495 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/fakir-darky-dik-elektrikli-supurge Üçgen yer aparatı ile girmesi en zor bölgeleri bile rahatça temizleyebileceğiniz, bahar temizliğinin en pratik hali ile tanışın! Fakir Darky 1600 Stick Vacuum Cleaner ile dip köşe temizlik çok pratik!
Kendiliğinden temizlik yapan robot - RC-3000 02:40
Kendiliğinden temizlik yapan robot - RC-3000 5.412 izlenme - 12 yıl önce Karcher sv 1802-1902 ve Karcher sc 1402 Buharlı temizlik makinesi Detaylı bilgi için İstanbul karcher yetkili ana bayii Golden Apple İsmail DEMİR 0212 352 69 89 www.buharlisupurge.com www.buharlimakine.com
Yeni Arçelik Tornado Elektrikli Süpürge 00:32
Yeni Arçelik Tornado Elektrikli Süpürge 1.488 izlenme - 7 yıl önce İlgiyi üzerine, tozları içine çeker. Silent Storm teknolojisi ile inanılmaz yüksek emiş gücü ve ultra sessiz çalışma özelliğine sahip Arçelik Tornado ile evinizi süpürmek artık daha keyifli.
Çılgın Bebek Elektrikli Süpürgeye Karşı 01:56
Çılgın Bebek Elektrikli Süpürgeye Karşı 1.838 izlenme - 8 yıl önce Bir bebeğin elektrikli süpürgeyi kovaladığı Samsung reklamı YouTube'un yeni hiti olmaya aday.
Fakir Filter Pro Elektrikli Süpürge 00:57
Fakir Filter Pro Elektrikli Süpürge 304 izlenme - 2 yıl önce Fakir Filter Pro Elektrikli Süpürge https://www.vatanbilgisayar.com/fakir-filterpro-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-bordo-.html
Touch Me Elektrikli Süpürge TCH 3812 00:16
Touch Me Elektrikli Süpürge TCH 3812 922 izlenme - 6 yıl önce Migros'un özgün markası Touch Me ürünleri Migros'ta. Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve pratik yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. http://migrostv.migros.com.tr/
Elektrik Bandı Deyip Geçme 00:43
Elektrik Bandı Deyip Geçme 1.146 izlenme - 5 yıl önce Daha önce yayınladığım 3 oyunu birleştirdim, bu akşam da sizi oyunsuz bırakmayayım dedim. Biliyorsunuz bayılıyorum elektrik bandına. Öncelikle elektrik bandını yapıştırıp yolunuzu yapıyorsunuz. Birinci oyunumuz: Demir kutuyu yoldan çıkarmadan, döndüre döndüre götürmeye çalıştı. Sonra içine biraz oyuncak koyup ağırlaştırdık bir de öyle denedi... Böylece farklı ağırlıklara farklı güç uygulamak zorunda kaldı. Malum bu minikler güçlerinin farkında değiller, böyle böyle öğrenecekler... Aynı zamanda dengesini korudu, yönünü buldu. Bayılıyorum bu tip oyunlara. Bu parkurla daha neleer neleer yaparım ben... İkinci oyunumuz: Valla bu yolları araba sürsünler diye yapıyorlar ama biz süpürge süreriz, çünkü süpürge severiz. Aslında süpürge fena fikir değil. Bir kere onu koordine etmeye çalışırken dengesini sağlıyor, elinde kocaman süpürgesi yolu takip ediyor, köşeleri dönüyor. Sadece büyük kas motor becerileri değil, dikkat ve koordinasyon becerileri de gelişiyor. Bir gün oturup elektrikli süpürgenin gelişime nasıl katkıları olabilir düşünmüştüm. Ne yapayım süpürge seviyor, elinden almak yerine, gelişim destek ve eğlence amaçlı kullanayım bari. Bu da üçüncü oyuuun: - Önce elektrik bandından yolunu yapıyorsun. - Yolun bir ucuna üzerinde rakamların yazılı olduğu bardakları yerleştiriyorsun (1,2,3, vs.) - Yolun diğer ucuna yere sayıları karışık bir şekilde koyuyorsun. - Tatlı yavrun bardağı seçiyor, yol boyu elinde bardak koşuyor. - Elindeki bardağın üzerinde kaç yazıyorsa, o rakamları yerden ayırt ederek bardağa dolduruyor. İstersen geometrik şekiller, hayvanlar, çiçekler, vb. bu oyunu oynayabilirsin. Buyrun size, elinde nesneyle koordineli koşma, rakamları tanıma, rakamları ayırt etme, oyunu kurallarına göre oynama becerilerinin gelişimini destekleyecek harika bir oyun. Büyünce de şöyle yaparım. Matematik problemini yolun bir ucuna koyarım. Seçenekleri de yolun diğer ucuna koyarım. Yol boyu düşünsün bulsun. Şöyle de olabilir aslında; bardakların üstünde rakamlar yazıyor ya. Yolun sonuna küçük nesneler koyarım, bardağın üstünde yazan sayı kadar nesne koyar içine. Böylece tane kavramı gelişir. Benden bu kadar, haydi iyi eğlenceleer...
Kedinin Elektrikli Süpürge Keyfi 01:19
Kedinin Elektrikli Süpürge Keyfi 727 izlenme - 7 yıl önce Sahibinin üzerinde elektrikli süpürge gezdirdiği kedi hayatının en keyifli dakikalarını yaşıyor.
Mankenli Elektrikli Süpürge Reklamı 00:30
Mankenli Elektrikli Süpürge Reklamı 210 izlenme - 2 yıl önce İlkin ne alakası var diyeceksiniz, ama manken tüm mankeliğini tam da o elektrikli süpürgeye borçlu.
Çılgın Bebek Elektrikli Süpürgeye Karşı 01:56
Çılgın Bebek Elektrikli Süpürgeye Karşı 589 izlenme - 8 yıl önce Çılgın Bebek Elektrikli Süpürgeye Karşı
Elektrikli Süpürge ve Kediler 03:37
Elektrikli Süpürge ve Kediler 541 izlenme - 7 yıl önce Elektrikli Süpürge ve Kediler
Fakir Stream Mob 01:20
Fakir Stream Mob 695 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/fakir-steam-mop-buharli-temizleyici Fakir Stream Mob ile bahar temizliği artık çok pratik. 1550 watt gücünde ve deterjansız çalışma özelliği sayesinde sadece 2 bardak su ile 1 dakika içinde kusursuz temizliğe hazırsınız!
Elektrikli Süpürgeyle Yüz Bakımı Yapan Kadın 00:51
Elektrikli Süpürgeyle Yüz Bakımı Yapan Kadın 293 izlenme - 4 yıl önce Son zamanlarda bakım ürünleri ve kozmetik ürünleri çılgınlar gibi satılıyor. Bloggerlar sağolsun ekonomiye katkı sağlıyorlar. Yüzü vakumlayarak temizleyen cihazı bilmeyeniniz yoktur. Bir nevi onun ev yapı elektrikli süpürge...
TumblePop Oyunun Sonu 08:46
TumblePop Oyunun Sonu 275 izlenme - 6 yıl önce 80sforever'in eklediği "Mustafa'nın Sonu - Cadillacs and Dinosaurs" videosundan sonra çok pis gaza gelip ben de o döneme ait atari salonlarının meşhur oyunlarından birinin videosunu göndermek istedim. Ben göndermek istedim ama bakalım yönetimden geçip yayınlancak mı. Bu yazıyı benden başka okuyan varsa sorun yok demektir. Tumblepop oyunu her ne kadar Mustafa kadar meşhur olmasa da birçok atari müdaviminin gözdesi idi. Harflerin yerini ezberleyip onları toplayıp Tumblepop yazısını tamamlamak ve 1 hak kazanma ihtimalini kazanmak her baba yiğidin harcı değildi. (Bakınız sitriit faygtırda şoruken çekebilmek) 1 hak kazanma ihtimalini kazanmaktan kastım ise yazıyı tamamlayınca bonus bölümüne giriyosun hak orda oluyo ve o hakkı süre dolana kadar alabilememe ihitimalin oluyodu ama ustalar süre bitmeden en küçük puanlı kristali bile topluyodu. Oyunu oynamak isteyenler için ipucu: Mame emülatörü ve emülatör roms yayınlayan sitelerden Mame Roms bölümlerinden Tumblepop oyunu.
Ragıp Savaş - Bu Ölü Olan Her Yeri mi Canlandırıyor 01:01
Ragıp Savaş - Bu Ölü Olan Her Yeri mi Canlandırıyor 191 izlenme - 6 yıl önce Okan Bayülgen'nin Makina Kafa programına konuk olan Ragıp Savaş Dr. Feridun Kunak'ın stüdyoya getirdiği elektrikli süpürgeyle ölü olan her yeri canlandırır lafı üzerine canlı yayında yaptığı gafı ve Okan Bayülgen'in nasıl toparlamaya çalıştığını izliyoruz
Temizlikte Siber Teknoloji 00:56
Temizlikte Siber Teknoloji 106 izlenme - 7 yıl önce Akımsız anfı ıle remıx yapan dj kardesmızden sonra kızıl otesı hortumla temızlık yapan ablamız.