Hoşgeldiniz!

eller ne derse desin

Zeki Müren - Eller Ne Derse Desin 02:38
Zeki Müren - Eller Ne Derse Desin 1.284 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Dünden Bugüne 11 Çıkış Tarihi: 17.03.1998 Etnik Şarkı Sözleri: Eller ne derse desin, İnan ilk sevgilimsin. Bekliyorum yillardir, Ne zaman geleceksin? Ruhumsun askimsin sen, Heryerde senin sesin. Bekliyorum yillardir, Ne zaman geleceksin? Unutamam buseni, Sevgilim sen nerdesin? Bekliyorum yillardir, Ne zaman geleceksin?
Zeki Müren - Eller Ne Derse Desin 02:32
Zeki Müren - Eller Ne Derse Desin 1.439 izlenme - 9 yıl önce
Zeki Müren - Eller Ne Derse Desin 02:38
Zeki Müren - Eller Ne Derse Desin 563 izlenme - 6 yıl önce
Zeki Müren-Eller Ne Derse Desin 02:32
Zeki Müren-Eller Ne Derse Desin 338 izlenme - 7 yıl önce ozo1/zeki müren/eller ne derse desin/yorum yap oy ver/şereflikoçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound
zeki müren-eller ne derse desin 02:32
zeki müren-eller ne derse desin 274 izlenme - 7 yıl önce demirey06/zeki müren/eller ne derse desin/şereflikoçhisar lı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound/zeki müren la gününüze zinde başlayın/paylaşımı bilmeyen yaşamından yarınından fazla birşey beklemesin ruhunu temiz ve ferah tutmanın şartı/müzik ruhun gıdasıdır lütfen sevin sevin ki içiniz gençleşsin bakın görün hayatı yaşamayı çok sevecek etrafınıza daha şefkatli daha duyarlı olacaksınız teşekkürler kardeşlerim
Zeki Müren - Eller Ne Derse Desin 02:35
Zeki Müren - Eller Ne Derse Desin 14 izlenme - 4 ay önce
Zeki Müren - Eller Ne Derse Desin 02:37
Zeki Müren - Eller Ne Derse Desin 45 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Eller ne derse desin, İnan ilk sevgilimsin. Bekliyorum yillardir, Ne zaman geleceksin? Ruhumsun askimsin sen, Heryerde senin sesin. Bekliyorum yillardir, Ne zaman geleceksin? Unutamam buseni, Sevgilim sen nerdesin? Bekliyorum yillardir, Ne zaman geleceksin?
Melahat Pars & Eller Ne Derse Desin 03:16
Melahat Pars & Eller Ne Derse Desin 84 izlenme - 3 yıl önce Melahat Pars, 1918 yılında İstanbul'da dünyaya gelen ve 2005 yılında hayatını kaybeden sanatçı Türk müziğinin en önemli kişilerindendir.. Bir çok bestesi bulunan sanatçı, Emel Sayın ve Bülent Ersoy'un üstadlarındandır.. 1970'li yılların İstanbuluna dalarak nostaljide yolculuğa ne dersiniz ?