Hoşgeldiniz!

engelli

Engelli Çocuğun Rüyasını Gerçekleştiren Süpermen 00:21
Engelli Çocuğun Rüyasını Gerçekleştiren Süpermen 828 izlenme - 1 hafta önce Süpermen hayranı engelli çocuğa sürpriz yapılmış ve çocuk çok mutlu olmuş. Engelli çocuğun mutluluk dolu anlarını izliyoruz.
Engelli Rampasına Park Edersen Ne Olur? 03:06
Engelli Rampasına Park Edersen Ne Olur? 33.133 izlenme - 6 yıl önce Zaten belli bir sıkıntıya sahip bu insanların gündelik yaşamlarında önlerine bizde birer engel koymasak olmaz mı?
Engelli Annesini Diri Diri Gömen Çinli 00:55
Engelli Annesini Diri Diri Gömen Çinli 6.567 izlenme - 1 yıl önce Çin'de engelli annesini toprağa diri diri gömen bir kişi, kasten adam öldürmeye teşebbüsten gözaltına alınmış. Kadın yaklaşık 3 gün boyunca kaldığı çukurdan polis tarafından sağ çıkarılarak hastaneye kaldırılmış.
Arabadan İnip Dans Etme Akımının En Güzeli  00:56
Arabadan İnip Dans Etme Akımının En Güzeli 4.429 izlenme - 11 ay önce Arabadan açılan şarkı eşliğinde arabalarından inerek dans eden insanlarla başlayan akımın parodileri ve başarısız denemeleri bir çok kez karşımıza çıktı. Ancak hiç biri bu kadar güzel değildi.
Ajdar Engelli Çocuğa Destek Olmayı Reddetti 00:41
Ajdar Engelli Çocuğa Destek Olmayı Reddetti 2.810 izlenme - 5 ay önce Kendisini hiper star ilan eden Ajdar sosyal medya üzerinden yayın yaptığı esnada kendisinden engelli çocuğu için destek isteyen kadına olumsuz cevap vermiş.
Bilal Göregen Yaralı Sıradışı Bilal Baba 06:39
Bilal Göregen Yaralı Sıradışı Bilal Baba 85.299 izlenme - 12 yıl önce
Görme Engelli Gence Eşlik Eden Boğaziçi Gençlik Korosu 01:36
Görme Engelli Gence Eşlik Eden Boğaziçi Gençlik Korosu 1.019 izlenme - 2 ay önce Zincirlikuyu metrosunda kaval çalan Ege Üniversitesi Konservatuar mezunu Eyüp Sultan Aylar ve ona eşlik eden koca yürekli insanlar.
Kamil Koç'un Muavini Engelli Yolcuya Temizlik Yaptırdı 00:51
Kamil Koç'un Muavini Engelli Yolcuya Temizlik Yaptırdı 1.758 izlenme - 4 ay önce Ünlü bir otobüs firması Kamil Koç'a ait ve İstanbul’dan Bartın’a hareket eden otobüste iddiaya göre, engelli bir kadın yolcunun çocuğunun istifra etmesi üzerine, hareket halinde olan araçta temizlik yaptırıldı.
Engelli Sahibine Destek Olan Köpek 00:09
Engelli Sahibine Destek Olan Köpek 2.082 izlenme - 8 ay önce Köpekler sadık dost diye boşuna demiyorlar. Engelli sahibi ile gezintiye çıkan köpek bakın sahibine nasıl destek olmuş.
Engelli Dansçı Kadının Muhteşem Salsa Performansı 01:02
Engelli Dansçı Kadının Muhteşem Salsa Performansı 380 izlenme - 1 ay önce Dans partneri ile katıldıkları kültürel bir etkinlikte salsa yapan engelli dansçı kadın gören herkesi kendisine hayran bıraktı. Yapılan röportajda, insanların onu gördüğündeki mutluluklarının onu motive ettiğini söylerken, sonsuza kadar da sevdiği işi yapmaya devam edeceğini ekliyor.
Engelli Sevgilisine Kol Çalıştıran Muhteşem Kadın 00:44
Engelli Sevgilisine Kol Çalıştıran Muhteşem Kadın 12.619 izlenme - 3 yıl önce Tekerlekli sandalyede oturan sevgilisine kol çalıştıran hem fiziği hem kalbi muhteşem kadını izliyoruz efendim...
Bilal Göregen Her Şeyimsin Sıradışı Bilal Baba 04:55
Bilal Göregen Her Şeyimsin Sıradışı Bilal Baba 51.221 izlenme - 12 yıl önce
Otobüste Engelli Adamı Sopayla Döven Teyze (Küfür İçerir) 00:42
Otobüste Engelli Adamı Sopayla Döven Teyze (Küfür İçerir) 14.515 izlenme - 4 yıl önce Engelli yolcu taciz mi etti bilmiyoruz ama teyze otobüsteki yolculara hiç bir şey söylemeden engelli kişiyi sopa ile dövmeye başlamış.
İşitme Engelli Arkadaşın AKP Mitingini Trollemesi 01:53
İşitme Engelli Arkadaşın AKP Mitingini Trollemesi 24.535 izlenme - 6 yıl önce Küçük enişte konuşmasını yaparken sahneye bir kardeşimiz çıkar ve olanlar olur izliyoruz efenim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Biyonik Kollarını Kusursuz Kullanan Adam 01:37
Biyonik Kollarını Kusursuz Kullanan Adam 4.968 izlenme - 2 yıl önce Doğuştan kolları olmayan adam yıllar önce takılan biyonik kollar bakın hayatını ne kadar kolaylaştırmış. Arabası ile yanaşıp kahvesini bile almış.
Kaldırımdaki Arabaya Çarpan Görme Engelli Çocuk 00:23
Kaldırımdaki Arabaya Çarpan Görme Engelli Çocuk 5.906 izlenme - 3 yıl önce Ordu'nun Fatsa ilçesinde yaşayan görme engelli bir çocuk, kaldırım üzerine park eden araç yüzünden kabartmalı sarı şeriti takip edemeyip araca başını çarptı. Sosyal medya üzerinden yayınlanan bu görüntüler izleyenlerin yüreğini sızlattı.
Görme Engelli Adamın Yardımına Koşan Sürücü 00:39
Görme Engelli Adamın Yardımına Koşan Sürücü 991 izlenme - 6 ay önce Çin'de yolunu şaşıran görme engelli adam yola çıkınca , bir sürücü aracını durdurup aşağıya inmiş ve görme engelli adama yardım etmiş.
Her Duyguyu Barındıran Video 00:38
Her Duyguyu Barındıran Video 4.285 izlenme - 2 yıl önce Uzak Doğu ülkelerinden birinde çekilen bu videoyu izlerken bir çok duyguyu saniyeler içinde yaşayacaksınız. Üzüntü , kızgınlık , sevinç...vb
Engelli Koşuyu Uçarak Kazanan Atlet 00:38
Engelli Koşuyu Uçarak Kazanan Atlet 3.904 izlenme - 2 yıl önce 400 metre engelli koşuda yarışan atletlerden iki tanesi son metrelerce baş başa girince uyanık atlet bitiş çizgisine uçmuş ve kazanmış.
Engelli Çocuğa Omuz Atmak 00:12
Engelli Çocuğa Omuz Atmak 3.063 izlenme - 2 yıl önce Bir markette yanından geçen engelli çocuğa omuz atan şerefsiz güvenlik kamerasına böyle yansımış. Ulan şerefsiz ne istedin engelli çocuktan.
Engellilere Ayrılan Otoparka Park Edersen Ne Olur? 00:54
Engellilere Ayrılan Otoparka Park Edersen Ne Olur? 6.124 izlenme - 5 yıl önce Çok rica ediyorum arkadaşlarım diğer araçlara kötü söylemde bulunmayın. Size yapılan kötülüğe ya da yanlışa iyilikle cevap vermektir bizlere, sizlere yakışan. İyi seyirler dilerim.
Çekme Ananı Bacını Vol. 2 00:25
Çekme Ananı Bacını Vol. 2 9.307 izlenme - 5 yıl önce Abimiz aynı ''çekme ananı bacını skm çekme'' lafını eden adam gibi sövüyor. Bu arada ikisinin de engelli olması tesadüf mü acaba? Ne çekiyonuz ulan amkun müptezelleri diyor bir de!!! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/98385/konyadaki-uyusturucu-operasyonu-barzoswf-kufur-icerir
Sağır Bir İnsan Nasıl Uyandırılır? 00:43
Sağır Bir İnsan Nasıl Uyandırılır? 5.923 izlenme - 3 yıl önce Normalde duyma engelliler erken kalkmak istediklerinde falan yalnızken nasıl kalkıyor_? (şaşıran emojiğeahh)
Engelsiz Kadınlara Taş Çıkartan Engelli Hatun 02:26
Engelsiz Kadınlara Taş Çıkartan Engelli Hatun 7.149 izlenme - 5 yıl önce Model Josette Ulibarri'nin engelsiz hemcinslerine taş çıkartacak derecede bir güzelliği var. Doğuştan kolları olmayan bu modelin günlük yaşamına hep beraber bakalım.
Kadersizliği Her Hâlinden Belli Olan Engelli Abi 00:20
Kadersizliği Her Hâlinden Belli Olan Engelli Abi 3.692 izlenme - 2 yıl önce Kıyamam ya. Adam çanak anten ayarı kadar hassas bir yerde durdu ve olay vukuu buldu.
Donald Trump Engelli Muhabirle Alay Etti 00:35
Donald Trump Engelli Muhabirle Alay Etti 8.421 izlenme - 6 yıl önce ABD’de 2016 yapılacak başkanlık seçiminde aday adayı olan iş adamı Donald Trump, Güney Carolina’daki seçim konuşmasında, “konjenital eklem sendromu” bulunan New York Times muhabiri Serge Kovaleski’yle alay etti. "ZAVALLI MUHABİR" DEYİP TAKLİT ETTİ NEW YORK TİMES: ÇOK ÇİRKİN Trump’ın eylemiyle ilgili ABD medyasına açıklama yapan New York Times, Trump’ın eylemini “çok çirkin” olarak niteledi. Açıklamada, “Trump’ın muhabirlerimizden birinin görünüşüyle alay etmesini çok çirkin buluyoruz” ifadesi kullanıldı. Konuşmasında, Kovaleski’den önce “iyi bir muhabir” diye bahseden Trump, daha sonra “Şimdi, bu zavallı adamı görmelisiniz…” diyerek muhabirin hareketlerini ve konuşmasını taklit etti.
Engelli Köpeğini Sokağa Terk Eden Kadın 00:43
Engelli Köpeğini Sokağa Terk Eden Kadın 1.633 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da ön ayakları olmayan bir köpeği sokağa terk eden kadının görüntüleri yürekleri dağladı. Engelli köpeği tenha bir sokakta arabadan atan acımasız kadın, ortalıktan kayboldu. Zavallı köpek ise sahibinin arkasından bakakaldı. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından birçok aile köpeği sahiplenmek için sıraya girdi.
Metin Şentürk Talihsiz Anı İlk Kez Anlattı - Mehmet'in Gezegeni 01:11
Metin Şentürk Talihsiz Anı İlk Kez Anlattı - Mehmet'in Gezegeni 7.065 izlenme - 4 yıl önce Metin Şentürk Kral TV, Kral FM ve TRT FM ortak canlı yayınında Mehmet’in Gezegeni’ne konuk oldu. Metin Şentürk içtenlikle Gezegen Mehmet’in sorularını yanıtladığı programda sevilen şarkıcı görme engelli olduğu anı ilk kez anlattı.
Turkcell'in Duygulandıran Görme Engelli Kız Reklamı 01:56
Turkcell'in Duygulandıran Görme Engelli Kız Reklamı 5.508 izlenme - 5 yıl önce Annesinin Resmini Yapan Görme Engelli Kız Reklamı(Turkcell) Elif ve arkadaşlarının yapamayacakları hiçbir şey yok! Turkcell Engelsiz Eğitim Programı ile teknoloji sınıfları ve meslek atölyeleri 40 ildeki 80 okulda 10 binden fazla öğrencinin geleceğini aydınlatacak! O reklam filmini izliyoruz.
Engelli Sahibine Yardımcı Olan Köpek 01:24
Engelli Sahibine Yardımcı Olan Köpek 8.497 izlenme - 5 yıl önce Kolları olmayan sahibine kıyafetlerini giyerken yardım etmek için can atan sevimli köpeği izliyoruz arkadaşlar.