Hoşgeldiniz!

engelli

Tekerlekli Sandalyede Dilenen Adamın Foyasını Ortaya Çıkardı 01:53
Tekerlekli Sandalyede Dilenen Adamın Foyasını Ortaya Çıkardı 11.815 izlenme - 4 ay önce Yurt dışında çekilen görüntüler şaşkına çevirdi. Tekerlekli sandalyede dilencilik yapan adamın yalanı işte böyle ortaya çıktı.
Engelli Köpeğini Bırakıp Kaçan Kadın 00:33
Engelli Köpeğini Bırakıp Kaçan Kadın 16.298 izlenme - 7 ay önce Zavallı engelli köpeğin, kendisini sokağa bırakan kadının arkasından çaresizce bakışı izleyenlerin yüreğini sızlattı.
Engelli Rampasına Park Edersen Ne Olur? 03:06
Engelli Rampasına Park Edersen Ne Olur? 33.158 izlenme - 8 yıl önce Zaten belli bir sıkıntıya sahip bu insanların gündelik yaşamlarında önlerine bizde birer engel koymasak olmaz mı?
Görme Engelli Kadının İmdadına Yetişen İşçiler 00:11
Görme Engelli Kadının İmdadına Yetişen İşçiler 1.172 izlenme - 5 ay önce Görme engelli kadın yanlışlıkla yeni dökülen betona basmış. Kadının beton olan ayaklarını orada olan işçiler temizlemiş.
Engelli Annesini Diri Diri Gömen Çinli 00:55
Engelli Annesini Diri Diri Gömen Çinli 6.781 izlenme - 4 yıl önce Çin'de engelli annesini toprağa diri diri gömen bir kişi, kasten adam öldürmeye teşebbüsten gözaltına alınmış. Kadın yaklaşık 3 gün boyunca kaldığı çukurdan polis tarafından sağ çıkarılarak hastaneye kaldırılmış.
İşitme Engelli Arkadaşın AKP Mitingini Trollemesi 01:53
İşitme Engelli Arkadaşın AKP Mitingini Trollemesi 24.656 izlenme - 9 yıl önce Küçük enişte konuşmasını yaparken sahneye bir kardeşimiz çıkar ve olanlar olur izliyoruz efenim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otobüste Engelli Adamı Sopayla Döven Teyze (Küfür İçerir) 00:42
Otobüste Engelli Adamı Sopayla Döven Teyze (Küfür İçerir) 14.574 izlenme - 6 yıl önce Engelli yolcu taciz mi etti bilmiyoruz ama teyze otobüsteki yolculara hiç bir şey söylemeden engelli kişiyi sopa ile dövmeye başlamış.
Arabadan İnip Dans Etme Akımının En Güzeli  00:56
Arabadan İnip Dans Etme Akımının En Güzeli 4.863 izlenme - 3 yıl önce Arabadan açılan şarkı eşliğinde arabalarından inerek dans eden insanlarla başlayan akımın parodileri ve başarısız denemeleri bir çok kez karşımıza çıktı. Ancak hiç biri bu kadar güzel değildi.
Engelli Gence Yemek Yediren Polis 01:00
Engelli Gence Yemek Yediren Polis 1.262 izlenme - 10 ay önce Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde bulunan enkaz alanında Türk polisi, elleriyle engelli vatandaşın yemeğini yedirdi...
Engelli Koşu Parkurunda Yılmayan Çocuk 00:32
Engelli Koşu Parkurunda Yılmayan Çocuk 3.212 izlenme - 2 yıl önce Liseler arası düzenlenen atletizm yarışmasında engelli koşu parkurunda koşan çocuk defalarca engele takılıp düşse de yarışı bırakmamış.
Biyonik Kollarını Kusursuz Kullanan Adam 01:37
Biyonik Kollarını Kusursuz Kullanan Adam 5.117 izlenme - 4 yıl önce Doğuştan kolları olmayan adam yıllar önce takılan biyonik kollar bakın hayatını ne kadar kolaylaştırmış. Arabası ile yanaşıp kahvesini bile almış.
Çekme Ananı Bacını Vol. 2 00:25
Çekme Ananı Bacını Vol. 2 9.783 izlenme - 7 yıl önce Abimiz aynı ''çekme ananı bacını skm çekme'' lafını eden adam gibi sövüyor. Bu arada ikisinin de engelli olması tesadüf mü acaba? Ne çekiyonuz ulan amkun müptezelleri diyor bir de!!! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/98385/konyadaki-uyusturucu-operasyonu-barzoswf-kufur-icerir
Engellilere Ayrılan Otoparka Park Edersen Ne Olur? 00:54
Engellilere Ayrılan Otoparka Park Edersen Ne Olur? 6.125 izlenme - 8 yıl önce Çok rica ediyorum arkadaşlarım diğer araçlara kötü söylemde bulunmayın. Size yapılan kötülüğe ya da yanlışa iyilikle cevap vermektir bizlere, sizlere yakışan. İyi seyirler dilerim.
Görme Engelli Kaykaycıdan Müthiş Performans 01:22
Görme Engelli Kaykaycıdan Müthiş Performans 1.065 izlenme - 1 yıl önce İzleyeceğiniz video için kendinizi hazırlayın ve görüşünü tamamen kaybetmiş fakat tutkusundan asla bir şey yitirmemiş kaykaycının gösterisine odaklanın.
Engelli Koşuyu Uçarak Kazanan Atlet 00:38
Engelli Koşuyu Uçarak Kazanan Atlet 5.026 izlenme - 5 yıl önce 400 metre engelli koşuda yarışan atletlerden iki tanesi son metrelerce baş başa girince uyanık atlet bitiş çizgisine uçmuş ve kazanmış.
Engelli Sahibine Yardımcı Olan Köpek 01:24
Engelli Sahibine Yardımcı Olan Köpek 10.065 izlenme - 7 yıl önce Kolları olmayan sahibine kıyafetlerini giyerken yardım etmek için can atan sevimli köpeği izliyoruz arkadaşlar.
Engelsiz Kadınlara Taş Çıkartan Engelli Hatun 02:26
Engelsiz Kadınlara Taş Çıkartan Engelli Hatun 7.165 izlenme - 7 yıl önce Model Josette Ulibarri'nin engelsiz hemcinslerine taş çıkartacak derecede bir güzelliği var. Doğuştan kolları olmayan bu modelin günlük yaşamına hep beraber bakalım.
Ajdar Engelli Çocuğa Destek Olmayı Reddetti 00:41
Ajdar Engelli Çocuğa Destek Olmayı Reddetti 3.185 izlenme - 3 yıl önce Kendisini hiper star ilan eden Ajdar sosyal medya üzerinden yayın yaptığı esnada kendisinden engelli çocuğu için destek isteyen kadına olumsuz cevap vermiş.
Koklear İmplant -  Biyonik Kulak 10:18
Koklear İmplant - Biyonik Kulak 9.260 izlenme - 14 yıl önce işitme kayıplarında erken tanı ve erken cihazlanma çok önemlidir. çok ileri düzeydeki işitme kayıplarında koklear ımplant yapılır. sadece ameliyat yeterli olmamakta aile eğitimlerinin devamlılığı ve uygulanmasıda çok önemlidir. kızım 10 ay 20 günlükken ameliyat oldu. 11 ay 13 günlükken dış parça takıldı. yaklaşık bir yıl içerisindeki gelişmeleri ve çıkardığı sesleri videoda izleyebilirsiniz.
Sağır Bir İnsan Nasıl Uyandırılır? 00:43
Sağır Bir İnsan Nasıl Uyandırılır? 5.945 izlenme - 5 yıl önce Normalde duyma engelliler erken kalkmak istediklerinde falan yalnızken nasıl kalkıyor_? (şaşıran emojiğeahh)
Her Duyguyu Barındıran Video 00:38
Her Duyguyu Barındıran Video 4.301 izlenme - 4 yıl önce Uzak Doğu ülkelerinden birinde çekilen bu videoyu izlerken bir çok duyguyu saniyeler içinde yaşayacaksınız. Üzüntü , kızgınlık , sevinç...vb
Engelli Sahibine Destek Olan Köpek 00:09
Engelli Sahibine Destek Olan Köpek 2.169 izlenme - 3 yıl önce Köpekler sadık dost diye boşuna demiyorlar. Engelli sahibi ile gezintiye çıkan köpek bakın sahibine nasıl destek olmuş.
Engelli Youtuberin Küfür İsyanı! 01:32
Engelli Youtuberin Küfür İsyanı! 5.176 izlenme - 7 yıl önce Kusura bakmayın ama, şimdi bir çoğunuz diyecek bu adam(AZERI-TURK-OYUNCU) youtuber para kazanıyor youtube dan. Edecekler tabi diye. Bende size sorarım, bu adam engelli ne yapsın!? Dilensin mi!? Kendi emeğiyle olduğu kadar video çekiyor, paylaşıyor, para kazanmaya çalışıyor. Sizin izleyip, bu adama destek olan bir nesil yerine küfür eden nesillerle kaşılaşıyoruz. Yazıklar olsun ne diyelim!?
Engelli Çocuğa Omuz Atmak 00:12
Engelli Çocuğa Omuz Atmak 3.071 izlenme - 4 yıl önce Bir markette yanından geçen engelli çocuğa omuz atan şerefsiz güvenlik kamerasına böyle yansımış. Ulan şerefsiz ne istedin engelli çocuktan.
Kelebek Rondu Maraş 02:13
Kelebek Rondu Maraş 9.689 izlenme - 15 yıl önce kahramanmraş eğitim uygulama okulu 12 mayıs 2009
Devlet Hastanesinde Engelli Park Yerini İşgal Eden Hastane Müdürü ve Polisi 00:41
Devlet Hastanesinde Engelli Park Yerini İşgal Eden Hastane Müdürü ve Polisi 5.486 izlenme - 6 yıl önce Olay 21 Eylül 2017 tarihinde Pendik Devlet Hastanesinde yaşanmıştır. --- Alıntı --- arkadaşlar benim babam engelli. bugün hastaneye gitmesi ve serum takılması gerekiyordu. kendisi engelli aracına binip hastaneye gitti. sonrasında engelli otoparkına geldiğinde otoparkın dolu olduğunu görmüş. bundan ötürü arabayı eczanenin önüne doğru park etmiş (park yasağı varmış). neyse, babam içeriye girmiş ve ona serum takılmış. 15 dakika sonra annem arabadan bir şey almaya geldiğinde polis arabayı çekmiş, götürmüş. buraya kadar her şey tamam. beyler, annem sonrasında beni aradı, “oğlum arabayı çekmişler gel al” diye. neyse, ben işten çıkıp arabanın çekildiği otoparkı bulup arabayı aldım. akabinde hastaneye geldim, arabayı annemlere teslim etmeye. bir baktım hastane engelli otoparkı yine dolu. araçlara baktım, normal sivil araç, engelli aracına benzemiyorlar. gittim güvenliği çağırdım. dedim bu araçlar kimin? o ara araçlardan birinin sahibi geldi. sapasağlam birisi bir engel göremedim. sordum, “beyefendi kimdiniz? geçmiş olsun, engeliniz neydi?” falan. adam bana demesin mi “ben hastane müdürüyüm”. obur araca dondum. dedim bu araç kimin? “bu da hastane polisinin” dedi. bir nefes aldım, patladım, bunlara verdim veriştirdim. ulan hastanenin müdürü, polisi engelli otoparkına park ediyor. gerçek engelli ise dışarıya yanaşıyor ve biz bu yüzden ceza ödüyoruz. yazıklar olsun böyle memurlara! ne olursunuz sesimizi duyuralım. #engelsizlersiniz olay yeri :istanbul/pendik devlet hastanesi --- Alıntı ---
Engelli Köpeğini Veterinere Terk Eden Kadın 00:50
Engelli Köpeğini Veterinere Terk Eden Kadın 1.208 izlenme - 1 yıl önce Engelli köpeğine ilaç almak için giden kadın ilacı aldıktan sonra köpeğini orada bırakıp veterinerden ayrılmış.
Görme Engelli Adamın Yardımına Koşan Kadın 00:47
Görme Engelli Adamın Yardımına Koşan Kadın 1.728 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da otobüse binmek isteyen görme engelli adama yardım eden kadın kameralara böyle yansımış. Kadın adamın otobüse binmesine yardımcı olmuş.
İzmir Merkezli 18 İlde Sahte Engelli Raporu Hazırlayan Örgüte Operasyon 00:53
İzmir Merkezli 18 İlde Sahte Engelli Raporu Hazırlayan Örgüte Operasyon 1.119 izlenme - 11 ay önce İzmir merkezli 18 ilde sahte engelli raporu düzenleyen ve aralarında hastane çalışanları, doktor, devlet memuru, organizatör, sahte rapor sahiplerinin de olduğu 380 şüpheliye yönelik eş zamanlı operasyon başlatıldı. İzmir Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sahte engelli raporu düzenleyen şüphelilere yönelik uzun süreli gerçekleştirdikleri teknik ve fizik takibin ardından operasyonun düğmesine bastı. İzmir merkezli 18 ilde; aralarında organizatör, joker, hastane çalışanları, doktor, devlet memurları, aracı ve sahte rapor sahiplerinin de bulunduğu 380 şüphelinin yakalanmasına yönelik dev operasyon başlatıldı. Şüphelileri yakalama çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.
Engelli Koşuyu Düşe Kalka Bitirmek 00:43
Engelli Koşuyu Düşe Kalka Bitirmek 3.247 izlenme - 4 yıl önce Engelli koşuya katılan kız en önce giderken engellerden birine takılmış ancak kız yılmamış ve yarışa devam etmiş. Sonunda birinciliği elde etmiş.