Hoşgeldiniz!

engelli

Tek Kollu Gencin Müthiş Basketbol Performansı 00:43
Tek Kollu Gencin Müthiş Basketbol Performansı 331 izlenme - 3 gün önce Kaza sonrası bir kolunu kaybeden Hansel Emmanuel’in basketbol maçlarında gösterdiği performansı dikkat çekti. Tek kol ile basketbol oynayan sporcunun başarısı takımların ilgisini çekti.
Engelli Rampasına Park Edersen Ne Olur? 03:06
Engelli Rampasına Park Edersen Ne Olur? 33.141 izlenme - 7 yıl önce Zaten belli bir sıkıntıya sahip bu insanların gündelik yaşamlarında önlerine bizde birer engel koymasak olmaz mı?
Bilal Göregen Yaralı Sıradışı Bilal Baba 06:39
Bilal Göregen Yaralı Sıradışı Bilal Baba 85.327 izlenme - 13 yıl önce
Engelli Annesini Diri Diri Gömen Çinli 00:55
Engelli Annesini Diri Diri Gömen Çinli 6.700 izlenme - 2 yıl önce Çin'de engelli annesini toprağa diri diri gömen bir kişi, kasten adam öldürmeye teşebbüsten gözaltına alınmış. Kadın yaklaşık 3 gün boyunca kaldığı çukurdan polis tarafından sağ çıkarılarak hastaneye kaldırılmış.
Bilal Göregen Her Şeyimsin Sıradışı Bilal Baba 04:55
Bilal Göregen Her Şeyimsin Sıradışı Bilal Baba 51.227 izlenme - 13 yıl önce
Arabadan İnip Dans Etme Akımının En Güzeli  00:56
Arabadan İnip Dans Etme Akımının En Güzeli 4.480 izlenme - 2 yıl önce Arabadan açılan şarkı eşliğinde arabalarından inerek dans eden insanlarla başlayan akımın parodileri ve başarısız denemeleri bir çok kez karşımıza çıktı. Ancak hiç biri bu kadar güzel değildi.
Engelli Koşu Parkurunda Yılmayan Çocuk 00:32
Engelli Koşu Parkurunda Yılmayan Çocuk 2.150 izlenme - 9 ay önce Liseler arası düzenlenen atletizm yarışmasında engelli koşu parkurunda koşan çocuk defalarca engele takılıp düşse de yarışı bırakmamış.
İşitme Engelli Arkadaşın AKP Mitingini Trollemesi 01:53
İşitme Engelli Arkadaşın AKP Mitingini Trollemesi 24.589 izlenme - 7 yıl önce Küçük enişte konuşmasını yaparken sahneye bir kardeşimiz çıkar ve olanlar olur izliyoruz efenim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otobüste Engelli Adamı Sopayla Döven Teyze (Küfür İçerir) 00:42
Otobüste Engelli Adamı Sopayla Döven Teyze (Küfür İçerir) 14.535 izlenme - 5 yıl önce Engelli yolcu taciz mi etti bilmiyoruz ama teyze otobüsteki yolculara hiç bir şey söylemeden engelli kişiyi sopa ile dövmeye başlamış.
Engelli Çocuğunu Dışarı Çıkarıp Kartopu Oynayan Baba 00:19
Engelli Çocuğunu Dışarı Çıkarıp Kartopu Oynayan Baba 1.432 izlenme - 7 ay önce Sosyal medyada paylaşılan bir görüntüde, bir babanın engelli çocuğuyla kartopu oynadığı görülüyor. O anları izlerken içiniz sımsıcak olacak...
Ajdar Engelli Çocuğa Destek Olmayı Reddetti 00:41
Ajdar Engelli Çocuğa Destek Olmayı Reddetti 3.047 izlenme - 1 yıl önce Kendisini hiper star ilan eden Ajdar sosyal medya üzerinden yayın yaptığı esnada kendisinden engelli çocuğu için destek isteyen kadına olumsuz cevap vermiş.
İlk Kez Lamborghini'ye Binen Engelli Adamın Sevinci 00:39
İlk Kez Lamborghini'ye Binen Engelli Adamın Sevinci 943 izlenme - 6 ay önce Engelliliği nedeniyle insanlar tarafından itilen gerçek bir adam, bir Lamborghini'ye binme hayallerini gerçekleştiriyor!
Biyonik Kollarını Kusursuz Kullanan Adam 01:37
Biyonik Kollarını Kusursuz Kullanan Adam 4.973 izlenme - 3 yıl önce Doğuştan kolları olmayan adam yıllar önce takılan biyonik kollar bakın hayatını ne kadar kolaylaştırmış. Arabası ile yanaşıp kahvesini bile almış.
Lastikçide Çalışan Engelli Adamın Azmi 01:15
Lastikçide Çalışan Engelli Adamın Azmi 1.284 izlenme - 12 ay önce Tekerlekli sandalyede olan engelli adam bir lastikçide iş bulmuş ve kendisine verilen işleri ustalıkla yerine getirmiş.
Engellilere Ayrılan Otoparka Park Edersen Ne Olur? 00:54
Engellilere Ayrılan Otoparka Park Edersen Ne Olur? 6.124 izlenme - 6 yıl önce Çok rica ediyorum arkadaşlarım diğer araçlara kötü söylemde bulunmayın. Size yapılan kötülüğe ya da yanlışa iyilikle cevap vermektir bizlere, sizlere yakışan. İyi seyirler dilerim.
Engelli Sahibine Destek Olan Köpek 00:09
Engelli Sahibine Destek Olan Köpek 2.112 izlenme - 2 yıl önce Köpekler sadık dost diye boşuna demiyorlar. Engelli sahibi ile gezintiye çıkan köpek bakın sahibine nasıl destek olmuş.
Çekme Ananı Bacını Vol. 2 00:25
Çekme Ananı Bacını Vol. 2 9.402 izlenme - 6 yıl önce Abimiz aynı ''çekme ananı bacını skm çekme'' lafını eden adam gibi sövüyor. Bu arada ikisinin de engelli olması tesadüf mü acaba? Ne çekiyonuz ulan amkun müptezelleri diyor bir de!!! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/98385/konyadaki-uyusturucu-operasyonu-barzoswf-kufur-icerir
Görme Engelli Öğretmenlerine Basketbol Atmayı Öğrettiler 00:35
Görme Engelli Öğretmenlerine Basketbol Atmayı Öğrettiler 472 izlenme - 4 ay önce Kocaeli’nin Derice ilçesinde görme engelli öğretmenlerine basketbol atmayı öğreten çocuklar, ’İyi ki varsınız’ dedirtti. Attığı iki atışı da potadan geçirmeyi başaran öğretmen ve öğrencilerin mutluluğu görüntülere yansıdı. Derince ilçesinde bulunan Melikşah Anadolu Lisesi’nde edebiyat öğretmeni olarak görev yapan görme engelli Dilek Karaca, okul bahçesinde çocuklar ile basketbol oynadı. Öğrenciler, görme engelli öğretmenlerine ne yapması gerektiğini tek tek anlattı. Öğrencilerinin söylediklerini yapan öğretmen Dilek Karaca, iki atışında da topu potadan geçirmeyi başardı. Öğrencileri ise öğretmenlerini alkışladı. Hem öğrencilerin hem de görme engelli öğretmenin mutluluğu çekilen videoya yansıdı.
Engelsiz Kadınlara Taş Çıkartan Engelli Hatun 02:26
Engelsiz Kadınlara Taş Çıkartan Engelli Hatun 7.159 izlenme - 6 yıl önce Model Josette Ulibarri'nin engelsiz hemcinslerine taş çıkartacak derecede bir güzelliği var. Doğuştan kolları olmayan bu modelin günlük yaşamına hep beraber bakalım.
Sağır Bir İnsan Nasıl Uyandırılır? 00:43
Sağır Bir İnsan Nasıl Uyandırılır? 5.932 izlenme - 4 yıl önce Normalde duyma engelliler erken kalkmak istediklerinde falan yalnızken nasıl kalkıyor_? (şaşıran emojiğeahh)
Engelli Koşuyu Uçarak Kazanan Atlet 00:38
Engelli Koşuyu Uçarak Kazanan Atlet 3.969 izlenme - 3 yıl önce 400 metre engelli koşuda yarışan atletlerden iki tanesi son metrelerce baş başa girince uyanık atlet bitiş çizgisine uçmuş ve kazanmış.
Her Duyguyu Barındıran Video 00:38
Her Duyguyu Barındıran Video 4.298 izlenme - 3 yıl önce Uzak Doğu ülkelerinden birinde çekilen bu videoyu izlerken bir çok duyguyu saniyeler içinde yaşayacaksınız. Üzüntü , kızgınlık , sevinç...vb
Engelli Sahibine Yardımcı Olan Köpek 01:24
Engelli Sahibine Yardımcı Olan Köpek 9.076 izlenme - 6 yıl önce Kolları olmayan sahibine kıyafetlerini giyerken yardım etmek için can atan sevimli köpeği izliyoruz arkadaşlar.
Görme Engelli Adamın Yardımına Koşan Kadın 00:47
Görme Engelli Adamın Yardımına Koşan Kadın 1.681 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da otobüse binmek isteyen görme engelli adama yardım eden kadın kameralara böyle yansımış. Kadın adamın otobüse binmesine yardımcı olmuş.
Engelli Çocuğa Omuz Atmak 00:12
Engelli Çocuğa Omuz Atmak 3.066 izlenme - 3 yıl önce Bir markette yanından geçen engelli çocuğa omuz atan şerefsiz güvenlik kamerasına böyle yansımış. Ulan şerefsiz ne istedin engelli çocuktan.
Koklear İmplant -  Biyonik Kulak 10:18
Koklear İmplant - Biyonik Kulak 9.236 izlenme - 12 yıl önce işitme kayıplarında erken tanı ve erken cihazlanma çok önemlidir. çok ileri düzeydeki işitme kayıplarında koklear ımplant yapılır. sadece ameliyat yeterli olmamakta aile eğitimlerinin devamlılığı ve uygulanmasıda çok önemlidir. kızım 10 ay 20 günlükken ameliyat oldu. 11 ay 13 günlükken dış parça takıldı. yaklaşık bir yıl içerisindeki gelişmeleri ve çıkardığı sesleri videoda izleyebilirsiniz.
Engelli Çocuğun Rüyasını Gerçekleştiren Süpermen 00:21
Engelli Çocuğun Rüyasını Gerçekleştiren Süpermen 985 izlenme - 1 yıl önce Süpermen hayranı engelli çocuğa sürpriz yapılmış ve çocuk çok mutlu olmuş. Engelli çocuğun mutluluk dolu anlarını izliyoruz.
Engelli Youtuberin Küfür İsyanı! 01:32
Engelli Youtuberin Küfür İsyanı! 5.159 izlenme - 6 yıl önce Kusura bakmayın ama, şimdi bir çoğunuz diyecek bu adam(AZERI-TURK-OYUNCU) youtuber para kazanıyor youtube dan. Edecekler tabi diye. Bende size sorarım, bu adam engelli ne yapsın!? Dilensin mi!? Kendi emeğiyle olduğu kadar video çekiyor, paylaşıyor, para kazanmaya çalışıyor. Sizin izleyip, bu adama destek olan bir nesil yerine küfür eden nesillerle kaşılaşıyoruz. Yazıklar olsun ne diyelim!?
Devlet Hastanesinde Engelli Park Yerini İşgal Eden Hastane Müdürü ve Polisi 00:41
Devlet Hastanesinde Engelli Park Yerini İşgal Eden Hastane Müdürü ve Polisi 5.481 izlenme - 5 yıl önce Olay 21 Eylül 2017 tarihinde Pendik Devlet Hastanesinde yaşanmıştır. --- Alıntı --- arkadaşlar benim babam engelli. bugün hastaneye gitmesi ve serum takılması gerekiyordu. kendisi engelli aracına binip hastaneye gitti. sonrasında engelli otoparkına geldiğinde otoparkın dolu olduğunu görmüş. bundan ötürü arabayı eczanenin önüne doğru park etmiş (park yasağı varmış). neyse, babam içeriye girmiş ve ona serum takılmış. 15 dakika sonra annem arabadan bir şey almaya geldiğinde polis arabayı çekmiş, götürmüş. buraya kadar her şey tamam. beyler, annem sonrasında beni aradı, “oğlum arabayı çekmişler gel al” diye. neyse, ben işten çıkıp arabanın çekildiği otoparkı bulup arabayı aldım. akabinde hastaneye geldim, arabayı annemlere teslim etmeye. bir baktım hastane engelli otoparkı yine dolu. araçlara baktım, normal sivil araç, engelli aracına benzemiyorlar. gittim güvenliği çağırdım. dedim bu araçlar kimin? o ara araçlardan birinin sahibi geldi. sapasağlam birisi bir engel göremedim. sordum, “beyefendi kimdiniz? geçmiş olsun, engeliniz neydi?” falan. adam bana demesin mi “ben hastane müdürüyüm”. obur araca dondum. dedim bu araç kimin? “bu da hastane polisinin” dedi. bir nefes aldım, patladım, bunlara verdim veriştirdim. ulan hastanenin müdürü, polisi engelli otoparkına park ediyor. gerçek engelli ise dışarıya yanaşıyor ve biz bu yüzden ceza ödüyoruz. yazıklar olsun böyle memurlara! ne olursunuz sesimizi duyuralım. #engelsizlersiniz olay yeri :istanbul/pendik devlet hastanesi --- Alıntı ---
Kadersizliği Her Hâlinden Belli Olan Engelli Abi 00:20
Kadersizliği Her Hâlinden Belli Olan Engelli Abi 3.698 izlenme - 3 yıl önce Kıyamam ya. Adam çanak anten ayarı kadar hassas bir yerde durdu ve olay vukuu buldu.