Hoşgeldiniz!

Er Meydanı Videoları

Esat Kabaklı - Er Meydanı 04:09
Esat Kabaklı - Er Meydanı 15.031 izlenme - 3 yıl önce Esat Kabaklı - Er Meydanı
Esat Kabaklı Er Meydanı 04:38
Esat Kabaklı Er Meydanı 2.438 izlenme - 5 yıl önce
Mehmet Erenler - Buna Er Meydanı Derler 03:12
Mehmet Erenler - Buna Er Meydanı Derler 2.150 izlenme - 5 yıl önce
Fatih Kısaparmak - Er Meydanı 03:13
Fatih Kısaparmak - Er Meydanı 1.094 izlenme - 3 yıl önce Fatih Kısaparmak - Er Meydanı
Iğdır Engin Alan Köyü 04:32
Iğdır Engin Alan Köyü 1.177 izlenme - 6 yıl önce muhttin güntekin argon 70 4 wd
Kadınla Erkek Güreşir mi? - 19 Mayıs Kutlaması 01:16
Kadınla Erkek Güreşir mi? - 19 Mayıs Kutlaması 531 izlenme - 3 yıl önce Evet, artık memleket olarak başka sorunumuz kalmadı, bu soruya da cevap bulduk mu tamamdır. Samsun'da 19 Mayıs gösterilerinde rakibi gösteriye gelemeyen bayan güreşçi oradan ufaklarından bir erkek güreşçiyi tuttuğu gibi gösteriye girişir ve de olaylar gelişir.
Rıdvan Adede - Er Meydanı 00:59
Rıdvan Adede - Er Meydanı 48 izlenme - 3 ay önce Esat Kabaklı'nın Er Meydanı Adlı Eserine Rıdvan Adede ve Arkadaşlarının Farklı Yorumu.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Halit Araboğlu - Er Meydanı 04:39
Halit Araboğlu - Er Meydanı 710 izlenme - 5 yıl önce
Pehlivan Kavgası 02:32
Pehlivan Kavgası 337 izlenme - 2 yıl önce Valla play station bunun oyununu cikarsa oynarım, o derece sevdim, zaten mevzuyu seven birisiyim. Bu şekilde de kültürümüz, geleneklerimiz sonsuza kadar sürecektir. Ben olsam orda bende önüme gelene vururdum
İbrahim Erkal - Er Meydanı   03:24
İbrahim Erkal - Er Meydanı 30 izlenme - 2 ay önce İbrahim Erkal - Er Meydanı Albüm:Gönlünüze Talibim Şarkı Sözleri: Duy duy duy sesimi Tepeleri göklere erişen dağlar Nehirleri denize dökülen dağlar Feryadı figanı yükselen dağlar Vur vur vur vur Vur aman göğsüme hançeri Bulamam bir başka ben daha Yiğitlik yapan er kişi Kaçar mı er meydanından koçum.
Kırkpınar Güreşleri Kıran Kırana Geçiyor 02:45
Kırkpınar Güreşleri Kıran Kırana Geçiyor 282 izlenme - 3 yıl önce Edirne Sarayiçi Er Meydanında Çekişmeli Yağlı Güreşler Devam Ediyor.
Er Meydanı Tartışma Ve Siyaset Programı 15:50
Er Meydanı Tartışma Ve Siyaset Programı 173 izlenme - 3 yıl önce Tamamen Doğaçlama bir şekilde çekilen program..Selamlar ben kendi kendine video çeken genç ve kardeşim kankam Cem İşciler abim o 32 yaşında ben 23 yaşındayım böyle skeçlerin olduğu bir şeyler çektik çekiyoruz uğraşıyoruz mücadele ediyoruz ve küfür yemek üzere tekrardan sizin karşınıza sunuyoruz. Tamamen doğaçlama bir video olduğunu seyrettiğinizde anlayacaksınız..
Hasret - Er Meydanı 04:17
Hasret - Er Meydanı 344 izlenme - 5 yıl önce http://www.facebook.com/Arabeskte.Kral Ahmet Stone ( İhtiyaR )
90 lı Yıllarda Meclis Kavgaları 00:59
90 lı Yıllarda Meclis Kavgaları 176 izlenme - 2 yıl önce Seferoğlu ve Tellioğulları bu kez çok kararlıdır.Çünkü Yeşil Vadi artık daha değerlenmiş,rant kavgası büyümüştür. Sonuçta yer yer tekmeler,yumrukların gözlendiği , yer yer Veli Efendi Hipodromu tribünlerinin heyecanını anımsatan kavgada çok sayıda yaralanan olmuştur.Dikkatli dostlar 00:25 de hafif sağ tarafta tribünden uçan küçük enişteyi de görebilir...
Mehter Marşı - Buna Er Meydanı Derler 02:09
Mehter Marşı - Buna Er Meydanı Derler 9 izlenme - 2 ay önce MEHTER MARŞLARI - BUNA ER MEYDANI DERLER (YAVUZ BURÇ PLAKÇILIK) Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Denizli Oğuzhan Mehteri Buna Er Meydanı Derler 02:09
Denizli Oğuzhan Mehteri Buna Er Meydanı Derler 264 izlenme - 6 yıl önce ergulsalih
Buna Er Meydanı Derler [hd] 02:13
Buna Er Meydanı Derler [hd] 136 izlenme - 3 yıl önce Buna Er Meydanı Derler [hd] Şarkı Sözleri (lyrics): Buna er meydanı derler bunda söz olmaz Çifte yürekli erkekler gelin bu yane Ele bele dile ihanet olmaz Okurlar fermanı kıyarlar cane Bu yolun erkanı hünkardan gelir Serden geçmiş erler gelir bu yane Sıdk-ı sadakatten ayrılmak olmaz Okurlar fermanı kıyarlar cane
Osmanlı marşları-buna er meydanı derler 01:53
Osmanlı marşları-buna er meydanı derler 24 izlenme - 6 ay önce Osmanlı buna er meydanı derler marşını full hd ve Marş Marş kalitesi ile dinle.daha fazla marş için beğen ve abone olmayı unutmayınız,,......,
Enstrümantal - Buna Er Meydanı Derler 02:01
Enstrümantal - Buna Er Meydanı Derler 136 izlenme - 5 yıl önce
Cüneyt Şahin - Buna Er Meydanı Derler 02:13
Cüneyt Şahin - Buna Er Meydanı Derler 124 izlenme - 5 yıl önce
Pehlivanlar Er Meydanına Çıktı 02:32
Pehlivanlar Er Meydanına Çıktı 63 izlenme - 3 yıl önce Edirne'de Gerçekleştirilen 653. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, " Minik 1 " Boydaki Pehlivanların Güreşiyle Başladı.
Mehmet Erenler - Buna Er Meydanı Derler  03:09
Mehmet Erenler - Buna Er Meydanı Derler 12 izlenme - 5 ay önce Mehmet Erenler - Buna Er Meydanı Derler Albüm:Ceddin Deden Neslin Baban Efsane Mehter Marşları Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler Mehmet Erenler - Buna Er Meydanı Derler
Turkish Military Band - Buna Er Meydanı Derler 02:48
Turkish Military Band - Buna Er Meydanı Derler 121 izlenme - 5 yıl önce
Mehter Marşı - Buna Er Meydanı Derler 02:13
Mehter Marşı - Buna Er Meydanı Derler 30 izlenme - 2 yıl önce Mehter Marşı - Buna Er Meydanı Derler Şarkı Sözleri: Buna er meydanı derler Bunda söz olmaz yandım aman aman Çifte yürekli erkekler Şahım gelir bu yane yandım aman aman Ele bele dine imanım İhanet olmaz yandım aman aman Okurlar fermanı imanım Yandım kıyarlar cane yandım aman aman.
FİRST BLOOD  ER MEYDANI MUTANT SLAYTI 01:14
FİRST BLOOD ER MEYDANI MUTANT SLAYTI 8 izlenme - 12 ay önce KANALIMA ABONE OLURSANIZ DAHA ÇOK VİDEO GELECEKTİR.
Hasan Bitmez - Buna Er Meydanı Derler 02:48
Hasan Bitmez - Buna Er Meydanı Derler 52 izlenme - 5 yıl önce
Mansur Yeşildağ - Buna Er Meydanı Derler 02:32
Mansur Yeşildağ - Buna Er Meydanı Derler 1 izlenme - 2 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A181l3P7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Serdar Sayın - Buna Er Meydanı Derler 03:44
Serdar Sayın - Buna Er Meydanı Derler 1 izlenme - 2 ay önce Türkü Sözleri: Buna er meydani derler Bunda söz olmaz yandim aman aman Çifte yürekli erkekler Sahim gelir bu yane yandim aman aman. Ele bele dine imânim Ihanet olmaz yandim aman aman Okurlar fermâni imanim Yandim kiyarlar cane yandim aman aman. (Enstrümantal)
Thy'nin Sponsorluğunda ' Er Meydanı ' 03:56
Thy'nin Sponsorluğunda ' Er Meydanı ' 9 izlenme - 3 yıl önce Türk Hava Yolları'nın (thy) Sponsorluğunda Hazırlanan "er Meydanı" Adlı Kitabın Tanıtımı, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun Da Katıldığı Toplantıyla Yapıldı.
Kamil Reha Falay - Buna Er Meydanı Derler 02:34
Kamil Reha Falay - Buna Er Meydanı Derler 0 izlenme - 2 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A190ctP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!