Hoşgeldiniz!

eşcinsel

Polonya'nın İlk Eşcinsel Belediye Başkanı Robert Biedron 00:20
Polonya'nın İlk Eşcinsel Belediye Başkanı Robert Biedron 1.095.636 izlenme - 11 ay önce Polonya'da yapılan yerel seçimlerde ilk kez eşcinsel bir aday belediye başkanı oldu. 38 yaşındaki Robert Biedron'un seçimleri kazanması, muhafazakar yapısıyla bilinen ülkede eşcinsellere karşı hoşgörünün arttığına yorumlandı.
Yeşilçam'dan Ilık Esintiler 02:23
Yeşilçam'dan Ilık Esintiler 380.980 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam'da 1975 ve sonrasında da birçok kaliteli filme imza atılmıştır. Kadınların ve erkeklerin hemcinsleriyle takıldığı dönem yapımlarından birini izlemek ancak Alkışlarla Yaşıyorum üyelerinin sahip olduğu bir ayrıcalıktır. Özellikle son sahne gün yüzüne çıkmış ilklerden biridir. Benzer İçerik; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16322/erkekce-vurusalim-gelincik-kovboy
Seks İşçiliği Yapan Travestinin Müşteri Anısı 01:38
Seks İşçiliği Yapan Travestinin Müşteri Anısı 10.735 izlenme - 4 hafta önce Seks işçisi cinsel hizmet sunarak para kazanan kişidir.Akademisyenler "seks işçisi"ni seks endüstrisinde yer alan striptizciler, porno oyuncuları, telefonla seks çalışanları insanların bütününü kastedecek şekilde kullanır. Bu kavramı genelde feminist akademisyenler ve yazarlar da, erkek egemen toplumun "fahişe" sözcüğüne yüklediği kötü yan anlamlara ve aşağılamak amacıyla kullanılmasına tepki olarak, yine belirli bir kısmı sanat için seks işçiliği yapan bu insanların emeğine saygılarını göstermek için yerine "seks işçisi" terimini kullanmaktadırlar. Video TvKare'den alınmıştır.
Malatyalı Eşcinseller Yürüyor 03:18
Malatyalı Eşcinseller Yürüyor 10.001 izlenme - 1 ay önce Malatya Homofobi ve Transfobi Karşıtı Gençlik İnisiyatifi, şehirdeki ilk onur yürüyüşünü gerçekleştirdi. Yürüyüşe Malatya’nın yanı sıra Adıyaman, Antep, Bingöl, Elazığ ve İstanbul’dan homofobi ve transfobi karşıtları da katıldı. Polisin engellemesi sonucu planlanan rotasında gerçekleşemeyen yürüyüşü balkonlarından izleyenler zılgıtları, arabalarıyla görenler de korna sesleriyle destekledi. Çocukları LGBT (lezbiyen, gey, biseksüel, trans) olan ailelerin hikâyelerini anlatan “Benim Çocuğum” belgesel gösterimi ve söyleşi için Malatya’ya gelen LİSTAG aileleri de yürüyüşte yer aldı.
Küba'da LGBT Yürüyüşü 00:20
Küba'da LGBT Yürüyüşü 1.346 izlenme - 5 gün önce Küba’nın başkenti Havana’da yüzlerce LGBT üyesi eşcinsel ve destekçileri yürüyüş yaptı. Küba Devlet Başkanı Raul Castro’nun kızının da aralarında bulunduğu aktvisitler, eşcinsel haklarında son yıllarda elde edilen kazanımları kutladı. Ülkedeki eşcinseller daha önce komünist hükümetler tarafından hapse atılıyordu. İşte bu renkli yürüyüşten dikkat çeken görüntüler
Allah Beni Eşcinsel Yaratmışsa Suçlu Kim ? - Dr. Zakir Naik 04:23
Allah Beni Eşcinsel Yaratmışsa Suçlu Kim ? - Dr. Zakir Naik 6.461 izlenme - 2 ay önce Homoseksüellik genetik değildir cevabı tartışılır. Aşırıya kaçma bir nevi sapıklık olarak sayılıyor. Bugsuz kodlamış yüce yaratan ,o yüzden aklınızda bir şüphe kalmasın.
Çatır Çatır Striptiz Yapılan Yetenek Yarışması 02:25
Çatır Çatır Striptiz Yapılan Yetenek Yarışması 4.638 izlenme - 1 ay önce İtalya’nın yeni yetenek yarışması ”Amici”de, yarışmacılar muhteşem bir pop yıldızı olmak için yarışıyor. Şarkıcılık yetenekleri kadar bestecilik, söz yazarlığı ve sahne gösterileri konusunda da yarışan yarışmacılardan, geçtiğimiz hafta canlı yayında eşcinsel olduğunu açıklayan Gabriele, Britney Spears’ın ”Get Naked” isimli şarkısına hazırladığı sahne gösterisiyle sosyal medyaya damga vurdu. Kevin Spacey’nin jüri içerisinde olduğu yarışmanın sahnesinde, şarkının sözleriyle örtüşen bir gösteri hazırlayan Gabriele ve erkek dansçıları, sahnede çatır çatır striptiz yaptı.
Köpeğiniz Eşcinsel Olsaydı Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 01:53
Köpeğiniz Eşcinsel Olsaydı Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 1.325 izlenme - 3 hafta önce Sokak röportajında vatandaşlara köpeğinin eşcinsel olursa ne yapacakları sorulmuş. Birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Sinemanın Lgbt Tarihi (Queer Cinema) 01:07
Sinemanın Lgbt Tarihi (Queer Cinema) 1.596 izlenme - 3 hafta önce Eşcinsellerin her dönemde var olması gibi kuir karakterler de uzun süredir filmlerde var. Eşcinsel özgürlük hareketinin başlarında filmlerde kıpırdanmalar görsek de (1895 yapımı deneysel bir filmde iki erkek dans ederken üçüncüsü keman çalıyor) 1968’deki “The Killing of Sister George” filmiyle LGBT’lerin tasviri daha karışık ve çok boyutlu bir hale gelmiştir. Tüm bu öncü filmler, New York’ta Lincoln Center’da 1 Mayıs’a kadar gösterilecek olan ve şuana kadar toplanan en kapsamlı LGBT film serisi “An Early Clue to the New Direction: Queer Cinema Before Stonewall” hazırlanmasına yardımcı oldu. Queerty.com’un haberine göre John Huston, Vincete Minelli ve Ingmar Bergman’ın da içinde bulunduğu birçok iyi yönetmenin imza attığı filmler gösteriliyor. Trans kadınlarla yapılan röportajları barındıran, 1967’de Miss All-America güzellik kampı töreninde ve aynı sene düzenlenen büyüleyici “Queens at Heart” sırasında çekilen, 1968 yılına ait “The Queen” drag hayranlar tarafından oldukça beğenilecek gibi görünüyor.
Travesti Nil Ün - Seven Olmaz ki 06:12
Travesti Nil Ün - Seven Olmaz ki 5.598 izlenme - 4 ay önce Müthiş bir ses müthiş bir yorum, yolun açık olsun basarılarının arkası gelir insallah. Suphanallah
Bakkaldan 2 Muz Aldım, Birini Yemek İçin 01:06
Bakkaldan 2 Muz Aldım, Birini Yemek İçin 3.249 izlenme - 2 ay önce Muz, dünya üzerinde meyvesi belki de en fazla tüketilen bitkilerden biridir. Muzun bu kadar aranmasının sebebi sadece kolay erişilebilen ve kolay tüketilebilen bir bitki olması değildir. Bu tüketimin ardında muzun çok besleyici bir besin kaynağı olması, birçok vitamin, protein, mineral ve aminoasiti içeriyor olması yatmaktadır. Batı Avrupa ülkelerinde sadece tadı ve kokusu için aranan bir meyve konumunda ise de üçüncü dünya ülkelerinde çok önemli bir besin maddesidir. Video Anil Absolution'dan alınmıştır.
Kanada Ordusundaki Eşcinsel Çiftin Alkışlarla Kavuşması 00:16
Kanada Ordusundaki Eşcinsel Çiftin Alkışlarla Kavuşması 3.113 izlenme - 3 ay önce Dile kolay 255 gündür ayrı kalmak zordur.sonunda kavuşmuşlar mutluluklar dilerim ama kıskanmadım değil.. Kanada Deniz Kuvvetleri askerleri arasında, geçtiğimiz gün gerçekleşen eşcinsel öpüşme ile tarih yazıldı. Kanada Ordusunda ilk kez açık eşcinsel bir çiftin göründüğü olay gerek sosyal medyada, gerek ülkenin ana akım medyasında alkışlarla karşılandı. 255 gündür açık denizlerde görevde, yakınlarından ve sevgilisinden uzakta olan Kanada Deniz Kuvvetleri askeri Francis Legare, karaya attığı ilk adımda,kendilerini görüntüleyen kameralara aldırmadan, sevgilisi Corey Vautour ile coşkulu bir kavuşma yaşadı. Sevgilisinin kendisini karşılamak için limanda olduğunu gören denizci, gemiden iner inmez kendisini sevgilisinin kollarına atınca, Kanada televizyonlarının ve sosyal ağlarının gündemine düşen bu görüntüler ortaya çıktı.
Spor Salonunda Şaşırtan Eşcinsel Evlilik Teklifi 04:09
Spor Salonunda Şaşırtan Eşcinsel Evlilik Teklifi 2.085 izlenme - 3 ay önce Eşcinsel evlilik, eşcinsel iki bireyin aile formatındaki birliktelikleri için resmi ve sosyal çerçevelerce tanımlanmış bir evlilik türüdür. Bu tür bir beraberlik için gey evlilik, lezbiyen evlilik, homoseksüel evlilik, eşdeğer evlilik gibi terimler de kullanılmaktadır. Eşcinsel evliliğin yasallaştırılması Amerikan Psikiyatrı Birliği'nin "yasal hak" nitelemesi ve eşitlikçilik konusunda cinsel ayrımın ortadan kaldırılması için eşcinsellerin resmi olarak birlikte yaşamalarına dair düzenlemeler bütününü kapsar.
Kolombiya Eşcinsel Evliliğe Evet Dedi! 00:32
Kolombiya Eşcinsel Evliliğe Evet Dedi! 565 izlenme - 2 hafta önce Kolombiya Cumhuriyeti, Güney Amerika'da yer alan bağımsız, üniter ve anayasal bir cumhuriyettir. Kolombiya’nın yüksek mahkemesi, eşcinsel evliliğine onay verdi. Mahkeme tarafından alınan kararın ardından Kolombiya, Latin Amerika’da eşcinsel evliliğe izin veren dördüncü ülke oldu. İlk üç ülkenin ise Arjantin, Brezilya ve Uruguay olduğu belirtiliyor. BBC’nin haberine göre; eşcinsellerin halihazırda “sivil birliktelik” içerisine girmelerinin yasal olduğu Kolombiya’da, Perşembe günkü yargı kararından sonra eşcinsel bireylerin de heteroseksüel bireylerin sahip olduğu tüm evlilik haklarına sahip olabilmelerinin önü açıldı. Nisan ayı başlarında anayasa mahkemesi eşcinsel bireylerle heteroseksüel bireylerin eşit evlilik haklarına sahip olması yönünde yargıçın sunduğu dilekçeyi ret etmişti. Kolombiya’dan önce Arjantin, Brezilya ve Uruguay da eşcinsel evliliği yasallaştırmıştı. Kolombiya, Temmuz 2010 tarihinde eşcinsel evliliklerin yasallaşması yönünde adım atan ilk Latin Amerika ülkesiydi. Meksika’nın başkenti ve bazı şehirlerinde de eşcinsel evlilik yasal.
Babaya Trans Olduğunu Açıklamak - Türkiye 08:00
Babaya Trans Olduğunu Açıklamak - Türkiye 9.163 izlenme - 8 ay önce "video sonrasında edilecek olan hakaretler küfürler vs...bel altı cümleler sahiplerine geri iade edilir...bizler aynayız kendi içinizdeki ibneliği bize yansıtmayınız...TEŞEKKÜRLER...." notuyla ailesine açılan Lgbt bir bireyin yaşadıkları. Belki hatırlarsınız ailelerine açılan eşcinsel ikizlerden ilham alınmıştır. video VM TV den alınmıştır.
Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar 02:29
Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar 15.035 izlenme - 1 yıl önce Gene toplumsal bir soruna parmak basmak isteyen kızlar, rastgele önlerine çıkan kızları öperek çok önemli dersler çıkartacağımız bir video çekmişler.
Homoseksüellerin Askerlik Muayenesi 03:45
Homoseksüellerin Askerlik Muayenesi 9.844 izlenme - 9 ay önce Gerçek bir hikayeden alıntı olduğunu öne süren Türk yapımı 'Zenne' filminden askerlik muayenesi sahnesi.
Karadenizli Anneye  Eşcinsel Koca Şakası 01:22
Karadenizli Anneye Eşcinsel Koca Şakası 5.014 izlenme - 8 ay önce Karadenizli anneye şaka yapan kızı diyorki anne benim evleneceğim çocuk eşcinsel ama benim için hetero olacak anne diyor ku sen de onu mu alcan sonra kzıı ne kadar gay bir erkek diyerek gülerler... Anne beğenmez ama napalım
Star Deniz - Twerk Dansı 00:14
Star Deniz - Twerk Dansı 16.480 izlenme - 1 yıl önce Star Deniz'i tanımayanımız yoktur sanırım,o halde açıklamayada gerek yoktur fazla. Brezilya usulü terk yapmış bizim için.
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 03:42
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 16.298 izlenme - 1 yıl önce lgbti'yi temsil etmesi için hdp kadıköy meclis üyesi adayı olarak gösterilen asya elmas neden çöp kutusunun olmadığını soruyor. cevabı: sadece kadıköy meydanı değil, istiklal caddesi, bahariye caddesinin bir kısmı , bağdat caddesi ve bilimum kalabalık lokasyonlarda yaşanan bomba bırakma eylemlerine karşı çöp kutuları konmamaktadır. istanbul'da ve türkiye'deki belli başlı birçok şehirde insanların kalabalık olduğuğu hemen tüm sokaklarda, meydanlara çöp kutuları konulmamaktadır. Soru: Asya Elmas LGBTI hareketini temsil edebilecek kapasiteye sahip mi?
 Arjantin Televizyonlarından Ilık Esintiler 02:28
Arjantin Televizyonlarından Ilık Esintiler 24.819 izlenme - 3 yıl önce Arjantin'de durum buyken bizde Bekir ile taraftarı izleriz.. :))
Eşcinseller Evlenebilmeli mi? - Sokak Röportajları 03:41
Eşcinseller Evlenebilmeli mi? - Sokak Röportajları 16.832 izlenme - 3 yıl önce Eşcinseller Evlenebilmeli mi? - Sokak Röportajları
Eşcinsel Adamı Ayartmaya Çalışan Kadın 00:09
Eşcinsel Adamı Ayartmaya Çalışan Kadın 11.661 izlenme - 2 yıl önce Bir Sokak Partisindeki Bu Kadın, Gözüne Kestirdiği Adamı Ayartmaya Çalışıyor. Ancak Adam Eşcinsel Çıkınca Kadının Suratı Düşüyor.
Madonna'nın Seyirciye Aktif misin, Pasif mi? Diye Sorması 00:15
Madonna'nın Seyirciye Aktif misin, Pasif mi? Diye Sorması 3.055 izlenme - 4 ay önce Geçtiğimiz gün Rebel Heart turnesi kapsamında Puerto Rico’da sahne alan Ana Kraliçe Madonna’yı izlemek için binlerce insan konserden saatler öncesinde konser alanına akın etti. Madonna’yı en önde izlemek isteyenlerin hem küçük bir servet ödemeleri, hem de konserden neredeyse beş saat önce alanda olup, yer tutmaları gereken bir sorunsala dönüşen Madonna konserlerinde, Ana Kraliçe hayranlarının feryatlarını duymuş olacak ki, Madonna Rebel Heart turnesinde izleyicisini hiç olmadığı kadar konserlerine dahil ediyor. Geçtiğimiz geceki konserinde Madonna, en önde olan eşcinsel çiftin bakışlarından etkilenmiş olacak ki, şarkı arasında çiftten birinin önünde eğilip, mikrofonu uzatıp merak ettiği soruyu sordu: Aktif misim, pasif mi?
Es 07:47
Es 6.138 izlenme - 8 ay önce Annesi ve Babası CHP'li ayyaş olan eşcinsel madamın Recep Tayyip Erdoğan sevgisini izliyoruz.
Kan Kimin Ellerinde (Bir Trans Cinayeti) 02:32
Kan Kimin Ellerinde (Bir Trans Cinayeti) 1.105 izlenme - 2 ay önce Kısa filmin konusu: Travestilere iş verilmez, ev verilmez, mahalle baskısına ve her türlü ayrımcılığa uğrar; hatta öldürüldüklerinde dahi önemsenmezler. Kan Kimin Ellerinde katili toplum olan bir transın hikayesinin anlatıldığı kurmaca bir filmdir. Senaryo/Yönetmen: Mustafa Men Set Ekibi: Pelin Karaca,Umut Deniz Göktepe Kurgu: Mustafa Men video Mustafa Men'den alınmıştır.
Babanın Önünde Aids İçin Öpüşmek 00:45
Babanın Önünde Aids İçin Öpüşmek 1.644 izlenme - 2 ay önce Güney Afrika, ülkede yaşanan HIV/AIDS krizi sebebiyle hazırlanan farkındalık reklamını eşcinsel teması sebebiyle yasakladı. Güney Afrika’da halen AIDS sebebiyle yılda ortalama 200.000 kişi hayatını kaybediyor. Konu ile ilgili bir farkındalık kampanyası başlatan WeBrave isimli bir oluşum, HIV/AIDS konusunda en büyük risk altındaki eşcinsellerin korunmasını konu eden bir reklam filmi hazırladı. Siyahi ve beyaz bir eşcinsel çiftin aileleri önünde öpüşmesinin yer aldığı reklam filminde, ”Ailemize açılacak kadar cesursak, korunmak için de cesur olalım” sloganıyla kondom kullanımını arttırmak hedeflenirken, Güney Afrika hükümeti reklam filmini yasakladığını açıkladı. Yasaklanmayla ilgili GSN’e konuşan WeBrave’in pazarlama müdürü Nina Morris Lee, ”Bazı medya patronları reklamın ülke yayınları için çok sert olduğunu söylüyor. Sert olan şey ülkemizde %9,2’lik bir bulaşma oranıyla, en büyük HIV riski altındaki eşcinsellere odaklı bir reklam olması ise evet sert bir reklamdır. Ancak ülkemizde eşcinsel nüfusun, şehir nüfusunun neredeyse P’sine ulaştığı Durban isimli şehrimizi örnek alırsak, bu şehirde yaşayan her iki erkekten birisi HIV enfektedir” dedi. Video We The Brave SA'dan alınmıştır.
Rumilik Felsefesi ve HOMOSEKSÜELLİK 16:42
Rumilik Felsefesi ve HOMOSEKSÜELLİK 220 izlenme - 2 hafta önce Rumilik Felsefesi Mevlana
Türkiye'de Eşcinsel Evlilik - Scorp 03:09
Türkiye'de Eşcinsel Evlilik - Scorp 3.556 izlenme - 8 ay önce Eşcinsel evlilik, eşcinsel iki bireyin aile formatındaki birliktelikleri için resmi ve sosyal çerçevelerce tanımlanmış bir evlilik türüdür. Bu tür bir beraberlik için gey evlilik, lezbiyen evlilik, homoseksüel evlilik, eşdeğer evlilik gibi terimler de kullanılmaktadır. Eşcinsel evliliğin yasallaştırılması Amerikan Pskiyatri Birliği'nın "yasal hak" nitelemesi ve eşitlikçilik konusunda cinsel ayrımın ortadan kaldırılması için eşcinsellerin resmi olarak birlikte yaşamalarına dair düzenlemeler bütününü kapsar.
Ayna (Transfobi Üzerine Kısa Film) 02:33
Ayna (Transfobi Üzerine Kısa Film) 704 izlenme - 1 ay önce Bir kısa film olan ayna, kendini gizlemeden yaşamak isteyen bir trans bireyin karşılaştığı engeller neticesinde toplumun onu ölümle yüzleştirmesini konu alıyor. İntahar etmek zorunda kalan tüm lgbt bireyleri anıyoruz.