Hoşgeldiniz!

Eşcinsel

Polonya'nın İlk Eşcinsel Belediye Başkanı Robert Biedron 00:20
Polonya'nın İlk Eşcinsel Belediye Başkanı Robert Biedron 1.109.611 izlenme - 3 yıl önce Polonya'da yapılan yerel seçimlerde ilk kez eşcinsel bir aday belediye başkanı oldu. 38 yaşındaki Robert Biedron'un seçimleri kazanması, muhafazakar yapısıyla bilinen ülkede eşcinsellere karşı hoşgörünün arttığına yorumlandı.
Kiralık Ev Arayan Travesti 05:02
Kiralık Ev Arayan Travesti 18.724 izlenme - 6 ay önce Kiralık ev arayan travesti internette bulduğu ev ilanlarının detaylarını sormak için emlakçıları arıyor ve bakın nasıl tepkiler alıyor.
Damadına Aşık Olan Kayınpeder 01:43
Damadına Aşık Olan Kayınpeder 5.552 izlenme - 2 ay önce Kayınpederinin kendisine aşık olduğunu iddia eden damat, boşanma davasında mesajları ortaya döktü. Kayınpeder ise iddiaları yalanladı ve ben değil, damadım erkeklerden hoşlanıyor dedi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Tarkan Taklidi Yapan Travesti 00:37
Tarkan Taklidi Yapan Travesti 6.943 izlenme - 4 ay önce Tarkan'ın baba olacağı haberini tuhaf bir şekilde vermesiyle ülkede herkes aynı şekilde itirafa tutuştu. Yalnız bu itiraf baya ağır oldu be aşkısı...
İkoncan Ecem 2017 Tanıtım 03:29
İkoncan Ecem 2017 Tanıtım 28.466 izlenme - 2 yıl önce Feleğin çemberinden geçmiş İkoncanecem Ablamız bizlere hayatı ile ilgili verdiği bilgileri ve tüyoları daha öncede izlemiştik. Şimdi ise 2017 yılı için kendini tanıtan bir video ile karşımızda.
Eşcinsel  aslanlar 01:49
Eşcinsel aslanlar 10.497 izlenme - 8 ay önce Kenya’da, iki erkek aslanın cinsel ilişkiye girmesi için yapılan resmi açıklamada “Parkta homoseksüel bir çifti görüp kötü etkilenmiş olmalılar” denildi. Ülkede televizyonda yayınlanabilecek içerikleri kontrolden geçiren Film Sınıflandırma Kurulu’nun Başkanı Ezekiel Mutua’ya göre bir diğer olasılık da aslanların şer güçler tarafından ele geçirilmiş olması. Ülkenin “Ahlak polisi” olarak tanımlanan Mutua, LGBTİ karşıtı açıklamalarıyla tanınıyor. Mutua’nın başında olduğu Film Sınıflandırma Kurulu, pek çok film ve çizgi filmi “eşcinsel ilişkiyi özendirdiği” gerekçesiyle yasakladı. Mutua, Masai Mara’da Paul Goldstein tarafından çekilen fotoğrafla gündeme gelen “Eşcinsel aslanlar” hakkında Nairobi News’e yaptığı açıklamada “Biz hayvanları kontrol etmiyoruz ama böyle bir şey ilk kez yaşanıyor. İki erkek aslanın aşk yaşadığını görmek ilginç. Bunun araştırılması gerekiyor. Ayrıca iki aslanın gerçekten erkek olup olmadığını merak ediyorum çünkü bu normal değil” dedi. “Bu hayvanların tedaviye ihtiyacı var. Muhtemelen ulusal parkta kötü davranışlarda bulunurken gördükleri bir eşcinsel çiftten etkilenmişler ya da arkasında şeytani bir şey var. Çünkü bu hayvanlar film izlemiyor” diyen Mutua’ya göre homoseksüelliğe “Şer güçler neden oluyor ve aslanlar da aynı güçler tarafından ele geçirilmiş olabilir.” Mutua’nın iddialarının aksine eşcinsel ilişki aslanlar ve hayvanlar arasında görülmemiş bir şey değil. Biyologlar, 1500 farklı hayvan türü arasında eşcinsel ilişkiye rastlandığını belirtiyor. Bunların yaklaşık 450’si kayıt altına alınmış durumda
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 10:25
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 28.367 izlenme - 1 yıl önce Travesti serenay ablamız gaspa çıkıyor ve canlı yayında müşteriyi gasp ediyor,videonun sonlarına doğru arka koltukta sipet alıkıyorlar.
Eğer Vajinanız Varsa Yapabileceğiniz 10 Şey 07:41
Eğer Vajinanız Varsa Yapabileceğiniz 10 Şey 10.326 izlenme - 10 ay önce ne bileyim yani ne diyeceksın ne diyeceğine deyip demiyeceğine hiç bişeyine diyen ne kimse kimseyi dinler ne bişey anlata bilirsin ne dinleyen ne olur...
Tesettüre Giren Travesti Kraliçe Deniz  Yeni İşini Tanıtıyor 00:53
Tesettüre Giren Travesti Kraliçe Deniz Yeni İşini Tanıtıyor 19.510 izlenme - 2 yıl önce Annesinin vefatından sonra fuhuş sektörünü terk eden kraliçe deniz ablamız "Deniz podyum" adı altında kıyafet tasarım işine girişmiş.
Ahmet Kayanın Sakal ve Eşcinseller Konusundaki Düşünceleri 03:08
Ahmet Kayanın Sakal ve Eşcinseller Konusundaki Düşünceleri 5.549 izlenme - 8 ay önce Rahmetli Ahmet Kaya'ya Kanal 6 tv de bir tartışma programında sakal ve eşcinsellik hakkındaki görüşleri sorulmuş ve o da kendi tarzıyla cevap vermiş. Video da çıkarılacak ders ;"40 yıl yağmur yağsa işlemez mermere, sen sen ol güvenme ibneyle berbere"
Kadir İnanır'ın Oğlunu Erkekle Basması 02:41
Kadir İnanır'ın Oğlunu Erkekle Basması 10.235 izlenme - 2 yıl önce İşten dönen Kadir İnanır oğlunu başka bir erkekle uygunsuz bir durumda yakalar. Deliren Kadir İnanır önce oğlunu döver sonra eski karısına telefonda haşlar.
Oda Arkadaşım Gay - Kısa Film 07:20
Oda Arkadaşım Gay - Kısa Film 24.611 izlenme - 3 yıl önce Hikayenin kahramanı Mehmet Ali'nin tek isteği anlaşabileceği bir oda arkadaşıdır. Her yeni haftaya bu umutla başlayan Mehmet Ali için işler istediği gibi gitmez. Her oda arkadaşında ayrı bir hüsrana uğrar. Mali için zorlu bir o kadar da eğlenceli hikayeler ardı ardına sizlerle olacak. Büyüteç TV twitter.com/BuyutecTv facebook.com/BuyutecTv
Eleştirilere Sinirlenen Eşcinsel Genç Canlı Yayında Çıldırdı (Küfür İçerir) 04:59
Eleştirilere Sinirlenen Eşcinsel Genç Canlı Yayında Çıldırdı (Küfür İçerir) 4.843 izlenme - 5 ay önce Canlı yayın esnasında kendisine yönelik eleştirilere sinirlenen eşcinsel genç takipçilerine küfürler savurdu.
Dünyanın İlk Eşcinsel Prensi: Manvendra Singh Gohil 01:47
Dünyanın İlk Eşcinsel Prensi: Manvendra Singh Gohil 1.665 izlenme - 3 ay önce Dünyanın eşcinsel olduğunu açıklayan Hindistan'lı prens atalarından kalan evini LGBT bireylere açıyor. Eşcinsel olduğunu açıkladıktan sonra ailesi tarafından reddedilen Manvendra Singh Gohil, LGBT topluluğunun finansal ve sosyal olarak güçlenmesi gerektiğini düşünerek projesini hayata geçiriyor.
Cix Bar - İzmir (İkoncan Clup) 03:04
Cix Bar - İzmir (İkoncan Clup) 33.467 izlenme - 3 yıl önce İzmir'in nezih semptlerinden Alsancakta bulunan Cix Bar eşcinsel insanların buluşma noktası fakat bu kadar insanın yoklukta mı olup böyle yerlerde eğlendiğini aklım almıyor.
Viyana'da Bebekli Eşcinsel Çifte Tepkiler (Sosyal Deney) 01:57
Viyana'da Bebekli Eşcinsel Çifte Tepkiler (Sosyal Deney) 2.619 izlenme - 3 ay önce Viyana'da bir sosyal deney yapılıyor. Eşcinsel bir çift bebek arabasıyla sokakta geziyor. Viyana'daki tepkiler ne?
Polise Delikanlıca Meydan Okuyan Lgbt'liler 00:14
Polise Delikanlıca Meydan Okuyan Lgbt'liler 14.941 izlenme - 2 yıl önce Eşçinseller istiklal caddesine çıkıyor.birlik beraberlikleri onlara cesaret veriyor ve dünya 1 dakikalığına güzelleşiyor
Star Deniz - Twerk Dansı 00:14
Star Deniz - Twerk Dansı 29.501 izlenme - 4 yıl önce Star Deniz'i tanımayanımız yoktur sanırım,o halde açıklamayada gerek yoktur fazla. Brezilya usulü terk yapmış bizim için.
 Arjantin Televizyonlarından Ilık Esintiler 02:28
Arjantin Televizyonlarından Ilık Esintiler 29.228 izlenme - 6 yıl önce Arjantin'de durum buyken bizde Bekir ile taraftarı izleriz.. :))
Seks İşçiliği Yapan Travestinin Müşteri Anısı 01:38
Seks İşçiliği Yapan Travestinin Müşteri Anısı 16.266 izlenme - 2 yıl önce Seks işçisi cinsel hizmet sunarak para kazanan kişidir.Akademisyenler "seks işçisi"ni seks endüstrisinde yer alan striptizciler, porno oyuncuları, telefonla seks çalışanları insanların bütününü kastedecek şekilde kullanır. Bu kavramı genelde feminist akademisyenler ve yazarlar da, erkek egemen toplumun "fahişe" sözcüğüne yüklediği kötü yan anlamlara ve aşağılamak amacıyla kullanılmasına tepki olarak, yine belirli bir kısmı sanat için seks işçiliği yapan bu insanların emeğine saygılarını göstermek için yerine "seks işçisi" terimini kullanmaktadırlar. Video TvKare'den alınmıştır.
Allah Beni Eşcinsel Yaratmışsa Suçlu Kim ? - Dr. Zakir Naik 04:23
Allah Beni Eşcinsel Yaratmışsa Suçlu Kim ? - Dr. Zakir Naik 10.809 izlenme - 2 yıl önce Homoseksüellik genetik değildir cevabı tartışılır. Aşırıya kaçma bir nevi sapıklık olarak sayılıyor. Bugsuz kodlamış yüce yaratan ,o yüzden aklınızda bir şüphe kalmasın.
Türkiye'de Yaşayan Eşcinsel Bireyin Arkadaşlarının Görüşleri 02:54
Türkiye'de Yaşayan Eşcinsel Bireyin Arkadaşlarının Görüşleri 5.108 izlenme - 1 yıl önce "Ben bu videoyu kendi arkadaşlarımla hazirladim benim arkadaşlarım hepsi eşcinsel olmayan kişilerdir. İlk hesapta bana güldüler dalga geçiyorlardı hatta konuşuyorlardı ama şu an hepsi benim çok iyi arkadaşlarım çünkü eşcinsellik çevreye zarar vermez çevreyi düzeltir." Video Mehmet Akdeniz'den alınmıştır.
Beklenmedik Şekilde Mantıklı Konuşan Eşcinsel Arkadaş 02:01
Beklenmedik Şekilde Mantıklı Konuşan Eşcinsel Arkadaş 14.007 izlenme - 2 yıl önce Samet liçina sok içina mı öyle bir isimli bu eşcinsel arkadaş lgbt onur yüryüşü ile ilgili fikirlerini belirten bir video çekmiş. Video biraz korkunçlu ama dinlemekte fayda var.
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 03:42
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 22.827 izlenme - 4 yıl önce lgbti'yi temsil etmesi için hdp kadıköy meclis üyesi adayı olarak gösterilen asya elmas neden çöp kutusunun olmadığını soruyor. cevabı: sadece kadıköy meydanı değil, istiklal caddesi, bahariye caddesinin bir kısmı , bağdat caddesi ve bilimum kalabalık lokasyonlarda yaşanan bomba bırakma eylemlerine karşı çöp kutuları konmamaktadır. istanbul'da ve türkiye'deki belli başlı birçok şehirde insanların kalabalık olduğuğu hemen tüm sokaklarda, meydanlara çöp kutuları konulmamaktadır. Soru: Asya Elmas LGBTI hareketini temsil edebilecek kapasiteye sahip mi?
Kocam Bir Erkekle Birlikte Oluyor (Hayatta Her Şey Var 15 Aralık Cuma) 03:17
Kocam Bir Erkekle Birlikte Oluyor (Hayatta Her Şey Var 15 Aralık Cuma) 2.522 izlenme - 6 ay önce Hayatta Her Şey Var programına telefon ile bağlanan izleyici Yusuf Kavaklı hocaya inanması güç bir soru yönlendirmiş.
Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar 02:29
Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar 16.312 izlenme - 3 yıl önce Gene toplumsal bir soruna parmak basmak isteyen kızlar, rastgele önlerine çıkan kızları öperek çok önemli dersler çıkartacağımız bir video çekmişler.
Eşcinseller Evlenebilmeli Mi? - Sokak Röportajları 03:41
Eşcinseller Evlenebilmeli Mi? - Sokak Röportajları 17.954 izlenme - 5 yıl önce Eşcinseller Evlenebilmeli mi? - Sokak Röportajları
Eşcinsel Adamı Ayartmaya Çalışan Kadın 00:09
Eşcinsel Adamı Ayartmaya Çalışan Kadın 12.228 izlenme - 4 yıl önce Bir Sokak Partisindeki Bu Kadın, Gözüne Kestirdiği Adamı Ayartmaya Çalışıyor. Ancak Adam Eşcinsel Çıkınca Kadının Suratı Düşüyor.
Eşcinsel Adamı Ayartmaya Çalışan Kadın 00:09
Eşcinsel Adamı Ayartmaya Çalışan Kadın 13.253 izlenme - 4 yıl önce Dans eden insanların arasında bir kadın gözüne kestirdiği bir adamın önünde dans ediyor. Fakat adamın erkek arkadaşı bu durumu kıskanmış olacak'ki dansı bozar arkadaşına sarılır. Kadın ise bu durumu görünce epey şaşırır.
Malatyalı Eşcinseller Yürüyor 03:18
Malatyalı Eşcinseller Yürüyor 11.623 izlenme - 2 yıl önce Malatya Homofobi ve Transfobi Karşıtı Gençlik İnisiyatifi, şehirdeki ilk onur yürüyüşünü gerçekleştirdi. Yürüyüşe Malatya’nın yanı sıra Adıyaman, Antep, Bingöl, Elazığ ve İstanbul’dan homofobi ve transfobi karşıtları da katıldı. Polisin engellemesi sonucu planlanan rotasında gerçekleşemeyen yürüyüşü balkonlarından izleyenler zılgıtları, arabalarıyla görenler de korna sesleriyle destekledi. Çocukları LGBT (lezbiyen, gey, biseksüel, trans) olan ailelerin hikâyelerini anlatan “Benim Çocuğum” belgesel gösterimi ve söyleşi için Malatya’ya gelen LİSTAG aileleri de yürüyüşte yer aldı.