Hoşgeldiniz!

eşcinsel

Polonya'nın İlk Eşcinsel Belediye Başkanı Robert Biedron 00:20
Polonya'nın İlk Eşcinsel Belediye Başkanı Robert Biedron 1.093.116 izlenme - 8 ay önce Polonya'da yapılan yerel seçimlerde ilk kez eşcinsel bir aday belediye başkanı oldu. 38 yaşındaki Robert Biedron'un seçimleri kazanması, muhafazakar yapısıyla bilinen ülkede eşcinsellere karşı hoşgörünün arttığına yorumlandı.
Travesti Nil Ün - Seven Olmaz ki 06:12
Travesti Nil Ün - Seven Olmaz ki 3.304 izlenme - 3 gün önce Müthiş bir ses müthiş bir yorum, yolun açık olsun basarılarının arkası gelir insallah. Suphanallah
Yeşilçam'dan Ilık Esintiler 02:23
Yeşilçam'dan Ilık Esintiler 206.987 izlenme - 9 ay önce Yeşilçam'da 1975 ve sonrasında da birçok kaliteli filme imza atılmıştır. Kadınların ve erkeklerin hemcinsleriyle takıldığı dönem yapımlarından birini izlemek ancak Alkışlarla Yaşıyorum üyelerinin sahip olduğu bir ayrıcalıktır. Özellikle son sahne gün yüzüne çıkmış ilklerden biridir. Benzer İçerik; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16322/erkekce-vurusalim-gelincik-kovboy
Madonna'nın Seyirciye Aktif misin, Pasif mi? Diye Sorması 00:15
Madonna'nın Seyirciye Aktif misin, Pasif mi? Diye Sorması 2.510 izlenme - 2 gün önce Geçtiğimiz gün Rebel Heart turnesi kapsamında Puerto Rico’da sahne alan Ana Kraliçe Madonna’yı izlemek için binlerce insan konserden saatler öncesinde konser alanına akın etti. Madonna’yı en önde izlemek isteyenlerin hem küçük bir servet ödemeleri, hem de konserden neredeyse beş saat önce alanda olup, yer tutmaları gereken bir sorunsala dönüşen Madonna konserlerinde, Ana Kraliçe hayranlarının feryatlarını duymuş olacak ki, Madonna Rebel Heart turnesinde izleyicisini hiç olmadığı kadar konserlerine dahil ediyor. Geçtiğimiz geceki konserinde Madonna, en önde olan eşcinsel çiftin bakışlarından etkilenmiş olacak ki, şarkı arasında çiftten birinin önünde eğilip, mikrofonu uzatıp merak ettiği soruyu sordu: Aktif misim, pasif mi?
Evlenmek için 46 Yıl Bekleyen Dedeler 02:36
Evlenmek için 46 Yıl Bekleyen Dedeler 1.522 izlenme - 2 hafta önce 46 senedir beraber olan Lewis Duckett ve Billy Jones, Vietnam günlerinde tanışmış. Savaş sırasında yazdıkları şifreli mektuplarla ilişkilerini sürdüren çift, eşcinsellerin yakalandıklarında ordudan atılma ve onursuz olarak adlandırılma gibi tehlikeleri de göze almışlar. Aşkları savaşın bitiminden sonra da onlarca yıl devam etmiş. Bir çocuk da evlat edinen çift New York’ta evlendi. Göz yaşartan hayat hikayeleriyle aşağıdaki belgesele de konu olan çifte mutluluklar diliyoruz.
Babaya Trans Olduğunu Açıklamak - Türkiye 08:00
Babaya Trans Olduğunu Açıklamak - Türkiye 8.899 izlenme - 4 ay önce "video sonrasında edilecek olan hakaretler küfürler vs...bel altı cümleler sahiplerine geri iade edilir...bizler aynayız kendi içinizdeki ibneliği bize yansıtmayınız...TEŞEKKÜRLER...." notuyla ailesine açılan Lgbt bir bireyin yaşadıkları. Belki hatırlarsınız ailelerine açılan eşcinsel ikizlerden ilham alınmıştır. video VM TV den alınmıştır.
Homoseksüellerin Askerlik Muayenesi 03:45
Homoseksüellerin Askerlik Muayenesi 9.356 izlenme - 5 ay önce Gerçek bir hikayeden alıntı olduğunu öne süren Türk yapımı 'Zenne' filminden askerlik muayenesi sahnesi.
Karadenizli Anneye  Eşcinsel Koca Şakası 01:22
Karadenizli Anneye Eşcinsel Koca Şakası 4.782 izlenme - 4 ay önce Karadenizli anneye şaka yapan kızı diyorki anne benim evleneceğim çocuk eşcinsel ama benim için hetero olacak anne diyor ku sen de onu mu alcan sonra kzıı ne kadar gay bir erkek diyerek gülerler... Anne beğenmez ama napalım
Babanız Eşcinsel Olduğunu Açıklasa Tepkiniz Ne Olur? - Turistler Cevaplıyor 02:14
Babanız Eşcinsel Olduğunu Açıklasa Tepkiniz Ne Olur? - Turistler Cevaplıyor 1.761 izlenme - 1 ay önce Ülkemize gelen yabancılara, babalarının eşcinsel olduğunu öğrenmeleri durumunda tepkilerinin ne olacağını sorulmuş. Babasının eşcinsel olduğunu 10 yaşında öğrenen turistin tepkisi ne olmuş dersiniz?
Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar 02:29
Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar 14.720 izlenme - 1 yıl önce Gene toplumsal bir soruna parmak basmak isteyen kızlar, rastgele önlerine çıkan kızları öperek çok önemli dersler çıkartacağımız bir video çekmişler.
Es 07:47
Es 6.077 izlenme - 4 ay önce Annesi ve Babası CHP'li ayyaş olan eşcinsel madamın Recep Tayyip Erdoğan sevgisini izliyoruz.
Türkiye'de Eşcinsel Evlilik - Scorp 03:09
Türkiye'de Eşcinsel Evlilik - Scorp 3.365 izlenme - 4 ay önce Eşcinsel evlilik, eşcinsel iki bireyin aile formatındaki birliktelikleri için resmi ve sosyal çerçevelerce tanımlanmış bir evlilik türüdür. Bu tür bir beraberlik için gey evlilik, lezbiyen evlilik, homoseksüel evlilik, eşdeğer evlilik gibi terimler de kullanılmaktadır. Eşcinsel evliliğin yasallaştırılması Amerikan Pskiyatri Birliği'nın "yasal hak" nitelemesi ve eşitlikçilik konusunda cinsel ayrımın ortadan kaldırılması için eşcinsellerin resmi olarak birlikte yaşamalarına dair düzenlemeler bütününü kapsar.
Balayısı Kısa Süren Eşcinsel Çiftler 00:20
Balayısı Kısa Süren Eşcinsel Çiftler 2.448 izlenme - 3 ay önce Avustralya'da eşcinsel çiftler için balayı kısa sürdü. Yüksek Mahkeme, aynı cinsiyetten evliliklere izin veren yasayı iptal etti. Yasanın kabul edildiği 7 Aralık 2013 tarihinden sonra hayatlarını birleştiren 20 kadar eşcinsel çiftin evliliklerinin de meşru sayılmayacağı bildirildi
İtalya'da Eşcinsel Evliliğe Adım - Medeni Birliktelik 00:20
İtalya'da Eşcinsel Evliliğe Adım - Medeni Birliktelik 1.564 izlenme - 2 ay önce İtalya'nın başkenti Roma'da belediye meclisinin, eşcinsel çiftlerin "medeni birliktelik" adı altında evli olarak kaydedilmesini kabul etmesinin ardından ilk imzalar atıldı. Mayıs 2015te, 11 eşcinsel çift "medeni birliktelik" belgesinin sahibi oldu. video euronewsten alınmıştır.
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 03:42
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 14.836 izlenme - 1 yıl önce lgbti'yi temsil etmesi için hdp kadıköy meclis üyesi adayı olarak gösterilen asya elmas neden çöp kutusunun olmadığını soruyor. cevabı: sadece kadıköy meydanı değil, istiklal caddesi, bahariye caddesinin bir kısmı , bağdat caddesi ve bilimum kalabalık lokasyonlarda yaşanan bomba bırakma eylemlerine karşı çöp kutuları konmamaktadır. istanbul'da ve türkiye'deki belli başlı birçok şehirde insanların kalabalık olduğuğu hemen tüm sokaklarda, meydanlara çöp kutuları konulmamaktadır. Soru: Asya Elmas LGBTI hareketini temsil edebilecek kapasiteye sahip mi?
Beni Köpek Yerine Koyup Sevemiyorlar 02:02
Beni Köpek Yerine Koyup Sevemiyorlar 2.158 izlenme - 2 ay önce Nedim Saban'ın 1990'lı yıllarda yapmış olduğu DrStress programında o yıllarda gündemi derinden sarsacak her konu hakkında konuşuldu. Cinselliğin, eşcinselliğin, travestilerin hayatlarının irdelendiği programların yanı sıra gündeme dair eğitim, politika, sanat ve sanatçılar ile de ilgili pek çok program yapılmıştır. Tvkareden alınmıştır.
Gay Evlilik Yapan Lüksemburg Başbakanı 01:38
Gay Evlilik Yapan Lüksemburg Başbakanı 2.643 izlenme - 3 ay önce Lüksemburg Başbakanı Xavier Bettel birlikte olduğu partneri Gauthier Destenay ile evlendi. Başbakan Bettel Avrupa Birliği'nde görevdeyken evlenen ilk başbakan oldu. Bettel uzun süredir birlikte yaşadığı Belçikalı mimar Gauthier Destenay ile olan ilişkisini artık saklamak istemediğini söyledi. Lüksemburg'da Ocak ayında yürürlüğe giren yasayla eşçinsel evliliklerin önü açılmıştı. "Herkesin benim gibi mutlu olmasını diliyorum. Lüksemburg halkına özellikle teşekkür ediyorum. Hiç bir ayrım ya… İLGILI HABERLER: http://tr.euronews.com/2015/05/15/luk... euronews
Star Deniz - Twerk Dansı 00:14
Star Deniz - Twerk Dansı 13.905 izlenme - 1 yıl önce Star Deniz'i tanımayanımız yoktur sanırım,o halde açıklamayada gerek yoktur fazla. Brezilya usulü terk yapmış bizim için.
 Arjantin Televizyonlarından Ilık Esintiler 02:28
Arjantin Televizyonlarından Ilık Esintiler 24.056 izlenme - 3 yıl önce Arjantin'de durum buyken bizde Bekir ile taraftarı izleriz.. :))
Anıl'dan Eleştirilere Cevap (Küfür İçerir) 04:03
Anıl'dan Eleştirilere Cevap (Küfür İçerir) 3.977 izlenme - 4 ay önce Kendisiyle beyin yakan hetero anıl olarak tanıştık ama o bizi tanıdığına pek memnun olmadı,neden mi dersiniz,elbette sitedeki yorumlar...Bu arada saçlar yakışmış (mı?) Okuduktan sonra facebook sayfasından bir avuç ibne diyerek bizi küçümsedi, daha sonra hızını alamayarak bir kapak videosu çekti.Ben üstüme alınmıyorum da anıl'a giydirenler belki alınır ne bileyim... Beyin Yakan Videoyu hatırlamak isteyenler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/275020/beyin-yakan-heteroseksuel-anil Video Anil Absolution kanalından alınmıştır.
Eşcinseller Evlenebilmeli mi? - Sokak Röportajları 03:41
Eşcinseller Evlenebilmeli mi? - Sokak Röportajları 16.693 izlenme - 2 yıl önce Eşcinseller Evlenebilmeli mi? - Sokak Röportajları
Eşcinsel Adamı Ayartmaya Çalışan Kadın 00:09
Eşcinsel Adamı Ayartmaya Çalışan Kadın 11.482 izlenme - 2 yıl önce Bir Sokak Partisindeki Bu Kadın, Gözüne Kestirdiği Adamı Ayartmaya Çalışıyor. Ancak Adam Eşcinsel Çıkınca Kadının Suratı Düşüyor.
2015 İsrail Lgbt Yürüyüşü - (Klip Tadında) 02:06
2015 İsrail Lgbt Yürüyüşü - (Klip Tadında) 3.036 izlenme - 5 ay önce 21 Kasım 2006'da İsrail Yüksek Mahkemesi, hükûmetin yurtdışında yapılan eşcinsel evlilikleri tanıması gerektiği sonucuna vardı. Bu dava, Kanada'da evlenen beş tane İsrailli erkek çift tarafından açıldı.[1] Bu davanın sonucu, yurtdışında yapılan eşcinsel evliliklerin İsrail'de tanınmasıydı. 2015- Batı Kudüs’te "Eşcinsel Gurur Yürüyüşü" düzenleyen İsrailli gruba bıçaklı saldırı yapıldığı, 6 kişinin yaralandığı bildirildi. Önceki yıllarda Batı Kudüs'te düzenlenen eşcinsel yürüyüşlerinde, bazı Ortodoks Yahudiler tepki göstermiş ve idrar dolu torbaları yürüyüşçülerin üzerilerine atmıştı. Filistin halkına özgürlük , kahrolsun israil ! Music: Yinon Yahel Ft Meital De Razon - Colors (Who I Am) Video Basti Hansen den alınmıştır.
İnsanın Kan Kardeşi Tekerlek Olur mu? - Okan Bayülgen 03:16
İnsanın Kan Kardeşi Tekerlek Olur mu? - Okan Bayülgen 3.436 izlenme - 4 ay önce Yönetmenliğini Mustafa Altıoklar'ın üstlendiği, başrollerini usta oyuncular Okan Bayülgen, Müjde Ar ve rahmetli Savaş Dinçel'in rol aldığı 1997 yapımı Ağır Roman filminden ilginç bir sahne.
Paris'te Eşcinsel Bayramı 01:00
Paris'te Eşcinsel Bayramı 1.074 izlenme - 3 ay önce Fransa’nın başkenti Paris’te toplanan binlerce eşcinsel, 2013te parlamentoda kabul edilen ve kendilerine evlenme ile evlatlık edinme hakkı veren yasayı coşkuyla kutladı. Eşcinsellerin başkentteki gösterisi, birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Çeşitli dekor ve renklerle süslenmiş kalabalık bir araç konvoyu eşliğinde yürüyen eşcinseller, son günlerde kendilerine yönelik artan saldırıları da protesto etti. Eşcinseller, evlenme ve evlatlık edinme hakkı dışında, yapay döllenme yoluyla çocuk sahibi olmaları önündeki engellerin de kaldırılması talebinde bulundu. Parlamentonun uzun tartışmaların ardından onayladığı yasanın, resmi gazetede yayınlanmasının ardından 29 Mayıs 2013’ta Montpellier kentinde ilk resmi eşcinsel nikah kıyılmıştı. Fransa’da sağcı muhafazakar partiler ve kilise, eşcinsel evliliğe şiddetle karşı çıkıyor. Video Euronews'ten alınmadır.
Eşcinsel Adamı Ayartmaya Çalışan Kadın 00:09
Eşcinsel Adamı Ayartmaya Çalışan Kadın 6.587 izlenme - 1 yıl önce Dans eden insanların arasında bir kadın gözüne kestirdiği bir adamın önünde dans ediyor. Fakat adamın erkek arkadaşı bu durumu kıskanmış olacak'ki dansı bozar arkadaşına sarılır. Kadın ise bu durumu görünce epey şaşırır.
Öp Beni Sosyal Deneyi (Gay İlaveli) 04:39
Öp Beni Sosyal Deneyi (Gay İlaveli) 1.274 izlenme - 3 ay önce Öpücük almak için gey yada hetero olmak fark eder mi? bu sosyal deneyde bunu göreceğiz bakalım hangisi daha çok öpücük alıyor, öpücük almakta gey olmanın bir avantajı var mı, kimler homofobik, kimler gay friendly, bakalım görelim Video ponkersden alınmıştır
Eşcinsel Evliliğin Kabulune Deliler Gibi Sevinen San Francisco 01:23
Eşcinsel Evliliğin Kabulune Deliler Gibi Sevinen San Francisco 4.212 izlenme - 7 ay önce Ülke genelinde eşcinsel evliliğe izin veren tasarının kabulüyle bide bu haftanın lgbt haftası olmasından dolayı San Franciscoda halk sokağa dökülüp eğlenmişler. Falan.
Oda Arkadaşım Gay - Kısa Film 07:20
Oda Arkadaşım Gay - Kısa Film 2.152 izlenme - 5 ay önce Hikayenin kahramanı Mehmet Ali'nin tek isteği anlaşabileceği bir oda arkadaşıdır. Her yeni haftaya bu umutla başlayan Mehmet Ali için işler istediği gibi gitmez. Her oda arkadaşında ayrı bir hüsrana uğrar. Mali için zorlu bir o kadar da eğlenceli hikayeler ardı ardına sizlerle olacak. Büyüteç TV twitter.com/BuyutecTv facebook.com/BuyutecTv
Eşcinsellere Kucak Açan İrlanda Halkı 01:02
Eşcinsellere Kucak Açan İrlanda Halkı 963 izlenme - 2 ay önce İrlanda'da dün yapılan referandumda halkın yüzde 62'si eşcinsel evliliğe "Evet" dedi. Cuma günü yapılan referandumun sonuçları Dublin'de ilan edildi. Oy sayım merkezinin önünde toplanan eşcinseller ve yasaya destek verenler arasında tam bir bayram havası yaşandı. İrlanda Eşitlik ve Adalet Bakanı Aodhan O'Riordain, İrlanda'nın eşcinsel evliliğ halkın oyuyla kazanan ilk ülke olmasından gurur duyduklarını dile getirdi: