Hoşgeldiniz!

eşek arısı

Erdoğan: Eşek Arısı Gibi Gençlik İstemiyorum 00:27
Erdoğan: Eşek Arısı Gibi Gençlik İstemiyorum 4.428 izlenme - 1 hafta önce Muhtarlar Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Lozan tartışmalarını hatırlatarak, 'gençlerin Lozan'ı incelemesi ve araştırmasından birilerininin rahatsız olduğunu' ifade etti. Erdoğan, "Sorgulayan, araştıran bir gençlik istiyoruz. Sorguladığı, araştırdığı zaman gerçeğe ulaşacaktır. Ben gençliğimizi bal arısı gibi görmek istiyorum, eşek arısı gibi değil" ifadelerini kullandı.
Moskova'nın Şifresi Temel Fragman -  Eşek Arısı 00:48
Moskova'nın Şifresi Temel Fragman - Eşek Arısı 214.529 izlenme - 4 yıl önce Moskova'nın Şifresi Temel Filminin Resmi Fragmanından Eşek Arısı isimli eğlenceli bir parça. Moskova'nın Şifresi Temel, 23 Kasım 2012'de vizyona girecek.
Eşek Arısının İnanılmaz Doğum Anı 02:26
Eşek Arısının İnanılmaz Doğum Anı 1.397 izlenme - 2 ay önce Eşek Arısının İnanılmaz Doğum Anı Yakın çekimle bir eşek arısının dünyaya geldiği o büyüleyici an kameralar tarafından kaydedildi.
Eşek Arısıyla Kavga Eden Adamın Kendini Aynı Hayvana Sokturması 06:28
Eşek Arısıyla Kavga Eden Adamın Kendini Aynı Hayvana Sokturması 5.569 izlenme - 1 yıl önce Daha önce eşek arısıyla ettiği kavgası sayesinde sitemizde ünlü olan koca yürekli levent abinin, bu defa kendini eşek arısına sokturmasını izliyoruz efendim..
Moskova'nın Şifresi Temel ( Eşek Arısı ) 00:48
Moskova'nın Şifresi Temel ( Eşek Arısı ) 25.019 izlenme - 4 yıl önce Eşek arısı muhabbeti herkesi :))
Arı Yuvasını Ortadan Kesince 02:03
Arı Yuvasını Ortadan Kesince 2.483 izlenme - 4 ay önce Terkedilmiş eşek arısı yuvası bulan bu aile, arı yuvasını bıçak yardımıyla ortadan ikiye kesiyor. Yuvanın içinden çıkan sonuç ise herkesi oldukça şaşırtıyor.
Eşek Arısının Büyüleyici Doğum Anı 02:27
Eşek Arısının Büyüleyici Doğum Anı 855 izlenme - 2 ay önce Eşek Arısının Büyüleyici Doğum Anı Yakın çekimle bir eşek arısının dünyaya geldiği o büyüleyici an kameralar tarafından kaydedildi.
Japon Böcek Savaşları - Eşek Arısı vs Akrep 02:23
Japon Böcek Savaşları - Eşek Arısı vs Akrep 3.234 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin küçükken konuştuğu şeylerden biridir Amerika Çin yada Rusyaya savaş açsa kim kazanır akreple örümcek kapışsa kim alır hep bi merak olmuştur kim kimden üstün diye. Amerikayla Çin'i savaştıramadığım için bende böyle bi video buldum ve ekliyim dedim (denedim ama savaşmadılar hem böcek savaşları daha zararsız). Not: Japon yapıyo abi (adamlar herşeyi icat etmiş boşluktan saçma şeylere sarmışlar) Daha bir çok böceğin kapışmasını izleyebileceğiniz adres. www.japanesebugfights.com
Eşek Arısı Bal Kovanına Girerse 02:57
Eşek Arısı Bal Kovanına Girerse 1.803 izlenme - 2 yıl önce Eşek arılarının maksimum vücut sıcaklığı, bal arılarından düşük olduğu için, düşmanı tamamen sarmalayıp ısıtarak enzim faaliyetlerini durdurup öldürüyorlar. yoksa bal arılarının ağız yapısı yalayıcı yapıda olduğu için ve iğneleri de böceğin kabuğunu delemediği için Allahü Teala böyle bir savunma içgüdüsü bahşetmiş. - Www.kisecikhaber.com
30 Eşek Arısının 30 Bin Bal Arısı Katliamı 02:24
30 Eşek Arısının 30 Bin Bal Arısı Katliamı 2.421 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda 30 tane eşek arısının 3 saat içinde 30 bin tane bal arısını nasıl katlettiklerine şahit olacağız. Kovan, saldırı sonrasında adeta bir savaş alanına dönüyor. Sonunda çok istedikleri balı içen eşek arıları bu da yetmezmiş gibi genç bal arılarını da yanlarında götürüyorlarmış. Allah bizi insan da öldürebilen eşek arılarının gazabından korusun. Amin.
Japon Bal Arılarının Eşek Arısından İntikamı 02:34
Japon Bal Arılarının Eşek Arısından İntikamı 2.698 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde eşek arılarının bal arılarını katlettiği bir video paylaşmıştım. Oradaki bal arıları Avrupalı'ymış ve eşek arılarına karşı bireysel savaş taktiği kullandıkları için yeniliyorlarmış. Oysa Japon bal arıları eşek arısına karşı kitlesel savaş taktiğini kullanarak bir nevi Avrupalı kardeşlerinin de intikamını almış oluyorlar. Bize de "birlikten kuvvet doğduğunu" bir kez daha hatırlatıyorlar. Alkışlar bal arısına. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/110684/30-esek-arisinin-30-bin-bal-arisi-katliami
Siyah Eşek Arısı 06:28
Siyah Eşek Arısı 1.554 izlenme - 2 yıl önce SİYAH EŞEK ARISI ANALİZ 2014 YAZI ÇANAKKALE EKOSİSTEMİ-L-
katil eşek arılarının bal arısı katliamı 02:24
katil eşek arılarının bal arısı katliamı 6.309 izlenme - 7 yıl önce hayvanlar aleminden bir katliam videosu. boyları 5 santimetreyi bulan 30 tane eşek arısı, 30 bin bal arısının yaşadığı kovana saldırıp ortalığı talan ediyor
30 eşek arısının 30bin bal arısı katliamı 02:24
30 eşek arısının 30bin bal arısı katliamı 2.431 izlenme - 6 yıl önce japon eşek arıları dakikalar içinde 30 bin kadar bal arısını katlediyor kara_zindan_50@hotmail.com
Plajda Eşek Arısı Şakası 01:38
Plajda Eşek Arısı Şakası 1.002 izlenme - 2 yıl önce Üstsüz Güneşlenen Kadına Arı Gelmiş Şakası Yapılırsa..
Tarantula ile Eşek Arısının Ölümüne Savaşı 01:16
Tarantula ile Eşek Arısının Ölümüne Savaşı 422 izlenme - 1 yıl önce Tarantula şahini olarak da bilinen eşek arısı, tarantulayı avlamak için, sokmaya çalışıyor… Yerde sürüklediği ve büyük pençeleriyle saldırdığı Tarantula, eşek arısına yem olmamak için büyük çaba gösterse de, arının zehri, dev örümceği felç ediyor. Daha sonra tarantulayı yuvasına doğru sürükleyen eşek arısı, dev böceğin karnına yumurtalarını bırakıyor. Bu sayede, çatlayan yumurtalardan çıkan larvalar, örümceğin eti ile beslenerek, gelişiyorlar. !
Bal Arıları Eşek Arısını Öldürüyor 03:00
Bal Arıları Eşek Arısını Öldürüyor 2.328 izlenme - 4 yıl önce Kovana Giren Eşek Arısını Öldüren Bal Arıları
eşek arısı tarafından sokulan dudak 02:03
eşek arısı tarafından sokulan dudak 1.884 izlenme - 6 yıl önce
Sivrisinek Yavruları Eşek Arısını Yiyor 01:57
Sivrisinek Yavruları Eşek Arısını Yiyor 718 izlenme - 3 yıl önce Sivrisinek Yavruları Eşek Arısını Yiyor
Eşek Arılarını Bombalamak 01:10
Eşek Arılarını Bombalamak 635 izlenme - 2 yıl önce Patlayıcı koydukları yerde eşek arılarının kovanı olduğunu keşke bilselerdi.. Patlayıcı koydukları yerde eşek arılarının kovanı olduğunu keşke bilselerdi. Bu da doğanın intikamı.
tatilini koyde geçiren kızın isyanı 01:20
tatilini koyde geçiren kızın isyanı 1.063 izlenme - 6 yıl önce hosunuza gittimi
Peygamber Devesi Eşek Arısına Yem Oluyor 02:30
Peygamber Devesi Eşek Arısına Yem Oluyor 338 izlenme - 2 yıl önce Avları arasında ufak yılan, fare gibi canlılarında bulunduğu ve avlarını canlı canlı yiyen peygamber devesi, bu kez dev japon eşek arısına av oluyor.
Eşek Arısı Vs Kara Akrep 01:34
Eşek Arısı Vs Kara Akrep 18 izlenme - 2 ay önce
3 Dakikada Canlı Eşek Arısını Mumyalayan Örümcek 02:58
3 Dakikada Canlı Eşek Arısını Mumyalayan Örümcek 332 izlenme - 2 yıl önce Tek başına ölüm makinesi adeta biçerdöver gibi çalıştı. Spider Man'i izlemiş gibi oldum.
Eşek Arısı Gören Birinin O Andaki Efsane Yüz İfadesi 00:24
Eşek Arısı Gören Birinin O Andaki Efsane Yüz İfadesi 35 izlenme - 3 ay önce Araç içerisinde ağır çekim görüntülerle kendilerini kaydeden kızlar beklemedikleri bir sihirli anı yakaladılar. O an ise videoda da izleyeceğiniz üzere efsane yüz ifadeleri...
Örümcek Saldırısı! 02:58
Örümcek Saldırısı! 201 izlenme - 3 yıl önce 3 dakikada eşek arısını örümcek ağı ile kapladı. 24.03.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Örümcek Saldırısı!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
araç kullanırken cep telefonlarınızı kapatın! 01:16
araç kullanırken cep telefonlarınızı kapatın! 729 izlenme - 7 yıl önce kapatmazsanız bakın neler oluyor :))
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 00:39
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 270 izlenme - 2 yıl önce Kaç insan böyle bir şeye cüret edebilir bilinmez. Ama bu adamı cesaretinden dolayı tebrik etmek gerek. Eşek arılarını korkusuzca avuçlayıp vücudunda gezdiren adamı izliyorsunuz efendim. Ne diyelim, helal olsun.
Kızların Eşek Arısı Korkusu Ağır Çekimde 01:28
Kızların Eşek Arısı Korkusu Ağır Çekimde 25 izlenme - 3 ay önce Araç içine giren eşek arısı, kızların aklını aldı. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Dev Eşek Arıları 41 Kişiyi Öldürdü 01:25
Dev Eşek Arıları 41 Kişiyi Öldürdü 255 izlenme - 3 yıl önce Çin'in Shaanxi Eyaletinde Boyları 5 Santimi Bulan Dev Eşek Arıları Temmuz Ayından Bu Yana 41 Kişinin Ölümüne, Bin 600 Kişinin De Hastanelik Olmasına Yol Açtı.