Hoşgeldiniz!

eşekler

Olaya Farklı Bir Bakış Açısı Getiren Eşek 00:39
Olaya Farklı Bir Bakış Açısı Getiren Eşek 11.190 izlenme - 1 yıl önce Kendinden öncekilerin yaptığı anlamsız hareketi yapmayıp, kafasındaki tabuları yıkan devrimci eşek.
Balıkesirin Çılgın Eşekleri 00:47
Balıkesirin Çılgın Eşekleri 21.242 izlenme - 5 yıl önce Beylaer Bu Eseklere Cok Dıkkat Edın
Balıkesir'in Çılgın Eşekleri Neden Kaldırıldı 01:30
Balıkesir'in Çılgın Eşekleri Neden Kaldırıldı 21.370 izlenme - 4 yıl önce İrem Derici Beyaz show'da kalbimin tek sahibine şarkısıyla Youtube'da 75 milyon izlenmeyle en çok izlenen video olmaya eriştiğini söyledi. Şimdiye kadar geçemediğim tek video var o da Balıkesir'in Çılgın Eşekleri videosu dedi. Onu da inşallah yakında geçeceğim diyerek konuşmasını bitirdi ancak hemen ardındaki günlerde, o video youtubedan kaldırılmış. İşte bahsi geçen video http://www.izlesene.com/video/balikesirin-cilgin-esekleri/6874263#
Eşekler Buz Tuttu 01:07
Eşekler Buz Tuttu 7.383 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde etkini olan kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle eşekler, kar ve buz tabakasıyla kaplandı.
Eşekler Ölen Arkadaşlarının Başında İnsan Gibi Ağladı 00:57
Eşekler Ölen Arkadaşlarının Başında İnsan Gibi Ağladı 3.506 izlenme - 2 yıl önce Hollanda'da bir hayvan barınağında, bir eşeğin yürüme yeteneğini kaybedip ölmesi diğer eşekleri çok üzdü. Eşekler üzüntüden insan sesine benzeyen seslerle ağladı Eşekler Ölen Arkadaşlarının Başında İnsan Gibi Ağladı Hollanda'da bir hayvan barınağında, bir eşeğin yürüme yeteneğini kaybedip ölmesi diğer eşekleri çok üzdü. Eşekler üzüntüden insan sesine benzeyen seslerle ağladı 9 saat önce Eğer ağlamanın sadece insan oğluna ait üzüntüye karşı verilen bir tepki olduğunu düşünüyorsanız, Hollanda'da bir hayvan barınağında yaşananlar aksini iddia ediyor. KURTARILIP BARINAĞA GETİRİLDİ Sahiplerinin ihmal ettiği eşeğin ciğerlerinde ağır hasar oluşması üzerine eşek hayvan severler tarafından kurtarılıp barınağa getirildi. HAREKETSİZCE DURMASI DİĞERLERİNİ AĞLATTI Yaşadığı hastalıklardan dolayı yürüme yeteneğini kaybeden eşeğin barınak bahçesinin ortasına kurulan bir brandanın üzerinde hareketsiz bir şekilde durması, etrafına toplanan diğer eşekleri ağlattı.
Restaurant'ı Birbirine Katan Eşekler 00:47
Restaurant'ı Birbirine Katan Eşekler 2.103 izlenme - 2 yıl önce Restaurant'ı Birbirine Katan Eşekler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Eşekler dünyasında bir gün 00:31
Eşekler dünyasında bir gün 2.436 izlenme - 6 yıl önce Geçen haftaki dizinin tekrarını izleyen çekirdek eşek ailesi
Eşekler Dünyasında Bir İlk 00:31
Eşekler Dünyasında Bir İlk 1.680 izlenme - 5 yıl önce Eşekler Dünyasında Bir İlk
Şeker Düşkünü Komik Eşekler 00:43
Şeker Düşkünü Komik Eşekler 1.187 izlenme - 6 yıl önce Şeker Düşkünü Komik Eşekler
Eşekler Gibi Seviyorum 02:48
Eşekler Gibi Seviyorum 833 izlenme - 5 yıl önce Eşekler Gibi Seviyorum
Topladığı Eşekler Başına Dert Oldu 01:35
Topladığı Eşekler Başına Dert Oldu 749 izlenme - 6 yıl önce Topladığı eşekler başına dert oldu Göksun ilçesinde çiftlik kurmak için 70 eşek toplayan girişimci bankadan kredi çekemeyince hayvanları ne yapacağını şaşırdı. KAHRAMANMARAŞ – Nurettin Dal İlçeye bağlı Hoğtaş köyünde hayvancılıkla uğraşan Cafer Keklik, bir gazetede gördüğü ''Kırklareli'nde Türkiye'nin ilk eşek çiftliği'' haberinden esinlenerek benzer çiftliği köyüne kurmaya karar verdi. Kimini parayla satın alarak, kimini de ücretsiz 6 ayda 70 eşek toplayan Keklik, bankaya kredi müracaatında bulundu ancak olumsuz cevap aldı. Cafer Keklik, ''Topladığı eşeklerin tam anlamıyla başına dert olduğunu söyledi.
Eşek Festivali - Kral Eşekler Gelin ve Damat Oldu - Meksika 01:14
Eşek Festivali - Kral Eşekler Gelin ve Damat Oldu - Meksika 408 izlenme - 3 yıl önce Eşek Festivali ile Kral Eşekler Gelin ve Damat Oldu | Meksika Bu yıl 50. Düzenlenen Festival çok eskilere dayanıyor. 16. yy. da yaşayan köylüler kendileri için çalışan eşeklerini 1 günlüğüne kral ilan ediyordu. Gelenek zamanla Festivale dönüştü. Yarın yapılacak kapanış töreninde de eşekler kraliçesi seçilecek.
eşekler muhteşem bir düğünle evlendi 01:25
eşekler muhteşem bir düğünle evlendi 901 izlenme - 8 yıl önce
Siverek'te Eşeklerin Yine Buz Tutması 01:07
Siverek'te Eşeklerin Yine Buz Tutması 556 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde etkini olan kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle eşekler, kar ve buz tabakasıyla kaplandı. Asıl eşek ise o masum hayvanı sözde yardım ederek ayağınla itekleyen keko adamdı. İlk buz tutma vakası için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/163322/siverekte-eseklerin-buz-tutmasi
Sonsuz Uçurumun Çılgın Eşekleri 00:23
Sonsuz Uçurumun Çılgın Eşekleri 366 izlenme - 3 yıl önce Aramda oyunu tam bitirecekken surrender verip ardından inhibitör çıkmasının acısını yaşayan bir takımı inceliyoruz.
Şeker Seven Komik Eşekler 00:43
Şeker Seven Komik Eşekler 152 izlenme - 2 yıl önce Şeker Seven Komik Eşekler abone olmayi unutmayınız bizde seçilmedik bizi sevenler coook caps on izlesene www.izlesene.com/capsonizlesene iyiseyirler.
Eşeklerin Evlenmesi İçin Kemal Kılıçdaroğlu'na Teklif Sunmak 02:11
Eşeklerin Evlenmesi İçin Kemal Kılıçdaroğlu'na Teklif Sunmak 315 izlenme - 3 yıl önce Çankaya Hayvanseverler Platformu, İstanbul Büyükçekmece Belediyesi’nin eşekleri evlendirmesini CHP Genel Merkezi önünde eşekleri evlendirerek protesto etti.
Başıboş Eşeklere Vatandaş Sahip Çıktı 01:17
Başıboş Eşeklere Vatandaş Sahip Çıktı 172 izlenme - 3 yıl önce Başıboş eşeklere vatandaş sahip çıktı- Şanlıurfa'da bir kişi, kırsalda dolaşan başıboş eşekleri, soğuktan ve kurtların saldırısından korumak için hayvan barınağına götürdü Siverek ilçesinde, kırsala bırakılmış başıboş eşeklere vatandaş sahip çıktı.
Suriyeli Nine - Eşekler Gibi Birbirinizi Öldürüyorsunuz 00:19
Suriyeli Nine - Eşekler Gibi Birbirinizi Öldürüyorsunuz 165 izlenme - 3 yıl önce Suriyeli nine: Eşekler gibi birbirinizi öldürüyorsunuz Facebook'ta paylaşılan ve bir milyondan fazla kişinin izlediği bu videonun altında "Harika. Yaşlı bir kadın IŞİD militanlarına unutamayacakları bir ders veriyor" yazıyor. Videodaki kadının azarlayıp sonunda "Eşek" dediklerinin gerçekten IŞİD militanları olup olmadığı bilinmiyor. Video Lübnan'da özellikle Şiiler arasında popüler olan Bint Jbeil adlı Facebook sayfasına yüklendi. Sayfanın yöneticisi görüntülerin kendilerine elektronik postayla gönderildiğini söylüyor. Kadının azarladıklarının El Nusra ya da Özgür Suriye Ordusu üyeleri olması de muhtemel. Videoya yapılan 2 binden fazla yorum arasında pekçok kişi IŞİD militanları olduğundan şüphelenenler çoğunlukta. Bir Suriyeli "IŞİD olsaydı kadını öldürürdü" diyor.
Şanlıurfa’da Donan Eşekler 02:43
Şanlıurfa’da Donan Eşekler 38 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle dışarıda kalan eşekler dondu. Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde dün başlayan kar yağışı ve aşırı soğuk nedeniyle dışarıda kalan eşekler dondu. Siverek-Diyarbakır yolunun 20’nci kilometresinde bulunan Güvercin kırsal Mahallesi'nde çekilen görüntülerde kar yağışı nedeniyle eşeklerin evlerin saçaklarının altına sığınmaya çalıştığı ve üstlerinin karla kaplı olduğu gözlendi. Soğuk havada yaşam mücadelesi veren eşeklerin vücutlarının tümünün buz tuttuğu ve vatandaşlar tarafından ahırlara alınarak kurtarıldıkları öğrenildi. 2013 ve 2015 yıllarında da aynı manzara yaşanmıştı Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine bağlı Karlık kırsal Mahallesi'nde 2013 yılında, Çıkrık kırsal Mahallesi'nde ise 2015 yılında soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle eşekler yine buz tutmuş, vatandaşlar tarafından ahırlara alınarak kurtarılmıştı.
Şanlıurfa'da Yoğun Kar Yağışı Eşekler Buz Tuttu 01:38
Şanlıurfa'da Yoğun Kar Yağışı Eşekler Buz Tuttu 18 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa'da Yoğun Kar Yağışı Eşekler Buz Tuttu
Mozart Dinleyen Kadrolu Eşekler 02:19
Mozart Dinleyen Kadrolu Eşekler 5 izlenme - 5 ay önce Mardin’in merkez Artuklu ilçesinde belediye bünyesinde çöp toplama işlerinde kullanılan kadrolu eşekler, Mozart dinleyerek, işbaşı yapıyor. Artuklu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Kadri Toparlı, eşeklerin müzik dinledikten sonra daha verimli çalıştığını belirtti. Mardin’in merkez Artuklu ilçesinin “Yukarı Mardin” olarak adlandırılan tarihi bölgesinde sokakların dar olması nedeniyle İlçe Belediyesi bünyesinde çöp toplama işlerinde kadrolu olarak kullanılan 40 eşek, Mozart dinleyerek işbaşı yapıyor. Belediye görevlileri tarafından sürekli bakımları yapılan ve veteriner hekim kontrolünde tutulan eşeklere, 2012’den bu yana klasik müzik dinletiliyor. Eşeklerin müzik dinletildikten sonra daha uysal ve verimli bir şekilde çalıştığı belirtiliyor. “Sanat müziği de dinletiyoruz” Artuklu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Kadri Toparlı, klasik müziğin eşeklerin performansını arttırdığını belirterek, müzik dinledikten sonra daha verimli çalıştıklarını ifade etti. Hayvanların 06.00’da işbaşı yaptığını anlatan Toparlı, “İşbaşı yaptırmadan önce 15-20 dakikalık Mozart müziği dinletiyoruz. Hayvanların kulakları müziğe duyarlı ve bir de sakinleşiyorlar. Zaman zaman sanat müziği de dinlettiriyoruz. Bu sayede mahalle aralarında çok sakin davranıyorlar” dedi.