Hoşgeldiniz!

eski çizgi filmler

Tom Ve Jerry - Kovalamaca (Çizgi Film HD İzle) 04:57
Tom Ve Jerry - Kovalamaca (Çizgi Film HD İzle) 3.571.251 izlenme - 9 yıl önce Kedi Tom yine yaramaz fare Jerry'nin peşindedir. Birbirlerini araba ile kovalayan yaramaz ikili bakın etrafın başına ne işler açar.Keyifli seyirler.. Tom ve Jerry genel konusu: Ev kedisi Tom ile evin yiyeceğiyle beslenen ve küçük bir yuvada yaşayan Jerry'nin kavgasıdır. Tom her seferinde Jerry'yi avlamaya çalışır ancak hiçbirinde başarılı olamaz ve Jerry akıl oyunlarıyla her zaman galip gelmeyi başarır. Tom'un ise galip geldiği zamanlar oldukça nadirdir. Tom ve Jerry filmlerinde, Jerry ve Tom sürekli birbirlerine abartılı ve can yakan şakalar yaparlar. Jerry, Tom'un kafasını panjura sıkıştırma, kuyruğunu kapana, elektrik prizine sokma gibi şakalar yapar. Bunun yanında patlayıcı, balta, çekiç, zehir, kalem, kâğıt gibi araçları kullanarak Tom'a karşı galip gelmeye çalışır. Tom ise Jerry'ye karşı ev araç gereçlerini ve eline geçirdiği her şeyi silah olarak kullanır. Kapan, zehir, ütü, tost makinasıbalta veya demir kapanlar toplar silahlar gibi.[2] Tüm popüleritesine rağmen, içerdiği aşırı şiddet Tom ve Jerry'nin eleştirilere maruz kalmasına neden oldu.[3] Ancak tüm şiddet içeriğini rağmen kan veya yaralanma sahneleri gösterilmedi.[4] Jerry farklı farklı yerlerde kendisine yuva yapabilen bir faredir ve tek amacı yuvasında rahatça yaşamaktır. Kaybedecek herhangi bir şeyi yoktur. Tom ise hem Jerry'yi yakalamak hem de eve herhangi bir zarar vermemesi gerekmekte kırılan eşyaları da kimseye duyurmadan tamir etmek zorundadır. İzlesene çizgi film kanalımıza hemen abone olmak için: http://www.izlesene.com/cizgifilm
Tom Ve Jerry Türkçe 14:49
Tom Ve Jerry Türkçe 116.076 izlenme - 9 yıl önce Sevilen çizgi film Tom ve Jerry ' nin güzel bir bölümüyle karşınızdayız.. Hepinize iyi seyirler arkadaşlar.. :)))
Gigi la Trottola, Külot Hastası Tıfıl Basketçi 01:01
Gigi la Trottola, Külot Hastası Tıfıl Basketçi 4.703 izlenme - 8 yıl önce Külot görünce coşan basketçimiz Gigi la trottola, nam-ı değer Çiko. Küçükken bağlantı kuramazdım külot+basket?! Meğerse hikaye farklıymış...
Super Mario Çizgi Film - 4 Bölüm Birden (1991) 45:05
Super Mario Çizgi Film - 4 Bölüm Birden (1991) 3.194 izlenme - 4 yıl önce Efsane oyun karakteri Mario'nun çizgi filmini izleyeceğiz.
Tom ve Jerry - Piyano (Türkçe Dublaj) 03:15
Tom ve Jerry - Piyano (Türkçe Dublaj) 4.034 izlenme - 7 yıl önce Piyano tarihinin en zorlu eserlerinden biri olan Liszt’in efsanevi bestesi Macar Rapsodisi No. 2 ile performansını göstermeye hazırlanan Tom sahnedeki yerini alır. Gel gör ki piyanonun içindeki “Mi” notası civarına çoktan yerleşmiş olan Jerry’nin rahatsız edilmek hiç hoşuna gitmez.
Hasbi Tembeler 05:37
Hasbi Tembeler 1.537 izlenme - 5 yıl önce Hasbi Tembeler (Beetle Bailey), çocukluğumdan hayal meyal hatırladığım bir çizgi film. Belki siz de hatırlar ve geçmişin o güzel günlerini yad edersiniz.
Pat & Mat - Anahtar (Nostaljik Çizgi Film) 07:22
Pat & Mat - Anahtar (Nostaljik Çizgi Film) 819 izlenme - 5 yıl önce Pat Mat'ı hatırladınız mı lan? çok kısa bir süre yayınlanmıştı HBB'de 90larda. Çek yapımıymış. O zamanların Çekoslavakya'sı yani. Aslında esas bölge olarak Slovak. Galiba hiç konuşma yer almıyordu. Slow-motion tarzındaydı. pingu ya da shaun the cheep gibi.
Teletubbies - Sayılar 23:27
Teletubbies - Sayılar 462 izlenme - 5 yıl önce Üç Teletubbi Teletubbyland aracılığıyla dans eder. Teletubbiler bazı çocukların sayı üçünü öğrenmesini izliyorlar. Dipsy dik bir tepeye tırmanıyor. Ev Teletubbyland'da göründü.
Teletubbies - Yaramaz Bulut 24:11
Teletubbies - Yaramaz Bulut 505 izlenme - 5 yıl önce Teletubbiler bir ağacın çevresinde dans eder. Teletubbiler ve bir grup çocuk Tamzin Griffin'in Komik kadin gibi davrandıklarını ve yaramaz bulutun öyküsünü anlattığını izliyorlar. Teletubbyland'da bir şemsiye görülür. Tubby Bye-Bye'dan önce bir dans daha var
Teletubbies - Baykuş Baykuşları 24:19
Teletubbies - Baykuş Baykuşları 361 izlenme - 5 yıl önce Teletubbileri daha önce hiç olmadığı gibi yaşayın! Tinky-Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po'ya katılırlar, gülerler, dans eder ve Teletubbyland'ın büyülü dünyasını keşfederler. Teletubbies'in renkli görünüşü ve eğlenceli antikler onları özellikle okul öncesi öğretmenleri cezbetmektedir. Teletubbies'in yardımıyla, erken gelişim evrelerindeki çocuklar günlük yaşamla ilgili temel bilgileri öğrenirken farklı kültür ve etkinliklere maruz kalabilirler.
Teletubbies - Hey Diddle Diddle 23:08
Teletubbies - Hey Diddle Diddle 392 izlenme - 5 yıl önce Ses trompeti Dipsy ve Laa-Laa için onları güldürüp kaçan bir mesaj getiriyor. Teletubbiler, King Pleasure ve Biscuit Boys'la dans eden bazı çocukları izliyor. Laa-Laa, diğer Teletubbileri göstermek için özel bir dans oluşturuyor.
Teletubbies - Sihirli Teletubbies 10:21
Teletubbies - Sihirli Teletubbies 342 izlenme - 5 yıl önce Teletubbileri daha önce hiç olmadığı gibi yaşayın! Tinky-Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po'ya katılırlar, gülerler, dans eder ve Teletubbyland'ın büyülü dünyasını keşfederler. Teletubbies'in renkli görünüşü ve eğlenceli antikler onları özellikle okul öncesi öğretmenleri cezbetmektedir. Teletubbies'in yardımıyla, erken gelişim evrelerindeki çocuklar günlük yaşamla ilgili temel bilgileri öğrenirken farklı kültür ve etkinliklere maruz kalabilirler.
Teletubbies -  Emily ve Jester 24:14
Teletubbies - Emily ve Jester 312 izlenme - 5 yıl önce Teletubbileri daha önce hiç olmadığı gibi yaşayın! Tinky-Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po'ya katılırlar, gülerler, dans eder ve Teletubbyland'ın büyülü dünyasını keşfederler. Teletubbies'in renkli görünüşü ve eğlenceli antikler onları özellikle okul öncesi öğretmenleri cezbetmektedir. Teletubbies'in yardımıyla, erken gelişim evrelerindeki çocuklar günlük yaşamla ilgili temel bilgileri öğrenirken farklı kültür ve etkinliklere maruz kalabilirler. Şimdi tam HD!"
Teletubbies - Po Bir Evcil Hayvan Bulur 12:22
Teletubbies - Po Bir Evcil Hayvan Bulur 257 izlenme - 5 yıl önce Teletubbileri daha önce hiç olmadığı gibi yaşayın! Tinky-Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po'ya katılırlar, gülerler, dans eder ve Teletubbyland'ın büyülü dünyasını keşfederler. Teletubbies'in renkli görünüşü ve eğlenceli antikler onları özellikle okul öncesi öğretmenleri cezbetmektedir. Teletubbies'in yardımıyla, erken gelişim evrelerindeki çocuklar günlük yaşamla ilgili temel bilgileri öğrenirken farklı kültür ve etkinliklere maruz kalabilirler. Şimdi tam HD!"
Teletubbies - Yürüyüşe çıkmak 24:02
Teletubbies - Yürüyüşe çıkmak 246 izlenme - 5 yıl önce Dört Teletubbies kayamagin altına giriyor. Teletubbiler, bazı çocukların bazı ağaçların altında ve bir geçitten geçip durmalarını izlerler. Laa-Laa yürümeye başladığında, Tinky Winky ve Dipsy onu gizlice takip ediyorlar. Hayvanlar Teletubbyland'da yine yürüyüşe çıkıyor.
Teletubbies - Kirli Köpek 24:29
Teletubbies - Kirli Köpek 208 izlenme - 5 yıl önce Ekmek kızartma makinesi Tubby Toast'tan ekstra bir parça yapar - ama kim yemek yiyecektir? Teletubbiler, Emily ve Jamie'nin köpeklerini Jessie'ye yürüyüş yapmaları için beklerken kendisine banyo yaparlar. Aslan ve Ayı Teletubbyland'da görünür.
Teletubbies - Teletubbies Yeni Maceralar 01:10:49
Teletubbies - Teletubbies Yeni Maceralar 191 izlenme - 5 yıl önce Teletubbileri daha önce hiç olmadığı gibi yaşayın! Tinky-Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po'ya katılırlar, gülerler, dans eder ve Teletubbyland'ın büyülü dünyasını keşfederler. Teletubbies'in renkli görünüşü ve eğlenceli antikler onları özellikle okul öncesi öğretmenleri cezbetmektedir. Teletubbies'in yardımıyla, erken gelişim evrelerindeki çocuklar günlük yaşamla ilgili temel bilgileri öğrenirken farklı kültür ve etkinliklere maruz kalabilirler. Şimdi tam HD!"
Teletubbies -  Müzik Enstrümanları 10:37
Teletubbies - Müzik Enstrümanları 181 izlenme - 5 yıl önce Teletubbileri daha önce hiç olmadığı gibi yaşayın! Tinky-Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po'ya katılırlar, gülerler, dans eder ve Teletubbyland'ın büyülü dünyasını keşfederler. Teletubbies'in renkli görünüşü ve eğlenceli antikler onları özellikle okul öncesi öğretmenleri cezbetmektedir. Teletubbies'in yardımıyla, erken gelişim evrelerindeki çocuklar günlük yaşamla ilgili temel bilgileri öğrenirken farklı kültür ve etkinliklere maruz kalabilirler. Şimdi tam HD!"
Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları - 6. Bölüm 20:26
Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları - 6. Bölüm 222 izlenme - 7 yıl önce Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları Tehlikeli bir dünyada yaşayan insan her zaman bir koruyucuya ihtiyaç duymuştur. Neyse ki bir koruyucusu var: Köpek. Dünyanın köpekleri, hayvanlar dünyasını yönettiğini zanneden talihsiz insanlar için dünyayı daha güvenli ve iyi bir yer yapmak amacıyla gizli bir şekilde bir araya gelerek gizli ajanlardan oluşan tüylü bir birlik oluşturdular. Bu izleme grubu Canine Intelligence Agency (CIA - Köpek Haberalma Teşkilatı) adını taşıyor ve üyeleri yüksek profilli suç ve casusluk dünyalarında Casus Köpekler olarak tanınan korkusuz ve cesur kanişler, tazılar ve av köpeklerinden oluşuyor. Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları daha önce açıklanamayan köpek davranışının ardındaki gerçek sırları açıklıyor ve bize dünyanın en az tanınan, en az bilinen kahramanlar grubunun gizli maceralarını sergiliyor.
Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları - 3. Bölüm 20:22
Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları - 3. Bölüm 219 izlenme - 7 yıl önce Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları Tehlikeli bir dünyada yaşayan insan her zaman bir koruyucuya ihtiyaç duymuştur. Neyse ki bir koruyucusu var: Köpek. Dünyanın köpekleri, hayvanlar dünyasını yönettiğini zanneden talihsiz insanlar için dünyayı daha güvenli ve iyi bir yer yapmak amacıyla gizli bir şekilde bir araya gelerek gizli ajanlardan oluşan tüylü bir birlik oluşturdular. Bu izleme grubu Canine Intelligence Agency (CIA - Köpek Haberalma Teşkilatı) adını taşıyor ve üyeleri yüksek profilli suç ve casusluk dünyalarında Casus Köpekler olarak tanınan korkusuz ve cesur kanişler, tazılar ve av köpeklerinden oluşuyor. Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları daha önce açıklanamayan köpek davranışının ardındaki gerçek sırları açıklıyor ve bize dünyanın en az tanınan, en az bilinen kahramanlar grubunun gizli maceralarını sergiliyor.
Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları - 1.Bölüm 20:22
Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları - 1.Bölüm 213 izlenme - 7 yıl önce Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları Tehlikeli bir dünyada yaşayan insan her zaman bir koruyucuya ihtiyaç duymuştur. Neyse ki bir koruyucusu var: Köpek. Dünyanın köpekleri, hayvanlar dünyasını yönettiğini zanneden talihsiz insanlar için dünyayı daha güvenli ve iyi bir yer yapmak amacıyla gizli bir şekilde bir araya gelerek gizli ajanlardan oluşan tüylü bir birlik oluşturdular. Bu izleme grubu Canine Intelligence Agency (CIA - Köpek Haberalma Teşkilatı) adını taşıyor ve üyeleri yüksek profilli suç ve casusluk dünyalarında Casus Köpekler olarak tanınan korkusuz ve cesur kanişler, tazılar ve av köpeklerinden oluşuyor. Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları daha önce açıklanamayan köpek davranışının ardındaki gerçek sırları açıklıyor ve bize dünyanın en az tanınan, en az bilinen kahramanlar grubunun gizli maceralarını sergiliyor.
Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları - 5. Bölüm 20:22
Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları - 5. Bölüm 190 izlenme - 7 yıl önce Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları Tehlikeli bir dünyada yaşayan insan her zaman bir koruyucuya ihtiyaç duymuştur. Neyse ki bir koruyucusu var: Köpek. Dünyanın köpekleri, hayvanlar dünyasını yönettiğini zanneden talihsiz insanlar için dünyayı daha güvenli ve iyi bir yer yapmak amacıyla gizli bir şekilde bir araya gelerek gizli ajanlardan oluşan tüylü bir birlik oluşturdular. Bu izleme grubu Canine Intelligence Agency (CIA - Köpek Haberalma Teşkilatı) adını taşıyor ve üyeleri yüksek profilli suç ve casusluk dünyalarında Casus Köpekler olarak tanınan korkusuz ve cesur kanişler, tazılar ve av köpeklerinden oluşuyor. Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları daha önce açıklanamayan köpek davranışının ardındaki gerçek sırları açıklıyor ve bize dünyanın en az tanınan, en az bilinen kahramanlar grubunun gizli maceralarını sergiliyor.
Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları - 4. Bölüm 20:22
Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları - 4. Bölüm 148 izlenme - 7 yıl önce Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları Tehlikeli bir dünyada yaşayan insan her zaman bir koruyucuya ihtiyaç duymuştur. Neyse ki bir koruyucusu var: Köpek. Dünyanın köpekleri, hayvanlar dünyasını yönettiğini zanneden talihsiz insanlar için dünyayı daha güvenli ve iyi bir yer yapmak amacıyla gizli bir şekilde bir araya gelerek gizli ajanlardan oluşan tüylü bir birlik oluşturdular. Bu izleme grubu Canine Intelligence Agency (CIA - Köpek Haberalma Teşkilatı) adını taşıyor ve üyeleri yüksek profilli suç ve casusluk dünyalarında Casus Köpekler olarak tanınan korkusuz ve cesur kanişler, tazılar ve av köpeklerinden oluşuyor. Casus Köpeklerin Gizli Dosyaları daha önce açıklanamayan köpek davranışının ardındaki gerçek sırları açıklıyor ve bize dünyanın en az tanınan, en az bilinen kahramanlar grubunun gizli maceralarını sergiliyor.