Hoşgeldiniz!

Esra Ceyda Kardeşler

Cicişlerin İlk Filmi 'Şipşak Anadolu' Fragman 02:11
Cicişlerin İlk Filmi 'Şipşak Anadolu' Fragman 163.853 izlenme - 8 yıl önce ŞipŞak Anadolu komedi filmi, 1990’lı yıllarda Ordu ilinin Korgan kasabasında yaşayan şipşak fotoğrafçısı Şenel ve mahalle arkadaşları; camcı Mükerrem, terzi Cafer, lokantacı Aykut, kırtasiyeci artist Cemil, beyaz eşyacı çapkın Hüseyin, meyhaneci Necmi Abi, imam Zallami’nin sıcak, samimi, çekişmeli, komik ilişkilerini konu alıyor. Muhafazakâr görüşün hâkim olduğu kasabada fotoğrafçılık sanatını icra etmeye çalışırken Şenel’in başına gelenler izleyicileri kahkahaya boğacak. Beldenin Belediye Başkanı Şeref Hakbilir doksanların siyasetiyle çok güldürecek. İdealist fotoğrafçı Şenel’in hayali meşhur olmak ve artistlerin fotoğraflarını çekebilmektir. Bakalım bu idealist fotoğrafçı hayallerine kavuşabilecek mi? Yapımcılığını High Media’nın yapacağı filmin yönetmenliğini ünlü moda fotoğrafçısı ve reklam yönetmeni Şenel Aldı üstleniyor. Ön hazırlık çalışmalarının hızla sürdüğü filmde fotoğrafçı karakterini kimin canlandıracağı sır gibi saklanıyor. Yönetmen bir isimle anlaşılıp- anlaşılmadığını açıklamıyor sadece “Jimm Carey’nin Anadolu şubesi olacak” diyerek meraklandırıyor bizi. Kadroda şimdilik yer alan isimler şöyle: Behzat Uygur, Ece Maya Filiz, Murat Başoğlu, Tuğçe Sarıkaya, Esra-Ceyda Kardeşler, Tolga Öz, Ekrem Şahin, Umut Aslankaya, Necmi Uzan. Senaryosunu Nurgül Bayram’ın kaleme aldığı filmde, görüntü yönetmeni ve teknik ekip, yönetmenin yurt dışı işlerinde çalıştığı ekiplerinden seçilecek. Yönetmen Şenel Aldı’nın kendisinin canlandıracağı sahte imam Zallami karakteriyle de seyircileri çok güldüreceğe benziyor. Filmin afişini ise yabancı filmlere yaptığı afişlerle bilinen Arcan Kıral tasarlayacak. Yapımcısı, ŞipŞak Anadolu’nun, doksanların en komik filmlerinden biri olacağını söylüyor ve filminin ikincisini ŞipŞak İstanbul’u hemen ardından çekmeyi planlıyor.
Cicişlerin Yerli Dan Bilzerian İle Para Saçmalı Eğlencesi 00:10
Cicişlerin Yerli Dan Bilzerian İle Para Saçmalı Eğlencesi 97.941 izlenme - 5 yıl önce Yerli Dan Bilzerian olarak nam salan ünlü playboy Taha Özer, 'Cicişler' olarak bilinen Esra - Ceyda Ersoy kardeşleri iki gündür evinde misafir ediyor. Ünlü playboy 'Cicişler'le her fırsatta eğlencenin dibine vuruyor. Son olarak 'Cicişleri' oyanatan Taha, üzerlerine para saçtığı anları videoya aldı. Esra-Ceyda kardeşler de Instagram hesaplarından Taha'nın videosunu 'Moralim bozuk diye buluşmuştuk. Son halimiz!' notuyla paylaştı.
Ceyda Ersoy arabada müziğe eşlik ederken 00:15
Ceyda Ersoy arabada müziğe eşlik ederken 17.865 izlenme - 7 yıl önce Esra ve Ceyda Ersoy'dan Ceyda Ersoy, arabada müziğe eşlik edip muzurluk yapıyor..
Esra & Ceyda Ersoy - Dekolte 03:13
Esra & Ceyda Ersoy - Dekolte 12.812 izlenme - 5 yıl önce Esra & Ceyda Ersoy'un "Dekolte" isimli single çalışması, video klibiyle sizlerle. İyi seyirler.
Esra Ceyda Birbiriyle Atışırken 00:15
Esra Ceyda Birbiriyle Atışırken 5.113 izlenme - 7 yıl önce Esra ve Ceyda arabada birbirleriyle tatlı tatlı atışıyorlar:)
Ceyda Ersoy trafik 00:13
Ceyda Ersoy trafik 3.795 izlenme - 7 yıl önce Esra ve Ceyda'dan Ceyda Ersoy'un, trafikteki tatlı hali..
Ceyda Ersoy 00:04
Ceyda Ersoy 3.746 izlenme - 7 yıl önce Esra Ceyda kardeşler pembeler içinde. Esra Ceyda kardeşler pembeler içinde. Esra Ceyda kardeşler pembeler içinde. Esra Ceyda kardeşler pembeler içinde. Esra Ceyda kardeşler pembeler içinde.
Esra Ceyda 00:09
Esra Ceyda 2.466 izlenme - 7 yıl önce Esra ve Ceyda arabayı park ederken.. Kaliteli zaman geçirmek için sayfamızı takip edin cicişler. Bekliyoruz sizleri
Ceyda Ersoy Club 00:15
Ceyda Ersoy Club 2.420 izlenme - 7 yıl önce Esra ve Ceyda Ersoy arkadaşlarıyla kulupteler..
Esra Ceyda Kardeşler - Doğal Yöntemle 01:08
Esra Ceyda Kardeşler - Doğal Yöntemle 1.781 izlenme - 7 yıl önce Ekranda canlı yayında olduklarını umursamadan her akıllarına geleni düşünmeden söyleyen ikili Esra Ceyda kardeşler yine iş başında. Funda'nın dilindeki piercing'i gören kardeşler sanki hayatlarıda ilk defa piercing görüyorlarmış gibi önce çok şaşırıyorlar sonra sorguluyorlar. Hep orda mı o? Sonrası ise klasik aptallıklar, danışıklı şeyler.
Esra ve Ceyda pamukkale'de 00:15
Esra ve Ceyda pamukkale'de 1.785 izlenme - 7 yıl önce Esra ve Ceyda Ersoy bir derginin kapak çekimi için pamukkale'ye geldi..
Esra Ceyda Sisters - Kartalan, kortalan ekspres 01:32
Esra Ceyda Sisters - Kartalan, kortalan ekspres 630 izlenme - 8 yıl önce Çarkıfeleğe de katılmayı ihmal etmeyen esra ceyda kardeşlerden inanılmaz kurtalan ekspres tahminleri.
Esra Ceyda Kardeşler'den Müthiş Öneri - Et Kesmeyin Ot Kesin 01:04
Esra Ceyda Kardeşler'den Müthiş Öneri - Et Kesmeyin Ot Kesin 472 izlenme - 7 yıl önce Burger King reklamında oynadıklarını unutup, hayvanların kesilmesine karşıyız diyen iki "hayvansever" et kesmeyin ot kesin şeklinde bir cümleyle toplumsal mesaj vermeye çalışırlar...
Esra Ceyda Kardeşler'in Pek Radikal Hayranı 01:41
Esra Ceyda Kardeşler'in Pek Radikal Hayranı 260 izlenme - 7 yıl önce Esra'nın poposunu Ceyda'nınkinden daha güzel bulduğunu anlatan abazan hayran, seni istediğin yerinden öpüyorum tatlım diyerek seçim hakkını Esra'ya bırakır. Abazanda olsa centilmen centilmendir...
Esra Ceyda Kurşun Döktürdü 00:15
Esra Ceyda Kurşun Döktürdü 294 izlenme - 7 yıl önce Esra Ceyda Ersoy Kardeşler, Kötü Gözlere Karşı Kurşun Döktürdüler.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/esraceydaersoy kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."