Hoşgeldiniz!

esra ceyhan

Penis Bankası Gafı 01:53
Penis Bankası Gafı 175.054 izlenme - 8 yıl önce esra ceyhan kardeşler leyla bilginel in adını hatırlayamayınca penis bankasından penis alan kadın vardı ya diye gaf yaptı
Esra Ceyhan 00:19
Esra Ceyhan 135.137 izlenme - 10 yıl önce bir zamanlar aşkımdı :D
esra ceyhan uçan adam sabri 01:15
esra ceyhan uçan adam sabri 29.464 izlenme - 7 yıl önce can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Esra Ceyhan Canlı Yayında Ağladı! Çok Üzüldüm 01:00
Esra Ceyhan Canlı Yayında Ağladı! Çok Üzüldüm 15.548 izlenme - 4 yıl önce Esra Ceyhan'ın yaptığı A'dan Z'ye programı hayvanseverleri çok ama çok kızdırmıştı. Hayvanseverlerin söylediği ve paylaştığı sözler Ceyhan'ı çok üzmüş...
Canlı Yayında Bayılmak - Esra Ceyhan 01:35
Canlı Yayında Bayılmak - Esra Ceyhan 9.520 izlenme - 4 yıl önce Kanal 7'de yayınlanan Esra Ceyhan'ın programında yerlere kapanıp eşine dön çağrısı yapan adam daha sonra bayılıp yere yığılıyor Esra Ceyhan'ın aşırı şaşkınlığı ve diğer koltukta oturan konuğun ise aşırı rahatlığı ilginç görüntüler ortaya çıkarmış.. "dürüst,güvenilir,cesur,eğitici,farklı program A'dan Z'ye"
Sabri Bey Yine Uçamadı 00:58
Sabri Bey Yine Uçamadı 5.097 izlenme - 2 yıl önce Uçan Adam Sabri' lakaplı Sabri Yıldız, konuk olduğu televizyon programında yine kendinden geçti. Daha önceki canlı yayınlarda kendisini yerlere atan Yıldız, bu sefer yerinden kıpırdayamadı. Oturduğu yerden ilginç hareketler yapan Yıldız'a program konukları da tepki gösterdi.
esra ceyhan canlı yayın rezaleti 02:34
esra ceyhan canlı yayın rezaleti 4.645 izlenme - 5 yıl önce canlı yayın
Alihan- Kendini Yakıyor 01:54
Alihan- Kendini Yakıyor 2.964 izlenme - 2 yıl önce Facebok grubumuzun isteğini gerçekleştirip Alihan'ın kendini yaktığı bölümleri ekliyoruz.Bonus olarak da Nigar Talibova ile kavgası var.
Uçan Adam Sabri Amerika'da 03:26
Uçan Adam Sabri Amerika'da 2.510 izlenme - 2 yıl önce Uçan adam Sabri'nin ünü okyanusları da aşayarak Amerika'ya kadar ulaştı. Programın sunucularını da eşsiz figürleriyle kendine hayran bırakan Sabri, sessizce dünyayı ele geçiriyor.
Esra Ceyhan Uçan Adam 01:00
Esra Ceyhan Uçan Adam 3.490 izlenme - 4 yıl önce Sabri Yıldız
No Turkish Girls - Türk Kızı İstemiyoruz - Esra Ceyhan 09:59
No Turkish Girls - Türk Kızı İstemiyoruz - Esra Ceyhan 1.287 izlenme - 2 yıl önce Noturkishgirls Kurucuları Faik, Fatih, Serdar, Baturay ve Kerem canlı yayında Esra Ceyhan'da konuşmuş. Genç arkadaşlar türk kızlarından çok çekmişler ki böyle bir atılımda bulunmuşlar.
Esra Ceyhan Canlı Yayında Ağladı! 00:59
Esra Ceyhan Canlı Yayında Ağladı! 2.028 izlenme - 4 yıl önce Esra Ceyhan'ın yaptığı A'dan Z'ye programı hayvanseverleri çok kızdırmıştı. Hayvanseverlerin söylediği sözler Ceyhan'ı çok üzmüş... Geçtiğimiz hafta İstanbul’da bir iş adamının ölen kedisi için mermerden mezar yaptırması haberini sunarken gülme krizine giren Ceyhan, hayvanseverlerin büyük tepkisiyle karşılaşmıştı. Programın o anları sosyal medya ve haber sitelerinde elden ele dolaşırken yorumlarda git gide ağırlaştı. Esra Ceyhan Sosyal Medya’da hayvanseverlerin hakarete varan tepkilere Kanal 7’de yayınlanan A’dan Z’ye programında isyan etti. Gözleri dolan Ceyhan , “Beni sevmeyin, programı izlemeyin ama hayatımın merkezindeki kızım için evlat acısı görsün ne demek” diyerek seyircilere yaşananları şikayet etti. Esra Ceyhan konuşmasının ardından duygulandı ve gözyaşlarına hakim olamadı. Çok duygulanan Esra Erol ’’Bu kadar olmaz vallahi billahi yazık çok yazık ’’ diyerek sitemini dile getirdi.
Esra Ceyhan Kararlı! Trilyon Verseler Çıkmam... 07:39
Esra Ceyhan Kararlı! Trilyon Verseler Çıkmam... 1.095 izlenme - 4 yıl önce Kadınların vazgeçemediği program sunucusu Esra Ceyhan, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı.
Esra Ceyhan'la Uçan Adam - Sabri Bey 01:04
Esra Ceyhan'la Uçan Adam - Sabri Bey 1.291 izlenme - 2 yıl önce Tarık Mengüç Ve Ömer Çelakıl'ın Kaçışına İse Ayrı Dikkat... Neyse, Darısı Diğer Sabah Ve Öğlen Kuşağı Soytarılarının Başına Diyor, Sıcacık Videoyu Alkışlarla Yorumlarınıza Sunuyoruz...
Sezai Goksu Esra Ceyhan Programı 15:05
Sezai Goksu Esra Ceyhan Programı 3.244 izlenme - 7 yıl önce sezai goksu ve arkadaslar esra ceyhana konuk
Canlı Yayında Bayılmak - Esra Ceyhan 01:35
Canlı Yayında Bayılmak - Esra Ceyhan 691 izlenme - 2 yıl önce Kanal 7'de yayınlanan Esra Ceyhan'ın programında yerlere kapanıp eşine dön çağrısı yapan adam daha sonra bayılıp yere yığılıyor Esra Ceyhan'ın aşırı şaşkınlığı ve diğer koltukta oturan konuğun ise aşırı rahatlığı ilginç görüntüler ortaya çıkarmış.. "dürüst,güvenilir,cesur,eğitici,farklı program A'dan Z'ye"
Esra Ceyhan'la Uçan Adam 01:04
Esra Ceyhan'la Uçan Adam 1.320 izlenme - 2 yıl önce 20 Mart 2009 tarihli programda, yani bu gün Esra Ceyhan'la abudik gubidik işler programında yaşanan akıllara zarar olay... Gelecekten haber veren adam, mezarlıkta ışık gören adam, cinleri yakan adam, anasının *mı adam diyerekten, din hocaları eşliğinde artık hergün hergün olayın boku çıkartılırsa olayın varacağı nokta elbette ki budur efendim... Tarık Mengüç ve Ömer Çelakıl'ın kaçışına ise ayrı dikkat... Neyse, Darısı diğer sabah ve öğlen kuşağı soytarılarının başına diyor, sıcacık videoyu alkışlarla yorumlarınıza sunuyoruz...
ona şey demiyelim :) 06:08
ona şey demiyelim :) 3.583 izlenme - 8 yıl önce izleyin,kopacaksınız :)
Esra Ceyhan Hayvanseverleri Kızdırdı! 01:00
Esra Ceyhan Hayvanseverleri Kızdırdı! 1.521 izlenme - 4 yıl önce Sunucu Esra Ceyhan'ın programındaki davranışı hayvanseverleri ve sosyal medyayı ayağa kaldırdı.
Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye Cinsel Sorunlar 02:23
Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye Cinsel Sorunlar 530 izlenme - 1 yıl önce Türk gencinin içindeki fazla enerjiyi kanalize edecek bir yol bulamayışı sorununun enine boyuna tartışıldığı efsanevi A'dan Z'ye programı. "Esra hanım tavuk, yediğimiz tavuk bile..."
Ankaralı Namık - Ah Babam Sağ Olsaydı - Esra Ceyhan 06:04
Ankaralı Namık - Ah Babam Sağ Olsaydı - Esra Ceyhan 976 izlenme - 3 yıl önce Ankaralı Namık
popstar müftü ve esra ceyhan sohbeti 03:24
popstar müftü ve esra ceyhan sohbeti 1.234 izlenme - 6 yıl önce türkiye'nin tek sanatçı müftüsü olan lalapaşa müftüsü aynı zamanda tsm yorumcusu adnan zeki bıyık hocamız esra ceyhan'ın konuğu olarak trt de şarkı ve ilahi okudu...esra ceyhan ile hocamız arasındaki diyalog....popstar müftü fanları
Uzaylı Gören Masum Reyhan Karaca 03:56
Uzaylı Gören Masum Reyhan Karaca 473 izlenme - 2 yıl önce Reyhan Karaca: "1.50, 1.55 boylarında siyah saçlı kahverengi gözlü bişeydi." Ulan bu beni anlattı !. Ben uzaylı mıyım ? Uzaylı nedir, nereden gelir, Reyhan Karaca'ya kötü bişey yaptı mı? Bu sorunların cevaplarını bilse bilse uzaylılarla birebir sevişen ve uzayın "içinden" gelen Mustafa Topaloğlu bilir.
Cem Yılmaz - Uçan Adam Sabri Yorumu 03:20
Cem Yılmaz - Uçan Adam Sabri Yorumu 478 izlenme - 1 yıl önce Uçan adam Sabriyi artık tanımayanımız yoktur.Kendisi kah uçtu kah debelendi yeri geldi krizlere girdi.Ntv'de Can Dündar'ın programında Cm Yılmaz'da Uçan Adam Sabri'nin ilk preformansını yorumladı.Şahşi fikrim çokta güzel yorumlardı.İzliyoruz efendim...
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan (bölüm2) 02:00
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan (bölüm2) 456 izlenme - 1 yıl önce Kaan Sezyum' un internete kazandırdığı muhteşem olaylardan birisi. Okan Bayülgen Esra Ceyhan' ın programına konuk olur ve kopuşlar başlar.
Esra Ceyhan'ın Hayvan Sevgisi - Kanal 7 09:07
Esra Ceyhan'ın Hayvan Sevgisi - Kanal 7 617 izlenme - 2 yıl önce Kanal 7'de yeni bir televizyon programına başlayan Esra Ceyhan programında sinirleri bozulmuş olacak ki gülmeye başlar. Bu güülüşmeler konuklara da siyaret eder, ortaya böyle traji komik bir kesit çıkar. Hayvanları da en az insanlar kadar sevelim ve iyi davranalım.
Q Kızları (Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye) 03:09
Q Kızları (Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye) 425 izlenme - 2 yıl önce Sene 2002... Q Caz Bar'ın kıvrak dansçısı Nez'in popüler olduğu dönemde Erol Köse ile anlaşmış. Yeni Q kızlarının bulunması içinse yarışmalar düzenlenmiştir. Q kızlarından dağlar kızı reyhan (şimdi ki adı ileRai-Han) bir dönem Hülya Avşar'ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu trafından tecavüze uğradığını iddia edip magazin basınında uzun süre yer almıştır. 'OROSQ' tabirini dilimize kazandıran bu gelişmelerden sonra kızlarımız iflah olmamış ve magazinin tozlu raflarında yerlerini almışlardır. Q kızlarımızın danslarından bir bölüm izliyoruz efendim.
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan 02:13
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan 421 izlenme - 1 yıl önce Kaan Sezyum' un internete kazandırdığı muhteşem olaylardan birisi. Okan Bayülgen Esra Ceyhan' ın programına konuk olur ve kopuşlar başlar.
Esra Ceyhan'dan Reyting Arayışları 01:00
Esra Ceyhan'dan Reyting Arayışları 443 izlenme - 2 yıl önce sunucunun, geçenlerde bir hayvanseverin ölen kedisi için mezar yapmasıyla alay edip onun duygularını hiçe sayan konuşma yapması kamu oyundan büyük tepki aldı.. şimdi savunmaya geçen sunucu muhtemelen çocuğuyla ilgili yazılan yorumlara bozulmuş ki ağlayarak isyan ediyor tabi ağlaması bir saniye sürünce bende gülmekten kendimi alamadım neyse efendim bu reyting kokan hareketleri beraber izleyelim.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/97918/esra-ceyhanin-hayvan-sevgisi-kanal-7
Barış Manço Ve Esra Ceyhan Sohbeti 1 ( 1997 ) 09:17
Barış Manço Ve Esra Ceyhan Sohbeti 1 ( 1997 ) 678 izlenme - 5 yıl önce Barış Manço ve Esra Ceyhan Sohbeti 1 ( 1997 ) http//www.barismancomix.com Barış Manço'nun 12 Eylül 1997 tarihinde konuk olduğu Esra Ceyha'nın ATV'de sunduğu '' A'dan Z'ye '' programından tadımlık görüntüler.Bu programın bazı kısımları Barış Manço'nun vefatının olduğu günlerde aynı programda tekrar yayımlandı.