Hoşgeldiniz!

esra ceyhan

Penis Bankası Gafı 01:53
Penis Bankası Gafı 175.738 izlenme - 9 yıl önce esra ceyhan kardeşler leyla bilginel in adını hatırlayamayınca penis bankasından penis alan kadın vardı ya diye gaf yaptı
Esra Ceyhan 00:19
Esra Ceyhan 135.289 izlenme - 11 yıl önce bir zamanlar aşkımdı :D
Esra Ceyhan'la A'dan Z' ye - Esra Ceyhan (ATV - 2001) 46:20
Esra Ceyhan'la A'dan Z' ye - Esra Ceyhan (ATV - 2001) 1.205 izlenme - 3 ay önce 2001 Yılında ATV'de Yayınlanan Bir Diğer Gündüz Kuşağı Programından Biri Daha... Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye Programından Bir Bölüm Sizlerle. Bu Bölümdeki Konuğu Seyfi Dursunoğlu Olmuştu
Esra Ceyhan Uçan Adam Sabri 01:15
Esra Ceyhan Uçan Adam Sabri 29.801 izlenme - 8 yıl önce can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Esra Ceyhan Canlı Yayında Ağladı! Çok Üzüldüm 01:00
Esra Ceyhan Canlı Yayında Ağladı! Çok Üzüldüm 15.711 izlenme - 5 yıl önce Esra Ceyhan'ın yaptığı A'dan Z'ye programı hayvanseverleri çok ama çok kızdırmıştı. Hayvanseverlerin söylediği ve paylaştığı sözler Ceyhan'ı çok üzmüş...
Hakan  68 Esra Canlı Yayında Rezil Oluyor 02:34
Hakan 68 Esra Canlı Yayında Rezil Oluyor 23.184 izlenme - 10 yıl önce komutan_6858@hotmail.com,hakan,koreli,cenk,68,aksaraylı,babasultan,yunus,emre,bilal,cemal,yahyahan,68,vatan_evlatları_68,gurubu,kurucusu,
Canlı Yayında Bayılmak - Esra Ceyhan 01:35
Canlı Yayında Bayılmak - Esra Ceyhan 9.592 izlenme - 5 yıl önce Kanal 7'de yayınlanan Esra Ceyhan'ın programında yerlere kapanıp eşine dön çağrısı yapan adam daha sonra bayılıp yere yığılıyor Esra Ceyhan'ın aşırı şaşkınlığı ve diğer koltukta oturan konuğun ise aşırı rahatlığı ilginç görüntüler ortaya çıkarmış.. "dürüst,güvenilir,cesur,eğitici,farklı program A'dan Z'ye"
Sabri Bey Yine Uçamadı 00:58
Sabri Bey Yine Uçamadı 5.273 izlenme - 3 yıl önce Uçan Adam Sabri' lakaplı Sabri Yıldız, konuk olduğu televizyon programında yine kendinden geçti. Daha önceki canlı yayınlarda kendisini yerlere atan Yıldız, bu sefer yerinden kıpırdayamadı. Oturduğu yerden ilginç hareketler yapan Yıldız'a program konukları da tepki gösterdi.
esra ceyhan canlı yayın rezaleti 02:34
esra ceyhan canlı yayın rezaleti 4.680 izlenme - 6 yıl önce canlı yayın
Alihan- Kendini Yakıyor 01:54
Alihan- Kendini Yakıyor 4.111 izlenme - 3 yıl önce Facebok grubumuzun isteğini gerçekleştirip Alihan'ın kendini yaktığı bölümleri ekliyoruz.Bonus olarak da Nigar Talibova ile kavgası var.
Esra Ceyhan'la Uçan Adam - Sabri Bey 01:04
Esra Ceyhan'la Uçan Adam - Sabri Bey 4.438 izlenme - 4 yıl önce Tarık Mengüç Ve Ömer Çelakıl'ın Kaçışına İse Ayrı Dikkat... Neyse, Darısı Diğer Sabah Ve Öğlen Kuşağı Soytarılarının Başına Diyor, Sıcacık Videoyu Alkışlarla Yorumlarınıza Sunuyoruz...
Esra Ceyhan Uçan Adam 01:00
Esra Ceyhan Uçan Adam 3.573 izlenme - 5 yıl önce Sabri Yıldız
Uçan Adam Sabri Amerika'da 03:26
Uçan Adam Sabri Amerika'da 2.751 izlenme - 3 yıl önce Uçan adam Sabri'nin ünü okyanusları da aşayarak Amerika'ya kadar ulaştı. Programın sunucularını da eşsiz figürleriyle kendine hayran bırakan Sabri, sessizce dünyayı ele geçiriyor.
Esra Ceyhan Kararlı! Trilyon Verseler Çıkmam... 07:39
Esra Ceyhan Kararlı! Trilyon Verseler Çıkmam... 1.281 izlenme - 5 yıl önce Kadınların vazgeçemediği program sunucusu Esra Ceyhan, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı.
Esra Ceyhan'la Uçan Adam 01:04
Esra Ceyhan'la Uçan Adam 1.975 izlenme - 3 yıl önce 20 Mart 2009 tarihli programda, yani bu gün Esra Ceyhan'la abudik gubidik işler programında yaşanan akıllara zarar olay... Gelecekten haber veren adam, mezarlıkta ışık gören adam, cinleri yakan adam, anasının *mı adam diyerekten, din hocaları eşliğinde artık hergün hergün olayın boku çıkartılırsa olayın varacağı nokta elbette ki budur efendim... Tarık Mengüç ve Ömer Çelakıl'ın kaçışına ise ayrı dikkat... Neyse, Darısı diğer sabah ve öğlen kuşağı soytarılarının başına diyor, sıcacık videoyu alkışlarla yorumlarınıza sunuyoruz...
Esra Ceyhan Canlı Yayında Ağladı! 00:59
Esra Ceyhan Canlı Yayında Ağladı! 2.039 izlenme - 5 yıl önce Esra Ceyhan'ın yaptığı A'dan Z'ye programı hayvanseverleri çok kızdırmıştı. Hayvanseverlerin söylediği sözler Ceyhan'ı çok üzmüş... Geçtiğimiz hafta İstanbul’da bir iş adamının ölen kedisi için mermerden mezar yaptırması haberini sunarken gülme krizine giren Ceyhan, hayvanseverlerin büyük tepkisiyle karşılaşmıştı. Programın o anları sosyal medya ve haber sitelerinde elden ele dolaşırken yorumlarda git gide ağırlaştı. Esra Ceyhan Sosyal Medya’da hayvanseverlerin hakarete varan tepkilere Kanal 7’de yayınlanan A’dan Z’ye programında isyan etti. Gözleri dolan Ceyhan , “Beni sevmeyin, programı izlemeyin ama hayatımın merkezindeki kızım için evlat acısı görsün ne demek” diyerek seyircilere yaşananları şikayet etti. Esra Ceyhan konuşmasının ardından duygulandı ve gözyaşlarına hakim olamadı. Çok duygulanan Esra Erol ’’Bu kadar olmaz vallahi billahi yazık çok yazık ’’ diyerek sitemini dile getirdi.
Sezai Goksu Esra Ceyhan Programı 15:05
Sezai Goksu Esra Ceyhan Programı 3.255 izlenme - 9 yıl önce sezai goksu ve arkadaslar esra ceyhana konuk
Ona Şey Demiyelim :) 06:08
Ona Şey Demiyelim :) 3.594 izlenme - 9 yıl önce izleyin,kopacaksınız :)
Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye Cinsel Sorunlar 02:23
Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye Cinsel Sorunlar 1.003 izlenme - 3 yıl önce Türk gencinin içindeki fazla enerjiyi kanalize edecek bir yol bulamayışı sorununun enine boyuna tartışıldığı efsanevi A'dan Z'ye programı. "Esra hanım tavuk, yediğimiz tavuk bile..."
Esra Ceyhan Hayvanseverleri Kızdırdı! 01:00
Esra Ceyhan Hayvanseverleri Kızdırdı! 1.594 izlenme - 5 yıl önce Sunucu Esra Ceyhan'ın programındaki davranışı hayvanseverleri ve sosyal medyayı ayağa kaldırdı.
Canlı Yayında Bayılmak - Esra Ceyhan 01:35
Canlı Yayında Bayılmak - Esra Ceyhan 857 izlenme - 3 yıl önce Kanal 7'de yayınlanan Esra Ceyhan'ın programında yerlere kapanıp eşine dön çağrısı yapan adam daha sonra bayılıp yere yığılıyor Esra Ceyhan'ın aşırı şaşkınlığı ve diğer koltukta oturan konuğun ise aşırı rahatlığı ilginç görüntüler ortaya çıkarmış.. "dürüst,güvenilir,cesur,eğitici,farklı program A'dan Z'ye"
Atilla Nuran Belgeseli 10:54
Atilla Nuran Belgeseli 786 izlenme - 3 yıl önce Olaylı geçen TS-FB maçında,dönemin FB direktörü Otto Baric'e taş atan kişi olduğunu iddia ederek, İlker Yasin'i kandırdı.Esra Ceyhan'ı"Ben tecavüzcüyüm!" diye arayarak,uzun süre tartışıldı.Esra Erol,Zuhal Topalı defalarca işleterek kendisini gösterdi. Radyocu Zeki K.Coşkun ise kendisine senaryolar veriyor fakat Atilla Nuran psikolojik tedavi görmüş biri olması ve bu şekilde kullanılması da oldukça tartışılıyor.Ayrıca yün,orlon yeme sorunu da olan Atilla karısının çeyizini yediği için terkedildi.
Ankaralı Namık - Ah Babam Sağ Olsaydı - Esra Ceyhan 06:04
Ankaralı Namık - Ah Babam Sağ Olsaydı - Esra Ceyhan 1.119 izlenme - 4 yıl önce Ankaralı Namık
popstar müftü ve esra ceyhan sohbeti 03:24
popstar müftü ve esra ceyhan sohbeti 1.244 izlenme - 7 yıl önce türkiye'nin tek sanatçı müftüsü olan lalapaşa müftüsü aynı zamanda tsm yorumcusu adnan zeki bıyık hocamız esra ceyhan'ın konuğu olarak trt de şarkı ve ilahi okudu...esra ceyhan ile hocamız arasındaki diyalog....popstar müftü fanları
Cem Yılmaz - Uçan Adam Sabri Yorumu 03:20
Cem Yılmaz - Uçan Adam Sabri Yorumu 813 izlenme - 3 yıl önce Uçan adam Sabriyi artık tanımayanımız yoktur.Kendisi kah uçtu kah debelendi yeri geldi krizlere girdi.Ntv'de Can Dündar'ın programında Cm Yılmaz'da Uçan Adam Sabri'nin ilk preformansını yorumladı.Şahşi fikrim çokta güzel yorumlardı.İzliyoruz efendim...
Uzaylı Gören Masum Reyhan Karaca 03:56
Uzaylı Gören Masum Reyhan Karaca 620 izlenme - 3 yıl önce Reyhan Karaca: "1.50, 1.55 boylarında siyah saçlı kahverengi gözlü bişeydi." Ulan bu beni anlattı !. Ben uzaylı mıyım ? Uzaylı nedir, nereden gelir, Reyhan Karaca'ya kötü bişey yaptı mı? Bu sorunların cevaplarını bilse bilse uzaylılarla birebir sevişen ve uzayın "içinden" gelen Mustafa Topaloğlu bilir.
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan (bölüm2) 02:00
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan (bölüm2) 750 izlenme - 3 yıl önce Kaan Sezyum' un internete kazandırdığı muhteşem olaylardan birisi. Okan Bayülgen Esra Ceyhan' ın programına konuk olur ve kopuşlar başlar.
Q Kızları (Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye) 03:09
Q Kızları (Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye) 653 izlenme - 3 yıl önce Sene 2002... Q Caz Bar'ın kıvrak dansçısı Nez'in popüler olduğu dönemde Erol Köse ile anlaşmış. Yeni Q kızlarının bulunması içinse yarışmalar düzenlenmiştir. Q kızlarından dağlar kızı reyhan (şimdi ki adı ileRai-Han) bir dönem Hülya Avşar'ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu trafından tecavüze uğradığını iddia edip magazin basınında uzun süre yer almıştır. 'OROSQ' tabirini dilimize kazandıran bu gelişmelerden sonra kızlarımız iflah olmamış ve magazinin tozlu raflarında yerlerini almışlardır. Q kızlarımızın danslarından bir bölüm izliyoruz efendim.
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan 02:13
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan 662 izlenme - 3 yıl önce Kaan Sezyum' un internete kazandırdığı muhteşem olaylardan birisi. Okan Bayülgen Esra Ceyhan' ın programına konuk olur ve kopuşlar başlar.
Barış Manço Ve Esra Ceyhan Sohbeti 1 ( 1997 ) 09:17
Barış Manço Ve Esra Ceyhan Sohbeti 1 ( 1997 ) 712 izlenme - 6 yıl önce Barış Manço ve Esra Ceyhan Sohbeti 1 ( 1997 ) http//www.barismancomix.com Barış Manço'nun 12 Eylül 1997 tarihinde konuk olduğu Esra Ceyha'nın ATV'de sunduğu '' A'dan Z'ye '' programından tadımlık görüntüler.Bu programın bazı kısımları Barış Manço'nun vefatının olduğu günlerde aynı programda tekrar yayımlandı.