Hoşgeldiniz!

Ettehiyyatü Videoları İzle

Ettehiyyatü Duası Fazileti 01:21
Ettehiyyatü Duası Fazileti 6.343 izlenme - 4 yıl önce Ettehiyyatü Duası Fazileti
Ettehiyyatü Duası - Ok Takipli Kur'an-I Kerim Tilaveti 01:11
Ettehiyyatü Duası - Ok Takipli Kur'an-I Kerim Tilaveti 582 izlenme - 3 yıl önce Okunuşu; Ettehiyyâtü lillâhi vessalevâtü vettayibât. Esselâmü aleyke eyyühen-Nebiyyü ve rahmetüllahi ve berakâtühüh. Esselâmü aleynâ ve alâ ibâdillâhis-Sâlihîn. Eşhedü en lâ ilâhe illallâh ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve Rasülüh. ANLAMI; Dil ile, beden ve mal ile yapılan bütün ibadetler Allah'a dır. Ey Peygamber! Allah'ın selâmı, rahmet ve bereketleri senin üzerine olsun. Selâm bizim üzerimize ve Allah'ın bütün iyi kulları üzerine olsun. Şahitlik ederim ki, Allah'tan başka ilah yoktur. Yine şahitlik ederim ki, Muhammed, O'nun kulu ve Peygamberidir. ettehiyyatü namazlarda müminlerin miracıdır. ettehiyyatüde peygamberimizin miraç gecesi yaşadığı konuşma yadedilir.
Ettehiyyatü Duası - Ok Takipli Kur'an-ı Kerim Tilaveti 01:11
Ettehiyyatü Duası - Ok Takipli Kur'an-ı Kerim Tilaveti 26 izlenme - 4 hafta önce Ettehiyyatü Duası - Ok Takipli Kur'an-ı Kerim Tilaveti Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ettehiyyatü Duasının Anlamı 05:33
Ettehiyyatü Duasının Anlamı 331 izlenme - 3 yıl önce Ettehiyyatü Duasının Türkçe anlamı: Her türlü hürmet, salavât (dua) ve bütün iyilikler Allâh-ü Te'âlâ'ya mahsustur. Ey Nebî! Allah'ın selâm, rahmet ve bereketi senin üzerine olsun. Selâm, bizim ve Allah'ın sâlih (doğru hareket eden) kullarının üzerine olsun. Şahâdet ederim ki, Allâh-ü Te'âlâ birdir ve yine şahâdet ederim ki, Muhammed (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem) O'nun kulu ve Rasûlüdür.