Hoşgeldiniz!

ev işi

Twerk Olmadan Ev İşi Yapamayan Ablalar 00:15
Twerk Olmadan Ev İşi Yapamayan Ablalar 7.300 izlenme - 2 yıl önce Şimdiye kadar bir çok twerk videosu izledik ama bu video hepsinden farklı üç ablamız da ev işi yapıyor ancak bir yanda da twerk yapmaktan geri kalmıyorlar.
Annelerin İşi Neden Hiç Bitmez? 01:13
Annelerin İşi Neden Hiç Bitmez? 5.740 izlenme - 3 yıl önce Anne olduğunda insan; şefkati, sevgiyi ve sabrı bir kez daha ekiyor yüreğine. Bir annenin ev işlerini niçin bir türlü bitiremediği ancak bu kadar güzel anlatılırdı.
Satisfaction Dansı Yaparak Ev İşi Yapmak 01:41
Satisfaction Dansı Yaparak Ev İşi Yapmak 182 izlenme - 2 ay önce Görüntüde efsane şarkı Satisfaction şarkısında ev işi yapan Rus kadınlarını izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Her Gidişin Vardır Bir Dönüşü 02:11
Her Gidişin Vardır Bir Dönüşü 1.120 izlenme - 1 yıl önce Tatil dönüşü bizden başka bir aktivite beklemiyorsunuz sanırım. Valizler boşaltıldı, çamaşırlar yıkandı, ev derlendi toplandı. Çocuğu günlük hayatın akışına dahil etmekten daha güzel aktivite var mı yaa? Çocuğunuzu Montessory okullarına yollayıp "günlük yaşam aktiviteleri"ne dahil edemiyorsanız, eviniz ne güne duruyor Allah aşkına? Oyyyy oyy pek yorgunum ve yarın sabahtan akşama dersim var. Lafı çok uzatmadan müsade istiyorum. Haydi iyi uykulaar... #oynuyorumoynatiyorum
Evin Her İşini Gören Köpek 03:59
Evin Her İşini Gören Köpek 1.919 izlenme - 4 yıl önce Bu Köpekten Her Eve Lazım
Tatil Dönüşü Ev İşi, Bunu Yapan İki Kişi 00:43
Tatil Dönüşü Ev İşi, Bunu Yapan İki Kişi 460 izlenme - 1 yıl önce Sabahtan beri bir faaliyet bir faaliyet ben yoruldum, Demir öğle uykusu bile uyumadı! Gençlik başka şey tabi? Tatil dönüşü malum bitmeyen bir iş var evde. Babası da Sivas'ta dün gider ayak mideyi bozunca işler ana oğul bize düştü? Biz de -Bulaşık makinesini boşaltıp yeniden kirlilerle doldurduk - Yere dökülen suları sildik - Çiçekleri suladık - Çorba yaptık - Arada sulu boya yaptık, kitap okuduk - Balıkları besledik - Çamaşırları makineye doldurduk - Biten çamaşırları astık Sonra bir kaç tane de oyun oynadık. Onları düzenleyip paylaşırım artık? Evet yapılıyor, çocukla da iş yapılıyor. Böylece hem çocuğun günlük yaşam becerileri destekleniyor, hem yetişkin faaliyetlerini yaptığı için kendine güveni gelişiyor. Tek sıkıntı işler biraz yavaş bitiyor. Bu durumda da Allah başka dert vermesin diyelim değil mi?
Şendul Şaban - 80'lerde Ev Hayatı 06:38
Şendul Şaban - 80'lerde Ev Hayatı 295 izlenme - 3 yıl önce O zamanlar hepimizin evleri böyle idi. Mutfakta duvara asılı tavalar, sular kesilince kullanılan çeşmeli yedek bidonlar, berjer mobilyalar, duvar kâğıtları... Avizesinden mobilyasına, televizyonundan çaydanlığına bizi 80 li yıllara götüren, her bir karesi nostaljik vesika niteliğinde Sosyete Şaban filminden bir kesit. Alkışlarla zaman yolculuğu yapalım efendim.
Annelerin İşi Neden Bitmez? 01:18
Annelerin İşi Neden Bitmez? 223 izlenme - 3 yıl önce Annelerin işi neden hiç bitmiyor, bir türlü aklınız almıyorsa cevap bu kısa videoda açık seçik ortada.
Ev İşlerinde Yardımcı Olan Köpek 00:53
Ev İşlerinde Yardımcı Olan Köpek 135 izlenme - 3 yıl önce Bu sevimli Alman çoban köpeği farklı yeteneği ile şaşırtıyor. Yetenekli köpek her eve lazım denilen cinsten sahibine ev işlerinde yardımcı oluyor.
Yağız İş Başında ) 01:01
Yağız İş Başında ) 336 izlenme - 6 yıl önce Her zaman için hamarat bir kardeşinizin olması iyidir D
Annelerin İşleri Neden Bitmez? 01:13
Annelerin İşleri Neden Bitmez? 82 izlenme - 2 yıl önce Annelerin işleri neden tüm gün boyunca bitmez sorusunun sevimli ve eğlenceli cevabı :)
Temizlik Günü 03:00
Temizlik Günü 71 izlenme - 4 yıl önce Halasının Kuzusu İş Başımda
Ev İşi Baklava Yapmak 12:05
Ev İşi Baklava Yapmak 18 izlenme - 11 ay önce Ev, iş araba, eli yüzü düzgün erkek kadınlar için yeterliydi, artık sanki 6 pack’i olmayanı yemeğe bile çıkılmayacak. Peki Erkekler neden bu kadar takıyor six pack sahibi olmaya? Dedelerimiz yuvarlak hatlı kadınları beğenirdi, şimdi tam artık tam tersi. Peki Kadınların düz bir karına sahip olması çok mu zor? Yaza şunun surasında birşey kalmadı, spora da gidemiyorsan düz karın hatta biraz belirgin kaslı karın hayal mi?
Kadınların Ev işlerini Bile Erkekler Yapıyor 04:13
Kadınların Ev işlerini Bile Erkekler Yapıyor 44 izlenme - 3 yıl önce Trabzon'un Of ilçesinde bir mahallede erkekler, 16 yıl önce ihtiyar heyetince alınan kadınlara yük taşıtılmaması kararının kaldırılması için muhtarlığa müracaat etti.