Hoşgeldiniz!

Ev İşi Videoları İzle

Twerk Olmadan Ev İşi Yapamayan Ablalar 00:15
Twerk Olmadan Ev İşi Yapamayan Ablalar 5.381 izlenme - 8 ay önce Şimdiye kadar bir çok twerk videosu izledik ama bu video hepsinden farklı üç ablamız da ev işi yapıyor ancak bir yanda da twerk yapmaktan geri kalmıyorlar.
Annelerin İşi Neden Hiç Bitmez? 01:13
Annelerin İşi Neden Hiç Bitmez? 5.497 izlenme - 2 yıl önce Anne olduğunda insan; şefkati, sevgiyi ve sabrı bir kez daha ekiyor yüreğine. Bir annenin ev işlerini niçin bir türlü bitiremediği ancak bu kadar güzel anlatılırdı.
Evin Her İşini Gören Köpek 03:59
Evin Her İşini Gören Köpek 1.643 izlenme - 3 yıl önce Bu Köpekten Her Eve Lazım
Annelerin İşi Neden Bitmez? 01:18
Annelerin İşi Neden Bitmez? 216 izlenme - 2 yıl önce Annelerin işi neden hiç bitmiyor, bir türlü aklınız almıyorsa cevap bu kısa videoda açık seçik ortada.
Ev İşlerinde Yardımcı Olan Köpek 00:53
Ev İşlerinde Yardımcı Olan Köpek 125 izlenme - 2 yıl önce Bu sevimli Alman çoban köpeği farklı yeteneği ile şaşırtıyor. Yetenekli köpek her eve lazım denilen cinsten sahibine ev işlerinde yardımcı oluyor.
Annelerin İşleri Neden Bitmez? 01:13
Annelerin İşleri Neden Bitmez? 71 izlenme - 11 ay önce Annelerin işleri neden tüm gün boyunca bitmez sorusunun sevimli ve eğlenceli cevabı :)
Yağız İş Başında ) 01:01
Yağız İş Başında ) 324 izlenme - 5 yıl önce Her zaman için hamarat bir kardeşinizin olması iyidir D
Şendul Şaban - 80'lerde Ev Hayatı 06:38
Şendul Şaban - 80'lerde Ev Hayatı 99 izlenme - 1 yıl önce O zamanlar hepimizin evleri böyle idi. Mutfakta duvara asılı tavalar, sular kesilince kullanılan çeşmeli yedek bidonlar, berjer mobilyalar, duvar kâğıtları... Avizesinden mobilyasına, televizyonundan çaydanlığına bizi 80 li yıllara götüren, her bir karesi nostaljik vesika niteliğinde Sosyete Şaban filminden bir kesit. Alkışlarla zaman yolculuğu yapalım efendim.
Temizlik Günü 03:00
Temizlik Günü 66 izlenme - 3 yıl önce Halasının Kuzusu İş Başımda
Kadınların Ev işlerini Bile Erkekler Yapıyor 04:13
Kadınların Ev işlerini Bile Erkekler Yapıyor 37 izlenme - 2 yıl önce Trabzon'un Of ilçesinde bir mahallede erkekler, 16 yıl önce ihtiyar heyetince alınan kadınlara yük taşıtılmaması kararının kaldırılması için muhtarlığa müracaat etti.
Hamarat Çocuk 00:44
Hamarat Çocuk 7 izlenme - 3 yıl önce Çok Hamarat Bu Çocuk Annesinin Bütün Ev İşini Yapıyor
El Bileğinde Sinir Sıkışması Kimlerde Görülür 00:40
El Bileğinde Sinir Sıkışması Kimlerde Görülür 6 izlenme - 1 yıl önce Karpal tünel sendromu daha çok kimlerde olur, el işi ev işi yapmak, bilgisayar kullanmak, hamileler riskli midir Beyin Cerrahı Opr. Dr İlker Yassa bilgi veriyor.
Protez tırnağın kullanımı kolay mı? 00:49
Protez tırnağın kullanımı kolay mı? 1 izlenme - 2 yıl önce Protez tırnağın kullanımı kolay olsa da ev işi yapanlar biraz zorlanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tatil Dönüşü Ev İşi, Bunu Yapan İki Kişi 00:43
Tatil Dönüşü Ev İşi, Bunu Yapan İki Kişi 0 izlenme - 6 gün önce