Hoşgeldiniz!

ev işi

Twerk Olmadan Ev İşi Yapamayan Ablalar 00:15
Twerk Olmadan Ev İşi Yapamayan Ablalar 11.165 izlenme - 7 yıl önce Şimdiye kadar bir çok twerk videosu izledik ama bu video hepsinden farklı üç ablamız da ev işi yapıyor ancak bir yanda da twerk yapmaktan geri kalmıyorlar.
Annelerin İşi Neden Hiç Bitmez? 01:13
Annelerin İşi Neden Hiç Bitmez? 6.069 izlenme - 8 yıl önce Anne olduğunda insan; şefkati, sevgiyi ve sabrı bir kez daha ekiyor yüreğine. Bir annenin ev işlerini niçin bir türlü bitiremediği ancak bu kadar güzel anlatılırdı.
Keyifle Ev İşi Yapmak 00:23
Keyifle Ev İşi Yapmak 1.649 izlenme - 3 yıl önce Maaşallah bacımız öyle bir şeğvk ile işlerini yapıyor ki benim de kalkıp hilal şeklini almış köşelerde bekleyen kıllarımı toplayasım geldi.
Evin Her İşini Gören Köpek 03:59
Evin Her İşini Gören Köpek 2.128 izlenme - 10 yıl önce Bu Köpekten Her Eve Lazım
Her Gidişin Vardır Bir Dönüşü 02:11
Her Gidişin Vardır Bir Dönüşü 1.618 izlenme - 6 yıl önce Tatil dönüşü bizden başka bir aktivite beklemiyorsunuz sanırım. Valizler boşaltıldı, çamaşırlar yıkandı, ev derlendi toplandı. Çocuğu günlük hayatın akışına dahil etmekten daha güzel aktivite var mı yaa? Çocuğunuzu Montessory okullarına yollayıp "günlük yaşam aktiviteleri"ne dahil edemiyorsanız, eviniz ne güne duruyor Allah aşkına? Oyyyy oyy pek yorgunum ve yarın sabahtan akşama dersim var. Lafı çok uzatmadan müsade istiyorum. Haydi iyi uykulaar... #oynuyorumoynatiyorum
Tatil Dönüşü Ev İşi, Bunu Yapan İki Kişi 00:43
Tatil Dönüşü Ev İşi, Bunu Yapan İki Kişi 978 izlenme - 6 yıl önce Sabahtan beri bir faaliyet bir faaliyet ben yoruldum, Demir öğle uykusu bile uyumadı! Gençlik başka şey tabi? Tatil dönüşü malum bitmeyen bir iş var evde. Babası da Sivas'ta dün gider ayak mideyi bozunca işler ana oğul bize düştü? Biz de -Bulaşık makinesini boşaltıp yeniden kirlilerle doldurduk - Yere dökülen suları sildik - Çiçekleri suladık - Çorba yaptık - Arada sulu boya yaptık, kitap okuduk - Balıkları besledik - Çamaşırları makineye doldurduk - Biten çamaşırları astık Sonra bir kaç tane de oyun oynadık. Onları düzenleyip paylaşırım artık? Evet yapılıyor, çocukla da iş yapılıyor. Böylece hem çocuğun günlük yaşam becerileri destekleniyor, hem yetişkin faaliyetlerini yaptığı için kendine güveni gelişiyor. Tek sıkıntı işler biraz yavaş bitiyor. Bu durumda da Allah başka dert vermesin diyelim değil mi?