Hoşgeldiniz!

Ev Sahibi

Kadıköy’de Ev Sahibinin Kardeşi ile Arkadaşından Kiracıya Evden Çık Dayağı 01:40
Kadıköy’de Ev Sahibinin Kardeşi ile Arkadaşından Kiracıya Evden Çık Dayağı 18.087 izlenme - 6 ay önce Kadıköy’de bir ev sahibi, evinden çıkmasını istediği ve bir süredir anlaşmazlık yaşadığı kiracısı ile konuşmaları için kardeşi ve arkadaşını kiracısının yaşadığı evine gönderdi. İki şahıs, önce kiracının evinin elektriklerini kesti sonra da apartman içinde darbetti. Şahısların kiracıyı darbetme anları güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, Kadıköy’de 2 Nisan Pazar günü yaşandı. İddiaya göre, Gökhan Y. adlı ev sahibi, evi kiralamasının ikinci ayından itibaren 1 yıllık kiracısı Göker Kumdakcı’yı evden çıkartmak istedi. Hemen ev bulamayacağını belirten Kumdakcı bir süre beklemelerini söyledi. Bunun üzerine Gökhan Y. noterden ihtarname çekerek, evde kendisinin oturmak istediğini belirtti. Bu olaydan itibaren ev sahibi Gökhan Y. ile kiracısı arasında husumet başladı. Pazar akşamı saat 21.00 sıralarında yaşanan olayda ise Kumdakcı’nın evinin elektrik şalterleri Gökhan Y.’nin kardeşi İkram Y. ve arkadaşı Fırat A. tarafından kesildi. Evinden çıkarak elektrikleri açmak için aşağı inen Kumdakcı, ev sahibinin kardeşi İkram Y. ve arkadaşı Fırat A. ile karşılaştı. İkram Y. ile Fırat A., ellerindeki sözleşmeyi göstererek Kumdakcı’nın evden çıkmasını istedi. Diyalog esnasında polisi arayacağını söyleyen Kumdakcı, iki şahsın saldırısına uğradı. Apartmanın içerisinde tekme ve yumruklarla darbedilen Kumdakcı çığlık atarak yardım istedi. Saldırgan şahıslar bir apartman sakininin evin kapısını açmasıyla kaçtı. Darbedilen kiracı Kumdakcı olay ile ilgili polise şikayette bulundu. Kiracıyı darbetme anları kamerada Darp anları apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, Göker Kumdakcı’nın yanına giden iki kişi ile tartışmaya başladığı görülüyor. İkram Y.’nin sözleşmeyi çıkartarak kiracıya gösterdiği, Göker Kumdakcı 112’yi aramaya çalıştığı esnada tekme ve yumruklarla saldırıya uğradığı görülüyor.
Hırsızlar Kapıyı Açacakken Ev Sahibinin İçerden Kapıyı Açması 03:18
Hırsızlar Kapıyı Açacakken Ev Sahibinin İçerden Kapıyı Açması 39.296 izlenme - 8 yıl önce Hırsızların en çok başvurduğu yollardan biri olan tıklatıp kaçma, zile basıp kaçma yöntemlerini bilirdik ama gözler görünce çok garip oluyor gerçekten. Ev sahibi normal davranmış ama kamera kayıtlarını inceleyince zaten direkt polisie başvurmuş Türbanı da tanınmamak için taktıklarını düşünüyorum. Hele şunlara bak hele. hele hele hele hele hele
Bu Kez Kiracı Değil Ev Sahibi Sokakta Kaldı 05:52
Bu Kez Kiracı Değil Ev Sahibi Sokakta Kaldı 228 izlenme - 1 ay önce Türkiye’de son aylarda bir çok kiracı ev sahibinin baskısı sonucu sokakta kalırken, Karabük’te ise tam tersi oldu. Eşinden ayrılan bir kişi 6 ay önce ihtar çektiği kiracısı evinden çıkmayınca sokakta kaldı. Apartman içine koyduğu koltukta kalan şahsın gözü, kiracısının kapısında. Karabük’te 3 ay önce eşinden boşanan Yılmaz Kanca (59) isimli vatandaş, Soğuksu mahallesindeki babadan kalma dairesine yerleşmek için 6 ay öncesinden kiracısına çıkması için noter üzerinden ihtar çekti. Çektiği ihtara rağmen kiracısını evinden çıkaramayan Kanca, önce kendine ait araçta ardından ise kiracının kapısının önüne koyduğu koltukta yaşamaya başladı. Yüzde 60 engelli olan Yılmaz Kanca (59) 3 ay önce eşinden ayrıldığını belirterek, “Soğuksu’da bulunan ve babasından kalma dairede oturan kiracıma 6 öncesinden noterden ihtar çekmeme rağmen kiracı çıkmamakta ısrar ediyor. Bu sistemin çarpıklığında ev sahibi dışarda kiracı içerde. 2 bin liraya bana ders veriyor. 6 Haziran’da boşandım ve o günden beri dışarı da kalıyorum. Arabamda ve zaman zaman kardeşlerime gidiyordum. Şimdi artık buraya getirdiğim koltukta kalmaya karar verdim. İster çıksın ister çıkmasın burada yaşayacağım. Tuvalet ihtiyacı için camiye giderken, yemek için kardeşlerime gidiyorum. Ben tek isteyim biran önce mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Benim derdim kiracımın çıkıp kendim oturmak istiyorum. Çok zor oluyor. Kiracı çıkmasa da burada kalmaya devam edeceğim” dedi.
Ev Sahibiyle Karşılaşan Hırsızların Tepkisi  01:04
Ev Sahibiyle Karşılaşan Hırsızların Tepkisi 8.635 izlenme - 5 yıl önce Chicago' üç silahlı adam güpegündüz bir eve girmeye çalışıyor fakat ev sahibinin evde olma ihtimalini düşünmüyorlar.
Evde Tanımadığı 3 Kişiyi Uyurken Bulmak 03:12
Evde Tanımadığı 3 Kişiyi Uyurken Bulmak 6.611 izlenme - 6 yıl önce Kütahya'da komÅŸuları tarafından haber verilen ev sahibi eve gelince evde uyuyan 3 gençle karşılaşınca ÅŸok oldu.
Kiracısının Kapısını Söken Ev Sahibi 00:49
Kiracısının Kapısını Söken Ev Sahibi 72 izlenme - 3 hafta önce Konya'da kiracısının evinden çıkmasını isteyen ev sahibi, isteği olmayınca sabahın köründe gelip evin dış kapısını söküp götürdü.
Kiracısının Kapısını Baltayla Kıran Ev Sahibi 01:02
Kiracısının Kapısını Baltayla Kıran Ev Sahibi 2.149 izlenme - 2 yıl önce Kiraya fahiş zam yapan ev sahibi, sözleşmemeyi kabul etmeyen Suriyeli ailenin kapısını baltayla kırdı. Yaşlı adam, daha sonra içeri girerek evi darmadağın etti.
Beyoğlu’nda Ev Sahibi Yakaladığı Hırsızı Camdan Sarkıttı 00:43
Beyoğlu’nda Ev Sahibi Yakaladığı Hırsızı Camdan Sarkıttı 1.373 izlenme - 1 yıl önce Beyoğlu’nda öğlen saatlerinde girdiği bir dairde, ev sahibine yakalanan hırsız sağlam kayaya çarptı. Ev sahibi, yaşanan boğuşmanın ardından pencereden kaçmaya çalışan hırsızı ensesinden yakaladı. 15 dakika boyunca pencerede asılı kalan hırsız, olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Geçtiğimiz günlerde öğlen saatlerinde Beyoğlu’nda meydana geldi. Sokak gezen hırsız, 2. kattaki bir eve girdi. Başına gelebilecekleri hesaba katmayan hırsız, gürültü yapınca uykusundan uyanan ev sahibi Yasin Ekin’e yakalandı. Elinde bıçak bulunan hırsızla ev sahibi arasında boğuşma yaşandı. Sağlam kayaya çarpan hırsız pencereden atlayarak kaçmaya çalıştı. Yasin Ekin, o sırada ensesinden tuttuğu hırsızı yaklaşık 15 dakika boyunca bırakmadı. Hırsızın "abi ne olur bırak gideyim" ısrarı da boşa çıktı. Hırsız ihbar üzerine kısa süre gelen polis ekiplerine teslim edildi. Gözaltına alınan hırsızlık şüphelisi polis merkezine götürüldü.
Komşunun Evini Gözetleme - Ndng Enes Batur 15:44
Komşunun Evini Gözetleme - Ndng Enes Batur 8.293 izlenme - 7 yıl önce ENES BATUR VİDEOSUDUR KANALA ABONE OLUNUZ. BU VİDEODA ÜNLÜ YOUTUBER ENES BATUR KOMŞUSUNUN EVİNE GİRMEYE ÇALIŞMAKTADIR (OYUNDA) EV SAHİBİ İSE BUNU HER GÖRDÜĞÜNDE YAKALAYIP EVDEN ATMAKTADIR.
Ev Sahibi Takıma Gol Atıp Staddan Takım Halinde Kaçmak 01:37
Ev Sahibi Takıma Gol Atıp Staddan Takım Halinde Kaçmak 7.498 izlenme - 8 yıl önce Bosna hersekte ev sahibi takıma gol attıktan sonra staddan kaçmak zorunda kalan futbol takımı.
Ekin Kollama - Kira Artışı Nasıl Olur 05:20
Ekin Kollama - Kira Artışı Nasıl Olur 5.116 izlenme - 8 yıl önce Teknolojiye atarlanan adam olarak tanıdığımız Ekin Kollama takipcilerinden gelen bir şikayet üzerine kira artışıyla ilgili bazı araştırmalar yapmış ve bilinçlendirmek adına paylaşıyor. Mağduriyetin en büyük nedenlerinden birisi haklarını bilmemek. Hukuk bilmek kendimiz için bir zorunluluk olmalı.
Fenerbahçeli Kiracı İsteyen Ev Sahibi 05:31
Fenerbahçeli Kiracı İsteyen Ev Sahibi 2.474 izlenme - 5 yıl önce İstanbul'da fanatik Fenerbahçeli ev sahibi dört katlı apartmanını sarı laciverte boyamış hatta kiracılarını da seçerken Fenerbahçeli olanları tercih ediyormuş.
Ev Sahibine Kızıp Evin İçine Sıçmak 01:15
Ev Sahibine Kızıp Evin İçine Sıçmak 2.083 izlenme - 9 yıl önce Ev sahibine kızan genç evden çıkmadan önce ev sahibinden intikam almak için alıyor eline balyozu, sonra başlıyor müzik eşliğinde balyozlu dansa. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kira Fiyatlarını Protesto Eden Üniversiteliler - Isparta 03:56
Kira Fiyatlarını Protesto Eden Üniversiteliler - Isparta 3.254 izlenme - 8 yıl önce ISPARTA'da Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencileri, ev ve apart kiralarının pahalı olduğunu gerekçe göstererek eylem yapmış.Haberi görünce eski günlerim geldi aklıma.Yurtta geçen ilk senenin ardından eve çıkma kararı almıştık.Bütün gün sokak sokak gezip ev arıyorduk.3 katlı bi evin en üst katında kiralık yazıyordu girdik sormaya.Klasik hacı çıktı ev sahibi ama öğrenciye veriyorum dedi iyi bi bakalım dedik çıktık yukarı en üst kata geldik ama hacı kapıyı pas geçip merdiven çıkmaya devam etti.ya amca nereye gidiyorsun burası değil mi dedim yok yeğenim bi yukarısı dedi la aşağıdan baktığımızda 3 kat gözüyordu ama.neyse hacıyı takip ettik tahta bi kapıyı açtı içeri çömelerek ancak girelebiliyor.biz arkadaşlarla birbirimize bakıyoruz noluyor amk diyerekten girdik sik kadar 2 odalı bi çatı katına.yav arkadaş zaten 3 kişiyiz tek kişinin bile zor sığacağı yeri gösteriyor adam bize.heryeri de dökülüyor it bağlasan durmaz o derece.arkadaş gülerek sordu dayı ne kadar istiyorsun buraya diye 450 yeğenim dedi.bundan tam 9 sene öncesinin fiyatı he :) dayı öle deyince gülmeye başladık hem eşyalı diye bu fiyattan veriyorum diyor eşya dediği de demir pas tutmuş bi somya,tahta kurularının yediği tahta bi masa ve sandalyeleri.
Erotik Kesit - Bakire Oğluma Yardım Edin 02:55
Erotik Kesit - Bakire Oğluma Yardım Edin 2.632 izlenme - 9 yıl önce Hamdi Uçar Amcanın hayatta tek beklentisi 38 yaşındaki oğlu Aydın'ın milli takıma dahil olmasıdır.Bu uğurda kirada oturan Halim ile Salim'den yardım almaya karar veren dertli amcamız istekleri gerçekleştikten sonra çok cömert davranacaktır.Oyunculuk ve senaryo konusunda gerçek kesitten çok daha başarılı bir kesit izlediğimiz ise su götürmez bir gerçektir.
İstanbul'da Ev Nasıl Tutulur! 03:36
İstanbul'da Ev Nasıl Tutulur! 2.254 izlenme - 7 yıl önce İstanbul'da bekara ve öğrenciye ev bulmanın yolları...
Teslimatçılara Atıştırmalıklar Sunan Ev Sahibi 00:46
Teslimatçılara Atıştırmalıklar Sunan Ev Sahibi 170 izlenme - 3 yıl önce Bir ev sahibi evine aldığı ve sipariş ettiği ürünleri getiren teslimatçılara alabilecekleri atıştırmalıklar sunmuş.
Kıbrıslı Ev Sahiplerine Atarlanan Genç - Genç Bakış 02:15
Kıbrıslı Ev Sahiplerine Atarlanan Genç - Genç Bakış 823 izlenme - 9 yıl önce Kıbrıslı ev sahiplerine vermesi gereken mesaji cok kisa ve etkili sekilde veren arkadasimiz salonda alkis tufaniyla desteklendi. Rauf Denktas'a da tekrardan dua ve sukranlarimizi sunuyorum.
İlber Ortaylı - Her Şehire Üniversite Kurulmaz 04:52
İlber Ortaylı - Her Şehire Üniversite Kurulmaz 676 izlenme - 9 yıl önce İlber Ortaylı'nın üniversitelerin sosyal çevre değişikliği ve hayata bakış açısını değiştirebilmesi açısından önemini ve gözden kaçan noktalara değiniyor.
Şevkat Yerimdar - Ormanları Korumasına Almak - Oldu Teşekkürler 02:02
Şevkat Yerimdar - Ormanları Korumasına Almak - Oldu Teşekkürler 426 izlenme - 9 yıl önce İronik adıyla tanınan Şevkat abimiz ağaçları koruması altına aldı. İzliyoruz, efendim.
Çapkın Cüneyt Arkın ve Yeni Komşu 01:17
Çapkın Cüneyt Arkın ve Yeni Komşu 429 izlenme - 8 yıl önce başrollerini cüneyt arkın ve selda alkor'un paylaştığı 1968 yapımı siyah beyaz nostaljik filmden ev sahibi cücü abimizin yeni komşu kızı nasıl ayarlabilirim üzerine kendisiyle yürüttüğü fikir alışverişini ders mahiyetinde izliyoruz buyrun...
Bu Binada Çalınacak Eşya Kalmamıştır - Not: Ev Sahibi 00:41
Bu Binada Çalınacak Eşya Kalmamıştır - Not: Ev Sahibi 167 izlenme - 9 yıl önce Konya'da evine 4 kez hırsız giren kişi, ''Bu binada çalınacak eşya kalmamıştır. Lütfen polisi de meşgul etmeyin'' yazılı pankart astı.
Dunya Tersine Donseydi - Yalan Dolan 05:45
Dunya Tersine Donseydi - Yalan Dolan 184 izlenme - 8 yıl önce Dünya tersine dönseydi insanlar karşısındakilerini savunsalardı nasıl olurdu? komik bir dille anlatılan videoyu izliyoruz.