Hoşgeldiniz!

Ev Sahibi

Hırsızlar Kapıyı Açacakken Ev Sahibinin İçerden Kapıyı Açması 03:18
Hırsızlar Kapıyı Açacakken Ev Sahibinin İçerden Kapıyı Açması 39.262 izlenme - 6 yıl önce Hırsızların en çok başvurduğu yollardan biri olan tıklatıp kaçma, zile basıp kaçma yöntemlerini bilirdik ama gözler görünce çok garip oluyor gerçekten. Ev sahibi normal davranmış ama kamera kayıtlarını inceleyince zaten direkt polisie başvurmuş Türbanı da tanınmamak için taktıklarını düşünüyorum. Hele şunlara bak hele. hele hele hele hele hele
Kiracısının Kapısını Baltayla Kıran Ev Sahibi 01:02
Kiracısının Kapısını Baltayla Kıran Ev Sahibi 1.356 izlenme - 4 ay önce Kiraya fahiş zam yapan ev sahibi, sözleşmemeyi kabul etmeyen Suriyeli ailenin kapısını baltayla kırdı. Yaşlı adam, daha sonra içeri girerek evi darmadağın etti.
Ev Sahibiyle Karşılaşan Hırsızların Tepkisi  01:04
Ev Sahibiyle Karşılaşan Hırsızların Tepkisi 8.627 izlenme - 4 yıl önce Chicago' üç silahlı adam güpegündüz bir eve girmeye çalışıyor fakat ev sahibinin evde olma ihtimalini düşünmüyorlar.
Evde Tanımadığı 3 Kişiyi Uyurken Bulmak 03:12
Evde Tanımadığı 3 Kişiyi Uyurken Bulmak 6.610 izlenme - 5 yıl önce Kütahya'da komÅŸuları tarafından haber verilen ev sahibi eve gelince evde uyuyan 3 gençle karşılaşınca ÅŸok oldu.
Komşunun Evini Gözetleme - Ndng Enes Batur 15:44
Komşunun Evini Gözetleme - Ndng Enes Batur 8.171 izlenme - 5 yıl önce ENES BATUR VİDEOSUDUR KANALA ABONE OLUNUZ. BU VİDEODA ÜNLÜ YOUTUBER ENES BATUR KOMŞUSUNUN EVİNE GİRMEYE ÇALIŞMAKTADIR (OYUNDA) EV SAHİBİ İSE BUNU HER GÖRDÜĞÜNDE YAKALAYIP EVDEN ATMAKTADIR.
Ev Sahibi Takıma Gol Atıp Staddan Takım Halinde Kaçmak 01:37
Ev Sahibi Takıma Gol Atıp Staddan Takım Halinde Kaçmak 7.497 izlenme - 7 yıl önce Bosna hersekte ev sahibi takıma gol attıktan sonra staddan kaçmak zorunda kalan futbol takımı.
Ekin Kollama - Kira Artışı Nasıl Olur 05:20
Ekin Kollama - Kira Artışı Nasıl Olur 5.115 izlenme - 6 yıl önce Teknolojiye atarlanan adam olarak tanıdığımız Ekin Kollama takipcilerinden gelen bir şikayet üzerine kira artışıyla ilgili bazı araştırmalar yapmış ve bilinçlendirmek adına paylaşıyor. Mağduriyetin en büyük nedenlerinden birisi haklarını bilmemek. Hukuk bilmek kendimiz için bir zorunluluk olmalı.
Fenerbahçeli Kiracı İsteyen Ev Sahibi 05:31
Fenerbahçeli Kiracı İsteyen Ev Sahibi 2.465 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da fanatik Fenerbahçeli ev sahibi dört katlı apartmanını sarı laciverte boyamış hatta kiracılarını da seçerken Fenerbahçeli olanları tercih ediyormuş.
Ev Sahibine Kızıp Evin İçine Sıçmak 01:15
Ev Sahibine Kızıp Evin İçine Sıçmak 2.019 izlenme - 8 yıl önce Ev sahibine kızan genç evden çıkmadan önce ev sahibinden intikam almak için alıyor eline balyozu, sonra başlıyor müzik eşliğinde balyozlu dansa. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kira Fiyatlarını Protesto Eden Üniversiteliler - Isparta 03:56
Kira Fiyatlarını Protesto Eden Üniversiteliler - Isparta 3.243 izlenme - 7 yıl önce ISPARTA'da Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencileri, ev ve apart kiralarının pahalı olduğunu gerekçe göstererek eylem yapmış.Haberi görünce eski günlerim geldi aklıma.Yurtta geçen ilk senenin ardından eve çıkma kararı almıştık.Bütün gün sokak sokak gezip ev arıyorduk.3 katlı bi evin en üst katında kiralık yazıyordu girdik sormaya.Klasik hacı çıktı ev sahibi ama öğrenciye veriyorum dedi iyi bi bakalım dedik çıktık yukarı en üst kata geldik ama hacı kapıyı pas geçip merdiven çıkmaya devam etti.ya amca nereye gidiyorsun burası değil mi dedim yok yeğenim bi yukarısı dedi la aşağıdan baktığımızda 3 kat gözüyordu ama.neyse hacıyı takip ettik tahta bi kapıyı açtı içeri çömelerek ancak girelebiliyor.biz arkadaşlarla birbirimize bakıyoruz noluyor amk diyerekten girdik sik kadar 2 odalı bi çatı katına.yav arkadaş zaten 3 kişiyiz tek kişinin bile zor sığacağı yeri gösteriyor adam bize.heryeri de dökülüyor it bağlasan durmaz o derece.arkadaş gülerek sordu dayı ne kadar istiyorsun buraya diye 450 yeğenim dedi.bundan tam 9 sene öncesinin fiyatı he :) dayı öle deyince gülmeye başladık hem eşyalı diye bu fiyattan veriyorum diyor eşya dediği de demir pas tutmuş bi somya,tahta kurularının yediği tahta bi masa ve sandalyeleri.
Erotik Kesit - Bakire Oğluma Yardım Edin 02:55
Erotik Kesit - Bakire Oğluma Yardım Edin 2.474 izlenme - 7 yıl önce Hamdi Uçar Amcanın hayatta tek beklentisi 38 yaşındaki oğlu Aydın'ın milli takıma dahil olmasıdır.Bu uğurda kirada oturan Halim ile Salim'den yardım almaya karar veren dertli amcamız istekleri gerçekleştikten sonra çok cömert davranacaktır.Oyunculuk ve senaryo konusunda gerçek kesitten çok daha başarılı bir kesit izlediğimiz ise su götürmez bir gerçektir.
İstanbul'da Ev Nasıl Tutulur! 03:36
İstanbul'da Ev Nasıl Tutulur! 2.253 izlenme - 6 yıl önce İstanbul'da bekara ve öğrenciye ev bulmanın yolları...
Teslimatçılara Atıştırmalıklar Sunan Ev Sahibi 00:46
Teslimatçılara Atıştırmalıklar Sunan Ev Sahibi 138 izlenme - 1 yıl önce Bir ev sahibi evine aldığı ve sipariş ettiği ürünleri getiren teslimatçılara alabilecekleri atıştırmalıklar sunmuş.
Kıbrıslı Ev Sahiplerine Atarlanan Genç - Genç Bakış 02:15
Kıbrıslı Ev Sahiplerine Atarlanan Genç - Genç Bakış 821 izlenme - 7 yıl önce Kıbrıslı ev sahiplerine vermesi gereken mesaji cok kisa ve etkili sekilde veren arkadasimiz salonda alkis tufaniyla desteklendi. Rauf Denktas'a da tekrardan dua ve sukranlarimizi sunuyorum.
İlber Ortaylı - Her Şehire Üniversite Kurulmaz 04:52
İlber Ortaylı - Her Şehire Üniversite Kurulmaz 675 izlenme - 7 yıl önce İlber Ortaylı'nın üniversitelerin sosyal çevre değişikliği ve hayata bakış açısını değiştirebilmesi açısından önemini ve gözden kaçan noktalara değiniyor.
Şevkat Yerimdar - Ormanları Korumasına Almak - Oldu Teşekkürler 02:02
Şevkat Yerimdar - Ormanları Korumasına Almak - Oldu Teşekkürler 400 izlenme - 7 yıl önce İronik adıyla tanınan Şevkat abimiz ağaçları koruması altına aldı. İzliyoruz, efendim.
Çapkın Cüneyt Arkın ve Yeni Komşu 01:17
Çapkın Cüneyt Arkın ve Yeni Komşu 421 izlenme - 7 yıl önce başrollerini cüneyt arkın ve selda alkor'un paylaştığı 1968 yapımı siyah beyaz nostaljik filmden ev sahibi cücü abimizin yeni komşu kızı nasıl ayarlabilirim üzerine kendisiyle yürüttüğü fikir alışverişini ders mahiyetinde izliyoruz buyrun...
Bu Binada Çalınacak Eşya Kalmamıştır - Not: Ev Sahibi 00:41
Bu Binada Çalınacak Eşya Kalmamıştır - Not: Ev Sahibi 167 izlenme - 7 yıl önce Konya'da evine 4 kez hırsız giren kişi, ''Bu binada çalınacak eşya kalmamıştır. Lütfen polisi de meşgul etmeyin'' yazılı pankart astı.
Dunya Tersine Donseydi - Yalan Dolan 05:45
Dunya Tersine Donseydi - Yalan Dolan 167 izlenme - 7 yıl önce Dünya tersine dönseydi insanlar karşısındakilerini savunsalardı nasıl olurdu? komik bir dille anlatılan videoyu izliyoruz.