Hoşgeldiniz!

evet

Ebru Gündeş(Evet) 03:21
Ebru Gündeş(Evet) 285.240 izlenme - 9 yıl önce ebru gündeş(evet)
Unutma Ülken İçin Bir Oy’un Var 00:19
Unutma Ülken İçin Bir Oy’un Var 184.696 izlenme - 7 yıl önce unutma ülken için bir oy’un var
Nolur Evet De 02:43
Nolur Evet De 226.731 izlenme - 11 yıl önce evlenme teklifi
Ne Olur Evet De 04:05
Ne Olur Evet De 155.765 izlenme - 10 yıl önce müzik ama dinle çok güzel
Taylan Kaya - Faili Meçhul 02:29
Taylan Kaya - Faili Meçhul 37.051 izlenme - 10 ay önce Söz Taylan Kaya Müzik Göksel Görgülü Göksel Görgülünün Kanalına abone olmayı unutmayın link altta https://www.youtube.com/user/MsPerfectattack İnstagram : http://instagram.com/1taylankaya/ Facebook Profil: http://www.facebook.com/1taylankaya Facebook Sayfa: http://www.facebook.com/taylankayabestehatti İzlesene: http://www.izlesene.com/taylankayaofficial Twitter: http://twitter.com/tkayaofficial BU HESAPLAR GERÇEK HESAPLARIMDIR. BUNLARIN DIŞINDA OLAN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM.
Murat Kursun - Hadi Bana Evet De Yeni Klip 2010 04:36
Murat Kursun - Hadi Bana Evet De Yeni Klip 2010 170.722 izlenme - 8 yıl önce murat kursun - hadi bana evet de yeni klip 2010
Gülsen - Evet Evet - Teaser 00:33
Gülsen - Evet Evet - Teaser 25.757 izlenme - 2 yıl önce Gülsen'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Evet Evet" isimli tekli çalışması, tanıtım klibiyle netd'de.
Sinan Yılmaz Hoptek  Kolbastı 2009 Show 04:22
Sinan Yılmaz Hoptek Kolbastı 2009 Show 311.164 izlenme - 9 yıl önce kolbastının keşfi
Efsane Sunucu Erkan Yolaç, 80-90'ların Unutulmaz Yarışması; Evet-Hayır'ı Anlatıyor... 23:48
Efsane Sunucu Erkan Yolaç, 80-90'ların Unutulmaz Yarışması; Evet-Hayır'ı Anlatıyor... 1.450 izlenme - 4 hafta önce "Duydunuz zilin sesini, yarışma başladı"... Efsane sunucu Erkan Yolaç, evet-hayır yarışmasının ortaya çıkışını ve anılarını anlatıyor. O yıllardaki tek eğlencemiz; "evet-hayır"dı belki de.. Her şey o kadar masumdu ki; yarışmacı evet ya da hayır diyecek mi, Erkan Yolaç evet ya da hayır dedirtebilecek mi diye heyecanla izlerdik. Peki biz bu yarışmayı izlerken Erkan Yolaç arka planda neler yaşıyordu; yarışmacılarla anıları vs. her şeyi burada anlatmış. Keyifli seyirler...
Referanduma Evet mi Hayır mı? (Scorp) 03:17
Referanduma Evet mi Hayır mı? (Scorp) 11.100 izlenme - 11 ay önce Referandumda oy kullanacak gençlerin düşüncelerini dinliyoruz.
Evet Oy'u Toplayan Mardinli Marilyn Monroe 02:04
Evet Oy'u Toplayan Mardinli Marilyn Monroe 13.045 izlenme - 10 ay önce Mardin’de yaşayan ve Hollywood yıldızı Marilyn Monroe’ye benzerliğiyle tanınan Melek Akarmut, kolları “Evet” için sıvadı. Kentteki esnafları dolaşan ve kapıları çalan Akarmut, vatandaşlardan referandumda “Evet” oyu kullanmalarını istedi. Akarmut, referandumun Türkiye için kritik olduğunu belirterek, ülkenin geçmişte yaşadığı acıları yaşamaması için sandıktan “Evet”in çıkması gerektiğini ifade etti. Mardin’de ikamet eden ve Hollywood yıldızı Marilyn Monroe’ye benzerliğiyle vatandaşların dikkatini çeken 4 çocuk annesi Afyonlu Melek Akarmut, “Evet” için sokağa çıktı. Referandum için bireysel kampanya başlatan Akarmut, kentteki tüm esnafları dolaşıp, kapıları çalarak, “Evet”e destek istedi. Vatandaşlara, referandumda neden “Evet” demeleri gerektiğini anlatan Akarmut, sandıktan çıkacak sonucun Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunu dile etirdi. Akarmut, nisanda yapılacak referandumun Türkiye için çok kritik olduğunu belirterek, “Türkiye geçmişte çok büyük acılar çekti. Ülkemiz cenderelerden geçti. 15 Temmuz’da yaşananlar bunun en büyük örneğidir. 15 Temmuz’dan önce de çok darbe gördü bu ülke. Binlerce masum insan zindanlara atıldı. Binlerce insan faili meçhul cinayetlere kurban gitti. Ekonomik olarak çok büyük acılar yaşadık. Büyük krizlerden geçtik. Terör olaylarıyla kentlerimiz yıkıldı, insanlarımız göç etmek zorunda kaldı. Ekonomimizin devamı için ‘Evet’ demenin, sandıktan ‘Evet’ çıkmasının ülkeme daha faydalı olacağını düşünüyorum. Bu yüzden de insanları ikna etmek için şehrimizde geziyorum. İnsanlara bunu anlatabilmek için kendi çabamla çıkıp ‘Evet’i anlatmaya çalışıyorum. İnsanlara ‘Evet’in ne olduğunu anlatabilmek için sokak sokak kendi imkanlarımla geziyorum. Buradan da tüm ülkeye, Mardin halkına çağrıda bulunmak istiyorum, Herkesi ‘Evet’te birleşmeye çağırıyorum” dedi.
heyecanlı damat 01:14
heyecanlı damat 79.991 izlenme - 7 yıl önce heyecanlı damat
Avukatın Jartiyer ile İmtihanı 08:29
Avukatın Jartiyer ile İmtihanı 14.090 izlenme - 11 ay önce İntihar edecek zengin kadın vasiyetnamesini yazdırmak için avukat çağırır ve zengin kadının isteklerine şaşırır.
Hayki & Yas - Nolur Evet De 04:13
Hayki & Yas - Nolur Evet De 147.764 izlenme - 10 yıl önce Hayki & Yas - Nolur Evet De
Masaj Bahane Avuçlamak Şahane 01:27
Masaj Bahane Avuçlamak Şahane 9.987 izlenme - 1 yıl önce Sokak ortasında insanların şaşkın bakışlarına aldırmadan hünerlerini sergileyen çinli abimizi izliyoruz. Yine yedin mehtap yengemizi mülayim.
Dizilerde Hayır Denmesinin Propaganda Sayılması 02:06
Dizilerde Hayır Denmesinin Propaganda Sayılması 9.961 izlenme - 11 ay önce Malum medya, evet propagandasına kendisini o kadar kaptırmış ki, dizilerde evet denmesine bile sinir olmuş.
Taylan Kaya - Muğla Konser Provası (13.04.2017) 01:58
Taylan Kaya - Muğla Konser Provası (13.04.2017) 10.780 izlenme - 9 ay önce Taylan Kaya - Muğla Konser Provası (13.04.2017)
Nolur Evet De - Klip Çekmişler 03:34
Nolur Evet De - Klip Çekmişler 42.898 izlenme - 9 yıl önce :)
Insan Kaynakları Denen Mahlukat Ne İş Yapar 01:43
Insan Kaynakları Denen Mahlukat Ne İş Yapar 11.094 izlenme - 11 ay önce İnsan Kaynakları departmanı ülkemizde, dünyanın en sikko cahil cühela tostçu erol'dan daha fazla vasfı olmayan, tostçu erol'un boya küpüne batırılmış pipisiz versiyonları olan vasıfsız elemanlardan oluşur. Bu denyoların başlıca görevi, açık bölüm için iş ilanı hazırlayıp, bu ilana gelen CV'lerden uygun olanını(!) inceleyip mülakata(!) çağırmak kısaca işe alımları gerçekleştirmek, maaş bordroları,tatil günleri, mesailer, çalışanın iş motivasyonunu sağlamak kısaca bir şirketin eli ayağı olmaktır. Bu işleri yapabilmek için gerekli vasıflar; gelişmiş empati yeteneği, engin felsefi bilgi, ileri derecede psikoloji bilgisi, çalışılan kurumun tüm ihtiyaçları, kurumun sitesinde yazılanların ezberlenmişi olmayan gerçek misyonu, çalışma şekli, çalışanların(mavi yakadan-beyaz yakaya) hangi vasıflara sahip olması gerektiği gibi sadece ve sadece OKUMA ve ÖĞRENME hevesiyle sahip olunabilecek vasıflardır. Bu da demektir ki bilim adamları ve sanatçılardan sonra, ENTELEKTÜEL seviyesi en yüksek olması gereken gruptur. Be anası harmanda dayısıyla basılmışın çocuğu, babaannesini halasının kocasının kaçırdığı aile yapısından gelen başarısız sperm sen bu özelliklere sahip misin? Bu özelliklerin onda birine sahip misin? Sabahtan akşama kadar bilgisayar karşısında çakma marka ürünleri beleşe getirmeye çalışmak, günde beş kere makyaj tazelemekten başka bi ske deva olmayan, annesi para karşılığı yabancı kişilerle birlikte olan beyinsiz! sen hayatında kaç "ESER" okudun da insan sarrafı oldun *m biti? Kaltak, ilan verir tamamı senin kriterine uyan nokta atışı iştir, ama aramaz bile niye? tipini sevmez işi bilmez, ne aradığını bilmez *mcığın fırlattığı. Amına kodumun ülkesinde sendika, denetleme vb hiç bi sk olmadığından kaderin bu şirketlerin ensesinde at koşturan y.rrak kafalıların elinde! Ağzına mıçtımın müdürleri bunları makyaj yaptırıp yaptırıp mikmek yerine azıcık denetleyin ver bakalım şu CV'leri bi de ben bakayım deyin ama nerdeee? Yeminle gemileri yakıp buradaki yazdıklarımı o meşhur kariyer sitesindeki ön yazı bölümüne yazacaktım da işte olmadı. Herkese HAYIR'lı günler ama sana bi avuç bok kodumun Vasıfsız İK'cısı
Yegane & Dogus - Evet Yeni Orijinal Video Klip 200 03:45
Yegane & Dogus - Evet Yeni Orijinal Video Klip 200 64.512 izlenme - 9 yıl önce yegane & dogus - evet yeni orijinal video klip 2009
Dış Güçlerin Maşası Olmayan Vatansever Dolandırıcı 01:38
Dış Güçlerin Maşası Olmayan Vatansever Dolandırıcı 6.051 izlenme - 10 ay önce "Dolarını Boz Dış Güçlerin Maşası Olma" meşazını verip binlerce kişiyi tokatlayan vatansever dolandırıyı "en azından TL ile dolandırmış abiii" savunan çıkar mı bilmem ama dolandırıcıların yöntemleri ve dolandırılanların en hafif tabirle saflıkları oldukça daha çok göreceğiz bunlardan.doğal seleksiyona #EVET diyorum
Nolur Evet De 03:00
Nolur Evet De 104.537 izlenme - 10 yıl önce yas hayki nolur evet de
Hayırcılara Evet Dedirten Klip 00:56
Hayırcılara Evet Dedirten Klip 6.629 izlenme - 10 ay önce 18 maddenin değilde hizmetler için oy kullanılacağını sanan arkadaşların hazırladığı klip. Referandumda anayasa değişikliğinin oylanacağını biri bu arkadaşlara anlatsın.
Nolur Evet De! 02:19
Nolur Evet De! 58.072 izlenme - 11 yıl önce Hayki ve Yas Çok Güzel
Devlet İçin Evet Saç Traşı 00:31
Devlet İçin Evet Saç Traşı 5.412 izlenme - 10 ay önce Devlet için saç traşı olan çocuğun hiç tepki almaması.
Nolur Evet De Çocuk Versiyonu :) 02:09
Nolur Evet De Çocuk Versiyonu :) 24.171 izlenme - 3 yıl önce Tabi Benle Buse Gibi Ertuğrul Mutlu - Noğlur Evet De Çocuk Versiyonu :d En eğlenceli videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'dan takip et!
bay evet 01:54
bay evet 56.285 izlenme - 9 yıl önce bay evet,yes man
Ardayı ve Beni Referandumda Evet Dediğimiz İçin Bitirdiler 03:16
Ardayı ve Beni Referandumda Evet Dediğimiz İçin Bitirdiler 3.720 izlenme - 7 ay önce Bu mağdur edebiyatından bıktım usandım. hem futbola siyaset bulaştırmayın diyeceksin, hem hergün siyasetçilere destek mesajları göndereceksin, sonrada İzmir Marşınıda söylemeyiverin canım gibi saçma sapan açıklamalar yapacaksın. babası yaşında adamı küfürler eşliğinde tekme tokat dövmeye kalkan adamı savunacaksın.Bıktım.
Israrla Evet Demeyen Gelin 01:14
Israrla Evet Demeyen Gelin 6.843 izlenme - 9 ay önce Gelinin 'Evet' dememek için bulduğu yöntem. Çifte Hayır'lı olsun diyorum.
Nolur Evet De 02:36
Nolur Evet De 33.464 izlenme - 10 yıl önce