Hoşgeldiniz!

Evet Videoları

Evet Oy'u Toplayan Mardinli Marilyn Monroe 02:04
Evet Oy'u Toplayan Mardinli Marilyn Monroe 10.400 izlenme - 4 hafta önce Mardin’de yaşayan ve Hollywood yıldızı Marilyn Monroe’ye benzerliğiyle tanınan Melek Akarmut, kolları “Evet” için sıvadı. Kentteki esnafları dolaşan ve kapıları çalan Akarmut, vatandaşlardan referandumda “Evet” oyu kullanmalarını istedi. Akarmut, referandumun Türkiye için kritik olduğunu belirterek, ülkenin geçmişte yaşadığı acıları yaşamaması için sandıktan “Evet”in çıkması gerektiğini ifade etti. Mardin’de ikamet eden ve Hollywood yıldızı Marilyn Monroe’ye benzerliğiyle vatandaşların dikkatini çeken 4 çocuk annesi Afyonlu Melek Akarmut, “Evet” için sokağa çıktı. Referandum için bireysel kampanya başlatan Akarmut, kentteki tüm esnafları dolaşıp, kapıları çalarak, “Evet”e destek istedi. Vatandaşlara, referandumda neden “Evet” demeleri gerektiğini anlatan Akarmut, sandıktan çıkacak sonucun Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunu dile etirdi. Akarmut, nisanda yapılacak referandumun Türkiye için çok kritik olduğunu belirterek, “Türkiye geçmişte çok büyük acılar çekti. Ülkemiz cenderelerden geçti. 15 Temmuz’da yaşananlar bunun en büyük örneğidir. 15 Temmuz’dan önce de çok darbe gördü bu ülke. Binlerce masum insan zindanlara atıldı. Binlerce insan faili meçhul cinayetlere kurban gitti. Ekonomik olarak çok büyük acılar yaşadık. Büyük krizlerden geçtik. Terör olaylarıyla kentlerimiz yıkıldı, insanlarımız göç etmek zorunda kaldı. Ekonomimizin devamı için ‘Evet’ demenin, sandıktan ‘Evet’ çıkmasının ülkeme daha faydalı olacağını düşünüyorum. Bu yüzden de insanları ikna etmek için şehrimizde geziyorum. İnsanlara bunu anlatabilmek için kendi çabamla çıkıp ‘Evet’i anlatmaya çalışıyorum. İnsanlara ‘Evet’in ne olduğunu anlatabilmek için sokak sokak kendi imkanlarımla geziyorum. Buradan da tüm ülkeye, Mardin halkına çağrıda bulunmak istiyorum, Herkesi ‘Evet’te birleşmeye çağırıyorum” dedi.
Taylan Kaya - Faili Meçhul 02:29
Taylan Kaya - Faili Meçhul 14.219 izlenme - 4 hafta önce Söz Taylan Kaya Müzik Göksel Görgülü Göksel Görgülünün Kanalına abone olmayı unutmayın link altta https://www.youtube.com/user/MsPerfectattack İnstagram : http://instagram.com/1taylankaya/ Facebook Profil: http://www.facebook.com/1taylankaya Facebook Sayfa: http://www.facebook.com/taylankayabestehatti İzlesene: http://www.izlesene.com/taylankayaofficial Twitter: http://twitter.com/tkayaofficial BU HESAPLAR GERÇEK HESAPLARIMDIR. BUNLARIN DIŞINDA OLAN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM.
Israrla Evet Demeyen Gelin 01:14
Israrla Evet Demeyen Gelin 6.707 izlenme - 2 hafta önce Gelinin 'Evet' dememek için bulduğu yöntem. Çifte Hayır'lı olsun diyorum.
Taylan Kaya - Muğla Konser Provası (13.04.2017) 01:58
Taylan Kaya - Muğla Konser Provası (13.04.2017) 4.228 izlenme - 2 hafta önce Taylan Kaya - Muğla Konser Provası (13.04.2017)
Referanduma Evet mi Hayır mı? (Scorp) 03:17
Referanduma Evet mi Hayır mı? (Scorp) 10.432 izlenme - 2 ay önce Referandumda oy kullanacak gençlerin düşüncelerini dinliyoruz.
Dış Güçlerin Maşası Olmayan Vatansever Dolandırıcı 01:38
Dış Güçlerin Maşası Olmayan Vatansever Dolandırıcı 5.944 izlenme - 1 ay önce "Dolarını Boz Dış Güçlerin Maşası Olma" meşazını verip binlerce kişiyi tokatlayan vatansever dolandırıyı "en azından TL ile dolandırmış abiii" savunan çıkar mı bilmem ama dolandırıcıların yöntemleri ve dolandırılanların en hafif tabirle saflıkları oldukça daha çok göreceğiz bunlardan.doğal seleksiyona #EVET diyorum
Hayırcılara Evet Dedirten Klip 00:56
Hayırcılara Evet Dedirten Klip 6.355 izlenme - 4 hafta önce 18 maddenin değilde hizmetler için oy kullanılacağını sanan arkadaşların hazırladığı klip. Referandumda anayasa değişikliğinin oylanacağını biri bu arkadaşlara anlatsın.
Avukatın Jartiyer ile İmtihanı 08:29
Avukatın Jartiyer ile İmtihanı 10.959 izlenme - 2 ay önce İntihar edecek zengin kadın vasiyetnamesini yazdırmak için avukat çağırır ve zengin kadının isteklerine şaşırır.
Ebru Gündeş(Evet) 03:21
Ebru Gündeş(Evet) 285.045 izlenme - 9 yıl önce ebru gündeş(evet)
Dizilerde Hayır Denmesinin Propaganda Sayılması 02:06
Dizilerde Hayır Denmesinin Propaganda Sayılması 9.900 izlenme - 3 ay önce Malum medya, evet propagandasına kendisini o kadar kaptırmış ki, dizilerde evet denmesine bile sinir olmuş.
Gülsen - Evet Evet - Teaser 00:33
Gülsen - Evet Evet - Teaser 25.163 izlenme - 9 ay önce Gülsen'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Evet Evet" isimli tekli çalışması, tanıtım klibiyle netd'de.
Devlet İçin Evet Saç Traşı 00:31
Devlet İçin Evet Saç Traşı 5.354 izlenme - 2 ay önce Devlet için saç traşı olan çocuğun hiç tepki almaması.
Insan Kaynakları Denen Mahlukat Ne İş Yapar 01:43
Insan Kaynakları Denen Mahlukat Ne İş Yapar 11.017 izlenme - 2 ay önce İnsan Kaynakları departmanı ülkemizde, dünyanın en sikko cahil cühela tostçu erol'dan daha fazla vasfı olmayan, tostçu erol'un boya küpüne batırılmış pipisiz versiyonları olan vasıfsız elemanlardan oluşur. Bu denyoların başlıca görevi, açık bölüm için iş ilanı hazırlayıp, bu ilana gelen CV'lerden uygun olanını(!) inceleyip mülakata(!) çağırmak kısaca işe alımları gerçekleştirmek, maaş bordroları,tatil günleri, mesailer, çalışanın iş motivasyonunu sağlamak kısaca bir şirketin eli ayağı olmaktır. Bu işleri yapabilmek için gerekli vasıflar; gelişmiş empati yeteneği, engin felsefi bilgi, ileri derecede psikoloji bilgisi, çalışılan kurumun tüm ihtiyaçları, kurumun sitesinde yazılanların ezberlenmişi olmayan gerçek misyonu, çalışma şekli, çalışanların(mavi yakadan-beyaz yakaya) hangi vasıflara sahip olması gerektiği gibi sadece ve sadece OKUMA ve ÖĞRENME hevesiyle sahip olunabilecek vasıflardır. Bu da demektir ki bilim adamları ve sanatçılardan sonra, ENTELEKTÜEL seviyesi en yüksek olması gereken gruptur. Be anası harmanda dayısıyla basılmışın çocuğu, babaannesini halasının kocasının kaçırdığı aile yapısından gelen başarısız sperm sen bu özelliklere sahip misin? Bu özelliklerin onda birine sahip misin? Sabahtan akşama kadar bilgisayar karşısında çakma marka ürünleri beleşe getirmeye çalışmak, günde beş kere makyaj tazelemekten başka bi ske deva olmayan, annesi para karşılığı yabancı kişilerle birlikte olan beyinsiz! sen hayatında kaç "ESER" okudun da insan sarrafı oldun *m biti? Kaltak, ilan verir tamamı senin kriterine uyan nokta atışı iştir, ama aramaz bile niye? tipini sevmez işi bilmez, ne aradığını bilmez *mcığın fırlattığı. Amına kodumun ülkesinde sendika, denetleme vb hiç bi sk olmadığından kaderin bu şirketlerin ensesinde at koşturan y.rrak kafalıların elinde! Ağzına mıçtımın müdürleri bunları makyaj yaptırıp yaptırıp mikmek yerine azıcık denetleyin ver bakalım şu CV'leri bi de ben bakayım deyin ama nerdeee? Yeminle gemileri yakıp buradaki yazdıklarımı o meşhur kariyer sitesindeki ön yazı bölümüne yazacaktım da işte olmadı. Herkese HAYIR'lı günler ama sana bi avuç bok kodumun Vasıfsız İK'cısı
Yıldırım Demirören'den 'Evet' Vurgusu 00:17
Yıldırım Demirören'den 'Evet' Vurgusu 3.941 izlenme - 1 ay önce 2. Futbol Zirvesi'nde söz alan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören şöyle konuştu: "2. Futbol Zirvesi'ne hoşgeldiniz. Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Ekonomisi güçlü olan ülkeler futbolda başarılı oluyorlar. Ekonomimiz düzelmeye başladıkça futbolumuz düzelmeye başladı. Artık tesadüfen değil planlı bir şekilde büyüyoruz. Ülkemiz güçlü olduğu için futbolumuza bu yatırım yapılmıştır. Sayın Cumhurbaşkanım futbol ailesi adına size minettarım. DEMİRÖREN 'EVET' DEDİ İnsanların aileleriyle geldiği bir tribün ortamı yaratacağız. En büyük şansımız sizin gibi futbolu seven bir Cumhurbaşkanımız olması. Biz artık UEFA seçimlerinde söz sahibi ülke haline geldik. Bizim önerdiğimiz kişi UEFA Başkanı oldu. Nisan ayı seçimlerinde bir Türk arkadaşımız yönetim kuruluna seçilecek. Artık Avrupa'da ve dünyada söz sahibi ülkeyiz. Sizin dünyadaki gücünüzle bizim de gücümüz artıyor. Bir Türk olarak bundan gurur duyuyorum. Daha güçlü bir Türkiye için evet diyen bir 17 Nisan sabahında uyanmak dileğiyle hepinizi selamlıyorum."
Suriyeliler ve Evet Hayır Tartışması 01:28
Suriyeliler ve Evet Hayır Tartışması 3.257 izlenme - 1 ay önce Referandum için İstanbul'un çeşitli yerlerinde halka mikrofon uzatan bi kanal bu kez teyzelere sormuş. Diğer videolaru İstanbulTimesTV yazarak youtube da bulabilirsiniz arkadaşlar.
Evet Çadırına Çekilen Kaçak Elektrik  00:58
Evet Çadırına Çekilen Kaçak Elektrik 2.653 izlenme - 1 ay önce Evet oyunu insaların vermesi için adın atılmadık yer bırakmayan Akp kaçak elektrik çekmiş izliyoruz
Unutma Ülken İçin Bir Oy’un Var 00:19
Unutma Ülken İçin Bir Oy’un Var 184.689 izlenme - 7 yıl önce unutma ülken için bir oy’un var
Nolur Evet De 02:43
Nolur Evet De 226.672 izlenme - 10 yıl önce evlenme teklifi
Evet Hayır Yarışması - Erkan Yolaç (80'ler) 11:01
Evet Hayır Yarışması - Erkan Yolaç (80'ler) 1.023 izlenme - 1 hafta önce TRT kanalında yayınlanan Erkan Yolaç'ın sunduğu Evet-Hayır Yarışması.80'li yılların sonundan bir vhs kaydı sizlerle
Ne Olur Evet De 04:05
Ne Olur Evet De 155.687 izlenme - 9 yıl önce müzik ama dinle çok güzel
Tarafsızlar İçin Animasyonlu Bilgilendirme 02:45
Tarafsızlar İçin Animasyonlu Bilgilendirme 3.105 izlenme - 1 ay önce Geleceğimizle ilgili bilgilendiren , tarafsızlara yönelik güzel bir çalışma
Masaj Bahane Avuçlamak Şahane 01:27
Masaj Bahane Avuçlamak Şahane 8.892 izlenme - 5 ay önce Sokak ortasında insanların şaşkın bakışlarına aldırmadan hünerlerini sergileyen çinli abimizi izliyoruz. Yine yedin mehtap yengemizi mülayim.
İstanbul Referandum Sokak Röportajı 04:33
İstanbul Referandum Sokak Röportajı 3.798 izlenme - 1 ay önce Kanal 3 Hilal'in, bu haftaki "Sokağın Nabzı" turunda mikrofonunu İstanbullulara uzattı. Refenranduma ne diyorlar, izliyoruz...
Murat Kursun - Hadi Bana Evet De Yeni Klip 2010 04:36
Murat Kursun - Hadi Bana Evet De Yeni Klip 2010 170.559 izlenme - 7 yıl önce murat kursun - hadi bana evet de yeni klip 2010
Sinan Yılmaz Hoptek  Kolbastı 2009 Show 04:22
Sinan Yılmaz Hoptek Kolbastı 2009 Show 308.540 izlenme - 8 yıl önce kolbastının keşfi
heyecanlı damat 01:14
heyecanlı damat 79.868 izlenme - 6 yıl önce heyecanlı damat
Hayki & Yas - Nolur Evet De 04:13
Hayki & Yas - Nolur Evet De 147.223 izlenme - 10 yıl önce Hayki & Yas - Nolur Evet De
sansursuz ne olur evet de anca bukadar olur 04:19
sansursuz ne olur evet de anca bukadar olur 104.468 izlenme - 9 yıl önce seyredİn vee görüün... gülmekten kalbiniz durabilir dikkatli olun :)
Nolur Evet De - Klip Çekmişler 03:34
Nolur Evet De - Klip Çekmişler 42.843 izlenme - 8 yıl önce :)
Kumlu Oyun 00:47
Kumlu Oyun 5.200 izlenme - 3 ay önce Akşam yemeğinden sonra sahile gitmek istedi. Peki dedim gidelim. Sonra ayakkabılarını çıkartmak istedi, denize ayaklarını sokmak istedi. Pürü pak giydirmişim, önce gözümde çok büyüdü, ama sonra dedim ki içimden "evde olsan kinetik kumla oynatırdın, bundan güzel kum mu var?" Sonra çıkarttım ayakkabılarımı, ben de eğlenceye katıldım. Suların içine taşları attık, çamurlardan top yapıp attık, pastalar yaptık. Kırmızı kareli örtümüzün üzerinde kinetik kum bizi bu kadar eğlendiremezdi sanırım... Bazen hayır demeden önce "benim çocukluğum nasıl olmasını isterdi acaba" diye düşünmek lazım belki de...