Hoşgeldiniz!

Evlendirme Programı Videoları İzle

Aylık 120 Bin TL Geliri Olan Holdig Sahibi Damat Adayı 02:06
Aylık 120 Bin TL Geliri Olan Holdig Sahibi Damat Adayı 44.519 izlenme - 1 yıl önce Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunuculuklarını yaptığı ‘Evleneceksen Gel’ programına damat adayı olarak gelen Ahmet Şükrü Nayiboğlu’nun aylık geliri dudak uçuklattı. Holding sahibi olan Nayipoğlu 120 bin lira aylık geliri olduğu söyleyince başta Uğur Aslan olmak üzere kimse inanmadı. Bunun üzerine Ahmet Bey belgelerinin içeride olduğunu ve bunu ispatlayabileceğini söyledi.
Evlilik Programında Böylesi Görülmedi 04:27
Evlilik Programında Böylesi Görülmedi 27.547 izlenme - 4 yıl önce Ekin Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi'nde zengin olduğunu söyleyen kişi kadın yarışmacılar yerine erkek yarışmacıya talip oldu. Önce olayın şaka olduğunu sanan sunucu Selvihan Madenoğlu, telefondaki kişinin Hollanda yaşadığını, bu tür evliliklerin Hollanda'da serbest olduğunu söylemesi üzerine olayın ciddiyetinin farkına vardı. Seyirciler ve programa katılan adaylar uzun süre şoku atlatamadı.
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 04:00
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 4.727 izlenme - 11 ay önce Esra Erol, Hollanda'dan gelen gelin adayının "Trilyonlar verseler Türkiye'de yaşamam" sözleri üzerine sinirlendi. Türk televizyonlarında taliplerini bekleyen fakat Türkiye'yi beğenmeyen gelin adayına tepki gösteren diğer adaylar, "O zaman git Hollanda'da talibin ara. Burada ne işin var" diyerek tepki gösterdi.
Nostaljik Evlendirme Programı 04:00
Nostaljik Evlendirme Programı 3.044 izlenme - 3 yıl önce Nostaljik Evlendirme Programı
yok artık daha neler 02:02
yok artık daha neler 4.649 izlenme - 6 yıl önce
Hanife ve Umut Canlı Yayında Karşı Karşıya - Zuhal Topal'la 18 Nisan Pazartesi 2016 18:24
Hanife ve Umut Canlı Yayında Karşı Karşıya - Zuhal Topal'la 18 Nisan Pazartesi 2016 818 izlenme - 10 ay önce Başlangıçlar güzeldir, bitişler zor… Tanışmalar heyecanlı ve umutlu, ayrılışlar acı... FOX ekranlarında gelin ve damat adaylarını buluşturarak, mutlu yuvalar kurulmasına öncülük edecek olan ünlü oyuncu Zuhal Topal, programında izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak! Gelin, hayatınızın en güzel ‘hikayesini’ birlikte yazalım.... Bambaşka heyecanların ve samimi duyguların paylaşılacağı; en önemlisi ‘yalnız kalplerin’ buluşacağı programda, halkın içinden, gerçek hikayeler milyonlarla buluşacak… Hafta içi her gün 16:30’da canlı olarak yayınlanacak olan “Zuhal Topal’la..” mutlu bir yuva kurmak isteyen gelin ve damat adayları ile mutluluğun kapılarını ardına kadar aralayacak!
Su Gibi Fragman (5. Ocak 2015) 00:45
Su Gibi Fragman (5. Ocak 2015) 1.123 izlenme - 2 yıl önce Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla 'Su Gibi', 5 Ocak Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün Show TV'de!
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 00:53
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 1.984 izlenme - 2 yıl önce Abi bu adamlar hala öğrenemediler. TV ekranları bir tık zayıf gösteriyor. Hala bu hataya düşüp Hülya Avşar'a patlatan var aramızda. Lütfen daha dikkatli ve bilinçli olmanızı diliyorum. Tişikkürler. Kib Aeo
Camiye Yardım Mantığıyla Evlenmek İsteyen Adam 01:35
Camiye Yardım Mantığıyla Evlenmek İsteyen Adam 1.548 izlenme - 4 yıl önce Efendim Programlara Çıkıpta Tapu Kadastro Memuru Gibi Olan Bayanlarla Evlenmek İstemeyen Abimiz Kendine Alternatif Bir Yöntem Buluyor.
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 00:53
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 1.691 izlenme - 4 yıl önce Abi bu adamlar hala öğrenemediler. TV ekranları bir tık zayıf gösteriyor. Hala bu hataya düşüp Hülya Avşar'a patlatan var aramızda. Lütfen daha dikkatli ve bilinçli olmanızı diliyorum. Tişikkürler.
Sizin Yaptığınız Resmen Pezevenklik (Ne Çıkarsa Bahtına) 01:00
Sizin Yaptığınız Resmen Pezevenklik (Ne Çıkarsa Bahtına) 1.584 izlenme - 2 yıl önce Bir bayana talip olduğunu söyleyerek yayına bağlanan amca, programın amacıyla ilgili çarpıcı bir tespit yapıyor. Olaydan sonra ''Biz duymadık ne söyledi?!'' diyen seyirci teyze de takdire şayan..
Gelin Adayı Songül'den Prenses Şarkısı 02:43
Gelin Adayı Songül'den Prenses Şarkısı 506 izlenme - 10 ay önce Zuhal Topal'ın evlendirme programından Esra Erol'un programına transfer olangelin adayı Songül muhteşem sesiyle Hadisenin Prenses şarkısını söylüyo
kuşumla ilgilenir misin:d 00:40
kuşumla ilgilenir misin:d 4.500 izlenme - 7 yıl önce izdivaç programında adam adayına kuşumla ilgilenir misin derse ne olur?çok komik süper komedi.mutlaka izle
Evlenme Teklifinde Nerdeyse Öldürüyordu 02:23
Evlenme Teklifinde Nerdeyse Öldürüyordu 508 izlenme - 1 yıl önce İtalya'da bir evlendirme programında evlilik tekifi kavgayla son buldu. Hoşlandığı kadının önünde diz çökerek evlenme teklifi etmeye çalışan adam, çıkardığı tek taş yüzük kadın tarafından istenmeyince ısrar etmeye devam etti. Bir ara avcunda tuttuğu kadın saatini çıkarıp öpmeye kalkınca genç kadın el çabukluğuyla almaya çalıştı. Saati kadına vermek istemeyen genç adam öfkelenip kadınla boğuşmaya başladı. Adam bir anda kadını hırpalamaya başlarken canlı yayın kesilerek jenerik girildi. Ortalık sakinleşince yayına devam edildi.
Üstüme Yap - Su Gibi - Cem Yılmaz Tadında 01:51
Üstüme Yap - Su Gibi - Cem Yılmaz Tadında 2.078 izlenme - 4 yıl önce Su Gibide Üstüme yap muhabbetli bu videoyu izlediğimizde, sevgili Cem Yılmaz'ın FunDaMentals'ta da altını çizdiği bu olayla ilgili tespitlerinin ne kadar doğru olduğunu gösterdi!
Evlendirme Programı 06:55
Evlendirme Programı 833 izlenme - 5 yıl önce Evlendirme programı
Esra Erol Eylül'de Fox'ta! 00:32
Esra Erol Eylül'de Fox'ta! 938 izlenme - 4 yıl önce Esra Erol Eylül'de FOX'ta!
Ersoy'un İsyanı - İzdivaç Programı Mağduru (Küfür İçerir) 08:05
Ersoy'un İsyanı - İzdivaç Programı Mağduru (Küfür İçerir) 875 izlenme - 2 yıl önce Ersoy kulaksız adlı abimiz özel bir kanaldaki evlilik programına katılmak için uzun bir yol katederek programın çekileceği stüdyolara ulaşır. Burada kendisine kötü davranılan ersoy abimiz haklı olarak tepki gösterir, siz siz olun böyle programlara katılmayın, bu video size ders olsun.
Esra Erol Eylül'de Fox'ta! Kamera Arkası Görüntüleri 00:42
Esra Erol Eylül'de Fox'ta! Kamera Arkası Görüntüleri 1.067 izlenme - 4 yıl önce Esra Erol Eylül'de Fox'ta! Kamera Arkası Görüntüleri
Evlendirme Programında Gay Muhabbeti 04:27
Evlendirme Programında Gay Muhabbeti 508 izlenme - 3 yıl önce Evlendirme Programında Gay Muhabbeti
Üstüme Yap - Su Gibi (Cmylmz Tadında) 04:57
Üstüme Yap - Su Gibi (Cmylmz Tadında) 539 izlenme - 2 yıl önce Su Gibide Üstüme yap muhabbetli bu videoyu izlediğimizde, sevgili Cem Yılmaz'ın FunDaMentals'ta da altını çizdiği bu olayla ilgili tespitlerinin ne kadar doğru olduğunu göreceğiz. Neyse efenim zamanla bu üstüme yapları da aşar, bankadan teminat mektubu olayına geçeriz zaten.
İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı 04:27
İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı 723 izlenme - 4 yıl önce İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı
Türkiye'deki Evlilik Programlarını Nasıl Buluyorsunuz? - Röportaj 05:09
Türkiye'deki Evlilik Programlarını Nasıl Buluyorsunuz? - Röportaj 24 izlenme - 1 ay önce Ülkemizde uzun bir süredir televizyonlarda evlilik programlarını izliyoruz. Bu tür programları sokağa çıkıp vatandaşlara sorulmuş.
Evleneceksen Gel - Nurullah'ın Duygusal Şiiri (6 Aralık 2016) 04:19
Evleneceksen Gel - Nurullah'ın Duygusal Şiiri (6 Aralık 2016) 33 izlenme - 3 ay önce Evleneceksen Gel programının 6 Aralık canlı yayınınında damat adayı Nurullah'ın okuduğu şiir herkesi duygulandırdı.
Evlendirme Programında Pis Teklif Hollanda Gerçeği 04:27
Evlendirme Programında Pis Teklif Hollanda Gerçeği 455 izlenme - 3 yıl önce Pis Teklif
Evlendirme Programında Gay Talip! 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip! 749 izlenme - 4 yıl önce Ekin tv'de yayınlalanan Selvihan Madenoplu ile Dünya Evi programında zengin bir iş adamı erkek adaya talip oldu
Esra Erol - Ülke Gündemiyle İlgili Çok Önemli Açıklama 04:13
Esra Erol - Ülke Gündemiyle İlgili Çok Önemli Açıklama 410 izlenme - 2 yıl önce Ekranların sevilen yüzlerinden(kime göre ,neye göre)sayko evlilik programı sunucusu Esra Erol.Bir haftadır ülke gündemini meşgul eden konuya açıklık getiriyor.Yeni doğacak bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu açıklıyor,stüdyodakiler ve ekranları başındaki milyonlar bu anlkarı soluksuz izledi.
Esra Erol'la Demba ba 03:50
Esra Erol'la Demba ba 238 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyorki ülkemizde garip bir olay daha olmasın, evlendirme programına demba ba resmen damgasını vurdu, allhım yarebbim ülkecek demba ba'yamı yazıyoruz lan
Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 403 izlenme - 4 yıl önce Evlendirme Programında Gay Talip
Evlendirme Programında Aziz Yıldırım'a İlginç Teklif 02:37
Evlendirme Programında Aziz Yıldırım'a İlginç Teklif 129 izlenme - 12 ay önce Evlenmek için programda olan gelin adayı Nevruz Hanım, Aziz Yıldırım'dan pazartesi günü Kadıköy'de oynanacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş maçı bileti teklif etti.