Hoşgeldiniz!

evlendirme programı

Aylık 120 Bin TL Geliri Olan Holdig Sahibi Damat Adayı 02:06
Aylık 120 Bin TL Geliri Olan Holdig Sahibi Damat Adayı 47.920 izlenme - 2 yıl önce Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunuculuklarını yaptığı ‘Evleneceksen Gel’ programına damat adayı olarak gelen Ahmet Şükrü Nayiboğlu’nun aylık geliri dudak uçuklattı. Holding sahibi olan Nayipoğlu 120 bin lira aylık geliri olduğu söyleyince başta Uğur Aslan olmak üzere kimse inanmadı. Bunun üzerine Ahmet Bey belgelerinin içeride olduğunu ve bunu ispatlayabileceğini söyledi.
Evlilik Programında Böylesi Görülmedi 04:27
Evlilik Programında Böylesi Görülmedi 28.422 izlenme - 5 yıl önce Ekin Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi'nde zengin olduğunu söyleyen kişi kadın yarışmacılar yerine erkek yarışmacıya talip oldu. Önce olayın şaka olduğunu sanan sunucu Selvihan Madenoğlu, telefondaki kişinin Hollanda yaşadığını, bu tür evliliklerin Hollanda'da serbest olduğunu söylemesi üzerine olayın ciddiyetinin farkına vardı. Seyirciler ve programa katılan adaylar uzun süre şoku atlatamadı.
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 04:00
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 4.793 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol, Hollanda'dan gelen gelin adayının "Trilyonlar verseler Türkiye'de yaşamam" sözleri üzerine sinirlendi. Türk televizyonlarında taliplerini bekleyen fakat Türkiye'yi beğenmeyen gelin adayına tepki gösteren diğer adaylar, "O zaman git Hollanda'da talibin ara. Burada ne işin var" diyerek tepki gösterdi.
yok artık daha neler 02:02
yok artık daha neler 4.678 izlenme - 7 yıl önce
Nostaljik Evlendirme Programı 04:00
Nostaljik Evlendirme Programı 3.092 izlenme - 4 yıl önce Nostaljik Evlendirme Programı
Hanife ve Umut Canlı Yayında Karşı Karşıya - Zuhal Topal'la 18 Nisan Pazartesi 2016 18:24
Hanife ve Umut Canlı Yayında Karşı Karşıya - Zuhal Topal'la 18 Nisan Pazartesi 2016 978 izlenme - 2 yıl önce Başlangıçlar güzeldir, bitişler zor… Tanışmalar heyecanlı ve umutlu, ayrılışlar acı... FOX ekranlarında gelin ve damat adaylarını buluşturarak, mutlu yuvalar kurulmasına öncülük edecek olan ünlü oyuncu Zuhal Topal, programında izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak! Gelin, hayatınızın en güzel ‘hikayesini’ birlikte yazalım.... Bambaşka heyecanların ve samimi duyguların paylaşılacağı; en önemlisi ‘yalnız kalplerin’ buluşacağı programda, halkın içinden, gerçek hikayeler milyonlarla buluşacak… Hafta içi her gün 16:30’da canlı olarak yayınlanacak olan “Zuhal Topal’la..” mutlu bir yuva kurmak isteyen gelin ve damat adayları ile mutluluğun kapılarını ardına kadar aralayacak!
Camiye Yardım Mantığıyla Evlenmek İsteyen Adam 01:35
Camiye Yardım Mantığıyla Evlenmek İsteyen Adam 1.574 izlenme - 5 yıl önce Efendim Programlara Çıkıpta Tapu Kadastro Memuru Gibi Olan Bayanlarla Evlenmek İstemeyen Abimiz Kendine Alternatif Bir Yöntem Buluyor.
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 00:53
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 2.125 izlenme - 3 yıl önce Abi bu adamlar hala öğrenemediler. TV ekranları bir tık zayıf gösteriyor. Hala bu hataya düşüp Hülya Avşar'a patlatan var aramızda. Lütfen daha dikkatli ve bilinçli olmanızı diliyorum. Tişikkürler. Kib Aeo
Su Gibi Fragman (5. Ocak 2015) 00:45
Su Gibi Fragman (5. Ocak 2015) 1.145 izlenme - 3 yıl önce Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla 'Su Gibi', 5 Ocak Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün Show TV'de!
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 00:53
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 1.719 izlenme - 5 yıl önce Abi bu adamlar hala öğrenemediler. TV ekranları bir tık zayıf gösteriyor. Hala bu hataya düşüp Hülya Avşar'a patlatan var aramızda. Lütfen daha dikkatli ve bilinçli olmanızı diliyorum. Tişikkürler.
Sizin Yaptığınız Resmen Pezevenklik (Ne Çıkarsa Bahtına) 01:00
Sizin Yaptığınız Resmen Pezevenklik (Ne Çıkarsa Bahtına) 1.854 izlenme - 3 yıl önce Bir bayana talip olduğunu söyleyerek yayına bağlanan amca, programın amacıyla ilgili çarpıcı bir tespit yapıyor. Olaydan sonra ''Biz duymadık ne söyledi?!'' diyen seyirci teyze de takdire şayan..
kuşumla ilgilenir misin:d 00:40
kuşumla ilgilenir misin:d 4.519 izlenme - 8 yıl önce izdivaç programında adam adayına kuşumla ilgilenir misin derse ne olur?çok komik süper komedi.mutlaka izle
Üstüme Yap - Su Gibi - Cem Yılmaz Tadında 01:51
Üstüme Yap - Su Gibi - Cem Yılmaz Tadında 2.141 izlenme - 5 yıl önce Su Gibide Üstüme yap muhabbetli bu videoyu izlediğimizde, sevgili Cem Yılmaz'ın FunDaMentals'ta da altını çizdiği bu olayla ilgili tespitlerinin ne kadar doğru olduğunu gösterdi!
Gelin Adayı Songül'den Prenses Şarkısı 02:43
Gelin Adayı Songül'den Prenses Şarkısı 616 izlenme - 2 yıl önce Zuhal Topal'ın evlendirme programından Esra Erol'un programına transfer olangelin adayı Songül muhteşem sesiyle Hadisenin Prenses şarkısını söylüyo
Evlendirme Programı 06:55
Evlendirme Programı 837 izlenme - 6 yıl önce Evlendirme programı
Evlenme Teklifinde Nerdeyse Öldürüyordu 02:23
Evlenme Teklifinde Nerdeyse Öldürüyordu 569 izlenme - 2 yıl önce İtalya'da bir evlendirme programında evlilik tekifi kavgayla son buldu. Hoşlandığı kadının önünde diz çökerek evlenme teklifi etmeye çalışan adam, çıkardığı tek taş yüzük kadın tarafından istenmeyince ısrar etmeye devam etti. Bir ara avcunda tuttuğu kadın saatini çıkarıp öpmeye kalkınca genç kadın el çabukluğuyla almaya çalıştı. Saati kadına vermek istemeyen genç adam öfkelenip kadınla boğuşmaya başladı. Adam bir anda kadını hırpalamaya başlarken canlı yayın kesilerek jenerik girildi. Ortalık sakinleşince yayına devam edildi.
Esra Erol Eylül'de Fox'ta! 00:32
Esra Erol Eylül'de Fox'ta! 960 izlenme - 5 yıl önce Esra Erol Eylül'de FOX'ta!
Ersoy'un İsyanı - İzdivaç Programı Mağduru (Küfür İçerir) 08:05
Ersoy'un İsyanı - İzdivaç Programı Mağduru (Küfür İçerir) 1.011 izlenme - 3 yıl önce Ersoy kulaksız adlı abimiz özel bir kanaldaki evlilik programına katılmak için uzun bir yol katederek programın çekileceği stüdyolara ulaşır. Burada kendisine kötü davranılan ersoy abimiz haklı olarak tepki gösterir, siz siz olun böyle programlara katılmayın, bu video size ders olsun.
Esra Erol Eylül'de Fox'ta! Kamera Arkası Görüntüleri 00:42
Esra Erol Eylül'de Fox'ta! Kamera Arkası Görüntüleri 1.096 izlenme - 5 yıl önce Esra Erol Eylül'de Fox'ta! Kamera Arkası Görüntüleri
Evlendirme Programında Gay Muhabbeti 04:27
Evlendirme Programında Gay Muhabbeti 513 izlenme - 4 yıl önce Evlendirme Programında Gay Muhabbeti
İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı 04:27
İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı 731 izlenme - 5 yıl önce İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı
Üstüme Yap - Su Gibi (Cmylmz Tadında) 04:57
Üstüme Yap - Su Gibi (Cmylmz Tadında) 622 izlenme - 3 yıl önce Su Gibide Üstüme yap muhabbetli bu videoyu izlediğimizde, sevgili Cem Yılmaz'ın FunDaMentals'ta da altını çizdiği bu olayla ilgili tespitlerinin ne kadar doğru olduğunu göreceğiz. Neyse efenim zamanla bu üstüme yapları da aşar, bankadan teminat mektubu olayına geçeriz zaten.
Evlendirme Programında Gay Talip! 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip! 770 izlenme - 5 yıl önce Ekin tv'de yayınlalanan Selvihan Madenoplu ile Dünya Evi programında zengin bir iş adamı erkek adaya talip oldu
Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 407 izlenme - 5 yıl önce Evlendirme Programında Gay Talip
Esra Erol'la Demba ba 03:50
Esra Erol'la Demba ba 313 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyorki ülkemizde garip bir olay daha olmasın, evlendirme programına demba ba resmen damgasını vurdu, allhım yarebbim ülkecek demba ba'yamı yazıyoruz lan
Esra Erol - Ülke Gündemiyle İlgili Çok Önemli Açıklama 04:13
Esra Erol - Ülke Gündemiyle İlgili Çok Önemli Açıklama 432 izlenme - 3 yıl önce Ekranların sevilen yüzlerinden(kime göre ,neye göre)sayko evlilik programı sunucusu Esra Erol.Bir haftadır ülke gündemini meşgul eden konuya açıklık getiriyor.Yeni doğacak bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu açıklıyor,stüdyodakiler ve ekranları başındaki milyonlar bu anlkarı soluksuz izledi.
Evleneceksen Gel - Nurullah'ın Duygusal Şiiri (6 Aralık 2016) 04:19
Evleneceksen Gel - Nurullah'ın Duygusal Şiiri (6 Aralık 2016) 85 izlenme - 1 yıl önce Evleneceksen Gel programının 6 Aralık canlı yayınınında damat adayı Nurullah'ın okuduğu şiir herkesi duygulandırdı.
Su Gibi - Songül Karlı Gelin Adayını Kovdu 07:24
Su Gibi - Songül Karlı Gelin Adayını Kovdu 547 izlenme - 5 yıl önce Su Gibi - Songül Karlı Gelin Adayını Kovdu
Hanife'nin Evlilik Programındaki İlk Günü 08:49
Hanife'nin Evlilik Programındaki İlk Günü 48 izlenme - 8 ay önce Skandalların eksik olmadığı izdivaç programında aradığı kocayı bir türlü bulamayan Hanife, aradığı kocayı bir türlü bulamasa da bir anda fenomen oldu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Evlendirme Programında Aziz Yıldırım'a İlginç Teklif 02:37
Evlendirme Programında Aziz Yıldırım'a İlginç Teklif 137 izlenme - 2 yıl önce Evlenmek için programda olan gelin adayı Nevruz Hanım, Aziz Yıldırım'dan pazartesi günü Kadıköy'de oynanacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş maçı bileti teklif etti.