Hoşgeldiniz!

evlenmek

Üç Kız Kardeşle Aynı Anda Evlenen Adam 00:29
Üç Kız Kardeşle Aynı Anda Evlenen Adam 6.058 izlenme - 2 ay önce Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde yaşanan bir olay herkesi şaşırtmaya yetmiş. İsminin Luwizo olduğu açıklanan genç bir adam üç kız kardeşin kendisine aynı gün evlilik teklifi etmesi üzerine aralarında seçim yapamadı ve üçüzlerle aynı anda evlenmiş.
Adana'da Korkutan Evlilik Teklifi! 03:16
Adana'da Korkutan Evlilik Teklifi! 39.394 izlenme - 6 yıl önce Adana’da bir genç, rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yapan kız arkadaşına yaptığı sıradışı evlenme teklifiyle şok etti.
Aylık 120 Bin TL Geliri Olan Holdig Sahibi Damat Adayı 02:06
Aylık 120 Bin TL Geliri Olan Holdig Sahibi Damat Adayı 48.997 izlenme - 7 yıl önce Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunuculuklarını yaptığı ‘Evleneceksen Gel’ programına damat adayı olarak gelen Ahmet Şükrü Nayiboğlu’nun aylık geliri dudak uçuklattı. Holding sahibi olan Nayipoğlu 120 bin lira aylık geliri olduğu söyleyince başta Uğur Aslan olmak üzere kimse inanmadı. Bunun üzerine Ahmet Bey belgelerinin içeride olduğunu ve bunu ispatlayabileceğini söyledi.
Sahte Düğün Pastasına Ağlayan Çinli Gelin 00:52
Sahte Düğün Pastasına Ağlayan Çinli Gelin 6.016 izlenme - 3 yıl önce Efendim bu çiftimiz evlenecekleri gün kötü bir sürprizle karşılaşmış. Tam düğün pastasını kesecekken pastanın plastikten yapıldığını fark etmişler ve gelin bu durum karşısında hıçkıra hıçkıra ağlamış.
Evlenmek İsteyen Dayı: Yeter Ki Delik Olsun 00:51
Evlenmek İsteyen Dayı: Yeter Ki Delik Olsun 6.420 izlenme - 6 yıl önce Bekarlıkta bıkan dayı evlenmek istiyor yaş 70 iş bitmemiş dedikleri bu olsa gerek. Nasıl birini istiyorsun sorusuna delik olsun yeter, nefes alsın yeter gibi cevaplar vermiş.
Düğünde Çılgınca Dans Eden Tesettürlü Kız 00:45
Düğünde Çılgınca Dans Eden Tesettürlü Kız 17.201 izlenme - 7 yıl önce Senelerdir çizdiğin namuslu ayağını bir çırpıda attın be kızım. Çılgın Atmıştır çılgın!
Hindistan'da Köpekle Evlenmek 02:54
Hindistan'da Köpekle Evlenmek 6.493 izlenme - 8 yıl önce Köpekle Evlenmek - Hindistan - Maksatınız Be O Ülkeye Modern Bir Lider Lazım... Hindistan'da gelenekmiş.
Acıların Adamı Nuri Alço 02:15
Acıların Adamı Nuri Alço 8.220 izlenme - 7 yıl önce Körpecik kızların içkilerine ilaç atarak onları kötü yola düşüren Nuri Alço, belli ki bu işe tövbe etmiş ve sevdiceği ile evlenip mutlu bir yuva kurmak istemiş. Ama libido tavan yapınca işler karışıyor, manita yan çiziyor. Öyle de olmuyor Nuri, böyle de olmuyor.
Ben Evlendim Diye Hunharca Haykıran Gelin 01:05
Ben Evlendim Diye Hunharca Haykıran Gelin 4.632 izlenme - 5 yıl önce Bindikleri gelin arabasının içinden sunroofunu açarak yoldan yürüyenlere “Bana bakın, ben gelin oldum" diye bağıran gelin çevresindeki herkesi güldürüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İmamın Evlendiği Kişinin Erkek Çıkması 01:23
İmamın Evlendiği Kişinin Erkek Çıkması 2.053 izlenme - 2 yıl önce Uganda'nın Kayunga kasabasında 27 yaşındaki imam Muhammed Mutumba, iki hafta önce İslam inancına uygun bir törenle Swabullah Nabukeera adlı bir kişiyle evlendi. Düğün sonrası eşi Mutumba'ya regl olduğunu söyledi, bu nedenle de çift hiç cinsel ilişkiye girmedi. Ancak Nabukeera’nın komşu evden televizyon ve kıyafet çalarken yakalanması üzerine, gerçek ortaya çıktı. Nabukeera’nın üstünü arayan polis, onun erkek olduğunu fark etti ve asıl adının Richard Tumushabe olduğu anlaşıldı. (DIŞ KAYNAK HABER)
Dest-i İzdivac'ın Yayınlanan İlk Bölümü 00:40
Dest-i İzdivac'ın Yayınlanan İlk Bölümü 5.390 izlenme - 5 yıl önce İçimizi ısıtan masum gülüşüyle gönüllerimize taht kuran Evlilik programlarının samimiyeti bizi tüm içtenliği ekranlarda izleme fırsatı oluşturan Esra Erol'un, Flash Tv de yayınlandığı ilk görüntüleri izleyelim efem. İyi seyirler...
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 03:50
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 7.058 izlenme - 6 yıl önce Rüzgar Erkoçlar podyuma çıktı. Cinsiyet ayrımcılığına dikkat çeken defilenin ardından Erkoçlar, kameralar karşısında özel açıklamalarda bulundu. Rüzgar Erkoçlar, kız arkadaşlarıyla fotoğraflarının basına yansımasından rahatsız olduğunu söyledi ve ekledi: "Benim hayatımda kız arkadaşlarım olacak, evleneceğim de. Bu normal değilmiş gibi gösterildiği zaman ben de rahatsız oluyorum. Yanımda kimi görseler sevgilim diye yazıyorlar ama ben zaten 30 yıldır kadınlarla beraberim" dedi.
Düğünden Mal Kaçırır Gibi Kız Kaçırmak - Kafkasya 00:25
Düğünden Mal Kaçırır Gibi Kız Kaçırmak - Kafkasya 2.496 izlenme - 2 yıl önce Efendim ülkemizde yaygın olan kız kaçırma hadisesi bazı ülkelerde yasaklansa da Kafkas ülkelerinde hala bir şekilde devam etmekte. İzleyeceğiniz videoda canlı canlı düğünden nasıl kız kaçırılır bunu göreceksiniz.
İsmail Saymaz'dan Tecavüz Yasasına İnce Ayar 21:25
İsmail Saymaz'dan Tecavüz Yasasına İnce Ayar 4.742 izlenme - 5 yıl önce Dün akşam yayınlanan Halk Arenası programına konuk olan İsmail Saymaz, gündemdeki tecavüz ve pedofili konusu üzerine konuştu.
2500 Benim Mazotuma Yetmez Diyen Kadının Nişanlanması 01:42
2500 Benim Mazotuma Yetmez Diyen Kadının Nişanlanması 6.894 izlenme - 7 yıl önce Uğur Aslan ve Seda Sayan'ın sunumuyla ekrana gelen 'Evleneceksen Gel' programında çok konuşulan gelin adayı Çiğdem Hanım sonunda muradına erdi. Damat adayı Özer ile Çiğdem Hanım nişanlandı. '2500 TL benim mazotuma yetmez' diyen gelin adayının kolundaki bilezikler ise dikkatlerden kaçmadı. Canlı yayında nişanlanan çiftin şarkılarını da Uğur Aslan seslendirdi.
Dolandırıcı Bulgar Gelin 09:12
Dolandırıcı Bulgar Gelin 6.819 izlenme - 7 yıl önce Olayın ekşisözlük başlığı şurada; https://eksisozluk.com/evlenmek-isteyen-bulgar-gelin-adayi--4931034 Kısaca bahsetmek gerekirse, bir çoğumuzun başına gelen "Seninle evlenicem, bana para yolla." cümlesiyle açıklanabilecek bir olayla karşılaşmış bir arkadaş, bunu da bir forum sitesinden duyurmuş ve konuşmaları videoya alıyor. Bunlar forum açıklaması; http://i.filmot.org/tu1athd.png http://i.filmot.org/mkkx8c2.png Bu da video açıklaması; "Parayı almasına az kalmışken ... bu videoda dolandıcımız ailesi ve bana olan sevgisinden yani yalanlarından kısa bir bölüm var." Devam eden videoları da part part ekleyeceğim.
Kayınbabasına Aşık Olan Damadın Dramı 02:15
Kayınbabasına Aşık Olan Damadın Dramı 4.304 izlenme - 7 yıl önce Özellikle basın dünyasında çok kullanılan bir deyim vardır.Köpek adamı ısırırsa haber değildir ama adam köpeği ısırırsa haberdir.Bu perspektif altında bile Tanju'nun tercihleri ve istekleri acaba dedirtecek nitelikte değildir.Zevkler ve renkler tartışılmaz olduğunu gözönüne alırsak videomuz absürdlüğünü yine korumaya devam edecektir.
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 04:00
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 4.821 izlenme - 6 yıl önce Esra Erol, Hollanda'dan gelen gelin adayının "Trilyonlar verseler Türkiye'de yaşamam" sözleri üzerine sinirlendi. Türk televizyonlarında taliplerini bekleyen fakat Türkiye'yi beğenmeyen gelin adayına tepki gösteren diğer adaylar, "O zaman git Hollanda'da talibin ara. Burada ne işin var" diyerek tepki gösterdi.
11 Yaşındaki Kız Evlenmek İçin Evden Kaçtı! 02:51
11 Yaşındaki Kız Evlenmek İçin Evden Kaçtı! 5.482 izlenme - 9 yıl önce 11 Yaşındaki Kız Evlenmek İçin Evden Kaçtı!
Onunla Evlen (Full Damar) 06:00
Onunla Evlen (Full Damar) 9.275 izlenme - 13 yıl önce damara devam
Dünyadaki İlk Üçlü Kadın Evliliği 01:34
Dünyadaki İlk Üçlü Kadın Evliliği 3.427 izlenme - 8 yıl önce Şimdiye kadar iki karısı ya da iki kocası olan insanların ilginç hikayelerine tanık olmuşuzdur. Ancak bu evlilik şu ana kadar hiç duymadığınız türden... Üstelik oldukça sıra dışı evlilikteki 3 kişi de kadın.
Daha Önce Hiç Kimse Isıtmadı Beni - Zavallı 04:30
Daha Önce Hiç Kimse Isıtmadı Beni - Zavallı 3.793 izlenme - 6 yıl önce Yönetmenliğini, senaryosunu ve başrolünü üstlendiği büyük usta oyuncu İlyas Salman'ın 1990 yapımı 'Zavallı' filminden trajikomik bir sahne.
Bahar - Roman - Çingene Belgeseli 14:45
Bahar - Roman - Çingene Belgeseli 5.715 izlenme - 7 yıl önce Edirne Roman mahallesinde baharı karşılama kutlamaları. Filmde, Hıdrellez (Kakava) gelenekleri, şenlikler sırasında baharın gelişinin nasıl kutlandığı, genç kızların bu kutlamalarda neden gelinlik giydikleri, kapılarına neden bir ağaç dalı taktıkları ve genç kızların evlilik hayatına bakışları konu alınmaktadır. Önyargısız, bütün nefret düşüncelerinden arınarak izlemeliyiz. Yaşadığımız hayatı seçemiyoruz ve her insanın, her toplumun bulunduğu durumla ilgili sebepleri vardır. Zaten güzel insanlardır, yakından tanıyan seviyor. Yönetmenler: Batuhan Kurt, Özge Arslan, Sezen Çobanoğlu, Gözde Karavit Müzik: Kardeş Türküler / Şukar Şukar Katıldığı festivalleri, gösterildiği yerleri ve kazandığı ödülleri uzun olmasın diye böyle paylaşıyorum: http://i.imgur.com/UoUCAGo.jpg
Sen Olsan Ne Yapardın ? // 16 Yaşında Genç Kızla Zorla Evlenmek İsteyen Yaşlı Amca 20:47
Sen Olsan Ne Yapardın ? // 16 Yaşında Genç Kızla Zorla Evlenmek İsteyen Yaşlı Amca 2.866 izlenme - 6 yıl önce Sen Olsan Ne Yapardın ? // 16 Yaşında Genç Kızla Evlenmek İsteyen Yaşlı Amca Sen Olsan Ne Yapardın ? // 41. Bölüm
Köpekle Evlenmek - Hindistan 02:54
Köpekle Evlenmek - Hindistan 3.581 izlenme - 8 yıl önce Gün geçmiyor ki Dünya'nın Adana'sı Hindistan'da bi gariplik daha yaşanmasın. Köpek sanki gönülsüz evleniyor gibi geldi bana. Küçük yaşta köpeklerin evlendirilmesine HAYIR diyor ve Cem Yılmazın bir filminde dediği gibi "maymundan gelmedik ama oraya doğru gittiğimiz kesin."
Gelin ve Damada Düğün Günü Şok Ceza 01:00
Gelin ve Damada Düğün Günü Şok Ceza 2.691 izlenme - 6 yıl önce SAMSUN Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği sahte plaka denetlemesine polis ekibi, plakası kapalı giden gelin arabasını durdurdu. Gelin arabasını kullanan damat Hakan Sönmez'e 412 TL para cezası kesildi.
Tavandan Sarkan Kayıkla Düğün Salonuna İnmek 03:33
Tavandan Sarkan Kayıkla Düğün Salonuna İnmek 2.618 izlenme - 7 yıl önce Trabzon'un Sürmene ilçesinde İsmail Kılıç, kardeşi ve arkadaşı ile işlettikleri düğün salonunda geliştirdikleri sistem ile gelin ve damadı balıkçı kayığı ile uçurarak salona indiriyor.Yaklaşık 5 bin liraya mal olan kayığın işleyiş sistemini anlatan işletmeci İsmail Kılıç, “Bir sürü mühendisle görüştük, hiçbiri bu işin üstünden gelemedi. Sadece işçiliği için 10 bin lira isteyenler oldu. En sonunda bizim oğlan iki, üç arkadaşını yanına alarak koca kayığı ve sistemi halletti. Laz aklıyla yapamayacağımız şey yok. Buna artık iyice inandık. Siz de inansanız iyi olur.” dedi.
Müjde Ar ile Evlenen Orhan Gencebaya Aile ve Mahallle Baskısı 02:44
Müjde Ar ile Evlenen Orhan Gencebaya Aile ve Mahallle Baskısı 2.602 izlenme - 7 yıl önce Müjde tecavüze ugrar, tecavüz edenlerden birinin babasına minnet borcu olan Orhan da suçu üzerine alır ve Müjde'yle evlenerek onun ''namusunu'' temizler. Orhan'ın Müjde'yi eve gelin getirdiği sahnede şöyle bir diyalog vardır ki,derin düsüncelere sevkeder insanı: Orhan:ana,sana gelinini getirdim! Orhan'ın annesi:(ağlayarak)sarhos artıkları ne zamandan beri gelin oluyor?ben terkediyorum bu evi,sütümü de helal etmiyorum sana! Bu diyalogdan anlasılan zihniyet sudur ki,suçlu Müjde'ye tecavüz eden sapıklar degildir,tecavüze ugrayan Müjde'dir.Türk filmi kliseleriyle,Müjde'nin hayatı kararmıstır,herseyini yitirmistir,mahvolmustur,genç kızlık hayalleri yıkılmıstır.ve evlenmeye hakkı yoktur onun,çünkü namusu kirletilmistir.Kısacası filmin her karesi,buram buram tolumumuzun çürük namus anlayısı kokar ve bu da insanı isyanlara garkeder. Künye; Batsın bu dünya - 1975
Tatlı Kore klipleri / bence evlenmeliyiz 03:10
Tatlı Kore klipleri / bence evlenmeliyiz 805 izlenme - 5 yıl önce Tatlı Kore klipleri / bence evlenmeliyiz Videoyu beğenmeyi unutmayın
İzdivaç - Nefes Alsın Yeter İsyanı 00:32
İzdivaç - Nefes Alsın Yeter İsyanı 1.407 izlenme - 7 yıl önce İzdivaç'ta talipsizlikten bıkkın ablamız isyan eder ve hayatını birleştireceği erkeğin sadece nefes almasını ister. Gerçekten de çok mütevazi ve niyeti ciddi olan bu güzel ablamızı tebrik ettikten sonra burnunda et olan, nefes darlığı çeken arkadaşlarımıza şifa diliyoruz.