Hoşgeldiniz!

ey şanlı ordu

ey şanlı ordu ey şanlı asker 01:57
ey şanlı ordu ey şanlı asker 7.496 izlenme - 5 yıl önce ey şanlı ordu ey şanlı asker
Mehter Marşları - Ey Şanlı Ordu 01:50
Mehter Marşları - Ey Şanlı Ordu 338 izlenme - 1 ay önce Mehter Marşları - Ey Şanlı Ordu (Official Audio) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
eskİ ordu marŞi 01:57
eskİ ordu marŞi 13.247 izlenme - 7 yıl önce osmanlı devletinin savaşa giderken ordusuna moral vermek için kullandığı marş.
Mehter Takımı - Ey Şanlı Ordu 01:50
Mehter Takımı - Ey Şanlı Ordu 3.932 izlenme - 5 yıl önce
Ne Mutlu Türküm Diyene 05:50
Ne Mutlu Türküm Diyene 3.406 izlenme - 4 yıl önce Ey Şanlı Ordu ( Mehter ) Türkiyem ( Grup Türkiyem )
Mehter Marşı - Ey Şanlı Ordu 01:58
Mehter Marşı - Ey Şanlı Ordu 378 izlenme - 10 ay önce LÜTFEN YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİNİZ unluturkmuhammed@hotmail.com Şarkı Sözleri (lyrics): Ey şanlı ordu,ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herşey muzaffer Dillerde tekbir, Allahü ekber Allahü ekber, Allahü ekber Ordumuz olsun daim muzaffer. Ey şanlı ordu,ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herşey muzaffer Dillerde tekbir, Allahü ekber Allahü ekber, Allahü ekber Ordumuz olsun daim muzaffer. Ey şanlı ordu,ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herşey muzaffer Dillerde tekbir, Allahü ekber Allahü ekber, Allahü ekber Ordumuz olsun daim muzaffer. Ey şanlı ordu,ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herşey muzaffer Dillerde tekbir, Allahü ekber Allahü ekber, Allahü ekber Ordumuz olsun daim muzaffer.
Mehter Marşı - Eski Ordu Marşı 02:01
Mehter Marşı - Eski Ordu Marşı 365 izlenme - 1 yıl önce Mehter Marşları - Eski Ordu Marşı Ey şanlı ordu,ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herşey muzaffer Dillerde tekbir, Allahü ekber Allahü ekber, Allahü ekber Ordumuz olsun daim muzaffer.