Hoşgeldiniz!

Faruk Peker Videoları İzle

Ahu Tuğba - Gerdek Gecesinin Provasını Yapmak (Mutlu Sonlu) 03:56
Ahu Tuğba - Gerdek Gecesinin Provasını Yapmak (Mutlu Sonlu) 651.186 izlenme - 2 yıl önce Faruk Peker'i sikör kimliği dışında bakireliğe saygılı olmadığı, libidosuna hakim olamadığı zifaf filminden bir kesit.Bu sevimli çift evleneceklerdir ve heyecanla gerdek gecelerini beklemektedirler.O kadar isteklidirler ki, bir gün önce gerdek gecelerinin provasını bile yaparlar.
Müjde Ar - 80 Filmin 60'ında Irzıma Geçildi 01:16
Müjde Ar - 80 Filmin 60'ında Irzıma Geçildi 74.283 izlenme - 2 yıl önce Filmleriyle toplumun ahlakını bozduğunu dile getiren Müjde Ar'ın, rol aldığı çoğu filmde ırzına geçilmesinden dem vuruşunu izliyoruz.
Bataklıkta Bir Gül (1983 - 99 Dk) 01:38:41
Bataklıkta Bir Gül (1983 - 99 Dk) 2.030 izlenme - 2 yıl önce Anne, üvey baba, iki tecavüz, bir milyoner oğlu, tüberküloz, 1974 Kıbrıs Harekâtı, kapıcının oğlu, Yıldız Manken Ajansı, gayrimeşu çocuk, bıçaklama, kurşunlanma, zoraki evlilik, mahkeme, striptiz, turne, hırsızlık, hapis, namus, ekmek parası, gurur, oturak alemi, tokat sahnesi, polis baskını, ihale, mafya, mektup, cinayet. intikam, uyuşturucu ticareti, bessame muço ve sebze hali. Aslında film, bütün bu toz duman içinde durmaksızın bir temayı işliyor. Banu Alkan’ın oynadığı Selma karakterinin kötü yola düşmemek için sarf ettiği sürekli gayret ve nihayetinde teslimiyet. İşte tam da o teslimiyet anında, yani kötü yola düşmeden çok az önce Yıldız Manken Ajansı’nın temsilcisiyle Selma arasında şu konuşma geçiyor; Temsilci: Aramıza katıldığın için çok sevindim. Yalnız iyi düşündün mü? Selma: Merak etmeyin. Ben herşeyimi o otel odasında yitirdim. Artık ne bir şey düşünüyor, ne bir şey hissediyor, ne de bir şeyden utanıyorum. Temsilci: Çalışmaya başlayabilirsin! Yönetmen: Orhan Aksoy Oyuncular: Banu Alkan, Faruk Peker, Mahmut Hekimoğlu, Hülya Tuğlu, Haluk Kurtoğlu, Süleyman Turan
Faruk Peker Sen Ne Biçim Bir Adamsın Vol 3 03:32
Faruk Peker Sen Ne Biçim Bir Adamsın Vol 3 1.807 izlenme - 2 yıl önce Banu Alkan'ı ıssız adaya götüren Faruk Peker önceki olaylara dayanan kinini inanılmaz bir intikam yöntemi ile herkese kusuyor.
Zombi Faruk Peker ve Corpse Bride Banu Alkan 00:52
Zombi Faruk Peker ve Corpse Bride Banu Alkan 714 izlenme - 2 yıl önce Zombi Faruk, uzatmalı sevgilisi Banuya ölü olduğunu bir türlü inandıramamakta, türlü numaralarıyla ispatlamaya çalışmaktadır. Ben öldüm! Ben öldüm! diyerek serzenişleri yetmediği gibi kah kuru yaprak altından çıkarak, kah askıda kalarak sinemamızda sayko havalar estirmiş bunu izleyenlerin ve Corpse Bride Banunun gecelerine kabus gibi çökmüştür. Bir devrim niteliğinde olan ve görsel efekt değil gerçel efekt kullanımıyla yönetmen bu sayko görüntülerle bezenmiş filmi ustaca kotarmış ve korku fikmi dalında altın öküz ödülünü almaya hak kazanmıştır.
Şah Mat - İntiharın Bedeli - Faruk Peker  (1989 -  103 dk) 01:43:00
Şah Mat - İntiharın Bedeli - Faruk Peker (1989 - 103 dk) 806 izlenme - 2 yıl önce İnternette ilk kez yayımlanıyor. Şah Mat 1989 Yönetmen : Yılmaz Atadeniz Senaryo : Faruk Peker Yapımcı : Taner Aşkın Görüntü Yönetmeni : Serdar Servidal Tür : Gerilim, Macera, Polisiye Özellikler : 35 mm, Renkli Ülke : Türkiye Oyuncular: Faruk Peker , Şehnaz Dilan , Arzu Aydın , Salih Kırmızı
Dövüşmek İstemiyorum Deyip Cool Bir Şekilde Adam Dövmek 01:07
Dövüşmek İstemiyorum Deyip Cool Bir Şekilde Adam Dövmek 267 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçamıın sikör abisi Faruk Peker'in ilk filmi olan kükreyen aslan filminden bir kesit karşınızda. İlk filmi olduğundan mıdır nedir biraz fazla kasmış Faruk abimiz ileri oyunculuk düzeyinde kapatmış filmi.Sonra ver elini Banu Alkan, ver elini Serpil Çakmaklı.
Reyhan Karaca - Gölge Çiçeği - Jenerik (1995) 03:19
Reyhan Karaca - Gölge Çiçeği - Jenerik (1995) 447 izlenme - 2 yıl önce Söyle gelsem orda mısın Değiştin bir yabancı mısın Beni yine sarar mısın Gölge çiçekleri gibi açar mısın Dalgaları rüzgarlar öperken O seher yelleri esmeden İlk martılardan da önce ben Uçsam orda mısın Koşsam orda mısın (Nakarat) Dünü yok günü yok yeri yok Nasıl da zor ona sevda hevesi Düşü yok sesi yok izi yok Nasılsa açamaz gölge çiçeği Yılların buğusu yüzümde Bütün ümitlerim zincirde Bir kapı daha kapanmadan Gelebilsem ne olur neden sorar mısın söz: Aysel Gürel Müzik: Volkan Gücer solist: Reyhan Karaca
Türkiye'nin İlk Korku Dizisi SIR 1. Fragman 02:39
Türkiye'nin İlk Korku Dizisi SIR 1. Fragman 316 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin İlk Korku Dizisi SIR 1. Fragman