Hoşgeldiniz!

fatma belgen

Aşırı Gerçekçi Kaza Sahnesi - Sırlar Dünyası 01:38
Aşırı Gerçekçi Kaza Sahnesi - Sırlar Dünyası 6.831 izlenme - 5 yıl önce Bir zamanlar Fetö Tv'de affedersiniz Stv'de yayınlanmış olan Sırlar Dünyası dizisinden bir sahne.
Tarık Akan'la 'Güreşme Seviş' Felsefesi 02:33
Tarık Akan'la 'Güreşme Seviş' Felsefesi 5.471 izlenme - 8 yıl önce 3 kızı birden ustaca ve çevikçe idare eden Tarık abimiz sonunda baltayı taşa vurur ve bu 3 kız haricindeki nişanlısını herkes öğrenir. Bunun üzerine bad triplere giren hanım gızlar Tarık abiye tarruz düzenler ve "güreşme seviş" felsefesiyle tanışırlar.
Üç Sevgili - Saykodelik Rüya Sahneleri 06:19
Üç Sevgili - Saykodelik Rüya Sahneleri 3.021 izlenme - 6 yıl önce Tarık Akan'ın oynadığı Üç Sevgili filmindeki rüya sahneleridir
Aşırı Gerçekçi El Kesme Sahnesi 03:55
Aşırı Gerçekçi El Kesme Sahnesi 1.391 izlenme - 3 yıl önce 1974 yapımı Çetin İnanç'ın yönettiği Karaların Ali filminden bir sahne.
Bir Dizi İçin Kızları Bırakmak 08:52
Bir Dizi İçin Kızları Bırakmak 2.383 izlenme - 6 yıl önce Hüsnü'nün babası oğlunu televizyondan uzaklaştırmak için iki tane kız tutar.Fakat kızlar ne yaparlarsa yapsın,Hüsnü televizyon sevdasından vazgeçmez
Alın Yazısı - Keman Nasıl Ağlatılır? (Uşşak Makamı) 01:01
Alın Yazısı - Keman Nasıl Ağlatılır? (Uşşak Makamı) 2.483 izlenme - 8 yıl önce Oyunculukları, müzikleri kurgusu ve yönetimiyle dört dörtlük bir film olan alın yazısı filminden bir sahne.Fazla uzatmadan o muazzam müzik sizlerle.
Korku Salan Kütük Kız 03:30
Korku Salan Kütük Kız 1.945 izlenme - 8 yıl önce Türk korku sinemasının nadide örneklerinden, 1991 yapımı, "Musibet" filminden bir kesit. İçine giren bir musibet sonrası ara sıra kütüğe dönüşüp can alan korkunç kızın yok edilme macerasını İzliyoruz...
Alın Yazısı - Ayrılık Sahnesi (Cüneyt Arkın & Fatma Belgen) 06:06
Alın Yazısı - Ayrılık Sahnesi (Cüneyt Arkın & Fatma Belgen) 2.118 izlenme - 8 yıl önce Cüneyt Arkın'ın en abartısız ve en karizmatik şekliyle oyunculuk sergilediği 1972 yapımı alın yazısı filminden bir sahne.Cüneyt Arkın'la Fatma Belgen'in son defa umutsuzluk ve ayrılık yüklü gezileri ve o sahnelerde çalan 'ben gamlı hazan'ın muhteşem yorumunu izleyelim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/4475/ben-gamli-hazan-onder-bali
Reşo & Vatan İçin - Fragman (1974) 03:19
Reşo & Vatan İçin - Fragman (1974) 612 izlenme - 4 yıl önce Filmde, halkı örgütleyerek işgal kuvvetlerine karşı mücadele eden bir adamın hikâyesi anlatılır. Osmanlı Devleti’nin son yıllarında Anadolu’daki paşalar halka zulmeder. İşgal kuvvetleriyle anlaşarak zengin olmaya çalışırlar. Bunlardan biri de Eftin Paşa’dır. Yunan Generali Mihail ile işbirliği yapmaktadır. Padişah’ın fermanıyla General ve askerlerine sonsuz yardım sağlar. General köylünün bütün mahsulünü ve altınını ister. Askerleriyle beraber halkı sömürmeye başlar. Karşı çıkanları zindana atarak idam ettirir. Yöre halkından Reşo ve kardeşi Veysel mahsullerinin tamamını vermek istemez. Paşaya ve General’e karşı çıkarak halkı örgütleyeceklerdir.
Turist Ömer Boğa Güreşçisi - Sadri Alışık 02:46
Turist Ömer Boğa Güreşçisi - Sadri Alışık 1.801 izlenme - 8 yıl önce Organ mafyası tarafından küçük yaştaki çocuğu kaçırılan Ömer, gelen bir ihbar üzerine, çocuğunun İspanyaya kaçırıldığını öğrenir.Ömer ispanyaya gidip çoğunu bulur, ne var ki çocuğu evlat edinen yaşlı kadın, bu kadar kolay pes etmeyecektir.Bu arada kaçırılan çocuk büyümeyince elde kalmıştır. (Turist Ömer Boğa Güreşçisi-Sadri Alışık)
Ben Gamlı Hazan - Alın Yazısı Film Müziği ( Hüsnü Özkartal Orkestrası ) 03:04
Ben Gamlı Hazan - Alın Yazısı Film Müziği ( Hüsnü Özkartal Orkestrası ) 1.487 izlenme - 8 yıl önce 1972 tarihli Cüneyt Arkın ve Fatma Belgen'in başrollerini paylaştığı Alın Yazısı filminin unutulmaz müziklerinden birisidir. Müziği özellikle Haydar ve Fatma'nın son kez beraber bir gün geçirdiği sahneden hatırlarız.Alkışlar yeşilçam emektarlarına ve bu filmleri daha da ölümsüzleştiren müziklerine!!!
Komşular Dizisi Jenerik (1993 / TGRT) 01:25
Komşular Dizisi Jenerik (1993 / TGRT) 1.578 izlenme - 8 yıl önce Komşular dizisi jenerik 1993 TGRT Atilla Yiğit, Yılmaz Köksal, Fatma Belgen, Müge Oruçkaptan, Yıldız Kaplan, Ertaç Ünsal Yönetmen: Nazif Tunç
Sevdiği Kızın Evine Gizlice Girmek - Üç Sevgili 04:28
Sevdiği Kızın Evine Gizlice Girmek - Üç Sevgili 967 izlenme - 6 yıl önce 1972 yapımı Mehmet Dinler'in yönettiÄŸi,Tarık Akan'ın oynadığı Üç Sevgili filminden bir sahne.
Sen Allah'ın Bir Lütfusun - 2. Bölüm 43:01
Sen Allah'ın Bir Lütfusun - 2. Bölüm 1.712 izlenme - 8 yıl önce İki yıllık bir aranın ardından 1998 yılında 'Sen Allahın Bir Lütfusun' adlı albümü müzik marketlerdeki yerini alır. Albüm, Selçuk Tekay´ın yanında Kerem Ökten´in yönetmenliği ve aranjörlüğünde gerçekleşir. Albümle aynı adı taşıyan Serdar Ortaç imzalı parça, Sen Allahın Bir Lütfusun, başta 1998 yılının ödüllerini verildiği 5. Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde TSM En İyi Kadın sanatçı ödülünü Ebru Gündeş'e 4. ve son kez kazandırmakla beraber, yine aynı ödül töreninde yılın en iyi şarkısı ödülüne aday gösterilir. 'Sen Allahın Bir Lütfusun' albümünde on iki şarkı yer alır. Ebru Gündeş'in 1998 Eylül'ünde çekimlerine başlanıp 5 bölüm stoklandıktan sonra TV'deki ekonomik kriz nedeniyle yayını Mart 1999'a ertelenen ve Haziran sonunda yayınlanan 15. bölümüyle final yapan dizisi 1998 TV krizi neydi: Reklam verenler kanallara pahalı diye reklam vermek istemeyince kanallar da reklamsız dizi yayınlamak yerine dizi yayınlarını durdurmuştu. O dönem bütün TV kanallarını etkileyen ekonomik kriz nedeniyle ücretlerini düşürmek istemeyen dizilerden bölüm başına 130 milyar maliyeti olan diziler yayından kaldırılmış. Krizden sonra kimisi yayına dönmüş kimisi sona ermiştir(alıntıdır)
Break Dance Yaparak Kurşun Yağdırmak 01:07
Break Dance Yaparak Kurşun Yağdırmak 373 izlenme - 8 yıl önce Yalçın Gülhan'ı harcamaya çalışan bir araba dolusu kötü adam, onun yılan gibi kıvrılarak yaptığı breakdance hareketleri karşısında çaresiz kalır. Onu öldüremeyeceklerini anlayınca da sevdiği kadını kaçırmaya karar verirler. İzliyoruz...
Hafızasını Kaybeden Adam ve Salak Akrabası 02:13
Hafızasını Kaybeden Adam ve Salak Akrabası 271 izlenme - 9 yıl önce Hatırlamak istiyorum ama kafamın içi öylesine bomboş ki boşluğu doldurmak için kendimi zorlarken gözlerim beynim acıyor. Bu acıyı dindirmek imkansız gibi gözüküyor lakin hasta yakını ve doktorun da pek zeki olduğu şüphelidir.
Suçlu - Orijinal Jenerik 01:15
Suçlu - Orijinal Jenerik 166 izlenme - 6 yıl önce 1972 yapımı Mehmet Dinler'in yönettiÄŸi Suçlu filminin orijinal jeneriÄŸidir.
Murat ve Hakan'ın Çocukluğu - Suçlu (Samim Saka İçerir) 05:57
Murat ve Hakan'ın Çocukluğu - Suçlu (Samim Saka İçerir) 139 izlenme - 6 yıl önce 1972 yapımı Mehmet Dinler'in yönettiÄŸi Suçlu filminden bir sahne.
Baltalı Murat'ın Dayak Yemesi - Kral Benim 03:34
Baltalı Murat'ın Dayak Yemesi - Kral Benim 117 izlenme - 6 yıl önce
Baltalı Murat'ın Hazin Sonu - Kral Benim 03:39
Baltalı Murat'ın Hazin Sonu - Kral Benim 97 izlenme - 6 yıl önce