Hoşgeldiniz!

fatma belgen

Şehvet - Tamer Yiğit & Fatma Belgen (1972 - 55 Dk) 54:55
Şehvet - Tamer Yiğit & Fatma Belgen (1972 - 55 Dk) 1.231 izlenme - 4 ay önce Film, kızı öldürülen, karısı tecavüze uğrayan bir kovboyun intikam hikâyesini anlatır. Alvares, Kovboy’un ailesinden topraklarını istemektedir. Evrakları imzalamadıkları için Kovboy’un kızını ve babasını öldürür. Karısına ise Kovboy’un gözleri önünde tecavüz ettirir. Alvares’in oğlu Karlos’un Kovboy’a bir can borcu vardır. Bu yüzden Kovboy’u babasının elinden kurtaracaktır. İntikam ateşiyle yanan Kovboy’un ise Alvares’in kızları için hazırladığı plânlar vardır. Yönetmen:Tunç Başaran Senaryo:Tunç Başaran Yapımcı:Şevki Tosunoğlu Görüntü Yönetmeni:Rafet Şiriner Oyuncular:Tamer Yiğit,Fatma Belgen,Figen Han,Reha Yurdakul,Kazım Kartal,Kudret Karadağ,Adnan Mersinli,Osman Han,Ufuk Sönmez,Giray Alpan,Kadir Kök,Erol Yeşilyaprak,Niyazi Gökdere
Üç Sevgili - Saykodelik Rüya Sahneleri 06:19
Üç Sevgili - Saykodelik Rüya Sahneleri 2.302 izlenme - 1 yıl önce Tarık Akan'ın oynadığı Üç Sevgili filmindeki rüya sahneleridir
Bir Dizi İçin Kızları Bırakmak 08:52
Bir Dizi İçin Kızları Bırakmak 2.292 izlenme - 1 yıl önce Hüsnü'nün babası oğlunu televizyondan uzaklaştırmak için iki tane kız tutar.Fakat kızlar ne yaparlarsa yapsın,Hüsnü televizyon sevdasından vazgeçmez
Sevdiği Kızın Evine Gizlice Girmek - Üç Sevgili 04:28
Sevdiği Kızın Evine Gizlice Girmek - Üç Sevgili 864 izlenme - 7 ay önce 1972 yapımı Mehmet Dinler'in yönettiÄŸi,Tarık Akan'ın oynadığı Üç Sevgili filminden bir sahne.
Tarık Akan'la 'Güreşme Seviş' Felsefesi 02:33
Tarık Akan'la 'Güreşme Seviş' Felsefesi 2.622 izlenme - 3 yıl önce 3 kızı birden ustaca ve çevikçe idare eden Tarık abimiz sonunda baltayı taşa vurur ve bu 3 kız haricindeki nişanlısını herkes öğrenir. Bunun üzerine bad triplere giren hanım gızlar Tarık abiye tarruz düzenler ve "güreşme seviş" felsefesiyle tanışırlar.
Sen Allah'ın Bir Lütfusun - 1. Bölüm - Ebru Gündeş 45:25
Sen Allah'ın Bir Lütfusun - 1. Bölüm - Ebru Gündeş 3.416 izlenme - 3 yıl önce İki yıllık bir aranın ardından 1998 yılında 'Sen Allahın Bir Lütfusun' adlı albümü müzik marketlerdeki yerini alır. Albüm, Selçuk Tekay´ın yanında Kerem Ökten´in yönetmenliği ve aranjörlüğünde gerçekleşir. Albümle aynı adı taşıyan Serdar Ortaç imzalı parça, Sen Allahın Bir Lütfusun, başta 1998 yılının ödüllerini verildiği 5. Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde TSM En İyi Kadın sanatçı ödülünü Ebru Gündeş'e 4. ve son kez kazandırmakla beraber, yine aynı ödül töreninde yılın en iyi şarkısı ödülüne aday gösterilir. 'Sen Allahın Bir Lütfusun' albümünde on iki şarkı yer alır. Ebru Gündeş'in 1998 Eylül'ünde çekimlerine başlanıp 5 bölüm stoklandıktan sonra TV'deki ekonomik kriz nedeniyle yayını Mart 1999'a ertelenen ve Haziran sonunda yayınlanan 15. bölümüyle final yapan dizisi 1998 TV krizi neydi: Reklam verenler kanallara pahalı diye reklam vermek istemeyince kanallar da reklamsız dizi yayınlamak yerine dizi yayınlarını durdurmuştu. O dönem bütün TV kanallarını etkileyen ekonomik kriz nedeniyle ücretlerini düşürmek istemeyen dizilerden bölüm başına 130 milyar maliyeti olan diziler yayından kaldırılmış. Krizden sonra kimisi yayına dönmüş kimisi sona ermiştir(alıntıdır)
Korku Salan Kütük Kız 03:30
Korku Salan Kütük Kız 1.512 izlenme - 3 yıl önce Türk korku sinemasının nadide örneklerinden, 1991 yapımı, "Musibet" filminden bir kesit. İçine giren bir musibet sonrası ara sıra kütüğe dönüşüp can alan korkunç kızın yok edilme macerasını İzliyoruz...
Alın Yazısı - Keman Nasıl Ağlatılır? (Uşşak Makamı) 01:01
Alın Yazısı - Keman Nasıl Ağlatılır? (Uşşak Makamı) 1.851 izlenme - 3 yıl önce Oyunculukları, müzikleri kurgusu ve yönetimiyle dört dörtlük bir film olan alın yazısı filminden bir sahne.Fazla uzatmadan o muazzam müzik sizlerle.
Alın Yazısı - Ayrılık Sahnesi (Cüneyt Arkın & Fatma Belgen) 06:06
Alın Yazısı - Ayrılık Sahnesi (Cüneyt Arkın & Fatma Belgen) 1.565 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın'ın en abartısız ve en karizmatik şekliyle oyunculuk sergilediği 1972 yapımı alın yazısı filminden bir sahne.Cüneyt Arkın'la Fatma Belgen'in son defa umutsuzluk ve ayrılık yüklü gezileri ve o sahnelerde çalan 'ben gamlı hazan'ın muhteşem yorumunu izleyelim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/4475/ben-gamli-hazan-onder-bali
Turist Ömer Boğa Güreşçisi - Sadri Alışık 02:46
Turist Ömer Boğa Güreşçisi - Sadri Alışık 1.123 izlenme - 3 yıl önce Organ mafyası tarafından küçük yaştaki çocuğu kaçırılan Ömer, gelen bir ihbar üzerine, çocuğunun İspanyaya kaçırıldığını öğrenir.Ömer ispanyaya gidip çoğunu bulur, ne var ki çocuğu evlat edinen yaşlı kadın, bu kadar kolay pes etmeyecektir.Bu arada kaçırılan çocuk büyümeyince elde kalmıştır. (Turist Ömer Boğa Güreşçisi-Sadri Alışık)
Ben Gamlı Hazan - Alın Yazısı Film Müziği ( Hüsnü Özkartal Orkestrası ) 03:04
Ben Gamlı Hazan - Alın Yazısı Film Müziği ( Hüsnü Özkartal Orkestrası ) 878 izlenme - 3 yıl önce 1972 tarihli Cüneyt Arkın ve Fatma Belgen'in başrollerini paylaştığı Alın Yazısı filminin unutulmaz müziklerinden birisidir. Müziği özellikle Haydar ve Fatma'nın son kez beraber bir gün geçirdiği sahneden hatırlarız.Alkışlar yeşilçam emektarlarına ve bu filmleri daha da ölümsüzleştiren müziklerine!!!
Sen Allah'ın Bir Lütfusun - 2. Bölüm 43:01
Sen Allah'ın Bir Lütfusun - 2. Bölüm 1.366 izlenme - 3 yıl önce İki yıllık bir aranın ardından 1998 yılında 'Sen Allahın Bir Lütfusun' adlı albümü müzik marketlerdeki yerini alır. Albüm, Selçuk Tekay´ın yanında Kerem Ökten´in yönetmenliği ve aranjörlüğünde gerçekleşir. Albümle aynı adı taşıyan Serdar Ortaç imzalı parça, Sen Allahın Bir Lütfusun, başta 1998 yılının ödüllerini verildiği 5. Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde TSM En İyi Kadın sanatçı ödülünü Ebru Gündeş'e 4. ve son kez kazandırmakla beraber, yine aynı ödül töreninde yılın en iyi şarkısı ödülüne aday gösterilir. 'Sen Allahın Bir Lütfusun' albümünde on iki şarkı yer alır. Ebru Gündeş'in 1998 Eylül'ünde çekimlerine başlanıp 5 bölüm stoklandıktan sonra TV'deki ekonomik kriz nedeniyle yayını Mart 1999'a ertelenen ve Haziran sonunda yayınlanan 15. bölümüyle final yapan dizisi 1998 TV krizi neydi: Reklam verenler kanallara pahalı diye reklam vermek istemeyince kanallar da reklamsız dizi yayınlamak yerine dizi yayınlarını durdurmuştu. O dönem bütün TV kanallarını etkileyen ekonomik kriz nedeniyle ücretlerini düşürmek istemeyen dizilerden bölüm başına 130 milyar maliyeti olan diziler yayından kaldırılmış. Krizden sonra kimisi yayına dönmüş kimisi sona ermiştir(alıntıdır)
Komşular Dizisi Jenerik (1993 / TGRT) 01:25
Komşular Dizisi Jenerik (1993 / TGRT) 769 izlenme - 3 yıl önce Komşular dizisi jenerik 1993 TGRT Atilla Yiğit, Yılmaz Köksal, Fatma Belgen, Müge Oruçkaptan, Yıldız Kaplan, Ertaç Ünsal Yönetmen: Nazif Tunç
Hatrın Kalmasın Bacım 00:53
Hatrın Kalmasın Bacım 656 izlenme - 3 yıl önce Sapığın ağababası olduklarını belirten, kendisiyle barışık tecvüzcüler ilginç bir açılıma olanak sağlamıştır.Bu kendini kabülleniş hem yaptıkları işte usta olmalarını hem de bir nevi gurur duymalarına sebep olmaktadır.Fatma Belgen in çabaları sadece acılarını arttıracaktır.Ayrıca her ne kadar kötü bir eylemde olsalar da abla diyerek saygılarını ortaya koymaktadırlar.
Break Dance Yaparak Kurşun Yağdırmak 01:07
Break Dance Yaparak Kurşun Yağdırmak 310 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Gülhan'ı harcamaya çalışan bir araba dolusu kötü adam, onun yılan gibi kıvrılarak yaptığı breakdance hareketleri karşısında çaresiz kalır. Onu öldüremeyeceklerini anlayınca da sevdiği kadını kaçırmaya karar verirler. İzliyoruz...
Murat ve Hakan'ın Çocukluğu - Suçlu (Samim Saka İçerir) 05:57
Murat ve Hakan'ın Çocukluğu - Suçlu (Samim Saka İçerir) 90 izlenme - 7 ay önce 1972 yapımı Mehmet Dinler'in yönettiÄŸi Suçlu filminden bir sahne.
Suçlu - Orijinal Jenerik 01:15
Suçlu - Orijinal Jenerik 69 izlenme - 7 ay önce 1972 yapımı Mehmet Dinler'in yönettiÄŸi Suçlu filminin orijinal jeneriÄŸidir.
Şevval Sam - Feride - Jenerik 03:33
Şevval Sam - Feride - Jenerik 351 izlenme - 3 yıl önce Babası arasında daimi sorunlar bulunan bulunan Feride, hayatı genç bir kızdan çok, bir delikanlı gibi yaşamaktadır. Küçük mahallerinde her türlü sorunla başa çıkmaya çalışan Feride'nin başı beladan kurtulmaz. Üvey abisinin Feride'ye olan aşkı ise, gün geçtikçe büyümektedir.. Feride Dizisinin Jenerik Müziği..
Hafızasını Kaybeden Adam ve Salak Akrabası 02:13
Hafızasını Kaybeden Adam ve Salak Akrabası 232 izlenme - 3 yıl önce Hatırlamak istiyorum ama kafamın içi öylesine bomboş ki boşluğu doldurmak için kendimi zorlarken gözlerim beynim acıyor. Bu acıyı dindirmek imkansız gibi gözüküyor lakin hasta yakını ve doktorun da pek zeki olduğu şüphelidir.
Baltalı Murat'ın Dayak Yemesi - Kral Benim 03:34
Baltalı Murat'ın Dayak Yemesi - Kral Benim 70 izlenme - 9 ay önce
Baltalı Murat'ın Hazin Sonu - Kral Benim 03:39
Baltalı Murat'ın Hazin Sonu - Kral Benim 47 izlenme - 9 ay önce