Hoşgeldiniz!

femen

Trump Heykelinin Açılışında Dolgun Memeli Femen Protestosu 00:44
Trump Heykelinin Açılışında Dolgun Memeli Femen Protestosu 7.965 izlenme - 8 ay önce Madrid'deki bal mumu sergisinde ,Trump'ın heykelinin açılışında şaplak çalar dereceye ulaşmış göğüslü ablamız açmış ha açmış. Zıpırdatmış ha zıpırdatmış.
Avrupa Kupası'nda Aniden Memelerini Açan Kadın - Femen 00:57
Avrupa Kupası'nda Aniden Memelerini Açan Kadın - Femen 2.484 izlenme - 3 yıl önce Femen grubu üyelerinden bir bayan her zaman yaptıkları gibi yine soyunarak bir eylem gerçekleştirmek istiyor ama uyanık güvenlik görevlileri ne olacağını anlayıp anında müdahale ediyor..
Canlı yayında göğüslerini açtı 01:02
Canlı yayında göğüslerini açtı 4.092 izlenme - 5 yıl önce Katar'dan yayın yapan El Cezire televizyon kanalı milyonlarca seyircisini şoke eden bir röportaj yayınladı.
Femen Aktivistinden Kiev’de Şekerlemeli Eylem 00:25
Femen Aktivistinden Kiev’de Şekerlemeli Eylem 12 izlenme - 1 ay önce Üstsüz eylemleriyle bilinen Ukrayna merkezli kadın aktivist grubu FEMEN’den bir üye, Kiev’de kaldırılan bir SSCB lideri Vladimir Lenin anıtının kaidesinin üstüne çıktı. Aktivist, etrafa Ukrayna Devlet Başkanı Pyotr Poroşenko’nun sahibi olduğu Roshen marka şekerlemelerden saçtı. https://sptnkne.ws/fpk4
Femen'in Canlı Yayında UEFA Protestosu 00:50
Femen'in Canlı Yayında UEFA Protestosu 649 izlenme - 3 yıl önce Almanya'da bir canlı spor programını basan FEMEN'ler 2020 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmaya hazırlanan Katar'daki stadyum inşaatlarında çalışan göçmen işçilerin çalışma şartlarını protesto etip 'mafya FIFA!.. FIFA'yı boykot edin' diye tempo tutmuşlar
Femen'in Tunus Protestosu 00:52
Femen'in Tunus Protestosu 395 izlenme - 3 yıl önce Brüksel'de Avrupa Komisyonu binasından aracıyla ayrılmaya çalışan Tunus Başbakan'ı Ali Larayedh'i gören Femen kızları aracın üzerine yine üstsüz olarak atlayıp eylemlerini gerçekleştirmiş. Bu protestoyu da üstsüz olarak protesto gösterisi yapan Tunuslu Amina'nın tutuklanması için yapmış
2 Dakikada Türkleri Tanımak - Taksim Gezi Parkı Direnişi 02:22
2 Dakikada Türkleri Tanımak - Taksim Gezi Parkı Direnişi 429 izlenme - 3 yıl önce Hepimizin bildiği gibi Gezi Parkı direnişinden sonra Türkiye`de birçok şey değişti. Daha önce izlediğimiz iki dakikada Türkleri tanimak ( http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/89739/2-dakikada-turkleri-tanimak ) videosunun alternatifi olsun düşüncesiyle hazırlanmış bir içerik. İyi seyirler.
Femen'den Gezi Parkı Eylemlerine Destek! 00:40
Femen'den Gezi Parkı Eylemlerine Destek! 564 izlenme - 4 yıl önce Dünya genelinde düzenledikleri protesto gösterileriyle tanınan Ukraynalı aktivist grubu FEMEN, Gezi Parkı göstericilerine destek verdi. FEMEN'in Fransa'daki şubesinin hazırladığı ve bir paylaşım sitesine yüklenen videoda vücutlarına ay-yıldız çizen ve "ÖZGÜR TÜRKİYE" yazan grup üyeleri, "Taksim Meydanı'ndaki ağaçları kestikleri gibi haklarınızı da kesip atamazlar" derken Türkiye'deki kadınlara da güçbirliği çağrısı yaptı.
İspanyol Meclisi'nde Femen Eylemi 01:04
İspanyol Meclisi'nde Femen Eylemi 151 izlenme - 3 yıl önce Konuşma yapılırken mecliste beliren bu üç Femen eylemcsi Kürtaj Haktır diye böğürmeye başlamış, ilk defa düzgün göğüslü eylemcilerini gördüm. memeler şelale.
Hommen - Femen'e Alternatif Grup 01:29
Hommen - Femen'e Alternatif Grup 35 izlenme - 3 yıl önce Femen sevmeyenleri de düşünerek Hommen adında bir aktivist grup daha kurulmuş. Hommen de üstsüz eylemler yapmakta ama erkeklerden oluşmakta. Femen’den esinlenen Fransız aşırı sağcı gençlerin kurduğu Hommen grubu ilk eylemlerini de Paris'te gerçekleştirmiş. AlkışlarlaYaşıyorum.Com memeciler kadar kezbanları da düşünen site...