Hoşgeldiniz!

femen

Femen'in günlük yaşantısı.. 00:06
Femen'in günlük yaşantısı.. 59.143 izlenme - 5 yıl önce
Berlusconi'ye FEMEN Protestosu 00:31
Berlusconi'ye FEMEN Protestosu 3.011 izlenme - 3 ay önce Eski İtalya Başbakanı ve Forza İtalya partisi lideri Silvio Berlusconi, bugün yapılan genel seçimlerde Milan’da oyunu kullandı.Berlusconi oy kullanmak için sırada beklerken, bir Femen aktivisti kadın masaya çıkarak “Vaktin doldu Berlusconi” şeklinde bağırdı.
Femen'den Seçim Eylemi 00:48
Femen'den Seçim Eylemi 26.268 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna merkezli dünyaca ünlü Uluslararası Kadın Hakları Örgütü FEMEN, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki yıllarda oy kullandığı Burhaniye İlköğretim Okulu’nda soyunarak eylem yaptı. Vücutlarına slogan yazan iki FEMEN üyesi kadın yaka paça gözaltına alındı. FEMEN grubu üyesi iki kadın, Üsküdar'daki Burhaniye İlköğretim Okulu’na saat 12:00’de geldi. Bir süre okulun giriş kapısında bekleyen FEMEN üyeleri, muhtar adayları tarafından dağıtılan reklam kağıtlarını aldı. Burada telefonla konuşan iki kadın, daha sonra okulun içerisine girdi. 2148 numaralı sandığın bulunduğu öğretmenler odasına oy kullanacakmış gibi giren kadınlar, slogan atarak üzerlerindeki mont ve gömleği çıkardı. Oy kağıtlarının bulunduğu masaların üzerine çıkan kadınlar, ayaklarıyla oy pusulalarını yere attı. Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında eylemlerini sürdüren kadınlar slogan atmayı sürdürdü. FEMEN üyeleri bazı oy pusulalarını ellerine alıp havaya saçtılar. Bu sırada salon görevlileri ve polisler içeri girerek iki kadını yaka paça gözaltına aldı. Kadınları koridora çıkaran polisler sürükleyerek başka bir salona götürdü. Bu sırada oy kullanmak için okula gelen vatandaşlar şaşkınlıkla olan biteni izledi. Yaklaşık bir dakika süren eylem sonrasında bazı vatandaşlar gazetecilere tepki gösterdi. Dışarı çıkarılan kadınları bazı kişiler linç etmek istedi. "O OKULU SEÇTİK ÇÜNKÜ..." Hürriyet’e konuşan FEMEN lideri İnna Şevçenko, eylemci kadınların Fransız vatandaşı olduğunu söyledi. Şevçenko, “Erdoğan önceki seçimlerde orada oy kullandığı için biz de protesto gösterimizi o okulda gerçekleştirmeye karar verdik” dedi. Ancak Başbakan Erdoğan bu seçimlerde oyunu Küçük Çamlıca Saffet Çebi İlkokulu'nda kullandı.
FEMEN Twitter Yasağına Karşı Soyundu! 00:25
FEMEN Twitter Yasağına Karşı Soyundu! 22.461 izlenme - 4 yıl önce İspanyol FEMEN Türkiye'deki Twitter yasağına tepki gösterdi. FEMEN'ler vucuduna DNS sayıları ve Diren Twitter mesajı yazarak yasağı protesto etti. FEMEN'ler yasağın devam etmesi halinde ise eylemlerini artıracaklarını belirtti. Mehmet ÇİFTÇİ/MADRİD, (DHA) - KURGU: Levent SERT
Trump Heykelinin Açılışında Dolgun Memeli Femen Protestosu 00:44
Trump Heykelinin Açılışında Dolgun Memeli Femen Protestosu 8.493 izlenme - 1 yıl önce Madrid'deki bal mumu sergisinde ,Trump'ın heykelinin açılışında şaplak çalar dereceye ulaşmış göğüslü ablamız açmış ha açmış. Zıpırdatmış ha zıpırdatmış.
Femen Teyze'nin Trump Karşıtı Gösterisi 00:43
Femen Teyze'nin Trump Karşıtı Gösterisi 2.213 izlenme - 3 ay önce Trump makyajı yapmış teyzemiz Ukrayna'yı ayağa kaldırmış.
FEMEN - Taksim Gezi Parkı Direnişine Destek Videosu 00:40
FEMEN - Taksim Gezi Parkı Direnişine Destek Videosu 23.150 izlenme - 5 yıl önce FEMEN - Taksim Gezi Parkı Direnişine Destek Videosu ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Memişli Femen Gören Masum Hacılar 00:54
Memişli Femen Gören Masum Hacılar 10.027 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen Müslüman konferansına FEMEN üyelerinin yaptığı protesto
Femen'den Memeli IŞİD Protestosu 01:00
Femen'den Memeli IŞİD Protestosu 10.202 izlenme - 3 yıl önce femenin bu defa hedefinde ışid terör örgütü varmış, paristeki protestoda femen terörü lanetlerken bizler de kahrolsun terör yaşasın memeler demeyi bir borç biliriz.
FEMEN'den Kırım Operasyonu 00:44
FEMEN'den Kırım Operasyonu 8.155 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna'nın Kırım Özerk Bölgesi'nin Rusya tarafından işgal edilmesi FEMEN tarafından protesto edildi. Kırım Özerk Bölgesi parlementosu önünde bir grup, Rusya'ya destek eylemi gerçekleştirdi. Ukraynalı kadın hakları savunucusu FEMEN üyesi bir grup kadın çıplak protesto yaparak Rusya işgalini protesto etti. FEMEN kadınlarının bedenlerine "Putin'in savaşını durdurun" sloganı yazdıkları görüldü. Ukraynalı güvenlik güçleri, eylemcileri parlamento binasının önünden yaka paça uzaklaştırdı.
Femen Kızları İşte Böyle Hazırlanıyor 02:59
Femen Kızları İşte Böyle Hazırlanıyor 2.889 izlenme - 2 yıl önce Ukraynalı kadın hakları örgütü “FEMEN”in yaptığı protestolara nasıl hazırlandığı ortaya çıktı. Üstsüz protestolarıyla ihlal edilen kadın haklarına dikkat çekmek isteyen FEMEN üyelerinin yaşamlarına ışık tutan fotoğraflarda, protesto hazırlıklarının nasıl yapıldığı görülüyor. Genellikle hareketin merkezi olarak kabul edilen Kiev'deki Kupidon isimli kafede toplanan üyelerin çoğu yalnız yaşıyor veya üyelerle ev arkadaşlığı ediyor. Zira, üyelerin büyük çoğunluğu akademik eğitimini devam ettiriyor veya henüz tamamlamış kişilerden oluşuyor. Yüksekokul öğrencisi kadınlar tarafından ufak bir grup olarak kurulan FEMEN bağımsız bir organizasyon. Üyelerinin buluşup tartıştığı, eylemlerini planladığı, pankartlarını, broşürlerini hazırladığı 'büroları' şimdilik kafeler. Geçen yıl açıkladıkları bir veriye göre FEMEN'in 300 aktivisti ve 25 bin destekçisi bulunuyor.
Femen Kızları Yanukoviç'in Fotoğrafına İşedi 01:31
Femen Kızları Yanukoviç'in Fotoğrafına İşedi 7.924 izlenme - 5 yıl önce Fransa'nın başkenti Paris'te bir eylem düzenleyen FEMEN üyeleri, Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç'in fotoğraflarına işedi.
Canlı yayında göğüslerini açtı 01:02
Canlı yayında göğüslerini açtı 4.599 izlenme - 6 yıl önce Katar'dan yayın yapan El Cezire televizyon kanalı milyonlarca seyircisini şoke eden bir röportaj yayınladı.
Avrupa Kupası'nda Aniden Memelerini Açan Kadın - Femen 00:57
Avrupa Kupası'nda Aniden Memelerini Açan Kadın - Femen 2.654 izlenme - 4 yıl önce Femen grubu üyelerinden bir bayan her zaman yaptıkları gibi yine soyunarak bir eylem gerçekleştirmek istiyor ama uyanık güvenlik görevlileri ne olacağını anlayıp anında müdahale ediyor..
Meme Gören Putin (Femen İçerir) 00:31
Meme Gören Putin (Femen İçerir) 2.769 izlenme - 4 yıl önce Rusya Devlet Başkanı Vladmr Putin ve Almanya Başbakanı Angela Merkel, Almanya'da bir fuarda ortak basın toplantısı düzenlemiş, Putin konuşmasını sürdürürken salonda bulunan bir protestocu bir anda üzerini çıkararak kürsüye doğru hamle yapmış. 'S.ktir git diktatör' sloganı atan prostestocuya korumalar anında müdahale etmişler. Herhangi bir protesto beklemeyen Putin'in tepkisi ise şahane...
Femen'in Cumhurbaşkanının Suratına İşemesi 01:31
Femen'in Cumhurbaşkanının Suratına İşemesi 2.664 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna'nın başkenti Kiev'de "Ukrayna, Avrupa'ya aittir" sloganı atan onbinlerce kişi protesto için sokaklara inmişken, FEMEN'de Paristeki Ukrayna Konsolosluğu önünde Cumhurbaşkanı Viktor Yanukoviç'in resimlerine işeyerek protesto etti.
Femen Grubu Tunus Protestosu 01:07
Femen Grubu Tunus Protestosu 3.140 izlenme - 4 yıl önce Kendilerine kadın bile demeye dilim varmıyor ama işte erkekten farklı oldukları için başka bir alternatif cinsiyet de kalmıyor. Tunus da namazla alay geçtikleri bu videonun sonunda umarım kendilerine gereken ceza fazlasıyla verilir. Ve vücutlarını pazar eden bu uzun saçlıların nesli dünya üzerinde tükenir. Başka ülkelerde ki insanlara da ilham olmazlar.
Femen Bu Kez Işid İçin Soyundu 01:00
Femen Bu Kez Işid İçin Soyundu 2.207 izlenme - 4 yıl önce FEMEN grubu yine çıplak bir protesto gerçekleştirdi.Grubun hedefinde bu kez gündemden düşmeyen IŞİD vardı.Paris'te toplanan grup üyeleri IŞİD'e karşı biraraya geldi ve protesto gösterisi düzenledi.Feminist grup protestoyu 'tüm kafirler toplanın' sloganıyla organize etti.
Femen Papayı Uğurladı! 01:16
Femen Papayı Uğurladı! 3.006 izlenme - 5 yıl önce Ukraynalı aktivist grup FEMEN, Papa 16. Benedict'in ilerleyen yaşını gerekçe göstererek görevi bırakacağı yönündeki sürpriz açıklamasını sevinçle karşıladı.
Femen Kızları Programı Bastı 01:29
Femen Kızları Programı Bastı 2.796 izlenme - 5 yıl önce Femen Kızları FIFA Dünya Maci 2022 icin Almanya'da Markus Lanz'in Programini Bastılar
Femen'den Donald Trump'ı Protesto 00:40
Femen'den Donald Trump'ı Protesto 627 izlenme - 2 yıl önce ABD başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçi aday Donald Trump'ı protesto etmek için soyunan iki kadın gözaltına alındı. Ukrayna kökenli kadın örgütü FEMEN, ABD başkanlık seçimlerinde de eylem gerçekleştirdi. ABD halkı, 45'inci başkanını seçmek için sandık başında. 100 milyondan fazla kişinin oy kullanmasının beklendiği seçim gününde oy kullanma merkezleri ve civarları, protesto gösterilerine sahne oluyor. New York Daily News'in haberine göre, Trump'ın oy kullandığı Manhattan'daki 59 numaralı seçim merkezinde iki kadın, Donald Trump'ı protesto etmek için oy verme salonunda soyundu. Protestocuların üzerinde, Trump'ın basına yansıyan 2005 yılındaki kadınlara yönelik cinsel içerikli sözleri ve Cumhuriyetçi adaya yöneltilen cinsel saldırı olaylarına tepki gösteren yazıların yer aldığı görüldü.
 Femen için memeleri açmak. 00:06
Femen için memeleri açmak. 1.297 izlenme - 5 yıl önce Femen için memeleri açmak.
Femen'den Vatikan'da Üstsüz Eylem 00:40
Femen'den Vatikan'da Üstsüz Eylem 218 izlenme - 6 ay önce Ukrayna merkezli kadın aktivist grubu Femen üyesi bir kişi Vatikan'da Noel için hazırlanan dekorasyondan "bebek İsa" heykelini çalmaya çalıştı. Hz. İsa'nın doğumunu temsil eden sahneye üstsüz bir şekilde çıkan protestocu kadın güvenlik güçlerinin müdahalesi sırasında "Tanrı kadındır" şekilnde slogan attı. Aziz Petrus Meydanı'ndaki eylem, Papa'nın yaklaşık 50 bin kişiye hitap ettiği Noel vaazından 2 saat önce yaşandı. Femen, internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, aktivistin isminin Alisa Vinogradova olduğunu duyurdu.
Femen'in Canlı Yayında UEFA Protestosu 00:50
Femen'in Canlı Yayında UEFA Protestosu 1.232 izlenme - 5 yıl önce Almanya'da bir canlı spor programını basan FEMEN'ler 2020 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmaya hazırlanan Katar'daki stadyum inşaatlarında çalışan göçmen işçilerin çalışma şartlarını protesto etip 'mafya FIFA!.. FIFA'yı boykot edin' diye tempo tutmuşlar
Femen Kızları Yine İş Başında 00:59
Femen Kızları Yine İş Başında 1.476 izlenme - 6 yıl önce
Femen üyeleri ayasofya da soyundu 00:57
Femen üyeleri ayasofya da soyundu 1.520 izlenme - 6 yıl önce Femen üyeleri ayasofya da soyundu
Femen Kızlarından Çıplak Thy Protestosu 01:04
Femen Kızlarından Çıplak Thy Protestosu 1.194 izlenme - 4 yıl önce Çıplak protestolarıyla tüm dünyada tanınan Femen grubu da Türk Hava Yollarındaki kırmızı ruj yasağı tartışmalarına dahil olmuş. Sitesindeki fotoğraflarla bunun tepkisini ortaya koymuş. Kandil gecesi bu ne videodur diyeceksiniz ya, zaten memeler sansürlü.
Femen'in Canlı Yayında UEFA Protestosu 00:50
Femen'in Canlı Yayında UEFA Protestosu 1.540 izlenme - 3 yıl önce Almanya'da bir canlı spor programını basan FEMEN'ler 2020 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmaya hazırlanan Katar'daki stadyum inşaatlarında çalışan göçmen işçilerin çalışma şartlarını protesto etip 'mafya FIFA!.. FIFA'yı boykot edin' diye tempo tutmuşlar
Femen Grubu Protestoya Nasıl Hazırlanıyor? 01:30
Femen Grubu Protestoya Nasıl Hazırlanıyor? 836 izlenme - 4 yıl önce Femen grubu protestoya nasıl hazırlanıyor?
Fransa'da Polisten Kaçan Femen Üyeleri 01:20
Fransa'da Polisten Kaçan Femen Üyeleri 843 izlenme - 3 yıl önce Fransa'da protesto yapmak isteyen femen üyeleri ile polis arasındaki kovalamacayı izliyoruz