Hoşgeldiniz!

Femen Videoları İzle

Trump Heykelinin Açılışında Dolgun Memeli Femen Protestosu 00:44
Trump Heykelinin Açılışında Dolgun Memeli Femen Protestosu 7.132 izlenme - 1 ay önce Madrid'deki bal mumu sergisinde ,Trump'ın heykelinin açılışında şaplak çalar dereceye ulaşmış göğüslü ablamız açmış ha açmış. Zıpırdatmış ha zıpırdatmış.
Femen'in günlük yaşantısı.. 00:06
Femen'in günlük yaşantısı.. 58.304 izlenme - 3 yıl önce
Femen'den Seçim Eylemi 00:48
Femen'den Seçim Eylemi 25.911 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna merkezli dünyaca ünlü Uluslararası Kadın Hakları Örgütü FEMEN, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki yıllarda oy kullandığı Burhaniye İlköğretim Okulu’nda soyunarak eylem yaptı. Vücutlarına slogan yazan iki FEMEN üyesi kadın yaka paça gözaltına alındı. FEMEN grubu üyesi iki kadın, Üsküdar'daki Burhaniye İlköğretim Okulu’na saat 12:00’de geldi. Bir süre okulun giriş kapısında bekleyen FEMEN üyeleri, muhtar adayları tarafından dağıtılan reklam kağıtlarını aldı. Burada telefonla konuşan iki kadın, daha sonra okulun içerisine girdi. 2148 numaralı sandığın bulunduğu öğretmenler odasına oy kullanacakmış gibi giren kadınlar, slogan atarak üzerlerindeki mont ve gömleği çıkardı. Oy kağıtlarının bulunduğu masaların üzerine çıkan kadınlar, ayaklarıyla oy pusulalarını yere attı. Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında eylemlerini sürdüren kadınlar slogan atmayı sürdürdü. FEMEN üyeleri bazı oy pusulalarını ellerine alıp havaya saçtılar. Bu sırada salon görevlileri ve polisler içeri girerek iki kadını yaka paça gözaltına aldı. Kadınları koridora çıkaran polisler sürükleyerek başka bir salona götürdü. Bu sırada oy kullanmak için okula gelen vatandaşlar şaşkınlıkla olan biteni izledi. Yaklaşık bir dakika süren eylem sonrasında bazı vatandaşlar gazetecilere tepki gösterdi. Dışarı çıkarılan kadınları bazı kişiler linç etmek istedi. "O OKULU SEÇTİK ÇÜNKÜ..." Hürriyet’e konuşan FEMEN lideri İnna Şevçenko, eylemci kadınların Fransız vatandaşı olduğunu söyledi. Şevçenko, “Erdoğan önceki seçimlerde orada oy kullandığı için biz de protesto gösterimizi o okulda gerçekleştirmeye karar verdik” dedi. Ancak Başbakan Erdoğan bu seçimlerde oyunu Küçük Çamlıca Saffet Çebi İlkokulu'nda kullandı.
FEMEN Twitter Yasağına Karşı Soyundu! 00:25
FEMEN Twitter Yasağına Karşı Soyundu! 22.309 izlenme - 3 yıl önce İspanyol FEMEN Türkiye'deki Twitter yasağına tepki gösterdi. FEMEN'ler vucuduna DNS sayıları ve Diren Twitter mesajı yazarak yasağı protesto etti. FEMEN'ler yasağın devam etmesi halinde ise eylemlerini artıracaklarını belirtti. Mehmet ÇİFTÇİ/MADRİD, (DHA) - KURGU: Levent SERT
Memişli Femen Gören Masum Hacılar 00:54
Memişli Femen Gören Masum Hacılar 9.802 izlenme - 1 yıl önce Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen Müslüman konferansına FEMEN üyelerinin yaptığı protesto
FEMEN - Taksim Gezi Parkı Direnişine Destek Videosu 00:40
FEMEN - Taksim Gezi Parkı Direnişine Destek Videosu 22.741 izlenme - 4 yıl önce FEMEN - Taksim Gezi Parkı Direnişine Destek Videosu ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Femen'den Memeli IŞİD Protestosu 01:00
Femen'den Memeli IŞİD Protestosu 9.923 izlenme - 2 yıl önce femenin bu defa hedefinde ışid terör örgütü varmış, paristeki protestoda femen terörü lanetlerken bizler de kahrolsun terör yaşasın memeler demeyi bir borç biliriz.
Femen Kızları İşte Böyle Hazırlanıyor 02:59
Femen Kızları İşte Böyle Hazırlanıyor 2.256 izlenme - 12 ay önce Ukraynalı kadın hakları örgütü “FEMEN”in yaptığı protestolara nasıl hazırlandığı ortaya çıktı. Üstsüz protestolarıyla ihlal edilen kadın haklarına dikkat çekmek isteyen FEMEN üyelerinin yaşamlarına ışık tutan fotoğraflarda, protesto hazırlıklarının nasıl yapıldığı görülüyor. Genellikle hareketin merkezi olarak kabul edilen Kiev'deki Kupidon isimli kafede toplanan üyelerin çoğu yalnız yaşıyor veya üyelerle ev arkadaşlığı ediyor. Zira, üyelerin büyük çoğunluğu akademik eğitimini devam ettiriyor veya henüz tamamlamış kişilerden oluşuyor. Yüksekokul öğrencisi kadınlar tarafından ufak bir grup olarak kurulan FEMEN bağımsız bir organizasyon. Üyelerinin buluşup tartıştığı, eylemlerini planladığı, pankartlarını, broşürlerini hazırladığı 'büroları' şimdilik kafeler. Geçen yıl açıkladıkları bir veriye göre FEMEN'in 300 aktivisti ve 25 bin destekçisi bulunuyor.
FEMEN'den Kırım Operasyonu 00:44
FEMEN'den Kırım Operasyonu 8.126 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna'nın Kırım Özerk Bölgesi'nin Rusya tarafından işgal edilmesi FEMEN tarafından protesto edildi. Kırım Özerk Bölgesi parlementosu önünde bir grup, Rusya'ya destek eylemi gerçekleştirdi. Ukraynalı kadın hakları savunucusu FEMEN üyesi bir grup kadın çıplak protesto yaparak Rusya işgalini protesto etti. FEMEN kadınlarının bedenlerine "Putin'in savaşını durdurun" sloganı yazdıkları görüldü. Ukraynalı güvenlik güçleri, eylemcileri parlamento binasının önünden yaka paça uzaklaştırdı.
Femen'den Donald Trump'ı Protesto 00:40
Femen'den Donald Trump'ı Protesto 612 izlenme - 4 ay önce ABD başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçi aday Donald Trump'ı protesto etmek için soyunan iki kadın gözaltına alındı. Ukrayna kökenli kadın örgütü FEMEN, ABD başkanlık seçimlerinde de eylem gerçekleştirdi. ABD halkı, 45'inci başkanını seçmek için sandık başında. 100 milyondan fazla kişinin oy kullanmasının beklendiği seçim gününde oy kullanma merkezleri ve civarları, protesto gösterilerine sahne oluyor. New York Daily News'in haberine göre, Trump'ın oy kullandığı Manhattan'daki 59 numaralı seçim merkezinde iki kadın, Donald Trump'ı protesto etmek için oy verme salonunda soyundu. Protestocuların üzerinde, Trump'ın basına yansıyan 2005 yılındaki kadınlara yönelik cinsel içerikli sözleri ve Cumhuriyetçi adaya yöneltilen cinsel saldırı olaylarına tepki gösteren yazıların yer aldığı görüldü.
Femen Kızları Yanukoviç'in Fotoğrafına İşedi 01:31
Femen Kızları Yanukoviç'in Fotoğrafına İşedi 7.154 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın başkenti Paris'te bir eylem düzenleyen FEMEN üyeleri, Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç'in fotoğraflarına işedi.
Avrupa Kupası'nda Aniden Memelerini Açan Kadın - Femen 00:57
Avrupa Kupası'nda Aniden Memelerini Açan Kadın - Femen 2.211 izlenme - 2 yıl önce Femen grubu üyelerinden bir bayan her zaman yaptıkları gibi yine soyunarak bir eylem gerçekleştirmek istiyor ama uyanık güvenlik görevlileri ne olacağını anlayıp anında müdahale ediyor..
Canlı yayında göğüslerini açtı 01:02
Canlı yayında göğüslerini açtı 3.842 izlenme - 4 yıl önce Katar'dan yayın yapan El Cezire televizyon kanalı milyonlarca seyircisini şoke eden bir röportaj yayınladı.
Femen Grubu Tunus Protestosu 01:07
Femen Grubu Tunus Protestosu 2.890 izlenme - 2 yıl önce Kendilerine kadın bile demeye dilim varmıyor ama işte erkekten farklı oldukları için başka bir alternatif cinsiyet de kalmıyor. Tunus da namazla alay geçtikleri bu videonun sonunda umarım kendilerine gereken ceza fazlasıyla verilir. Ve vücutlarını pazar eden bu uzun saçlıların nesli dünya üzerinde tükenir. Başka ülkelerde ki insanlara da ilham olmazlar.
Meme Gören Putin (Femen İçerir) 00:31
Meme Gören Putin (Femen İçerir) 2.297 izlenme - 2 yıl önce Rusya Devlet Başkanı Vladmr Putin ve Almanya Başbakanı Angela Merkel, Almanya'da bir fuarda ortak basın toplantısı düzenlemiş, Putin konuşmasını sürdürürken salonda bulunan bir protestocu bir anda üzerini çıkararak kürsüye doğru hamle yapmış. 'S.ktir git diktatör' sloganı atan prostestocuya korumalar anında müdahale etmişler. Herhangi bir protesto beklemeyen Putin'in tepkisi ise şahane...
Femen Bu Kez Işid İçin Soyundu 01:00
Femen Bu Kez Işid İçin Soyundu 2.091 izlenme - 2 yıl önce FEMEN grubu yine çıplak bir protesto gerçekleştirdi.Grubun hedefinde bu kez gündemden düşmeyen IŞİD vardı.Paris'te toplanan grup üyeleri IŞİD'e karşı biraraya geldi ve protesto gösterisi düzenledi.Feminist grup protestoyu 'tüm kafirler toplanın' sloganıyla organize etti.
Femen Kızları Programı Bastı 01:29
Femen Kızları Programı Bastı 2.733 izlenme - 3 yıl önce Femen Kızları FIFA Dünya Maci 2022 icin Almanya'da Markus Lanz'in Programini Bastılar
Femen Papayı Uğurladı! 01:16
Femen Papayı Uğurladı! 2.871 izlenme - 4 yıl önce Ukraynalı aktivist grup FEMEN, Papa 16. Benedict'in ilerleyen yaşını gerekçe göstererek görevi bırakacağı yönündeki sürpriz açıklamasını sevinçle karşıladı.
Femen'in Cumhurbaşkanının Suratına İşemesi 01:31
Femen'in Cumhurbaşkanının Suratına İşemesi 1.690 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna'nın başkenti Kiev'de "Ukrayna, Avrupa'ya aittir" sloganı atan onbinlerce kişi protesto için sokaklara inmişken, FEMEN'de Paristeki Ukrayna Konsolosluğu önünde Cumhurbaşkanı Viktor Yanukoviç'in resimlerine işeyerek protesto etti.
Femen'in Canlı Yayında UEFA Protestosu 00:50
Femen'in Canlı Yayında UEFA Protestosu 1.229 izlenme - 3 yıl önce Almanya'da bir canlı spor programını basan FEMEN'ler 2020 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmaya hazırlanan Katar'daki stadyum inşaatlarında çalışan göçmen işçilerin çalışma şartlarını protesto etip 'mafya FIFA!.. FIFA'yı boykot edin' diye tempo tutmuşlar
 Femen için memeleri açmak. 00:06
Femen için memeleri açmak. 1.259 izlenme - 3 yıl önce Femen için memeleri açmak.
Femen Kızları Yine İş Başında 00:59
Femen Kızları Yine İş Başında 1.470 izlenme - 5 yıl önce
Femen üyeleri ayasofya da soyundu 00:57
Femen üyeleri ayasofya da soyundu 1.489 izlenme - 5 yıl önce Femen üyeleri ayasofya da soyundu
Femen Kızlarından Çıplak Thy Protestosu 01:04
Femen Kızlarından Çıplak Thy Protestosu 909 izlenme - 2 yıl önce Çıplak protestolarıyla tüm dünyada tanınan Femen grubu da Türk Hava Yollarındaki kırmızı ruj yasağı tartışmalarına dahil olmuş. Sitesindeki fotoğraflarla bunun tepkisini ortaya koymuş. Kandil gecesi bu ne videodur diyeceksiniz ya, zaten memeler sansürlü.
Femen Grubu Protestoya Nasıl Hazırlanıyor? 01:30
Femen Grubu Protestoya Nasıl Hazırlanıyor? 827 izlenme - 3 yıl önce Femen grubu protestoya nasıl hazırlanıyor?
El Cezire Kanalında Soyunan Femen 01:26
El Cezire Kanalında Soyunan Femen 577 izlenme - 1 yıl önce Katar'dan yayın yapan El Cezire televizyon kanalı milyonlarca seyircisini şoke eden bir röportaj yayınladı. Eylemleri sırasında soyunmalarıyla ünlenen Ukrayna'nın Femen feminist örgütünden İnna Şevçenko, spikerden gelen "Kadınlar açılmalı mı? Kapanmalı mı" sorusuna üzerindeki tişörtü çıkartarak çıplak göğüsleriyle yanıt verdi.
Fransa'da Polisten Kaçan Femen Üyeleri 01:20
Fransa'da Polisten Kaçan Femen Üyeleri 568 izlenme - 1 yıl önce Fransa'da protesto yapmak isteyen femen üyeleri ile polis arasındaki kovalamacayı izliyoruz
Femen Kızları İtalya'yı Karıştırdı 02:37
Femen Kızları İtalya'yı Karıştırdı 791 izlenme - 4 yıl önce ( FEMEN Girls Ruffled Italy )
Femen - Papa'nın İstifasını Kutlamak 01:22
Femen - Papa'nın İstifasını Kutlamak 332 izlenme - 2 yıl önce Daha önce Vatikan'ı basan ve de Papa'yı protesto eden memeli ektivistlerimiz Femenler bu defa da Paris'de Notre Dame Katedralinde Papanın istifasını kutlamışlar. Her eylemlerinde oldukları gibi bunda da Memelerini bir araç olarak kullanarak Papa Game Over gibi mesajlar vermişler. Bu arada gözlemlediğim kadarıyla Femen'in en iyi gösterilerinden biri olmuş zira yeni memeler pardon üyeler gördüm sanki. Vatikan Operasyonu için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100746/femen-operasyon-vatikan
Femen - Londra Olimpiyatları Protestosu 00:56
Femen - Londra Olimpiyatları Protestosu 511 izlenme - 2 yıl önce Evet olimpiyatlar başladığından beri hepinizin gözleri onları arıyor biliyorum ve sonunda beklenen oldu femen üyeleri ve de memeleri Londrada boy gösterdi efenim.polis de çok sert davranmış bence orantısız güç var göğüs göğüse bir mücadele olmalıydı...