Hoşgeldiniz!

ferhunde

Yediğim Bana Yeter! 00:12
Yediğim Bana Yeter! 351.120 izlenme - 3 yıl önce Yemek yaşamamız için oldukça önemlidir. Bunu anladığımda henüz 1 yaşına yeni basmıştım. Daha sonra büyüdüm. Ve kirlendi dünya şarkısını dinleyerek size bu paylaşımı yapmaktayım. Bu hikayemizde yemek adabına uymadan tatlıyı önden yiyince iştahı ve iflahı kesilen Ferhunde'nin, hiçbir tarafında ana yemeği yiyecek yer kalmamasının yürek burkan videosuyla karşınızdayım. İçeriklerimin tıklanma sayıları fütursuzca, engellenemez bir ivedikle artarken, sitedaşlarım artık beni kendilerinden bir kişi gibi bağırına basmışken buradan yönetime seslenmek istiyorum. Umarım beni anlamışsınızdır.
Ferhunde Den Sevişme Sahnesi 03:26
Ferhunde Den Sevişme Sahnesi 328.142 izlenme - 9 yıl önce :)) kadirbay411@hotmail.com
Deniz Çakır(Ferhunde) Öpüşme Sahnesi 01:35
Deniz Çakır(Ferhunde) Öpüşme Sahnesi 261.578 izlenme - 8 yıl önce
yaprak dökümü ferhunde sevişme sahnesi 00:58
yaprak dökümü ferhunde sevişme sahnesi 84.954 izlenme - 8 yıl önce
60 Saniyede Yaprak Dökümü 01:00
60 Saniyede Yaprak Dökümü 3.564 izlenme - 2 ay önce Deep Turkish Web ekibinin yaptığı 60 Saniyede Yaprak Dökümü skeci.
ferhunde ile egzotik anlar 00:55
ferhunde ile egzotik anlar 51.969 izlenme - 8 yıl önce ferhunde ile egzotik anlar
Yaprak Dokumu Levent Tuncel Ferhunde Tekin Deniz C 02:35
Yaprak Dokumu Levent Tuncel Ferhunde Tekin Deniz C 52.877 izlenme - 9 yıl önce yaprak dokumu levent tuncel ferhunde tekin deniz cakir
ferhundenin göğüsleri 00:18
ferhundenin göğüsleri 32.452 izlenme - 10 yıl önce
Ferhunde Şevket Öpüşme Sahnesi - Yaprak Dökümü 131.Bölüm 04:59
Ferhunde Şevket Öpüşme Sahnesi - Yaprak Dökümü 131.Bölüm 6.181 izlenme - 2 yıl önce Yaprak Dökümü Dizisi Konusu Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul'da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul'a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla'nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe'nin okul masrafları derken Ali Rıza Bey'in emekli ikramiyesi erimeye başlar. Ali Rıza Bey yeniden çalışmaya başlar. Yeni işinde de ilkelerinden ödün vermesi istenince yine istifa eder. Şartlar artık daha zor olduğu için, Hayriye Hanım bu kararını desteklemez ve evde huzursuzluklar başlar. Askerden dönen Şevket bir bankada çalışmaya başlayınca Ali Rıza Bey'in yükü hafifler. Ama Şevket gönlünü evli bir kadın olan Ferhunde'ye kaptırınca aile iki gruba ayrılır;Fikret ve Ali Rıza Bey bu izdivaca şiddetle karşıdırlar ama Leyla,Necla ve Hayriye Hanım bu d
Tamer Karadağlı - Ferhunde Hanımlar Haberi (27.04.2003) 04:10
Tamer Karadağlı - Ferhunde Hanımlar Haberi (27.04.2003) 3.951 izlenme - 3 yıl önce Çocuklar Duymasın'da yarattığı Taşfırın tiplemesiyle bütün ilgileri üzerinde toplayan Tamer Karadağlı'nın daha önce rol aldığı Ferhunde Hanımlar dizisindeki Selçuk rolü ele alınıyor. (Pazar Keyfi)
Ferhunde Hanımlar 01:46
Ferhunde Hanımlar 1.977 izlenme - 3 yıl önce 90 ların star'ının televizyona kazandırdığı en güzel dizilerden birisi olan Ferhunde Hanımlar' ı sunmaktan kıvanç duyar, küçükkene o sarışın kıza hasta olduğumu belirtmek isterim.
Ferhunde Levent Yatakta - Yaprak Dökümü 02:48
Ferhunde Levent Yatakta - Yaprak Dökümü 1.233 izlenme - 2 yıl önce Yaşamını biri erkek olan beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz kişilik vermeye adayan "Ali Rıza Bey", yaşadığı bir olayda haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı "Necla" da İstanbul'da üniversite eğitimi kazanınca, ailece İstanbul'a, kendilerine ait eski bir konağa taşınırlar. "Leyla"'nın üniversiteye hazırlık kursu, "Necla" ve "Ayşe"'nin ise okul masrafları aileyi sıkıntıya sokar ve "Ali Rıza Bey" yeniden çalışmaya başlar. Yeni işinde de ilkelerinden ödün vermesi istenince yine istifa eder. Şartlar artık daha zor olduğu için, anne "Hayriye Hanım" eşinin işten çıkma kararını desteklemez ve evde huzursuzluklar başlar. Askerden dönen "Şevket" bir bankada çalışmaya başlayınca Ali Rıza Bey'in yükü hafifler. Ama Şevket gönlünü evli bir kadın; "Ferhunde"'ye kaptırır ve "Ferhunde" kısa zamanda dizginleri ele alır, evin bütün düzenini değiştirir. Oğuz adlı kişinin de aileye sinsice girmesiyle beraber olaylar yavaş yavaş kötüye gider. Yine "Ferhunde"'nin bitmek tükenmek bilmeyen oyunları, "Şevket"'in, karısının isteklerine boyun eğişi, "Leyla" ve "Necla"'nın davranışları, "Hayriye'nin evi idare edemeyişi aileyi zor duruma düşürür. Ali Rıza Bey tüm olanlara direnmeye çalışsa da ömrünün sonuna dek seyretmeye mahkum olduğu "Yaprak Dökümü" artık başlamıştır.
Ferhunde Taklidi Yapan Kız 01:59
Ferhunde Taklidi Yapan Kız 3.310 izlenme - 9 yıl önce
yaprak dökümü ferhunde ihanet etti! 03:29
yaprak dökümü ferhunde ihanet etti! 3.950 izlenme - 8 yıl önce ferhunde ihanet etti! Şevket i işte böyle öptü.
40 filmi - internet'e ozel ilk fragman 03:33
40 filmi - internet'e ozel ilk fragman 6.738 izlenme - 9 yıl önce yonetmen emre sahin'in filmi, 40... basrollerini ntare guma mbaho mwine (heroes), deniz cakir ve ali atay'in paylastigi film, sonbahar 2009'da vizyonda. bizi facebook'dan bulabilirsiniz. ayrica: www.40thefilm.com adresinden de web sayfamiza ulasabilirsiniz.
ferhunde kocasından dayak yedi !! 01:00
ferhunde kocasından dayak yedi !! 2.267 izlenme - 8 yıl önce yaprak dökümünde biplerle dolu dayak sahnesi ..
Şevket ferhunde den İntikamını alıyor!! 05:07
Şevket ferhunde den İntikamını alıyor!! 2.125 izlenme - 8 yıl önce yaprak dökümü 13.01.2010
Yaprak Dökümü Ferhunde Şevket Öpüşme Sahnesi 04:33
Yaprak Dökümü Ferhunde Şevket Öpüşme Sahnesi 572 izlenme - 2 yıl önce Yaprak Dökümü Ferhunde Şevket Öpüşme Sahnesi Yaşamını biri erkek olan beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz kişilik vermeye adayan "Ali Rıza Bey", yaşadığı bir olayda haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı "Necla" da İstanbul'da üniversite eğitimi kazanınca, ailece İstanbul'a, kendilerine ait eski bir konağa taşınırlar. "Leyla"'nın üniversiteye hazırlık kursu, "Necla" ve "Ayşe"'nin ise okul masrafları aileyi sıkıntıya sokar ve "Ali Rıza Bey" yeniden çalışmaya başlar. Yeni işinde de ilkelerinden ödün vermesi istenince yine istifa eder. Şartlar artık daha zor olduğu için, anne "Hayriye Hanım" eşinin işten çıkma kararını desteklemez ve evde huzursuzluklar başlar. Askerden dönen "Şevket" bir bankada çalışmaya başlayınca Ali Rıza Bey'in yükü hafifler. Ama Şevket gönlünü evli bir kadın; "Ferhunde"'ye kaptırır ve "Ferhunde" kısa zamanda dizginleri ele alır, evin bütün düzenini değiştirir. Oğuz adlı kişinin de aileye sinsice girmesiyle beraber olaylar yavaş yavaş kötüye gider. Yine "Ferhunde"'nin bitmek tükenmek bilmeyen oyunları, "Şevket"'in, karısının isteklerine boyun eğişi, "Leyla" ve "Necla"'nın davranışları, "Hayriye'nin evi idare edemeyişi aileyi zor duruma düşürür. Ali Rıza Bey tüm olanlara direnmeye çalışsa da ömrünün sonuna dek seyretmeye mahkum olduğu "Yaprak Dökümü" artık başlamıştır.
Ferhunde Ye Özel Beste! 02:59
Ferhunde Ye Özel Beste! 1.198 izlenme - 8 yıl önce toygar işıklı yaprak dökümü dizisinin en çok dikkat çeken karakteri ferhundeye özel beste yaptı
Ferhunde Hanımlar - Nermin Depresyonda 03:13
Ferhunde Hanımlar - Nermin Depresyonda 451 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerde de değil taa 90'lı yıllarda ardımızda bıraktığımız hafta içi her gün star ana haberlerden önce yayınlanan ferhunde hanımlar dizisinden nermin karakterinin depresyona girdiği bölümden bir kesit. son olarak, bu diziyi hatırlayanlar hani her videonun altına yaşlandık oksitlendik diyoruz ya işte, çoğu da geyik amaçlı, fakat bu videoyu izleyince farkına vardık ki "yaşlandık" lafını geyik olsun diye değil hakikaten yaşlandığımızı hissettiğimiz için yazıyoruz. (en azından şahsım adına)
Ferhunde Hanımlar - Nermin Hastaneye Yatıyor! 03:56
Ferhunde Hanımlar - Nermin Hastaneye Yatıyor! 465 izlenme - 3 yıl önce Nermin Hastaneye yatmadan önce dengesizleşmiş yaptığı kaprislerle ev ahalisini canından bezdirmektedir. Zamanın en güzel dizilerinden ferhunde hanımlar'dan melek baykalın muhteşem performansı sizlerle. İyi seyirler.
Yaprak dökümü ferhunde  levent sahneleri 7 03:36
Yaprak dökümü ferhunde levent sahneleri 7 775 izlenme - 6 yıl önce Yaprak dökümü ferhunde amp; levent sahneleri 7
Halit Ziya Uşakligil - Ferhunde Kalfa (Sesli Kitap) 25:48
Halit Ziya Uşakligil - Ferhunde Kalfa (Sesli Kitap) 361 izlenme - 3 yıl önce http://www.mahmutyalcin.com.tr/ Şanlı Türk tarihi, Türkçülük, Turan, Türk Birliği, Tarihe damgasını vuran Türk'ler, Tarihteki Türk imparatorlukları & Devletleri & Hanlıkları, Türkçü Yazarlar ve Eserleri, Türk Destanları, Her Telden Tarih Araştırmaları... Ve Çok Daha Fazlası İçin http://www.mahmutyalcin.com.tr/ Sitemize Bekleriz...
Cumhuriyet'e Kanat Gerenler - Ulvi Cemal Erkin, Ferhunde Erkin 33:52
Cumhuriyet'e Kanat Gerenler - Ulvi Cemal Erkin, Ferhunde Erkin 247 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet'e Kanat Gerenler, 1993-1997 seneleri arasında Ülkü Karaosmanoğlu liderliğinde bir ekiple, Cumhuriyet'imizin önemli grafik sanatçılarından Mengü Ertel'in sunumuyla Cumhuriyet'in ilk kuşağında yetişmiş 250'den fazla kişinin portresini sunmuş bir sözlü tarih çalışması idi. Mazhar Osman, Fatin Hoca, Mehmet Ali Kağıtçı, Cahit Arf, Zihni Derin, Cemal Reşit Rey, Adnan Saygun, Selim Sırrı Tarcan, Halit Ziya Uşaklıgil, Faik Reşit Unat, İhsan Ketin, Hasan Ali Yücel gibi isimleri bir vefa borcu olarak insanlara tanıtmayı amaçlamaktaydı. Bu bölümde önemli çok sesli müzik sanatçılarımız Ulvi Cemal Erkin ile Ferhunde Erkin'in portreleri sunulmuştur. Not: Bu belgesel serisine ulaşmak oldukça zor, internette çok fazla bölümü bulunmamakta. Tamamı TRT arşivlerindedir. Bir dönem Koç Grubu bu serinin bir kısmının dijital ortama aktarılıp, yayınlanmasını sağladıysa da bugün o CD'lere ulaşmak da malesef pek mümkün olamamaktadır. Böyle önemli bir dizi arşivlerde çürürse gerçekten çok yazık olur.
Ferhunde Erkin - Küçük Çoban 01:30
Ferhunde Erkin - Küçük Çoban 193 izlenme - 3 yıl önce 2007 senesinde kaybettiğimiz Ferhunde Erkin, tarihimizdeki ilk kadın konser piyanistimizdir. Türk Beşleri'nden Ulvi Cemal Erkin'in eşidir. Ülkemizde pek çok konçertonun ilk seslendirilişini yapmış, eğitimciliğiyle pek çok önemli müzisyenin yetişmesine katkıda bulunmuştur. Ferhunde Erkin, videoda Ulvi Cemal Erkin'in 11 eserlik Duyuşlar süitinden Küçük Çoban isimli besteyi seslendirmektedir.
Cemal Özgün-Ferhunde 02:36
Cemal Özgün-Ferhunde 323 izlenme - 9 yıl önce söz müzik bize cemal özgün tel:05435089351 05362765152
Ferhunde Erkin Atatürk ile Tanışmasını Anlatıyor 00:52
Ferhunde Erkin Atatürk ile Tanışmasını Anlatıyor 166 izlenme - 3 yıl önce İlk kadın konser piyanistimiz Ferhunde Erkin, ünlü bir keman sanatçısı olan kardeşi Necdet Remzi Atak ile 1926 yılında Ankara'da verdikleri bir konserin ardından Mustafa Kemal Atatürk ile görüşmesini anlatıyor.
Yaprak Dökümünün Güzel Kızları 03:20
Yaprak Dökümünün Güzel Kızları 190 izlenme - 7 yıl önce yaprak dökümünün güzel kızları
ferhunde için yolun sonu mu?.. 01:10
ferhunde için yolun sonu mu?.. 116 izlenme - 8 yıl önce
Ferhunde Varlık - Su Sızıyor (Taş Plak Arşivi) 03:18
Ferhunde Varlık - Su Sızıyor (Taş Plak Arşivi) 7 izlenme - 11 ay önce