Hoşgeldiniz!

fetiş

Sigara İçen Kız Ve Annesi 01:57
Sigara İçen Kız Ve Annesi 20.384 izlenme - 14 yıl önce sigara içen anne ve kızı
Ozbi - Popüler Fetiş 03:43
Ozbi - Popüler Fetiş 8.189 izlenme - 5 yıl önce Ozbi'nin, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Serserilik ve Şiir" albümünde yer alan "Popüler Fetiş" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Ozbi Düzenleme: Ozbi Yönetmen: Barış Murathanoğlu
Analı Kızlı Ayak Gösteren Garip Aile 00:25
Analı Kızlı Ayak Gösteren Garip Aile 19.454 izlenme - 9 yıl önce Ask.fm'de ayak faşisti birinin "ayaklarını göster" demesi üzerine kendi yetmemiş anasının ayaklarınıda çağırmış. İbretle izliyoruz.
Bir Garip Dua Eden Ayakçı Hoca 02:35
Bir Garip Dua Eden Ayakçı Hoca 7.406 izlenme - 8 yıl önce Alöööö, hocam ben dua isticektim. Te allam ya...
Reha Yeprem - Hülya Avşar - Ayak Fetişizmi 00:40
Reha Yeprem - Hülya Avşar - Ayak Fetişizmi 10.787 izlenme - 8 yıl önce Sır kapısı programıyla parlayan Reha Yeprem ve Hülya Avşar'dan fetiş bir sahne.Reha'ya önerim acıyan her yeri öpme.
Tuvalette Adamı Arkadan Koklarken Yakalanan Adam 00:34
Tuvalette Adamı Arkadan Koklarken Yakalanan Adam 4.775 izlenme - 7 yıl önce Böyle fetiş adı altında sapkınca şeylerden zevk alan bir kitle var bunlar ruh hastasından hallice tipler. Sitede bu adamın kafa yapısında üyeler var isim vermiyorum herkes kendini biliyor. Neyse tuvalette adam işini görürken gizlice sinsice arkadan koklayan bu adam resmen dayaklık yani aynısı bende olsa birader sen Ne yapıyorsun ? dedikten sonra paf küf dalardım. Ama elin yabancı adamı bir başka medeni oluyor gerçi batsın böyle medeniyet demek lazım.
Beyaz Leblebi İle Cinsellik Tarihini Değiştiren Adam 01:15
Beyaz Leblebi İle Cinsellik Tarihini Değiştiren Adam 5.833 izlenme - 6 yıl önce Ters ilişkiye bambaşka bir bakış açısı kazandıran dayıyı izliyoruz...
Köleli Kırbaçlı Rus Düğünü 02:19
Köleli Kırbaçlı Rus Düğünü 2.669 izlenme - 4 yıl önce Efendim Rus olduğu her halinden anlaşılan insanların düzenlediği bir düğünde sahibelerin kölelerini kırbaçla dövdüğü, akrobatik hareketler yaptırdığı bir eğlenceyi izleyeceğiz.
Elvin Azar - Motosiklet İle 02:06
Elvin Azar - Motosiklet İle 4.282 izlenme - 15 yıl önce otoyol kraliçesi elvin azar ve motorsikleti ile geçmişi, basındaki röportajları ve gezileri
sinevidyon 17: fetiş filmleri denince akla... 02:21
sinevidyon 17: fetiş filmleri denince akla... 3.606 izlenme - 15 yıl önce televidyon ekranlarında, kasım ayı, İstanbul modern'de indie-fetiş filmleri ayı... ay sonuna kadar bir çok fetiş filmini seyredebilirsiniz. etkinlik hakkında detaylı bilgiler ise burada...
İnsanlara Cinsel Fetişleriniz Neler Diye Sormak 03:52
İnsanlara Cinsel Fetişleriniz Neler Diye Sormak 2.079 izlenme - 8 yıl önce Ünlü youtuber Sam Pepper dışarıya çıkıp insanlara en sevdiğiniz cinsel fetişleriniz neler diye soruyor. İyi seyirler
Metroda Umarsızca Topuk Derisi Yiyen Hanım Abla 00:32
Metroda Umarsızca Topuk Derisi Yiyen Hanım Abla 1.197 izlenme - 8 yıl önce Metroda kitap okurken çerez niyetine topuk derisini afiyetle miğdeye indiren iğrenç hanım teyzemizi izliyoruz efenim.
Terlik Fetişli Kaplumbağa (+4 ila 49 Arası) 01:09
Terlik Fetişli Kaplumbağa (+4 ila 49 Arası) 730 izlenme - 8 yıl önce Alayına gider yapan kaplumbağımızın yeni kurbanı terli olacaktır. Kendisi adeta bir kumteper giib çalışmaktadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1863/tencere-fetisli-kaplumbaga-4-ila-47-arasi
Cüneyt'e Yamuk Yapılmaz 07:12
Cüneyt'e Yamuk Yapılmaz 1.555 izlenme - 9 yıl önce Yakışıklı abimiz Cüneyt Arkın kendine ayak öptürenlerden bir bir öcünü alıyor.Önce bir telefon açıyor adamları kuşku ve korkuya düşürüyor.Sonra kendine has yöntemleriyle işi bitiriyor.Bu arada ayağını öptürmeyi de unutmuyor.
Göz Bebeği Yalamak 02:47
Göz Bebeği Yalamak 1.311 izlenme - 9 yıl önce Göz bebeği yalamanın güzeli mi olurmuş amk diyebilirsiniz, haklısınız da, başlık bulamadım. Dünyada yeni trend haline gelen bu Eyeball Licking'de videolar yığılmaya başlamış, hep bu Caponların yüzünden. İlk Türk örneğini kimden göreceğiz bakalım? Cicişlerden gelebilir her an.
Atatürk Fetişizmi  - Prof. Dr. Mehmet Çelik 05:22
Atatürk Fetişizmi - Prof. Dr. Mehmet Çelik 572 izlenme - 8 yıl önce Ülke TV'nin profesörü(!) çin malı tarihçi Mehmet Çelik borazan gibi sesiyle hep olduğu gibi yine Atatürk'e ve bu vatanın kahraman evlatlarına kendi beyin sığırcığı ile cevap vermeye çalışıyor. İzleyelim.
Turkish Zorro 01:55
Turkish Zorro 311 izlenme - 8 yıl önce Tamer Yiğit'in Zorro rolünde valinin kötü kalpli adamlarına ve taş gibi kızına amansızca yapıştırdığı 1969 yapımı Zorro Kamçılı Süvari adlı yeşilçam klasiğinden bi kuple.. Saygılar Yılmaz Atadeniz..
Akıllara Zarar Topuklu Çizme 01:02
Akıllara Zarar Topuklu Çizme 430 izlenme - 9 yıl önce Modacılar iyice çıldırmış. Kadınlar için yeni tasarlanan çizmeler görenlerin ağzını açıkta bırakan cinsten. Burnu yere yapışık yeni nesil çizmeleri giymek bir yana bakması bile insanı yoruyor.
Erkeklere Tasma Takıp Gezdirerek Para Kazanan Kadın 01:45
Erkeklere Tasma Takıp Gezdirerek Para Kazanan Kadın 210 izlenme - 8 yıl önce Erkeklere tasma takıp gezdirerek para kazanan kadın Paige Baron isimli genç kadın, fetiş erkeklere köpek muamelesi yapıp yüklü miktarda para kazanıyor
in imam we trust 03:01
in imam we trust 582 izlenme - 14 yıl önce hakan nurcanlı/art diktator
Yeni Meta - Fetiş 03:37
Yeni Meta - Fetiş 228 izlenme - 6 yıl önce Yeni Meta'nın, Balyoz Müzik etiketiyle yayınlanan "Fetiş" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Denizalp Şimşek Müzik: Yeni Meta Düzenleme: Yeni Meta Yönetmen: Abdulkadir Çığşar "Fetiş" şarkı sözleri ile Ama bana kalsa pembe de sıçmazlar (sansürlü) Çünkü hepsi kirli hayvanlar Ben senin kölenim ben işlevinim Ben senin fetişin ben kanserinim Gözlerime bakıp kendini izle Güvendiğin o sınırların nerede? Takdir benim mabedim tüm bu kalpler varsa gerçeğim Bak bana burada ne kadar güzelim oysa markam yoksa ben neyim?
Adnan Oktarın Twitter Yorumu (Latex Babydoll İçerir) 05:35
Adnan Oktarın Twitter Yorumu (Latex Babydoll İçerir) 303 izlenme - 8 yıl önce Twitter'in kapatılmasını gayet normal bulan Adnan Oktar programını latex babydoll giyen hatunla renklendirmiş, ibretle izliyoruz. Not: Kedileri twit atmaya devam ediyor. (ben bilmiyordum bir arkadaş söyledi)