Hoşgeldiniz!

Fikret Hakan Videoları İzle

Meme mi Para mı? 01:12
Meme mi Para mı? 31.414 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum'un cevabı belli peki ya diğerleri? Meme önemli kardeşim meme yani meme.
Genelevdeki Kadına Tecavüz Etmek - Fikret Hakan 01:26
Genelevdeki Kadına Tecavüz Etmek - Fikret Hakan 10.189 izlenme - 2 yıl önce Necmi, midyecilik yaparak hayatını idame ettirmektedir. Kerhaneye gider ve Adana'dan yeni geneleve düşen hatunu beğenir. Odaya yılların birikimi bir abazanlıkla çıkan Necmi soyunmaya başlar. Yalnız kötü giden birşeyler vardır, kadın Necmi'nin kokusundan rahatsızlık duyar ve sevişmek istemez. Necmi'de kalkmışın Allah'ı olmaz mantığı ile kadına tecavüz eder.
Hanımın Çiftligi 1. Bölüm (TRT - 1990) 50:07
Hanımın Çiftligi 1. Bölüm (TRT - 1990) 7.116 izlenme - 2 yıl önce Orhan Kemal'in bu romanı (daha doğrusu romanları Hanımın Çiftliği ve Vukuat Var) daha önce bir kaç kere film yapılmıştı. (Zaten Orhan Kemal'in daha önce birkaç kere film yapılmamış romanı kaldı mı?)İlk defa 1990 yılında TRT tarafından dizi yapıldı. Başrol Oyuncusu İlknur Bozkurt'un kısa süreli bir şöhreti oldu. (Bozkurt daha sonra gene TRT'nin Kirli Sarı diye kısa bir dizisinde daha oynadı. Sonra hastalanıp, kilo aldı. Düzeldiğinde şöhreti sönmüştüç) Fikret Hakan,Bulut Aras,Meral Orhansoy ve dfaha nice Yeşilçam yıldızlarını topluca izlediğimiz son diziydi.
Yeşilçamda Yılan Zehrini Emme Hastalığı - Hülya Avşar 02:07
Yeşilçamda Yılan Zehrini Emme Hastalığı - Hülya Avşar 9.397 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar'ın çok genç ve yüz olarak ilk filmi olan Haram filminden bir kesit. Türk filmlerinin bir ara olmazsa olmaz furyasıydı. Akabinde süper bir sevişme olur olayı bağlarlardı. Böylece biz sevgili izleyiciler zehir çıkartma ayağına güzel bir önsevişme izlerdik. gülşen bubikoğlu versiyon; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19314/yaban-on-sevisme-degil-zehir-emme banu alkan versiyon; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99960/gokhan-guney-ile-ilk-yardim-teknikleri-2
Üç Arkadaş - Osman Büyükbulut - Fikret Hakan (İlk Versiyon - 1958) 03:35
Üç Arkadaş - Osman Büyükbulut - Fikret Hakan (İlk Versiyon - 1958) 719 izlenme - 6 ay önce Üç Arkadaş, yönetmenliğini Memduh Ün'ün yaptığı ve başrollerinde Muhterem Nur ve Fikret Hakan'ın oynadığı 1958 yapımı siyah-beyaz filmdir. Filmin 1971 yılında yine yönetmen Memduh Ün tarafından çekilen ikinci versiyonunda ise Hülya Koçyiğit, Kadir İnanır, Halit Akçatepe ve Müşfik Kenter rol almışlardır. 1958 yapımı ilk filmin en bilinen sahnesi sizlerle...
Hülya Avşar'ın Ölümcül Dansı 02:48
Hülya Avşar'ın Ölümcül Dansı 3.143 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar'ın 1983 yılında sergilediği hareketler bütününü izleyeceğiz. Ayrıca pompacı bünyeler kendisinin sütyensiz olduğu gerçeğini ilk izleyişte hemen kavrayacaklardır. Tahin ve pekmez kadar önemli olan pompacılık geleneğimize lütfen sahip çıkalım.
Sayılı Kabadayılar - Fikret Hakan (1974) 01:22:39
Sayılı Kabadayılar - Fikret Hakan (1974) 4.265 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Remzi Jöntürk Oyuncular: Fikret Hakan, Tugay Toksöz, Salih Güney, Yılmaz Köksal, Nurhan Damcıoğlu Sayılı kabadayıların işgal altındaki istanbulda türeyen azınlık kabadayılarıyla mücadelesi
Hamal - İrfan Atasoy (1976 - 75 dk) 01:15:52
Hamal - İrfan Atasoy (1976 - 75 dk) 3.711 izlenme - 2 yıl önce Tek hayali bir araba alabilmek olan Hamal Yusuf, bu uğurda ilkokulu bitirmeye ve ehliyet almaya çalışmaktadır. Hamallıktan kazandığı parayı bankaya yatırır ve sonunda araba parası birikmiştir. Bankadan hesabını almaya kızı ile birlikte gider. O sırada banka soyulur, Yusuf'un parasını da elinden alan soyguncular kızını kaçırıp tecavüz eder, işkence yaparlar. Dünyanın yükünü sırtında taşıyan Hamal Yusuf soyguncuların yaptıklarını yanlarına bırakmayacaktır. Yapım: 1976 - Türkiye, Tür: Dram Süre: 77 dakika Yönetmen: Fikret Hakan, Oyuncular: Baykal Kent, Pekcan Koşar, Semiha Yankı, İrfan Atasoy, Görüntü Y.: Muzaffer Turan, Senaryo: İrfan Atasoy Filmden bir kesit; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/36258/yesilcam039da-tecavuz-bir-baskadir
Fikret Hakan Tony Curtis Salih Güney Charles Bronson 01:40
Fikret Hakan Tony Curtis Salih Güney Charles Bronson 3.129 izlenme - 2 yıl önce Paralı askerler. You can't win 'em all. 1970 yılında, dev bir bütçeyle İstanbul, İzmir, Nevşehir yörelerinde çekilen, çekim öncesi zamanın sansür kurulu tarafından didik didik edilen film çekim sonrası da sansürün gazabına uğramış ve Türkiye’de gösterimi yasaklanmış. Başrollerde Tony Curtis, Charles Bronson, Fikret Hakan, Salih Güney var. Filmin DVD'sini bulmak olanaksız. Dikkatinizi çekerim, İngilizce dublaj Fikret Hakın'ın ağzına tam oturuyor. Var mı ya böyle bir film.
Cahit Berkay - Arkadaşım Film Müziği (Dram Tema) 03:16
Cahit Berkay - Arkadaşım Film Müziği (Dram Tema) 1.796 izlenme - 2 yıl önce 1982 yılında çekilen ve baş rollerini Tarık Akan ve Fikret Hakan'ın paylaştığı Arkadaşım filminin dram temalı müziğidir.Ses kalitesi maalesef çok iyi değil bulabildiğim tek parça da bu.Ayrıca sitede daha hızlı versiyonu da bulunmaktadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2237/cahit-berkay-arkadasim
Seksle Öldüren Adam 01:48
Seksle Öldüren Adam 2.691 izlenme - 2 yıl önce Fikret Hakan'ın sekse düşkünlüğü bir canlının ölümüne bile sebep olmuştur. Bu sefer yengesini bafilemek üzere yola çıkarak, belki de mutlu mesut bir yuvanın kurulmasına engel olacaktır. Kadir inanır ise kız arkadaşından kurtulmak için buluduğu yöntemle nobel'e layık olduğu ayrıca üzerinde durulması gereken bir konudur.
Cahit Berkay Köprü Film Müziği 02:41
Cahit Berkay Köprü Film Müziği 1.439 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Kadir İnanır, Necla Nazır ve Fikret Hakan'ın paylaştığı, 1975 yapımı Köprü filminin Cahit Berkay imzalı duygusal müziği. aynı melodi üç farklı türde.
Dil Yarası 03:01
Dil Yarası 5.216 izlenme - 8 yıl önce sibel egemen orhan gencebay ın dil yarası isimli şarkısını seslendiriyor...
Kardaşlar ve Fikret Hakan - Löberde & Dostun Gülü (1974-45'lik) 09:40
Kardaşlar ve Fikret Hakan - Löberde & Dostun Gülü (1974-45'lik) 380 izlenme - 8 ay önce Löberde Dostun Gülü Guitars by Fehiman UÄŸurdemir - Ãœnol Büyükgönenç Bass guitar by Seyhan Karabay Drum by Cengiz Teoman *70'li yıllar Anadolu Pop Rock müziÄŸimizi tanıtım amacı ile yüklenmiÅŸtir. Tüm hakları sahiplerine aittir. ÖNEMLÄ° AÇIKLAMA : -------------------------------- Bu video Türkiye'de 1960-70'li yıllar Anadolu Pop Rock Folk Psychedelic müziÄŸini tanıtım amaçlıdır. Bu videoda kullanılan müzikler, görseller ve etiketler hakkında telif haklarınızın ihlal edildiÄŸini düşünüyorsanız, youtube yerine bana mail ile bildirdiÄŸiniz takdirde kaldırılacaktır.
Dayı - Cüneyt Arkın (1974 - 77 Dk) 01:16:52
Dayı - Cüneyt Arkın (1974 - 77 Dk) 1.243 izlenme - 2 yıl önce Fakir bir çevrede yetişen Murat bir üniversitede profesörlük yapmaktadır. Kentin mafya babalarından Fehmi, oğlu Ali'ye ders vermesini ister. Murat, zamanla ailenin içine girer. Fehmi'nin içinde bulunduğu teşkilat durumdan rahatsızdır. Gelişen olaylar neticesinde Fehmi'yi ve Murat'ın karısını öldürürler. Murat hiç istememesine rağmen silaha sarılmaya mecbur kalır.
Battal Gazi Geliyor - Fikret Hakan & Sadri Alışık (1955 - 84 dk) 01:24:03
Battal Gazi Geliyor - Fikret Hakan & Sadri Alışık (1955 - 84 dk) 1.174 izlenme - 2 yıl önce Battal Gazi Galiyor Yapım Yılı: 1955 Süre: Tür: Macera, Aksiyon Yönetmen: Sami Ayanoglu Senarist: Sami Ayanoglu Oyuncular: Sami Ayanoğlu, Neriman Köksal, Mümtaz Ener, Fikret Hakan, Atif Kaptan, Sadri Alışık, Gül Gülgün Konu: Büyük Türk kahramanı Battal Gazi'nin yaşam öyküsünün ve bizans entrrikalarının döndüğü bir filmdir
Aşkın Dağlarda Gezer (1. Bölüm - 1999) 51:30
Aşkın Dağlarda Gezer (1. Bölüm - 1999) 826 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Özcan Deniz, Şevval Sam, Kenan Işık, Fikret Hakan ve Ayşe Tolga'nın yer aldığı 1999 yılında ilk bölümüm yayınlanmış olan ve TGRT ekranlarında izleyici ile buluşan aşiret vari dizinin ilk bölümünü, dizi sever dostların ve tabiki nostaljikolik arakadaşların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler.
Yılanların Öcü (1962) - Son Sahne 01:43
Yılanların Öcü (1962) - Son Sahne 854 izlenme - 2 yıl önce Filmlerin en önemli kısımları son sahneleridir, herşey o anda bitecektir ve o sahneyle hatırlanacaktır film, işte son sahnesiyle hatırlanması gereken bir film Yılanların Öcü. 1962 yapımı siyah-beyaz bir film olan Yılanların Öcü Fakir Baykurt'un aynı isimli romanından Metin Erksan yönetmenliğinde beyazperdeye uyarlanmıştır. Fikret Hakan (Kara Bayram), Nurhan Nur(Hatçe), Aliye Rona(Irazca),Erol Taş(Haceli), Ali Şen (Muhtar) ve Kadir Savun(Ak Ali) gibi Türk sinemasına ismini altın harflerle yazdırmış oyunculardan oluşan bir kadroya sahiptir. 1985 yılında Şerif Gören tarafından Kadir İnanır ve Fatma Girik gibi oyuncularla tekrar çekilmiştir.
Asansörden Kaçarken Sırt Sabunlamak 01:13
Asansörden Kaçarken Sırt Sabunlamak 593 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam senaryolarındaki esnekliğe hayran olmamak elde değildir. Asansörden merdivenlerle üstelik üst kata doğru kaçmak gibi ulvi bir görev edinmişken bir anda kendinizi bir çift memeyle karşı karşıya bulabilirsiniz.
Yıkılmayan Adamlar - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan 02:14
Yıkılmayan Adamlar - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan 737 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt abimizin film boyunca silah olarak adlandırdığımız aletler kullanılmadan ve sadece bir baston ile adamları cezalandırdığı film olan iki arkadaş filminin final sahnesi.Ayrıca kesit sonunda "bastonun ucu ile kafatasi delmek" hareketini görebilirsiniz.
Emeline Ulaşamayan Tecavüzcü Çoşkun'un Hazin Sonu 02:35
Emeline Ulaşamayan Tecavüzcü Çoşkun'un Hazin Sonu 532 izlenme - 2 yıl önce kimbilir filminden bir kesit. Çoşkun yine bildiğimiz çoşkun'dur. iyi niyetlidir derin ve sessiz yaklaşır. Arzu ve huşu içinde hedefini gözüne kestirip aşk vaadlerini belirttikten sonra ani atağa geçer. müzisyen aziz nam-ı diğer çoşkun, odaya girmeden önce kapıyı dikizlemiştir. kibariye'nin bahriyeli ile olan diyologlarına şahitlik etmiş ve bavula para sıkıştırıldığını görmüştür. Bu esnada tek taşla iki kuş vurma stratejisi devreye girmiştir. Eminönündeki işportacılar kılıklı çoşkun abimiz yaptığı ve yapmadıklarına pişman olmazcasına hiddetli dayak yeme mücadelesinden komaya doğru yol alır. Görgü tanıklarının römork gibi açılmış ağızla olayın seyrini izlemesi de olaya farklı bir bakış açısı katmış. 02:09'da ay bakamıcam tepkisinde senkron olmak ve en sonunda da balgam atmamayı ihmal etmemek. Acıyla izleyelim.
Köprü (1975 / 76dk) 01:16:51
Köprü (1975 / 76dk) 548 izlenme - 2 yıl önce Film müziğini her duyduğumda duygulandığım Şerif Gören filmi...Konusu özetle yıllar önce hasta annesini Fırat'ın azgın sularında kaybeden Ahmet'in günün birinde mühendis olup köyüne dönmesiyle başlar. Babası bildiği ve çok sevdiği adam ve oğlu ise köyde salcılık yapmaktadırlar ve o küçükken okuması için sallardan birini satmışlardır. Ayrıca evin kızı Zeynep ile birbirlerini sevmektedirler. Annesini alan zalim Fırat’ın üzerine köprü kurmak isteyen Ahmet'e bütün aile karşı çıkar fakat Ahmet idealinden vazgeçmez.
Pop Concerto Orchestra - Nostalgia (Yangın 1977) 03:07
Pop Concerto Orchestra - Nostalgia (Yangın 1977) 559 izlenme - 2 yıl önce 1977 Yangın filminin daha henüz ilk dakikalarında yaşanan fırtına gibi bir sahne. Başrollerde Ayhan Işık, Fikret Hakan. - Hala bir lokma ekmek parası için insanlar birbirlerini öldürüyorlar. repliği ile başlayan esrarengiz bir melodi. Ah bu Yeşilçam! Daha ne çoraplar örecek başımıza bilemiyorum. Eser: Fransız besteciler Paul de Senneville ve Olivier Toussaint Pop Concerto Orchestra adlı grubundan. Keyifle dinleyiniz efendim.
Paylaşılamayan Kadın Bülent Ersoy 01:31
Paylaşılamayan Kadın Bülent Ersoy 428 izlenme - 2 yıl önce Başrolünde Bülent Ersoy'un oynadığı 1990 yapımı İstiyorum filminde eski ve yeni manken sevgilisi arasında kalan Bülent Ersoy'un eski sevgilisinin hazin ölümünü izliyoruz.
Polis Dizisi Jenerik(1992) 01:13
Polis Dizisi Jenerik(1992) 506 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini, Cüneyt Arkın, Fikret Hakan ve Eşref Kolçak'ın paylaştığı, Polis dizisi'nin jeneriği. Bu da böyle bir içerik açıklaması işte.
unutulmaz dizisi 73. bölüm fragmanı - magazinn 00:40
unutulmaz dizisi 73. bölüm fragmanı - magazinn 1.491 izlenme - 6 yıl önce www.magazinn.com - unutulmaz dizisi 73. bölüm fragmanı
Toprağın Teri (1981 - 105 dk) 01:44:48
Toprağın Teri (1981 - 105 dk) 526 izlenme - 2 yıl önce Mühendis Hasan(Fikret Hakan).karısı ve çocuğu ile Amerika'dan köyüne döner.Köye bir süt ürünleri fabrikası kuracak,köylülerin ürünlerini değerlendirir.Köylüden para toplar.Fakat bu girişime kızan ağa paraları çaldırmak ister. senaryosu mehmet soyarslan yönetmenliği ise natuk baytan'a ait filmin oyuncuları ise Fikret Hakan,güngör bayrak,bulut aras ve erol taş'a aittir. ilk olarak bu site izlediğim bir kaç korkutucu sahnesinden sonra uzun versiyonunu yıllardır bütün internet sitelerinde aramama rağmen bir sonuç elde edememiştim bugün aklıma geldi ve bi kere daha arayayım dedim.bi arkadaşımız hele şükür bulup nete atmış bende sevgili yazarlarmızla paylaşayım dedim. iyi seyirler.
Kadir İnanır - Kahpe Pınar (Köprü) 01:25
Kadir İnanır - Kahpe Pınar (Köprü) 373 izlenme - 2 yıl önce Bütün sevdiklerini zalim Fırat yüzünden kaybeden Kadir Abi, en sonunda ''kahpe pınaaaar'' nidalarıyla atağa geçer.
Duvardaki Kan - 1. Bölüm (TRT - 1986) 49:27
Duvardaki Kan - 1. Bölüm (TRT - 1986) 248 izlenme - 8 ay önce Bir Ermeni olan Sogomon Teyleryan, Berlin’de bulunan Talat Paşa’yı Charlottenburg’da bir sokakta öldürmüştür. Katil belli, silah ortada, deliller ise cinayette taammüt olduğuna işaret etmektedir. Ancak asıl sorun, suçun işleniş sebebini bulmaktır. Ortaya sunulan sebep ise soykırımdır. Dava Berlin’de sürdürülmektedir. Mahkemede ifade veren Teyleryan Erzurum doğumlu olup, 1915 yılında Türklerin bölgeye tehcir diye gelerek, oradaki bütün Ermenileri katlettiklerini iddia etmektedir. Talat Paşa’yı da bu sebeple vurduğunu söylemektedir. Ancak davanın seyrinden, mahkemenin Teyleryan’ın yargılanmasından ziyade, Talat Paşa’nın suçlanmasına dönüştüğünü gören savcı Gollnick, Cemiyet üyesi olan ve o dönem yurtdışında bulunan bazı İttihatçıları yanına çağırtarak özel olarak konuşmak ister. Zira mahkemede Türk tarafı bulunmamaktadır. Savcı Gollnick, Talat Paşa’nın Ermeni meselesinde suçu olup olmadığını ortaya çıkartmak için daha fazla bilgiye ihtiyaç duymaktadır.
Acele Etme Papaz Efendi 01:02
Acele Etme Papaz Efendi 609 izlenme - 2 yıl önce Cücü, babasının intikamını ve sevdiği kızı almak için düğün sırasında Hammer Usta, Hilaryon ve adamlarıyla beraber Bizans sarayını basar.