Hoşgeldiniz!

fikret hakan

Vatana ve Ataya İhanet Affedilmez, 00:21
Vatana ve Ataya İhanet Affedilmez, 2.156 izlenme - 2 hafta önce Bu sabah tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yuman Türk sinemasının duayen isimlerinden Fikret Hakan, son görüntülerinde "Vatana ve Ata'ya ihanet affedilmez" ifadelerine yer veriyor.
Darbe(İki Arkadaş) Filminin Tv'lerde Gösterilmeyen Sahnesi 3 00:50
Darbe(İki Arkadaş) Filminin Tv'lerde Gösterilmeyen Sahnesi 3 1.600 izlenme - 3 hafta önce Serimizin bu üçüncü bölümünde TV'lerde gösterilmeyen bir sahneyi izleyeceğiz
Durali'nin Öğretmen Kemal ile Kavgası ( Fikret Hakan Anısına ) 01:14
Durali'nin Öğretmen Kemal ile Kavgası ( Fikret Hakan Anısına ) 1.140 izlenme - 2 hafta önce Türk Sineması'nın duayen isimlerinden Fikret Hakan, İstanbul'da akciğer kanseri tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Fikret Hakan'ın vefatı bütün Türkiye gibi sanatçı arkadaşlarını da yasa boğdu.
Fikret Hakan 03:30
Fikret Hakan 685 izlenme - 2 hafta önce video
Meme mi Para mı? 01:12
Meme mi Para mı? 34.244 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum'un cevabı belli peki ya diğerleri? Meme önemli kardeşim meme yani meme.
Fikret Hakan Anısına - Alkol 07:06
Fikret Hakan Anısına - Alkol 757 izlenme - 2 hafta önce Fikret Hakan'ın oynadığı muhteşem bir film.
Genelevdeki Kadına Tecavüz Etmek - Fikret Hakan 01:26
Genelevdeki Kadına Tecavüz Etmek - Fikret Hakan 11.437 izlenme - 2 yıl önce Necmi, midyecilik yaparak hayatını idame ettirmektedir. Kerhaneye gider ve Adana'dan yeni geneleve düşen hatunu beğenir. Odaya yılların birikimi bir abazanlıkla çıkan Necmi soyunmaya başlar. Yalnız kötü giden birşeyler vardır, kadın Necmi'nin kokusundan rahatsızlık duyar ve sevişmek istemez. Necmi'de kalkmışın Allah'ı olmaz mantığı ile kadına tecavüz eder.
Fikret Hakan Tony Curtis Salih Güney Charles Bronson 01:40
Fikret Hakan Tony Curtis Salih Güney Charles Bronson 7.351 izlenme - 2 yıl önce Paralı askerler. You can't win 'em all. 1970 yılında, dev bir bütçeyle İstanbul, İzmir, Nevşehir yörelerinde çekilen, çekim öncesi zamanın sansür kurulu tarafından didik didik edilen film çekim sonrası da sansürün gazabına uğramış ve Türkiye’de gösterimi yasaklanmış. Başrollerde Tony Curtis, Charles Bronson, Fikret Hakan, Salih Güney var. Filmin DVD'sini bulmak olanaksız. Dikkatinizi çekerim, İngilizce dublaj Fikret Hakın'ın ağzına tam oturuyor. Var mı ya böyle bir film.
Hanımın Çiftligi 1. Bölüm (TRT - 1990) 50:07
Hanımın Çiftligi 1. Bölüm (TRT - 1990) 7.559 izlenme - 2 yıl önce Orhan Kemal'in bu romanı (daha doğrusu romanları Hanımın Çiftliği ve Vukuat Var) daha önce bir kaç kere film yapılmıştı. (Zaten Orhan Kemal'in daha önce birkaç kere film yapılmamış romanı kaldı mı?)İlk defa 1990 yılında TRT tarafından dizi yapıldı. Başrol Oyuncusu İlknur Bozkurt'un kısa süreli bir şöhreti oldu. (Bozkurt daha sonra gene TRT'nin Kirli Sarı diye kısa bir dizisinde daha oynadı. Sonra hastalanıp, kilo aldı. Düzeldiğinde şöhreti sönmüştüç) Fikret Hakan,Bulut Aras,Meral Orhansoy ve dfaha nice Yeşilçam yıldızlarını topluca izlediğimiz son diziydi.
Yeşilçamda Yılan Zehrini Emme Hastalığı - Hülya Avşar 02:07
Yeşilçamda Yılan Zehrini Emme Hastalığı - Hülya Avşar 9.969 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar'ın çok genç ve yüz olarak ilk filmi olan Haram filminden bir kesit. Türk filmlerinin bir ara olmazsa olmaz furyasıydı. Akabinde süper bir sevişme olur olayı bağlarlardı. Böylece biz sevgili izleyiciler zehir çıkartma ayağına güzel bir önsevişme izlerdik. gülşen bubikoğlu versiyon; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19314/yaban-on-sevisme-degil-zehir-emme banu alkan versiyon; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99960/gokhan-guney-ile-ilk-yardim-teknikleri-2
Kamuran Usluer Fikret Hakan Seslendirmesi 01:31
Kamuran Usluer Fikret Hakan Seslendirmesi 87 izlenme - 2 hafta önce Türk sinemasının büyük jönlerinden Fikret Hakan'ı (Bumin Gaffar Çitanak)'ı bu gün itibarı ile kaybettik, hepimizin başı sağ olsun. Bence en iyi rollerinden biri olan, Tarık Akan'la baş rolünü paylaştığı 1982 yapımı Arkadaşım filminden göz dolduran bu sahneyi, onun anısına ekliyorum.
Hülya Avşar'ın Ölümcül Dansı 02:48
Hülya Avşar'ın Ölümcül Dansı 3.413 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar'ın 1983 yılında sergilediği hareketler bütününü izleyeceğiz. Ayrıca pompacı bünyeler kendisinin sütyensiz olduğu gerçeğini ilk izleyişte hemen kavrayacaklardır. Tahin ve pekmez kadar önemli olan pompacılık geleneğimize lütfen sahip çıkalım.
Üç Arkadaş - Osman Büyükbulut - Fikret Hakan (İlk Versiyon - 1958) 03:35
Üç Arkadaş - Osman Büyükbulut - Fikret Hakan (İlk Versiyon - 1958) 800 izlenme - 7 ay önce Üç Arkadaş, yönetmenliğini Memduh Ün'ün yaptığı ve başrollerinde Muhterem Nur ve Fikret Hakan'ın oynadığı 1958 yapımı siyah-beyaz filmdir. Filmin 1971 yılında yine yönetmen Memduh Ün tarafından çekilen ikinci versiyonunda ise Hülya Koçyiğit, Kadir İnanır, Halit Akçatepe ve Müşfik Kenter rol almışlardır. 1958 yapımı ilk filmin en bilinen sahnesi sizlerle...
Sayılı Kabadayılar - Fikret Hakan (1974) 01:22:39
Sayılı Kabadayılar - Fikret Hakan (1974) 4.503 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Remzi Jöntürk Oyuncular: Fikret Hakan, Tugay Toksöz, Salih Güney, Yılmaz Köksal, Nurhan Damcıoğlu Sayılı kabadayıların işgal altındaki istanbulda türeyen azınlık kabadayılarıyla mücadelesi
Hamal - İrfan Atasoy (1976 - 75 dk) 01:15:52
Hamal - İrfan Atasoy (1976 - 75 dk) 4.084 izlenme - 2 yıl önce Tek hayali bir araba alabilmek olan Hamal Yusuf, bu uğurda ilkokulu bitirmeye ve ehliyet almaya çalışmaktadır. Hamallıktan kazandığı parayı bankaya yatırır ve sonunda araba parası birikmiştir. Bankadan hesabını almaya kızı ile birlikte gider. O sırada banka soyulur, Yusuf'un parasını da elinden alan soyguncular kızını kaçırıp tecavüz eder, işkence yaparlar. Dünyanın yükünü sırtında taşıyan Hamal Yusuf soyguncuların yaptıklarını yanlarına bırakmayacaktır. Yapım: 1976 - Türkiye, Tür: Dram Süre: 77 dakika Yönetmen: Fikret Hakan, Oyuncular: Baykal Kent, Pekcan Koşar, Semiha Yankı, İrfan Atasoy, Görüntü Y.: Muzaffer Turan, Senaryo: İrfan Atasoy Filmden bir kesit; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/36258/yesilcam039da-tecavuz-bir-baskadir
Öğretmen Kemal - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan (1981 - 82 Dk) 01:22:17
Öğretmen Kemal - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan (1981 - 82 Dk) 76 izlenme - 1 ay önce Atatürk ilkelerine bağlı, devrimci bir öğretmen olan Kemal (Cüneyt Arkın), Karalar köyüne görev yapmak üzere gelince, başta Şerif Hoca ve gerici takımı tedirgin olur. Çünkü Kemal'in amacı köye okul yaptırıp, tüm çocukları okutmaktır. Ne var ki Kemal yolundan dönmez. Üzerine atılan bir iğfal iftirası nedeniyle taşlı sopalı bir saldırıya uğrar. Kemal, bu saldırıda hayatını yitirirken, eşkiya Duran Ali (Fikret Hakan), olayı yaratın suçluları öldürüp, intikamını alır. Yönetmen: Remzi Jöntürk Senaryo: Mehmet Aydın Yapımcı: Süreyya Duru Görüntü Yönetmeni: Orhan Kapkı Tür: Dram, Epik, Politik, Tarihi Oyuncular: Cüneyt Arkın, Fikret Hakan, Meral Orhonsay, Eşref Kolçak, Funda Gürçen, Selçuk Uluergüven, Nejat Gürçen, Talat Gözbak, Suat Özbek, Zülfikar Divani, Recep Filiz Süre:82 Dk
Cahit Berkay - Arkadaşım Film Müziği (Dram Tema) 03:16
Cahit Berkay - Arkadaşım Film Müziği (Dram Tema) 1.927 izlenme - 2 yıl önce 1982 yılında çekilen ve baş rollerini Tarık Akan ve Fikret Hakan'ın paylaştığı Arkadaşım filminin dram temalı müziğidir.Ses kalitesi maalesef çok iyi değil bulabildiğim tek parça da bu.Ayrıca sitede daha hızlı versiyonu da bulunmaktadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2237/cahit-berkay-arkadasim
Seksle Öldüren Adam 01:48
Seksle Öldüren Adam 2.869 izlenme - 2 yıl önce Fikret Hakan'ın sekse düşkünlüğü bir canlının ölümüne bile sebep olmuştur. Bu sefer yengesini bafilemek üzere yola çıkarak, belki de mutlu mesut bir yuvanın kurulmasına engel olacaktır. Kadir inanır ise kız arkadaşından kurtulmak için buluduğu yöntemle nobel'e layık olduğu ayrıca üzerinde durulması gereken bir konudur.
Cahit Berkay Köprü Film Müziği 02:41
Cahit Berkay Köprü Film Müziği 1.515 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Kadir İnanır, Necla Nazır ve Fikret Hakan'ın paylaştığı, 1975 yapımı Köprü filminin Cahit Berkay imzalı duygusal müziği. aynı melodi üç farklı türde.
Dil Yarası 03:01
Dil Yarası 5.218 izlenme - 9 yıl önce sibel egemen orhan gencebay ın dil yarası isimli şarkısını seslendiriyor...
Fikret Hakan Yaşamını Yitirdi! (10 Temmuz 2017) 02:35
Fikret Hakan Yaşamını Yitirdi! (10 Temmuz 2017) 29 izlenme - 2 hafta önce Ediz Hun, Göksel Arsoy, Cüneyt Arkın, Kartal Tibet ve İzzet Günay'ın bulunduğu Türk sinemasının 6 jönü arasında yer alan Fikret Hakan hayatını kaybetti. Hakan, akciğer kanseri tedavisi gördüğü İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Hakan, 83 yaşında hayata gözlerini yumdu. 2 SAAT BOYUNCA HAYATA DÖNDÜRÜLMEYE ÇALIŞILDI Bümin Gaffar Çıtanak, sahne adıyla Fikret Hakan yaşamını yitirdi. Doktorlar tarafından yaklaşık 2 saat hayata döndürülmeye çalışıldı. Fakat tüm çabalar sonuçsuz kaldı ve 83 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Dayı - Cüneyt Arkın (1974 - 77 Dk) 01:16:52
Dayı - Cüneyt Arkın (1974 - 77 Dk) 1.307 izlenme - 2 yıl önce Fakir bir çevrede yetişen Murat bir üniversitede profesörlük yapmaktadır. Kentin mafya babalarından Fehmi, oğlu Ali'ye ders vermesini ister. Murat, zamanla ailenin içine girer. Fehmi'nin içinde bulunduğu teşkilat durumdan rahatsızdır. Gelişen olaylar neticesinde Fehmi'yi ve Murat'ın karısını öldürürler. Murat hiç istememesine rağmen silaha sarılmaya mecbur kalır.
Kardaşlar ve Fikret Hakan - Löberde & Dostun Gülü (1974-45'lik) 09:40
Kardaşlar ve Fikret Hakan - Löberde & Dostun Gülü (1974-45'lik) 422 izlenme - 9 ay önce Löberde Dostun Gülü Guitars by Fehiman UÄŸurdemir - Ãœnol Büyükgönenç Bass guitar by Seyhan Karabay Drum by Cengiz Teoman *70'li yıllar Anadolu Pop Rock müziÄŸimizi tanıtım amacı ile yüklenmiÅŸtir. Tüm hakları sahiplerine aittir. ÖNEMLÄ° AÇIKLAMA : -------------------------------- Bu video Türkiye'de 1960-70'li yıllar Anadolu Pop Rock Folk Psychedelic müziÄŸini tanıtım amaçlıdır. Bu videoda kullanılan müzikler, görseller ve etiketler hakkında telif haklarınızın ihlal edildiÄŸini düşünüyorsanız, youtube yerine bana mail ile bildirdiÄŸiniz takdirde kaldırılacaktır.
Darbe(İki Arkadaş) - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan (1976 - 87 Dk) 01:26:55
Darbe(İki Arkadaş) - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan (1976 - 87 Dk) 7 izlenme - 18 saat önce
Battal Gazi Geliyor - Fikret Hakan & Sadri Alışık (1955 - 84 dk) 01:24:03
Battal Gazi Geliyor - Fikret Hakan & Sadri Alışık (1955 - 84 dk) 1.248 izlenme - 2 yıl önce Battal Gazi Galiyor Yapım Yılı: 1955 Süre: Tür: Macera, Aksiyon Yönetmen: Sami Ayanoglu Senarist: Sami Ayanoglu Oyuncular: Sami Ayanoğlu, Neriman Köksal, Mümtaz Ener, Fikret Hakan, Atif Kaptan, Sadri Alışık, Gül Gülgün Konu: Büyük Türk kahramanı Battal Gazi'nin yaşam öyküsünün ve bizans entrrikalarının döndüğü bir filmdir
Aşkın Dağlarda Gezer (1. Bölüm - 1999) 51:30
Aşkın Dağlarda Gezer (1. Bölüm - 1999) 856 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Özcan Deniz, Şevval Sam, Kenan Işık, Fikret Hakan ve Ayşe Tolga'nın yer aldığı 1999 yılında ilk bölümüm yayınlanmış olan ve TGRT ekranlarında izleyici ile buluşan aşiret vari dizinin ilk bölümünü, dizi sever dostların ve tabiki nostaljikolik arakadaşların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler.
Yılanların Öcü (1962) - Son Sahne 01:43
Yılanların Öcü (1962) - Son Sahne 985 izlenme - 2 yıl önce Filmlerin en önemli kısımları son sahneleridir, herşey o anda bitecektir ve o sahneyle hatırlanacaktır film, işte son sahnesiyle hatırlanması gereken bir film Yılanların Öcü. 1962 yapımı siyah-beyaz bir film olan Yılanların Öcü Fakir Baykurt'un aynı isimli romanından Metin Erksan yönetmenliğinde beyazperdeye uyarlanmıştır. Fikret Hakan (Kara Bayram), Nurhan Nur(Hatçe), Aliye Rona(Irazca),Erol Taş(Haceli), Ali Şen (Muhtar) ve Kadir Savun(Ak Ali) gibi Türk sinemasına ismini altın harflerle yazdırmış oyunculardan oluşan bir kadroya sahiptir. 1985 yılında Şerif Gören tarafından Kadir İnanır ve Fatma Girik gibi oyuncularla tekrar çekilmiştir.
Yıkılmayan Adamlar - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan 02:14
Yıkılmayan Adamlar - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan 795 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt abimizin film boyunca silah olarak adlandırdığımız aletler kullanılmadan ve sadece bir baston ile adamları cezalandırdığı film olan iki arkadaş filminin final sahnesi.Ayrıca kesit sonunda "bastonun ucu ile kafatasi delmek" hareketini görebilirsiniz.
Asansörden Kaçarken Sırt Sabunlamak 01:13
Asansörden Kaçarken Sırt Sabunlamak 609 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam senaryolarındaki esnekliğe hayran olmamak elde değildir. Asansörden merdivenlerle üstelik üst kata doğru kaçmak gibi ulvi bir görev edinmişken bir anda kendinizi bir çift memeyle karşı karşıya bulabilirsiniz.
Silahları Ellerinde Öldüler  - Ekrem Bora & Fikret Hakan (1967 - 82 Dk) 01:22:14
Silahları Ellerinde Öldüler - Ekrem Bora & Fikret Hakan (1967 - 82 Dk) 13 izlenme - 2 hafta önce Filmde, hapishaneden çıkan bir adamın yeni bir hayata başlama gayreti anlatılır. Fikret hapishaneden henüz tahliye olmuştur. Niyeti, beş yıllık mahkûmluğun ardından yeni bir hayat kurmaktır. Bu nedenle çeşitli iş başvuruları yapar. Üst üste aldığı olumsuz cevaplar onu çaresizliğe sürükler. Zamanla sabıkasıyla toplumda kabul görmenin kolay olmayacağını anlar. Geçim sıkıntısı ve işsizlik Fikret’i istemediği yasadışı işlere yöneltecektir. Yönetmen:Feyzi Tuna Senaryo:Sadık Şendil Yapımcı:Ertem Eğilmez,Nahit Ataman Görüntü Yönetmeni:Mahmut Demir Oyuncular:Ekrem Bora,Fikret Hakan,Tugay Toksöz,Hayati Hamzaoğlu,Danyal Topatan,Suna Selen,Hülya Darcan