Hoşgeldiniz!

Fineas Ve Förb

Prenses Sofia - Pijama Partisi 02:39
Prenses Sofia - Pijama Partisi 89.161 izlenme - 8 yıl önce Müzik, Eğlence, Dans ve çok daha fazlası için Disney Channel Türkiye Facebook sayfasına göz atmaya ne dersin? https://www.facebook.com/disneychannelturkiye F...
Fineas Ve Förb Robotlara Karşı! 00:30
Fineas Ve Förb Robotlara Karşı! 36.643 izlenme - 8 yıl önce Robotlara karşı Direnişin lideri Candace! Her gün Disney Channel'da sevdiğiniz tüm programları izleyebileceğinizi unutmayın! Türksat 2A Frekans 12015 H Yatay...
Fineas Ve Förb Müzik Grubu Sahnede! 01:57
Fineas Ve Förb Müzik Grubu Sahnede! 17.090 izlenme - 8 yıl önce Fineas ve Förb müzik grubu ablaları Candace ile sahnede!
Phineas Ve Ferb Türkçe Yakalandın 01:35
Phineas Ve Ferb Türkçe Yakalandın 14.794 izlenme - 8 yıl önce Fineas ve Förb
Fineas Ve Förb - Bam Çika Bam Bam 01:58
Fineas Ve Förb - Bam Çika Bam Bam 29.408 izlenme - 11 yıl önce phineas and ferb
Fineas Ve Ferb Arı Dansı 2 04:02
Fineas Ve Ferb Arı Dansı 2 37.292 izlenme - 8 yıl önce Yaz tatili geldiğinde, Fineas ve Förb çılgın maceralarla, her günü bir öncekinden daha heyecanlı geçirmeye karar verirler. When the summer holidays, with Phineas and Ferb crazy adventures, they decide to spend each day more exciting than the previous one.
Yepyeni Bir Film - Fineas ve Förb 2. Boyutta! 01:00
Yepyeni Bir Film - Fineas ve Förb 2. Boyutta! 15.748 izlenme - 9 yıl önce Fineas ve Förb 2. Boyutta bir Disney orijinal filmidir. İlk gösterim tarihi 29 Ocak 2012'dir. Filmin yönetmenliğini Dan Povenmire ve Robert F. Hughes üstlenmiştir.
Candace, Fineas ve Förb ile Doğumgünü Kutlaması 01:02
Candace, Fineas ve Förb ile Doğumgünü Kutlaması 8.672 izlenme - 8 yıl önce Candace kardeşleri Fineas ve Förb ile annesinin doğumgününü kutluyor!
Fineas ve Förb Suç Üstü Yakalandı! 00:37
Fineas ve Förb Suç Üstü Yakalandı! 9.556 izlenme - 9 yıl önce Fineas ve Förb her türlü deliliği yapıp her zaman paçayı kurtarırlar! Ablaları Candace'i delirmenin eşiğine getirirler ama bu sefer tamda suç üstü yakalandılar.
Fineas ve Förb 2. Boyutta! - 2 00:40
Fineas ve Förb 2. Boyutta! - 2 12.560 izlenme - 9 yıl önce Fineas ve Förb 2. Boyutta bir Disney orijinal filmidir. İlk gösterim tarihi 29 Ocak 2012'dir. Filmin yönetmenliğini Dan Povenmire ve Robert F. Hughes üstlenmiştir.
Candace Kardeşleri Fineas ve Förb'ü Özlüyor 01:24
Candace Kardeşleri Fineas ve Förb'ü Özlüyor 8.714 izlenme - 9 yıl önce Kardeşleri Fineas ve Förb'le anlaşamayan Candace bu sefer onları özlediğini fark eder.
Phineas Ve Ferb Türkçe Yakalandın 01:35
Phineas Ve Ferb Türkçe Yakalandın 7.262 izlenme - 8 yıl önce Fineas ve Förb
FİNEAS VE FERB STAR WARS 3 07:30
FİNEAS VE FERB STAR WARS 3 3.439 izlenme - 8 yıl önce Perry "Rebelpus", Asi İttifakı en iyi ornitorenk ajan, gösterilen gizlice İmparatorluk Şirket Ofisleri-Star Destroyer ile bir ofis binası üstünde ... -ve çalan bir disk içeren planları için Ölüm Yıldızı. Kaçışının ardından, o Prenses Leia'nın gemisi ile buluşma ve üstün subay, Binbaşı onun Hologram (ana serisi Binbaşı Monogram tarafından onun başarısı üzerinde iltifat. Gezegen Tattooine bu arada, Phineas Flynn ve Ferb Fletcher memnun nem çiftçi-ötesinde-inanç Araç Gereç-aksine komşu Luke Skywalker için aynı eğilimi olarak ebeveynleri ile yaşayan gösterilir. Darth Vader Leia Star Destroyer gemisi, onun R2-D2 içine disk yüklemek için zorlama karşılar. Bu hep yaptığı gibi, İmparatorluk askerleri üçlüsü tarafından gözlenen o: Candace Flynn, Baljeet, Buford ve Tjinder van Stom
FİNEAS VE FERB STAR WARS 07:30
FİNEAS VE FERB STAR WARS 7.739 izlenme - 8 yıl önce Yaz tatili geldiğinde, Fineas ve Förb çılgın maceralarla, her günü bir öncekinden daha heyecanlı geçirmeye karar verirler. When the summer holidays, with Phineas and Ferb crazy adventures, they decide to spend each day more exciting than the previous one. Yaz tatili geldiğinde, Fineas ve Förb çılgın maceralarla, her günü bir öncekinden daha heyecanlı geçirmeye karar verirler. When the summer holidays, with Phineas and Ferb crazy adventures, they decide to spend each day more exciting than the previous one.
Fineas ve Förb - Hayırsever Candace 05:26
Fineas ve Förb - Hayırsever Candace 720 izlenme - 3 yıl önce Fineas ve Förb yaz tatilinde canı sıkılan iki kardeştir. Yaşları küçüktür; ama yaptıkları iş çok büyüktür. Bir de onları sürekli annesine şikayet eden ablaları Candace vardır ki hiçbir zaman amacına ulaşamaz. Bu iki kardeşin bir de evcil hayvanları vardır: Ornitorenk Perry. Perry gizli bir ajandır ve ebedi düşmanı Doofenshmirtz’le mücadele ederek dünyayı kurtarır.
Fineas Ve Ferb Arı Dansı 07:04
Fineas Ve Ferb Arı Dansı 3.275 izlenme - 8 yıl önce Yaz tatili geldiğinde, Fineas ve Förb çılgın maceralarla, her günü bir öncekinden daha heyecanlı geçirmeye karar verirler. When the summer holidays, with Phineas and Ferb crazy adventures, they decide to spend each day more exciting than the previous one.
Phineas Ve Ferb İyi Bir Korku Bu İş İçin Yeterli 02:25
Phineas Ve Ferb İyi Bir Korku Bu İş İçin Yeterli 811 izlenme - 8 yıl önce Fineas ve Förb
Fineas ve Förb - Robotların Ayaklanması 01:51
Fineas ve Förb - Robotların Ayaklanması 1.220 izlenme - 9 yıl önce Fineas ve Förb - Robotların Ayaklanması
Fineas ve Förb - Tırmanma Duvarı 05:24
Fineas ve Förb - Tırmanma Duvarı 192 izlenme - 3 yıl önce Fineas ve Förb yaz tatilinde canı sıkılan iki kardeştir. Yaşları küçüktür; ama yaptıkları iş çok büyüktür. Bir de onları sürekli annesine şikayet eden ablaları Candace vardır ki hiçbir zaman amacına ulaşamaz. Bu iki kardeşin bir de evcil hayvanları vardır: Ornitorenk Perry. Perry gizli bir ajandır ve ebedi düşmanı Doofenshmirtz’le mücadele ederek dünyayı kurtarır.
Fineas ve Förb - Dr. Doofenshmirtz Artık İyi Biri 02:00
Fineas ve Förb - Dr. Doofenshmirtz Artık İyi Biri 589 izlenme - 9 yıl önce Fineas ve Förb - Dr. Doofenshmirtz Artık İyi Biri