Hoşgeldiniz!

Flok Videoları İzle

Sta-mak Elektro Pnomatik Flok Makinesi Uygulama 00:28
Sta-mak Elektro Pnomatik Flok Makinesi Uygulama 6.038 izlenme - 7 yıl önce Sta-mak Statik Elektro Pnomatik Flok Makinesi Uygulama
havalı floklama 1 00:37
havalı floklama 1 1.847 izlenme - 6 yıl önce
elektrosis makina otomatik flok kaplama sistemi 01:00
elektrosis makina otomatik flok kaplama sistemi 3.611 izlenme - 6 yıl önce videoda strafor üzerine flok kaplama sistemi görmektesiniz. aynı sistemle; kağıt kumaş mdf plastik gibi malzemeler de flok kaplanabilmektedir.
Sta-mak Çok Renkli Flok Makinesi Uygulama 01:29
Sta-mak Çok Renkli Flok Makinesi Uygulama 3.451 izlenme - 7 yıl önce Sta-mak Statik Çok Renkli Flok Makinesi Uygulama Videosu. http://sta-mak.com
elektrosis makina havalı flok kaplama sistemi 01:45
elektrosis makina havalı flok kaplama sistemi 3.423 izlenme - 6 yıl önce pnomatik kontrollü havalı flok kaplama sistemi. derin malzemelerde yüzde yüz sonuç veren floklama. özellikle seperatör derin kutular vb. malzemelerin floklanmasında tercih edilmektedir.
Riget I (1994) - Lars von Trier (Mini Dizi - 1. Bölüm) 01:03:19
Riget I (1994) - Lars von Trier (Mini Dizi - 1. Bölüm) 1.252 izlenme - 2 yıl önce Danimarkalı usta yönetmen Lars von Trier'in Danimarka televizyonu için hazırladığı toplam 8 bölüm ve 2 sezondan oluşan mini dizi. Stig Helmer karakterini canlandıran Ernst-Hugo Järegård'ın ölümüyle beraber, planlanan dört bölüm çekilmemiştir. Zamanla dünya çapında ün kazanan dizide, Stig Helmer adındaki aksi ve kendini beğenmiş doktor, İsveç'ten, Danimarka'daki Riget hastanesine gelmiştir. Hook dizinin bir diğer önemli karakteridir. Hook ve Helmer arasında sürekli bir çekişme yaşanacaktır. Sigrid Drusse ise yaşlı bir hastadır ve kendini spiritüalist olarak tanıtmaktadır. Hastanede ruhlar olduğuna inandığından, orada kalıp ruhların peşinden gitmek ister. Bondo karakteri ise bir tümör hastalığı üzerinde çalışan bir doktordur. Dizinin en aklı selim karakterleri de hastanede bulaşık yıkayan down sendromlu çifttir. Oldukça tuhaf bir havaya sahip olan filmde, korku, gizem, mizah ve dram unsurları bir arada verilmektedir. Dizi ilerledikçe daha da şaşırtıcı bir hâl almaktadır. Trier, farkını ortaya koymaktadır. Türkçe alt yazı ile birinci bölüm huzurunuzda. İyi seyirler.
havalı floklama 2 00:38
havalı floklama 2 926 izlenme - 6 yıl önce
otomatik floklama 01:06
otomatik floklama 1.383 izlenme - 6 yıl önce hem bağımsız hem de ahtapotla çalışabilen otomatik floklama. kapalı alanda çalıştığı için ortamı kirletmez verimi yüksek olur ve renkli floklamada da kullanılır.
rotasyon flok kaplama 01:01
rotasyon flok kaplama 1.309 izlenme - 6 yıl önce bobin şeklindeki vakum plastiğini flok kaplama işlemi