Hoşgeldiniz!

Füsun Demirel

Zer (2017) Fragman 02:34
Zer (2017) Fragman 39.159 izlenme - 6 yıl önce Yönetmen: Kazım Öz Oyuncular: Güler Ökten, Levent Özdilek, Fusün Demirel, Tomris İncer 2017 yapımı Zer: Kimin Aşkı filminin fragmanı.
Ucurtmayı Vurmasınlar 02:48
Ucurtmayı Vurmasınlar 33.433 izlenme - 15 yıl önce ucurtmayı vurmasınlar filminin unutulmaz müziği.
Madımak Carina´nın Günlüğü 02:01
Madımak Carina´nın Günlüğü 2.146 izlenme - 8 yıl önce 1993 yılında kadınların toplumdaki yerini araştırmak için Türkiye'ye gelen Carina Cuanna, 2 Temmuz'da Sivas'a gider ve Madımak Oteli katliamında yaşamını yitirir. Son nefesine kadar her anını günlüğüne yazan Carina Cuanna'nın adım adım Madımak Oteli'ne gidişini ve katliamın nasıl ve kimler tarafından gerçekleştirildiğini an ve an tüm gerçekliği ile görüyoruz. Gerçek bir yaşam öyküsü... Yüreklerimizin acısını ortak paydaya bölen yegane yangın; Madımak... 25 Eylül'de bu çağrıya kulak verin!
En Güzel Yeri: Uçurtmayı Vurmasınlar 02:47
En Güzel Yeri: Uçurtmayı Vurmasınlar 539 izlenme - 10 yıl önce Beş yaşındaki bir çocuğun gözüyle kadınlar hapishanesinin ve sevginin öyküsüdür anlatılan. Küçük Barış'ın (Ozan Bilen) bu dört duvar arasında ne suçu vardır ki? Oysa esrardan tutuklanan annesi değil midir? Barış henüz algılayamadığı bir garip dünyanın içinde, her yanı soğuk ve sağır duvarlarla çevrili bir hapishane avlusunda gökyüzünü ve özgürlük uçurtmalarını gözlemektedir. İnci Abla’sı (Nur Sürer), Özgürlüğüne kavuştuktan sonra bir gün uçurtma olup geri döneceğine söz vermemiş midir? (Agah Özgüç'ün 100 Filmde Türk Sineması kitabından)