Hoşgeldiniz!

garfıeld

Garfield - Yıldızlar ve Köpekler (6.Bölüm) 12:13
Garfield - Yıldızlar ve Köpekler (6.Bölüm) 211 izlenme - 5 yıl önce Garfield - Yıldızlar ve Köpekler (6.Bölüm) Garfield, 1978 yılında gazetelerde yer alan tembel bir kedinin başından geçen komik maceraları anlatmakta olan karikatür dizisi olarak hayatımıza girmiştir, Garfield dizide bulunan kedinin ismidir. Bu komik kedi kısa bir süre içinde insanların sevgisini kazanmayı başarmıştır, 1985 ile 1987 yılları arasında popülerliğini kaybetmeye başlamış olan Garfield 1988 yılından izleyicisinin karşısına çizgi filmleri çıkmıştır. Bu çizgi filmlerini yayınlanmaya başlaması ile tekrardan popülerliğini kazanmış ve daha çok hayran toplamayı başarmıştır. Garfield için bundan yeni bir dönem başlamış ve adına birbirinden farklı anlaşmalar yapılmıştır. Garfield oyuncakları, Garfield kırtasiye malzemeleri, Garfield baskılı kıyafetler raflarda yerini almaya başlamıştır. 2002 yılında Garfield ile alakalı ilk sinema filmi yapılmıştır, filmde karakter çizgi animasyon şeklinde seyirci karşısına çıkmıştır. 2006 yılında ise Garfield ile alakalı olan ikinci film gösterime girmiştir. 2007 yılında ülkemizde üçüncü versiyonu olan Garfield Gets Real sinemada yerini almıştır. Garfield’in en son filmi 2008 yılında Garfield Fun Fest olarak sinemada gösterime girmiştir.
I'm Here Fragman 01:00
I'm Here Fragman 674 izlenme - 8 yıl önce Filmin başrolündeki Andrew Garfield, herkesin normal bir yaşam sürdürdüğü şehirde kütüphaneci olarak çalışan erkek bir robotu canlandırıyor. Karakterin yalnız ve mutsuz günleri, günün birinde tanıştığı maceraperest ve özgür ruhlu dişi robotun(Sienna Gulliory) hayatına girmesiyle değişir.
Abartılan Sevgi | Garfield Türkçe | Cartoon Network Çizgi Film 02:20
Abartılan Sevgi | Garfield Türkçe | Cartoon Network Çizgi Film 173 izlenme - 4 yıl önce Drusilla ve Minerva heyecanlı kuzenler, kedi sevgisini biraz abartıyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Garfield - Glenda ve Odessa (7.Bölüm) 11:49
Garfield - Glenda ve Odessa (7.Bölüm) 147 izlenme - 5 yıl önce Garfield - Glenda ve Odessa (7.Bölüm) Garfield, 1978 yılında gazetelerde yer alan tembel bir kedinin başından geçen komik maceraları anlatmakta olan karikatür dizisi olarak hayatımıza girmiştir, Garfield dizide bulunan kedinin ismidir. Bu komik kedi kısa bir süre içinde insanların sevgisini kazanmayı başarmıştır, 1985 ile 1987 yılları arasında popülerliğini kaybetmeye başlamış olan Garfield 1988 yılından izleyicisinin karşısına çizgi filmleri çıkmıştır. Bu çizgi filmlerini yayınlanmaya başlaması ile tekrardan popülerliğini kazanmış ve daha çok hayran toplamayı başarmıştır. Garfield için bundan yeni bir dönem başlamış ve adına birbirinden farklı anlaşmalar yapılmıştır. Garfield oyuncakları, Garfield kırtasiye malzemeleri, Garfield baskılı kıyafetler raflarda yerini almaya başlamıştır. 2002 yılında Garfield ile alakalı ilk sinema filmi yapılmıştır, filmde karakter çizgi animasyon şeklinde seyirci karşısına çıkmıştır. 2006 yılında ise Garfield ile alakalı olan ikinci film gösterime girmiştir. 2007 yılında ülkemizde üçüncü versiyonu olan Garfield Gets Real sinemada yerini almıştır. Garfield’in en son filmi 2008 yılında Garfield Fun Fest olarak sinemada gösterime girmiştir.
3 Kişi 00:43
3 Kişi 611 izlenme - 13 yıl önce
Garfield: Caught in the Act (Genesis) - Oynanış Tüm Bölümler 37:59
Garfield: Caught in the Act (Genesis) - Oynanış Tüm Bölümler 133 izlenme - 7 yıl önce Garfield,Jim Davis tarafından yaratılan bir karikatür karesidir.19 Haziran 1978'de ilk karikatür ana karakterlerle yaşamımıza girmiştir.Ana karakterler kedi Garfield (karakter)(Jim Davis'in büyükbabasının ismi) ve sahibi Jon Arbuckle ile Arbuckle'nin köpeği Odie'dir.2007 yılında yapılan sayıma göre Garfield tamı tamına 2,580 gazetede yer almıştır ve Guinness Rekorlar Kitabı'nda en çok yer alan karikatür karesi olarak tarihe geçmiştir. Garfield'ın 1987'de Garfield: Big Fat Hairy Deal adlı ilk bilgisayar oyunu çıkmıştır.Atari ST, ZX Spectrum, Commodore 64, Amstrad CPC gibi alet platformlarında bir çok versiyonda sunulmuştur.
Garfield'a Benzeyen Komik Kedi 00:42
Garfield'a Benzeyen Komik Kedi 107 izlenme - 5 yıl önce Garfield'a Benzeyen Komik Kedi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çocukluğumuzun Çizgi Kahramanları Şimdilerde Ne Yapıyor? 05:48
Çocukluğumuzun Çizgi Kahramanları Şimdilerde Ne Yapıyor? 264 izlenme - 7 yıl önce Çocukluğumuzda sevdiğimiz favori kahramanlarımız şimdi sizce nerede? Sanatçı Steve Cutts, gerçek bir belgesel gibi kurguladığı Where Are They Now? adlı animasyonu ile bu sorunun cevabını kendince yanıtlamış. Unutulan Yeşilçam yıldızlarına benzer hazin bir kaderi paylaşan Donald Duck, Super Mario, Pikachu, Garfield gibi karakterleri derbeder bir halde izliyoruz. Mesela Garfield obozitenin korkunç boyutlarına ulaşmış, He-Man kelleşmiş, Temel Reis zar zor yürüyor.
Garfield and Friends 3. Sezon Jenerik (We're Ready To Party) 01:49
Garfield and Friends 3. Sezon Jenerik (We're Ready To Party) 103 izlenme - 7 yıl önce Garfield'ın doksanların sonunda Show Tv'de Fox Kids çizgi film kuşağında yayınlanan jeneriğidir.