Hoşgeldiniz!

garson

Garson Kızı Taciz Eden Adam Sert Kayaya Çarptı 00:12
Garson Kızı Taciz Eden Adam Sert Kayaya Çarptı 18.970 izlenme - 3 yıl önce ABDde bulunan bir barda garson olarak çalışan kız işi ile ilgilendiği sırada arkasından geçen bir adam bir anda elini kızın kalçasına sürüyor. Hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam eden adama, garson kız tepkisini gösteriyor.
Garsonun Gazabına Uğrayan Müşteri 00:09
Garsonun Gazabına Uğrayan Müşteri 2.451 izlenme - 1 yıl önce Restoranda arkadaşları ile masaya oturmak isteyen adam garsonun sandalyeyi çekmesiyle yere yapışmış.
Oyalanmayıp İşini Sipşak Yapan Garson 00:05
Oyalanmayıp İşini Sipşak Yapan Garson 4.650 izlenme - 2 yıl önce Garson bayan, uzun uzadıya oyalanmadan saniyede bira şişelerini içilmeye hazır hale getirmiş
Dondurmalı Baklava Vereyim Derken Rezil Olan Garson 00:16
Dondurmalı Baklava Vereyim Derken Rezil Olan Garson 7.209 izlenme - 2 yıl önce Garson müşteriye şov yapayım derken rezil olmuş.
Mustafa Karadeniz - Garson Şakası 09:00
Mustafa Karadeniz - Garson Şakası 33.440 izlenme - 7 yıl önce Şaka Şaka programı ile ekranlara gelen Mustafa Karadeniz ,garson şakası yapıyor.Bu eğlenceli videoyu kaçırmayın.
Müşterinin Hayatını Kurtaran Garson 01:59
Müşterinin Hayatını Kurtaran Garson 6.445 izlenme - 2 yıl önce Bir lokantada eşi ile birlikte yemek yiyen adamın boğazına takılan lokma neredeyse ölümüne neden oluyormuş. Adamın imdadına garsonlardan biri yetişmiş.
Garsonun Ödül Törenindeki Çaresizliği 00:27
Garsonun Ödül Törenindeki Çaresizliği 9.713 izlenme - 3 yıl önce Kardeşimiz ödül töreninde profesörün arkasına serviste bir şeyleri yuvarlamış. Çaresizlik diz boyu.
Ukraynalı Bayan Garsonun Gaziantepli İle İmtihanı 00:33
Ukraynalı Bayan Garsonun Gaziantepli İle İmtihanı 8.208 izlenme - 5 yıl önce Ukrayna'da bir restorana giden genç sipariş için yanına gelen bayan garsona, bize iki dene dabanı yağlı samsaklı beyran diyor ama siparişi anlamayan bayan garson bütün sevimliliği ile öylece kalıyor.
Mutfak Şefine Uçan Tekme Atan Suudi Arabistan'lı Kadın 00:36
Mutfak Şefine Uçan Tekme Atan Suudi Arabistan'lı Kadın 10.316 izlenme - 4 yıl önce Suudi Arabistan'da bulunan Abu Zaid restoranında bir müşteri mutfak şefine uçan tekmeyle saldırdı. Havada tekme tokat savuran kadın güvenlik kameralarına böyle yansıdı.
Fareye Şut Çekip Kadını Vuran Garson 00:16
Fareye Şut Çekip Kadını Vuran Garson 8.927 izlenme - 4 yıl önce Brezilya’da bir açık hava restoranında fare gören garsonlardan biri, onu ayağıyla uzaklaştırmak isterken, tekmenin etkisiyle havalanan fare kadının üzerine düşmüş.
Garsonun Mükemmel Denge Becerisi 00:13
Garsonun Mükemmel Denge Becerisi 252 izlenme - 2 ay önce Otelde görevli olan garson genç denge yeteneği ile görenleri şaşırtıyor. Bardak taşırken bu becerisini ispatlamış.
Ferdi Tayfur'un Oya Aydoğan'a Kontrası (Ayar İçerir) 03:27
Ferdi Tayfur'un Oya Aydoğan'a Kontrası (Ayar İçerir) 12.842 izlenme - 6 yıl önce Başrollerinde Ferdi Tayfur ve Oya Aydoğan'ın oynadığı gerçeküstücü, ayrıca isim olarak da oldukça yaratıcı "kalbimde ki acı" filminden bir kesit. Oya Abla'mızın partisinde garsonluk yapan Ferdi Abi'mizin hunharca gülen zengin züppelerine yaptığı ayarı izleyelim. O değil de fare gülmesi sesi nasıl oluyor lan?!
Ben Nereye Denk Geldim Dedirten Restoran 02:20
Ben Nereye Denk Geldim Dedirten Restoran 9.307 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da hizmet veren bir restoranda hizmet veren garsonlar gelen müşterilere servis yapmanın dışında ilginç dans hünerlerini de sergiliyormuş.
Şarap İkramı İçin Şekilden Şekle Giren Adam 03:01
Şarap İkramı İçin Şekilden Şekle Giren Adam 6.316 izlenme - 3 yıl önce Bir şarap ikramı için şekilden şekle giren garsonun amacının ne olduğunu yüksek beyin fırtınasıyla izliyoruz efendim...
Garsonlara 500 Lira Bahşiş Vermek 10:10
Garsonlara 500 Lira Bahşiş Vermek 2.654 izlenme - 1 yıl önce Önce garsonları gereksiz isteklerle gıcık ederek tepkilerini ölçmüşler ve sonrasında 500 lira bahşiş vermişler.
Yemeyi de Yedirmeyi de Çok Severim - Dilber Ay 00:47
Yemeyi de Yedirmeyi de Çok Severim - Dilber Ay 17.973 izlenme - 7 yıl önce Çok konuşan bir garsona denk gelen dilber ablamız ve arkadaşları garsona takılmaktadırlar.
İşteki İlk Gününde İstifaya Yaklaşan Eleman 00:40
İşteki İlk Gününde İstifaya Yaklaşan Eleman 3.093 izlenme - 2 yıl önce Barda işbaşı yapan eleman müşterilerine servis yaparken bira dolu tepsiyi neredeyse devirecekmiş. Müşterilerin dikkati sayesinde korkulan olmamış , elemanda işsiz kalmamış.
 Sesi ile Müşterileri Mest Eden Garson Kız 04:28
Sesi ile Müşterileri Mest Eden Garson Kız 5.671 izlenme - 3 yıl önce Önce müşterilere hizmet edip sonra da eline mikrofonu aldıktan sonra Whitney Houston'ın "I Have Nothing" parçasını seslendirerek ortalığın tozunu attıran garson kızın performansını izliyoruz.
İşinin Hakkını Veren Garson 00:37
İşinin Hakkını Veren Garson 298 izlenme - 3 ay önce Bir restoranda çalışan garson genç ellerine aldığı onlarca tabakla bu işin hakkını verdiğini ispatlamış.
Lokantadaki Garsona Uçan Yumruk Atmak 03:15
Lokantadaki Garsona Uçan Yumruk Atmak 2.519 izlenme - 2 yıl önce Sakarya'daki bi lokantada olan bi olayı izleyeceğiz.
Karagoz ve Hacivat Garson Karagoz 06:06
Karagoz ve Hacivat Garson Karagoz 10.263 izlenme - 9 yıl önce Karagoz ve Hacivat Garson Karagoz
Ferdi Tayfur Garson 2004 Orijinal Klip 04:25
Ferdi Tayfur Garson 2004 Orijinal Klip 11.857 izlenme - 13 yıl önce ferdi tayfur garson klip
Şener Şen Garson Rölünde 01:15
Şener Şen Garson Rölünde 2.825 izlenme - 3 yıl önce Şener Şen'in şöhreti yakalamadan önceki yıllarda Bitirimler Sosyetede (1973) isimli filmde oynadığı garson rolünü izliyoruz.
Oktoberfest Garsonu Eğitimi 00:45
Oktoberfest Garsonu Eğitimi 1.275 izlenme - 2 yıl önce Oktoberfest'teki eğlencenin püf noktalarından biri hızlı bira servisi. Devasa çadırlardaki bira servisi yapan garsonlara önceden eğitim veriliyormuş.
Servis Hızında Rekor Kıran Düğün Salonu Garsonları 00:24
Servis Hızında Rekor Kıran Düğün Salonu Garsonları 4.007 izlenme - 3 yıl önce Ortadoğu'da bir düğün salonunda servis yapan garsonların hızı inanılmaz. Garsonlar benim diyen koşu atletlerini aratmamış.
Kalp Krizi Izgara Restoran - Las Vegas 05:38
Kalp Krizi Izgara Restoran - Las Vegas 4.585 izlenme - 4 yıl önce Las Vegas'ta bulunan ve adından'da anlayacağınız gibi 'Kalp Krizi Izgara Restoranı' hastane temasıyla dekore edilmiş bu restoran garson kızlar hemşire kıyafetleriyle gelen müşteriler ise hasta kıyafeti giyiyor. 160 kilo ve üzeri kişilere ücretsiz yemek veren restoran'da yemekten çok popoya dayak yiyorsunuz.
Şaban Askerde - Ay Çöreği Sahnesi 05:29
Şaban Askerde - Ay Çöreği Sahnesi 2.027 izlenme - 2 yıl önce 1993 yılında Star TV'de yayınlanan dizinin efsane sahnesini izleyeceğiz.
Görüp Görebileceğiniz En Hızlı Masa Temizleyen Garson 00:21
Görüp Görebileceğiniz En Hızlı Masa Temizleyen Garson 3.865 izlenme - 5 yıl önce İşini büyük bir zevk, titizlik ve hızla yapan bu Çinli arkadaşı firmanızda mutlaka görmek isteyeceksiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kibar Garsonun Gerçek Yüzü - Geyik Muhabbeti 01:49
Kibar Garsonun Gerçek Yüzü - Geyik Muhabbeti 5.022 izlenme - 6 yıl önce 2000 yılında vizyona giren şu ana kadar çekilmiş en iyi gençlik komedi filmlerin arasında yer alan ''Geyik Muhabbeti'' filminden müthiş komik bir sahne.
Müşteriyi Heimlich Manevrasıyla Boğulmaktan Kurtaran Garson 01:55
Müşteriyi Heimlich Manevrasıyla Boğulmaktan Kurtaran Garson 231 izlenme - 5 ay önce Galler’de bir Hint lokantasında çalışan garson, yemek yediği sırada boğazına tavuk parçası kaçan müşteriyi Heimlich manevrasıyla boğulmaktan kurtardı.