Hoşgeldiniz!

Gay

Cinsiyet Değiştiren Çocuğunu Görünce Gözyaşlarına Boğulan Baba 04:43
Cinsiyet Değiştiren Çocuğunu Görünce Gözyaşlarına Boğulan Baba 88.407 izlenme - 3 yıl önce Abuk sabuk konular ve konuklar ile gündemden düşmeyen dr phill bu defa yüreğimizi dağladı. Erkek çocuğu cinsiyet değiştirip kadın olarak babasının karşısına çıkıyor, karşılaşma sonrası bir babanın yıkılışını izliyoruz. Ne diyelim Jesus kimsenin başına vermesin..
Meşhur Gay Saunaları (Türk Hamamı İçerir) 02:01
Meşhur Gay Saunaları (Türk Hamamı İçerir) 134.702 izlenme - 5 yıl önce Sauna, geleneksel Fin hamamıdır, ilk halk saunası 1936 Berlin olimpiyatlarında Fin sporcuların tepkisi üzerine olimpiyat köyüne acil olarak inşa edilmiştir. Diğer ülkelerden gelen sporcuların ilk defa Berlin'de kullandıkları bu sauna, kültürün dünyaya yayılmasında büyük önem taşımışlardır. Sauna insan sağlığına olumlu yönde birçok etkisi vardır. Saunanın romatizmadan uyku bozukluğuna gerginlikten depresif sıkıntılara kadar, birçok konuda sağlığımız ile ilgili problemlere karşı iyileştirici ve tedaviye yardımcı olacak şekilde etki gösterdiği bugün birçok sağlık uzmanı tarafından kabul görmektedir. Sauna günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp sıcak, nemli ve ahşap bir oda içerisinde hem terleyerek hem de gevşeyerek dinlenmenizi ve rahatlamanızı saglayan bir sağlık kabinidir.
Kerimcan Durmaz'ın Madam Marika'nın Kocasıyla Yatması 03:15
Kerimcan Durmaz'ın Madam Marika'nın Kocasıyla Yatması 28.724 izlenme - 2 yıl önce Madam Marika Diğer Adıyla Nedim Uzunun kerimcan durmaz ı kocasıyla üst üste görünce yaşadığı anı anlatıyor bu video.
Gey Kaplumbağalar (Gay Turtle) 02:59
Gey Kaplumbağalar (Gay Turtle) 51.238 izlenme - 5 yıl önce 1 mağaza, 3 gün, 8 gizli kamera ve 1 kaplumbağa. Son 5 yılda homofobi ve transfobi nedeniyle yüzlerce nefret suçu işlendi. En az 41 kişi nefret cinayeti sonucu hayatını kaybetti. Sevgi kalpten gelir, nefret etmek ise tercihtir. #gayturtle
Oda Arkadaşım Gay - Kısa Film 07:20
Oda Arkadaşım Gay - Kısa Film 41.868 izlenme - 6 yıl önce Hikayenin kahramanı Mehmet Ali'nin tek isteği anlaşabileceği bir oda arkadaşıdır. Her yeni haftaya bu umutla başlayan Mehmet Ali için işler istediği gibi gitmez. Her oda arkadaşında ayrı bir hüsrana uğrar. Mali için zorlu bir o kadar da eğlenceli hikayeler ardı ardına sizlerle olacak. Büyüteç TV twitter.com/BuyutecTv facebook.com/BuyutecTv
Gay Aslanların Aşk Dolu Hayatı 00:34
Gay Aslanların Aşk Dolu Hayatı 17.528 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanlar ormanların kralıydı. Şimdi ki hali ise görenleri şaşırtıyor. Ormanların kralı bakın ne yaptı ? Devamı için videoyu izleyelim.
Ölümüne Kavga Eden Gayler 01:19
Ölümüne Kavga Eden Gayler 76.805 izlenme - 7 yıl önce Gaylerin garaj önünde nasıl da gaddar ve kindarca kavga ettiğini pörtleyen gözlerle izliyoruz efendim.
Mr. Gay Syria (Halepli Berber) 01:39
Mr. Gay Syria (Halepli Berber) 12.184 izlenme - 3 yıl önce Halepli Berber, iki eşcinsel Suriyeli mültecinin, hayatlarını yeniden yaratmaya çalışırken yaşadıklarını anlatıyor. 24 yaşındaki Husein, Avrupa’da bir ülkeye gitmek için gereken yerleşme iznini beklerken İstanbul’da berberlik yapıyor. Hem evli hem de küçük bir kızı var. Muhafazakar ailesi ile eşcinsel kimliği arasında ikili bir yaşam sürmek zorunda. Mahmoud, Suriye LGBTI hareketinin kurucularından ve Berlin’de yaşıyor. İkisini bir araya getiren şey ise bir hayal: Uluslararası bir güzellik yarışmasına katılmak istiyorlar, hem yaşadıklarını hissetmek hem de var olduklarını hissettirmek için. Ama Husein ve Mahmoud, bunun hiç de kolay olmadığını çok iyi biliyor. Halepli Berber; beklemekle, umut etmekle ve sevmekle ilgili bir film.
Göğüsleri Olan Var Olmayan Var 01:04
Göğüsleri Olan Var Olmayan Var 53.980 izlenme - 5 yıl önce İki sevgili alışverişi bedavaya getirmenin bir yolunu bulmuşa benziyor. Fakat tercihler her zaman aynı olmayabilir.
Türkiye'nin İlk Eşcinsel Evliliği Yapan Çifti 04:03
Türkiye'nin İlk Eşcinsel Evliliği Yapan Çifti 5.698 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin ilk eşcinsel evliliğini yapan çift CNNTurk.com'a konuştu. Ekin ve Emrullah, gündeme yaptıkları evlilik ile geldiler. Ama bu evlilik farklıydı, Türkiye'nin ilk eşcinsel evliliğine ''evet'' dediler. Bu ''evet'' onları gündeme taşıdı. İşlerinden oldular, tehdit almaya başladılar. Yani ''nefret söylemi'' onların da dünyasını kaplamaya başladı. Ekin ve Emrullah ilk kez CNNTurk.com'a konuştular. Fulya Öztürk ve kameraman Cengiz Abul'un haberi...
Zorlamaya Rağmen Yanındaki Cıvırın Memikleri Ellemeyen Gay 00:15
Zorlamaya Rağmen Yanındaki Cıvırın Memikleri Ellemeyen Gay 7.332 izlenme - 3 yıl önce Gay arkadaşına canlı yayında memintolarını elletmeye çalışan bir kız ve 'ay o ne be' diyen bir gay. Yorum saygıdeğer AlkışlarlaYaşıyorum üyelerinin.
Gay Arkadaşına Göğüs Kontürü Yapan Youtuber  08:36
Gay Arkadaşına Göğüs Kontürü Yapan Youtuber 19.425 izlenme - 4 yıl önce Youtube camiasının fenomen makyözü Arda'ya, onun gibi youtuber ve makyözlük yapan kankisi Dilara Ece meme konturü yaptı. Baya da oldu yani. Keyifli seyirler...
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 10:25
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 35.006 izlenme - 4 yıl önce Travesti serenay ablamız gaspa çıkıyor ve canlı yayında müşteriyi gasp ediyor,videonun sonlarına doğru arka koltukta sipet alıkıyorlar.
Tesettüre Girip Kurban Kesen Travesti Kraliçe Deniz 00:20
Tesettüre Girip Kurban Kesen Travesti Kraliçe Deniz 20.139 izlenme - 5 yıl önce Annesinin vefatından sonra tamamen transeksüel olan kraliçe deniz ablamız eski işleri bırakıp kendine moda evi açmış ve Tesettüre girip kurban kesmektedir. Videoların devamı gelecektir..
Kadınlığına Saygı Duyulmayan Abinin Cinnet Getirmesi 00:32
Kadınlığına Saygı Duyulmayan Abinin Cinnet Getirmesi 6.359 izlenme - 3 yıl önce Amerika da markete giden hanımefendi abimiz satıcının kendisine erkek şekilde hitap etmesinden dolayı mağdur olmuş. Kendisinin görüntüsünün kadın olduğu halde bana neden erkeklere kullanılan şekilde konuşuyorsun diye ortalığı biraz dağıtmış. Bence haklı kasiyer piçlik yapmış.
Erkekten Kadına Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 01:45
Erkekten Kadına Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 57.165 izlenme - 7 yıl önce Sitemizde bu sıralar artan gay, travesti videolarına yardımcı olmak amacıyla videoyu paylaşıyorum Erkekten kadına cinsiyet değiştirme ameliyatı nasıl yapılır Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Harun Özkan ' Alkışlarla Yaşıyoruma Özel Cevaplıyor.
Taksicinin Sabrını Zorlayan Yumuşakçalar 02:31
Taksicinin Sabrını Zorlayan Yumuşakçalar 35.248 izlenme - 6 yıl önce Gece vakti taksiye binen bu iki yumuşakça önce takside Rihanna çalsın istiyorlar. Daha sonra abuk sabuk takside bağırıyorlar. Taksici abimiz çok sabırlıymış.
İstanbul'daki Trans Kadın Misafirhanesi 03:24
İstanbul'daki Trans Kadın Misafirhanesi 6.496 izlenme - 3 yıl önce Türkiye, Suriye ve Iraklı 18 trans kadının yaşadığı misafirhane İstanbul Beyoğlu’nda yer alıyormuş. En büyük sorunları misafirhanenin giderlerini karşılamakmış.
Aleyna Tilki'nin İfşacısını Tehdit Etmesi 06:13
Aleyna Tilki'nin İfşacısını Tehdit Etmesi 21.563 izlenme - 5 yıl önce Marjinal görüntüsü ile aleyna tilkiyi ifşa ediyorum temalı video çeken bu eleman aleyna tarafından tehdit ediliyormuş . Bakalım görelim. Ne tipler var ulan.
LGBT Yürüyüşünde Oğlunu Bağrına Basan Anne 00:15
LGBT Yürüyüşünde Oğlunu Bağrına Basan Anne 4.505 izlenme - 2 yıl önce Her yıl Haziran ayının sonlarında Dünya genelinde kutlanan ve Stonewall ayaklanmasının yıl dönümünde gerçekleştirilen, LGBT bireyler ve LGBT bireylere destek veren kişilerin katılımıyla yapılan Onur Yürüyüşünde bir anne oğluna böyle destek vermiş.
Yonca Evcimik'in Tarkan'a Gay Haberlerini Sorması (1993) 02:03
Yonca Evcimik'in Tarkan'a Gay Haberlerini Sorması (1993) 1.839 izlenme - 2 yıl önce Yonca Evcimik 90'lı yıllarda sunduğu programa konuk olan Tarkan'a hakkında çıkan gay haberlerinin sormuş. Tarkan'dan samimi açıklamalar gelmiş.
Gay Kelimesini Sansürlemek 02:28
Gay Kelimesini Sansürlemek 3.709 izlenme - 3 yıl önce Star Tv'de yayınlanmış olan Delibal filminde bi sahnedeki "gay" kelimesi sansürlenmiÅŸ. Ä°yi ki böyle bi ÅŸey yapmış Rtük yoksa gay biri olacaktım saÄŸol Rtük.
Kaçma Birader - Öğretmenine Aşık Gay Öğrenci 01:57
Kaçma Birader - Öğretmenine Aşık Gay Öğrenci 15.169 izlenme - 5 yıl önce Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen “Kaçma Birader”in senaryosu; “Kardeş Payı”yla isimlerini duyuran ve dizinin çok sevilen senaristlerinden Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyor. Bu sahnede ise rakı masasında her Türk erkeğinin yaptığı gibi içini döken Emrah lise yıllarındaki anılarını deşiyor ve gaynçlik yıllarını anlatıyor.
Tesettüre Giren Travesti Kraliçe Deniz  Yeni İşini Tanıtıyor 00:53
Tesettüre Giren Travesti Kraliçe Deniz Yeni İşini Tanıtıyor 24.501 izlenme - 5 yıl önce Annesinin vefatından sonra fuhuş sektörünü terk eden kraliçe deniz ablamız "Deniz podyum" adı altında kıyafet tasarım işine girişmiş.
Tekme Tokat Birbirine Giren Lgbtliler 01:20
Tekme Tokat Birbirine Giren Lgbtliler 10.979 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medyanın dilinde şu sıralara çok şiddetli bir kız kavgası var! Kavganın çıkma sebebi ise bir hayli ilginç! San Fransisco'daki Onur Yürüyüşü sırasında çok sayıda kadının katıldığı kavga, katılımcılardan birinin sahnede şarkıcı Kehlani'in olup olmadığını sormasıyla başladı. Soruyu cevaplayan kadının kaba tutumu ve küfür etmesiyle kavganın fitilinin ateşlendiği belirtildi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İstanbul Lgbti  Onur Yürüyüşü Davetiyesi 00:56
İstanbul Lgbti Onur Yürüyüşü Davetiyesi 15.169 izlenme - 4 yıl önce 15. İstanbul LGBTI Onur Yürüyüşü Çağrısı, “Aramızda Ne Var?” temasıyla yapılan hafta kapsamında 19-25 Haziran tarihleri arasında Taksim ve çevresindeki çeşitli mekânlarda etkinlikler düzenleniyor. Hafta, 25 Haziran’da düzenlenecek Onur Yürüyüşü’yle son bulacak. 2016 LGBTİ ve Trans Onur Yürüyüşü'nü tehdit eden, hakkında dava açılan Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican bu yıl da LGBTİ Onur Yürüyüşü’nü tehdit etti.
Kütüphanede Gay Pornosu Şakası 02:47
Kütüphanede Gay Pornosu Şakası 10.988 izlenme - 6 yıl önce Şakacı arkadaş bir kütüphaneye (kuvvetle muhtemel okul kütüphanesi) gidiyor ve şaka bu ya, kulaklığını dizüstü bilgisayarına takmadığını fark etmiyor. İnsanların yüzünün aldığı hali izliyoruz.
Big Brother'da Kucak Dansı 00:56
Big Brother'da Kucak Dansı 18.107 izlenme - 6 yıl önce BB Canada 3. sezonda kevin arkadaşına kucak dansı yapıyor ev halkı kuduruyor.Eğlenceli anlar sizlerle :) Aslında Büyük Birader ya da İngilizcedeki özgün adıyla Big Brother, George Orwell tarafından kaleme alınan Bin Dokuz Yüz Seksen Dört adlı romanda yer alan kurgusal karakterlerden biridir. Romana göre en ileri safhada bir totaliter rejimle yönetilen; iktidar partisinin kendi çıkarları uğruna halkı üzerinde büyük baskı kurduğu Okyanusya ülkesinin gizemli diktatörüdür.
Mr. Gay Syria (2018) Fragman 02:08
Mr. Gay Syria (2018) Fragman 3.874 izlenme - 3 yıl önce Ülkelerini terk etmek zorunda kalmış iki Suriyeli, gay mülteci, hayatlarını yeniden kurmaya çabalıyorlar. Hüseyin, İstanbul’da bir berber olarak çalışıyor. Mahmoud Berlin’de LGBTİ haklarını savunuyor. İkisini bir araya getiren ise akıl almaz bir proje: Kapana kıstırılmış hayatlarından kaçış ve görünmezliklerine cevap olarak uluslararası bir güzellik yarışması olan Mr. Gay World’a katılmak. Yönetmen: Ayşe Toprak Dağıtım: Başka Sinema Dağıtım Yapım: Ekin Çalışır İthalat: Bir Film