Hoşgeldiniz!

gelin başı

Gül Aksoy - Türban Tasarım Kanal 7 00:48
Gül Aksoy - Türban Tasarım Kanal 7 15.578 izlenme - 4 yıl önce Gül Aksoy - Türban Tasarım Kanal 7
Gelin Başı Ve Topuzlarımız 04:54
Gelin Başı Ve Topuzlarımız 10.456 izlenme - 5 yıl önce Gelin Başı Ve Topuzlarımız
Yüz Tipine Uygun Gelin Saçı Modeli Nasıl Belirlenir? | Düğün.com 04:03
Yüz Tipine Uygun Gelin Saçı Modeli Nasıl Belirlenir? | Düğün.com 5.571 izlenme - 3 yıl önce Yüz şeklinize uygun ve doğal görünümlü bir gelin başı modeli için mutlaka izleyin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/yuz-tipine-uygun-gelin-saci-modeli-nasil-belirlenir-64 Saç tasarım duayeni Hakan Köse ve Yüz Bilimi Uzmanı Cemil İrez tüm püf noktalarıyla en doğal gelin saçı model, duvak seçimine kadar en merak edilen konuları aydınlatmak için düğün.com TV kameraları karşısına geçtiler. Özellikle doğal olmanın vurgusunu yapan uzmanları dinlemelisin; düğün saçı ve makyajı için dikkat etmen etmen gerekenlerin başında yüz şeklin ve duvağını nasıl kullanmak istediğin geliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gül Aksoy : Türban Tasarım - Türban Modelleri 05:12
Gül Aksoy : Türban Tasarım - Türban Modelleri 6.986 izlenme - 4 yıl önce Gül Aksoy : Türban Tasarım - Türban Modelleri
Gelin Saçında Doğallığın ve Kalıcılığın Formülü | Düğün.com 07:16
Gelin Saçında Doğallığın ve Kalıcılığın Formülü | Düğün.com 3.734 izlenme - 3 yıl önce Düğünde saçınız hem doğal görünsün hem de saatlerce formu bozulmasın istiyorsanız, izleyin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-sacinda-dogalligin-ve-kaliciligin-formulu-17 Saçlarını düğün günü değil, bir gün önce yıkaman gerektiğini biliyor musun? Peki, saçlarının daha sağlıklı görünmesi için önceden dip ve uçlara baz uygulamaları yapılması gerektiğini? Kırmızı halı trendleri, saçı doğal gösterme yöntemleri ve gelin saçında kalıcılığın püf noktalarını Mehmet Tatlı kuaförlerinden Alp Kavasoğlu anlatıyor. Söyleşimizi ve gelin saçı uygulamamızı izledikten sonra Mehmet Tatlı Kuaför'ü daha yakından tanıyıp, teklif almak için ; dugun.com/gelin-saci-ve-makyaji/istanbul/mehmet-tatli-kuafor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelinler İçin Porselen Makyajın Sırları | Düğün.com 03:26
Gelinler İçin Porselen Makyajın Sırları | Düğün.com 1.939 izlenme - 2 yıl önce Gelin makyajında porselen makyaj uygulamasının aslı nedir, nasıl yapılır izle ve uzmanından öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelinler-icin-porselen-makyajin-sirlari-202 Son yılların trendi porselen makyaj değil porselen efekt makyaj! Su bazlı ürünler ve kalıcılığı, porselen efekt makyajının detayları ve gelin makyajına dair teknolojik detayları başarılı Make-up Artist Kürşat Akçebe'ye sorduk! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Bukleli Gelin Başı Yapımı 03:18
Bukleli Gelin Başı Yapımı 2.485 izlenme - 4 yıl önce Bukleli Gelin Başı Yapımı
Romantik Gelin Başı Nasıl Toplanır? 03:18
Romantik Gelin Başı Nasıl Toplanır? 697 izlenme - 2 yıl önce Romantik Gelin Başı Nasıl Toplanır? Romantik gelin başını rahat bir şekilde uygulayabilmek için öncelikle saça dalgalı fön çekilir.
Tesettürlü Gelin Başı Modelleri 2014 Tesettür Gelinlik Saçları 01:15
Tesettürlü Gelin Başı Modelleri 2014 Tesettür Gelinlik Saçları 694 izlenme - 3 yıl önce Hijab Fashion (Tesettür Modası)Yepyeni Dantel İşlemeli Tesettür Gelinlik Modelleri Trendi 2 Hijab Fashion (Tesettür Modası) hijab tesettür hijab tes.
Nurgül Kolukırık Gelin Makyajları Part 2 00:40
Nurgül Kolukırık Gelin Makyajları Part 2 1.040 izlenme - 2 yıl önce Nurgül Kolukırık Gelin Makyajları Part 2 Gelin Dergisinin Kapak Çekim Makyajları by Nurgül KOLUKIRIK Fotoğraf: Şenel Aldı Yayın Yönetmeni : Nurten Bayır 2015
Gul Aksoy Türban Tasarım Merkezi 03:06
Gul Aksoy Türban Tasarım Merkezi 1.709 izlenme - 4 yıl önce Gul Aksoy Türban Tasarım Merkezi
Kürşat Akcebe'den Gelin Makyajı Uygulaması | Düğün.com 04:55
Kürşat Akcebe'den Gelin Makyajı Uygulaması | Düğün.com 402 izlenme - 2 yıl önce Önce gözlerden başlayıp fondoteni sona bırakan Kürşat Akcebe'den gelin makyajının detaylarını uygulamalı olarak öğrenmek için hemen videomuzu izleyin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kursat-akcebeden-gelin-makyaji-uygulamasi-201 Göz farını en başta uygulamalı çünkü far yüzüne düşebilir. Fondoteni; tekrar tekrar uygulamamak ve yüzünde yorgun bir ifade oluşmasını engellemek için en sona bırakmalısın. Düğün mekanının neresi olacağı ise mekan ışığına göre makyaj yapmayı gerektiriyor. Açık hava düğünlerinde gölgelendirmeyi az, kapalı mekan makyajı için ise yoğun olarak tercih edebilirsin. Gelin makyajına dair uzman görüşlerini ve makyaj ayrıntılarında neler yapmak gerektiği ise videonun devamında, izle ve fikir edin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Romantik gelin başı nasıl toplanır? 03:22
Romantik gelin başı nasıl toplanır? 222 izlenme - 2 yıl önce Romantik gelin başını rahat bir şekilde uygulayabilmek için öncelikle saça dalgalı fön çekilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısa Saça Kaynak Ve Gelin Başı 02:29
Kısa Saça Kaynak Ve Gelin Başı 241 izlenme - 2 yıl önce İlk işlem olarak çok kısa saça saç kaynak uygulamamızı Yüzde Yüz gerçek virgin saç kaynak kullanarak gerçekleştiriyor, daha saça gelin başı yapıyoruz. Gelin başı hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz: http://www.atriumpariskuafor.com/gelin-basi/
Gelin tacı saç aksesuarı - Sinyora Design 00:15
Gelin tacı saç aksesuarı - Sinyora Design 141 izlenme - 1 yıl önce Gelin saç aksesuarımızın video görüntüsüdür.
Etka Lina'dan Tesettür Gelin Başı Modelleri Ve Porselen Makyaj 00:18
Etka Lina'dan Tesettür Gelin Başı Modelleri Ve Porselen Makyaj 41 izlenme - 7 ay önce tesettür gelin başı ve kına baş tasarımları gelin yakını modelleri
Kuaför Nurettin Gelin Dünyası 2011 Backstage 5 03:41
Kuaför Nurettin Gelin Dünyası 2011 Backstage 5 277 izlenme - 6 yıl önce Gelin dünyası 2011 backstage 5
Gelinler Saç Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? 00:33
Gelinler Saç Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? 122 izlenme - 2 yıl önce 2015 gelinlerine saç konusunda şöyle önerilerim olabilir? Bunlar yuvarlak hatlı gelinlerde daha çok gergin topuzları öneririm. Üçgen hatlı gelinlerde daha çok yarı toplu ve tepe topuzu şeklinde ama yanlar çok gergin değil biraz bol bırakılarak toplanan saçları öneririm. Daha çok yüz hatları alnı açık ve yüz hatları ön planda olan gelinlere de muhakkak topuz içerisinde dalgalı hareketler tarzında saçları öneririm.
Gelin Saçının 100 Yıllık Değişimi 04:04
Gelin Saçının 100 Yıllık Değişimi 19 izlenme - 5 ay önce 100 yıl boyunca gelinlik modellerinde değişmeyen şeylerde oldu tabii ki. Bunun en belirgin örneği ise gelinlik renginin her zaman beyaz tercih edilmesidir. Etek boyları ise her zaman uzun tercih edildi. Gelinliği tamamlayan en büyük aksesuar ise duvaklar oldu. Saçlara takılan tokalar ve çiçeklerden hiçbir zaman vazgeçilmedi. Ve el buketleri, gelinlerin ellerinde mutlaka bulundu.
2 Dakikada Son 50 Yılın Gelin Başı Modası 02:19
2 Dakikada Son 50 Yılın Gelin Başı Modası 64 izlenme - 2 yıl önce 2 Dakikada Son 50 Yılın Gelin Başı Modası Kadınlar en özel günlerinde en güzel olmanın isteği ile yapılan son 50 yılın saç trendleri.
Salon Ka Show Günü 02:02
Salon Ka Show Günü 233 izlenme - 5 yıl önce Salon Ka bayan Kuaförü Nez show saç tasarım kesim modelleri
Kuaför Nurettin Gelin Dünyası 2011 Backstage 2 02:42
Kuaför Nurettin Gelin Dünyası 2011 Backstage 2 128 izlenme - 6 yıl önce Gelin dünyası 2011 backstage 2
Kuaför Nurettin Gelin Dünyası 2011 Backstage 4 07:02
Kuaför Nurettin Gelin Dünyası 2011 Backstage 4 74 izlenme - 6 yıl önce Gelin dünyası 2011 backstage 4