Hoşgeldiniz!

gelin damat

Arap Düğünü 04:44
Arap Düğünü 291.330 izlenme - 2 yıl önce super 2014
Gelin İle Damat'ın Düğün Salonuna Muhteşem Girişi 03:18
Gelin İle Damat'ın Düğün Salonuna Muhteşem Girişi 332.910 izlenme - 2 yıl önce Gelin İle Damat'ın Düğün Salonuna Muhteşem Girişi Şaşırttı!
Dans Edersem Kalbin Durur - Roman Kızı Solmaz 02:26
Dans Edersem Kalbin Durur - Roman Kızı Solmaz 30.178 izlenme - 2 ay önce ''Evleneceksen Gel'' programında roman kızı Solmaz canlı yayında mini eteğiyle dans etti. Menderes'e "Beni dans ederken görme. Kalbini durur" diyen Solmaz, topuklu ayakkabı ve mini elbisesiyle canlı yayında dans etti. Solmaz'ın performansını gören Menderes'in ağzı açık kaldı.
Dünyanın En Sıradışı Çiftleri 01:27
Dünyanın En Sıradışı Çiftleri 215.712 izlenme - 3 yıl önce Gelin ve damatlardan garip düğün hatıraları. En önemli günlerinden en özel anılar. Bu videoda çok eğleniceksiniz.
Evlilikte İlk Gece Gerdek Gecesi Kadın Korkuyor 01:10
Evlilikte İlk Gece Gerdek Gecesi Kadın Korkuyor 627.024 izlenme - 7 yıl önce Evlilikte İlk Gecelerini yaşayan çift, açılmayan gelinlik fermuarı engeline takılıyor. Daha sonrasında bu durumu çözmek için takım çantasına başvurduğunda kadının çok hevesli olmadığını öğreniyoruz.
Yetersiz Meme Yüzünden Gerdeğin Vahşete Dönüşmesi 00:52
Yetersiz Meme Yüzünden Gerdeğin Vahşete Dönüşmesi 138.577 izlenme - 1 yıl önce Memenin erkekler için önemini bilen ama sonunu düşünemeyen bir gelin hanım gerdek gecesi yetersiz memeyi gören damadın elinde kalıyor.Biraz ayılık etmiş damat ama öyle bir gecede böyle kötü sürprizi kimse kolay kolay kaldıramaz.Böyle kötü anlara maruz kalmamak için önceden tedbir almak gerek.
Düğün Dansı Diye Buna Denir 05:02
Düğün Dansı Diye Buna Denir 194.406 izlenme - 3 yıl önce Çiftin Düğün Düğün Dansları
Gelin Damat Kolbastı Oynuyor 04:05
Gelin Damat Kolbastı Oynuyor 74.569 izlenme - 2 yıl önce Gelin Damat Kolbastı Oynuyor
Gelin Ve Damat Kaynana Roman Havası Oynuyor 03:30
Gelin Ve Damat Kaynana Roman Havası Oynuyor 104.288 izlenme - 2 yıl önce Gelin Ve Damat Kaynana Roman Havası Oynuyor!__@_xclas________
Ufak bi dokunuşla başlar değişim. 01:03
Ufak bi dokunuşla başlar değişim. 102.913 izlenme - 2 yıl önce *Anlar vardır;yaşama anlam katan. Ve o anların mimarları vardır; hayatları güzelleştirtirmek için çalışan,ufak bir dokunuşla değişimi başlatan.Avea hayatını değiştiriyor, ona tadını çıkarmak kalıyor.
Damat Adayını Görünce Gülme Krizine Giren Gelin Adayı 01:58
Damat Adayını Görünce Gülme Krizine Giren Gelin Adayı 42.887 izlenme - 11 ay önce Damat Adayı'nın giydiği kıyafet dolayısıyla gelin adayının kendini tutamayarak puskurması ve Esra Erol'un olaya bozulmasını izliyoruz..
Zeybek Harmandalı - Düğün Provası 04:05
Zeybek Harmandalı - Düğün Provası 66.981 izlenme - 2 yıl önce 09.04.2014 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Zeybek Harmandalı - Düğün Provası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gelin Damat Muhteşem Düet - Kış Masalı 04:10
Gelin Damat Muhteşem Düet - Kış Masalı 58.461 izlenme - 2 yıl önce Adını Daglara Yazdım Yarim
En Çok Konuşulan Düğün Klibi 2012 04:38
En Çok Konuşulan Düğün Klibi 2012 170.380 izlenme - 4 yıl önce En Çok Konuşulan Düğün Klibi 2012
Gelin ve Damat Coşarsa... 03:30
Gelin ve Damat Coşarsa... 38.866 izlenme - 1 yıl önce Gelin ve Damat Coşarsa... İnternetin fenomen olmuş videolarından oluşan video merkezimize hoşgeldiniz... www.vidyocenter.com https://www.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/VidyocenterCom https://www.youtube.com/c/VidyocenterCom http://vidyocenter.web.tv/ http://www.dailymotion.com/Vidyocenter www.izlesene.com/iz/basar_1983 http://www.mynet.com/video/kanal/vidyocenter-com Diğer Sitelerdeki Kanallarımızı da Takip Edebilirsiniz.İyi Seyirler...
gerdek gecesi - kız korkuyor adam sabredemiyor 01:10
gerdek gecesi - kız korkuyor adam sabredemiyor 153.936 izlenme - 7 yıl önce kız korkuyor adam sabredemiyor
12 Yaşındaki Gelin Çocuk New Yorkluları Kızdırdı 04:27
12 Yaşındaki Gelin Çocuk New Yorkluları Kızdırdı 7.271 izlenme - 3 ay önce 65 yaşındaki adamın 12 yaşındaki kızla evlenmek istemesi New Yorkluları çileden çıkardı. New York'un en işlek yerlerinden olan Times Meydanı'nda yapılan bir sosyal deney sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Coby Persin isimli YouTube kullanıcısı hazırladığı yeni sosyal deneyle İngilizlerin çocuk evliliklerini tepkisini ölçtü. Gelinlik içindeki 12 yaşındaki kız çocuğunun 65 yaşındaki bir adamla evliliklerini görenler hayretler içinde kaldı. Çoğu kişinin olaya müdahale ederek yaşlı adamın 12 yaşındaki kız çocuğuyla evlenmesine mani oldu. Video, 'Her gün 33 bin kız çocuk yaşta evleniyor. Bu kız çocuklarının eğitim hakkı, fırsat fırsat eşitliği hakkı ve çocuklukları çalınıyor.' notuyla bitiyor.
Damadı Havaya Sokan Gelin (Kına Gecesi) 03:11
Damadı Havaya Sokan Gelin (Kına Gecesi) 20.639 izlenme - 7 ay önce Gelin kızımız muhteşem oyunuyla evinin müstakbel direğini baştan çıkartıyor. Ortadan para toplayan çocuklar, plastik sandalyede oturan akrabalar da videonun bonusu...
Gelin & Damat Ne Güzel Dans Ediyor 03:40
Gelin & Damat Ne Güzel Dans Ediyor 40.791 izlenme - 3 yıl önce Gelin & Damat Ne Güzel Dans Ediyor
Gelin İle Damat'ın Düğün Salonuna Müthiş Girişleri 03:18
Gelin İle Damat'ın Düğün Salonuna Müthiş Girişleri 38.232 izlenme - 2 yıl önce Gelin İle Damat'ın Düğün Salonuna Müthiş Girişleri
Şahin K. Düğüne Gelirse Ne Olur? 00:18
Şahin K. Düğüne Gelirse Ne Olur? 23.519 izlenme - 1 yıl önce Şahin abimiz bu sefer de düğüne davetlidir ama kendisi damat' tan hızlı çıkıp ondan önce işi bitirmeye kalkması, aslında ağlama yine beraberiz demesi ve şefkatle sarılarak babacan tavırları kisvesi altında düğünden sonra benimsin bebeğim imajı verdiren görüntüler..
Harika Bir Düğün Girişi 02:58
Harika Bir Düğün Girişi 36.004 izlenme - 2 yıl önce Düğünün sempatik gelin ve damadı Barış Manço'nun Alla Beni Pulla Beni şarkısı ile güzel bir koreografi hazırlamışlar. Barış Manço - Alla Beni Pulla Beni Şarkı Sözleri: Alla beni pulla beni Al koynuna yar Gözüm senden başkasını görmez oldu yar Gönlüm senden birşey ister nasıl desem yar Alla beni pulla beni Al koynuna yar Senin için dağları deler Yol açarım yar Senin için denizleri kuruturum yar Senin için gök kubbeyi Yerlere çalarım yar Canım iste canım bile sana kurban yar Dağlar taşlar uçan kuşlar senin olsun yar Deniz ve yer gökler hepyerinde dursun yar Gönlüm senden birşey ister nasıl desem yar Alla beni pulla Beni al koynuna yar Saçlarına yıldızlardan taç yapayım yar Bir nefeste güneşleri söndüreyim yar Çıra gibi uğrunda ben yanayım yar Canım iste canım bile sana kurban yar Yıldızlar yerinde güzel bırak dursun yar Saçlarımı ellerinle okşa yeter yar Gönlüm senden birşey ister nasıl desem yar Alla beni pulla beni Al koynuna yar Rüzgar olup ince beline sarılayım yar Çimen olup ayağına serileyim yar Sürme olup gözlerine sürüleyim yar Canım iste canım bile sana kurban yar Alla beni pulla beni Al koynuna yar Gözüm senden başkasını görmez oldu yar Gönlüm senden birşey ister nasıl desem yar Alla beni pulla beni Al koynuna yar Alla beni pulla beni Al koynuna yar Gözüm senden başkasını görmez oldu yar Gönlüm senden birşey ister nasıl desem yar Alla beni pulla beni Al koynuna yar
Harmandalı Zeybek Gelin Damat 02:52
Harmandalı Zeybek Gelin Damat 25.515 izlenme - 2 yıl önce Harmandalı Zeybek Gelin Damat
Zonguldak Yöresi Damat Gelin Oyunu 2 - 67 Müzik Org. 06:00
Zonguldak Yöresi Damat Gelin Oyunu 2 - 67 Müzik Org. 2.470 izlenme - 2 ay önce
Gelinden Damata Aşıksın Klibi 05:43
Gelinden Damata Aşıksın Klibi 18.356 izlenme - 2 yıl önce gelin & damat muhteşem performans...
gelin damat coşarsa:))) 05:01
gelin damat coşarsa:))) 85.582 izlenme - 7 yıl önce bakın neler oluyo düğünde damat gelin birden değişiyolar kopuyolar yaww:))))
don giydirme 00:36
don giydirme 60.701 izlenme - 7 yıl önce geline don giydiriyor
Gelin Damat'tan Öyle Bir Şey İstediki 00:50
Gelin Damat'tan Öyle Bir Şey İstediki 37.263 izlenme - 3 yıl önce Tokat'ta Galatasaraylı gelin, Fenerbahçeli damadın Galatasaray forması giyme şartını yerine getirmeden "evet" demedi. Tokat'ta öğretmen çift 29 yaşındaki Seçkin Çelik ile 28 yaşındaki Nesin Yılmaz'ın spor tutkusu nikah masasına taşındı. Galatasaraylı gelin davetlileri ve damadı şok eden şartı ile "Evet" dedi. Görevli memurunun, "Seçkin Çelik beyefendi ile evlenmeyi kabul ediyor musunuz?" sorusuna gelin adayı "Bir şartla" cevabını vererek, Çelik'ten, getirilen Galatasaray formasını giymesini istedi. Bir süre formayı giymeyen Fenerbahçe taraftarı Seçkin Çelik, sonunda formayı omzuna aldı. Bunun üzerine gelin, nikah memurunun sorusuna, "Evet" diye cevap verdi. Damat Seçkin Çelik de nikah memurunun aynı sorusuna, "Tekrar Fenerbahçeli olduğumu kabul ederse" diyen damat, daha sonra "Evet" cevabını verdi. Renkli görüntülerin yaşandığı düğünde nikah defterini gelin aldı
En Komik Düğün Kazaları 04:50
En Komik Düğün Kazaları 17.596 izlenme - 1 yıl önce En Komik Düğün Kazaları İnsanların en mutlu, en özel ve en güzel günlerinde başlarına gelen talihsiz ve komik kazaları izliyoruz.
Gelin Adaylarının Karışması 02:23
Gelin Adaylarının Karışması 5.998 izlenme - 8 ay önce Efendim ATV'de yayınlanan Esra Erol'un sunduğu programda bir damat adayı programa konuk oluyor. Ancak gelin adayları isim benzerliğinden dolayı karışıyor. Ortaya da bu görüntü çıkıyor. İzleyelim..