Hoşgeldiniz!

gelin damat

Gelin Adayının Damat Adayına Saldırması 00:53
Gelin Adayının Damat Adayına Saldırması 41.157 izlenme - 4 hafta önce Evleneceksen gel isimli evlilik programında, evlenecek birini arayan damat ve gelin adayları arasında daldan dala atlama muhabbeti olunca gelin adayı damat adayına saldırıyor, birileri araya giriyor yayın kesiliyor, salakça bir durum ortaya çıkıyor, izliyoruz.
Arap Düğünü 04:44
Arap Düğünü 267.756 izlenme - 1 yıl önce super 2014
Gelin İle Damat'ın Düğün Salonuna Muhteşem Girişi 03:18
Gelin İle Damat'ın Düğün Salonuna Muhteşem Girişi 327.326 izlenme - 2 yıl önce Gelin İle Damat'ın Düğün Salonuna Muhteşem Girişi Şaşırttı!
Dünyanın En Sıradışı Çiftleri 01:27
Dünyanın En Sıradışı Çiftleri 213.844 izlenme - 2 yıl önce Gelin ve damatlardan garip düğün hatıraları. En önemli günlerinden en özel anılar. Bu videoda çok eğleniceksiniz.
Yetersiz Meme Yüzünden Gerdeğin Vahşete Dönüşmesi 00:52
Yetersiz Meme Yüzünden Gerdeğin Vahşete Dönüşmesi 117.696 izlenme - 11 ay önce Memenin erkekler için önemini bilen ama sonunu düşünemeyen bir gelin hanım gerdek gecesi yetersiz memeyi gören damadın elinde kalıyor.Biraz ayılık etmiş damat ama öyle bir gecede böyle kötü sürprizi kimse kolay kolay kaldıramaz.Böyle kötü anlara maruz kalmamak için önceden tedbir almak gerek.
Evlilikte İlk Gece Gerdek Gecesi Kadın Korkuyor 01:10
Evlilikte İlk Gece Gerdek Gecesi Kadın Korkuyor 615.944 izlenme - 7 yıl önce Evlilikte İlk Gecelerini yaşayan çift, açılmayan gelinlik fermuarı engeline takılıyor. Daha sonrasında bu durumu çözmek için takım çantasına başvurduğunda kadının çok hevesli olmadığını öğreniyoruz.
Düğün Dansı Diye Buna Denir 05:02
Düğün Dansı Diye Buna Denir 191.374 izlenme - 2 yıl önce Çiftin Düğün Düğün Dansları
Gelin Ve Damat Kaynana Roman Havası Oynuyor 03:30
Gelin Ve Damat Kaynana Roman Havası Oynuyor 100.023 izlenme - 2 yıl önce Gelin Ve Damat Kaynana Roman Havası Oynuyor!__@_xclas________
Gelin Damat Kolbastı Oynuyor 04:05
Gelin Damat Kolbastı Oynuyor 70.038 izlenme - 2 yıl önce Gelin Damat Kolbastı Oynuyor
Damat Adayını Görünce Gülme Krizine Giren Gelin Adayı 01:58
Damat Adayını Görünce Gülme Krizine Giren Gelin Adayı 41.735 izlenme - 8 ay önce Damat Adayı'nın giydiği kıyafet dolayısıyla gelin adayının kendini tutamayarak puskurması ve Esra Erol'un olaya bozulmasını izliyoruz..
Ufak bi dokunuşla başlar değişim. 01:03
Ufak bi dokunuşla başlar değişim. 102.881 izlenme - 2 yıl önce *Anlar vardır;yaşama anlam katan. Ve o anların mimarları vardır; hayatları güzelleştirtirmek için çalışan,ufak bir dokunuşla değişimi başlatan.Avea hayatını değiştiriyor, ona tadını çıkarmak kalıyor.
Damadı Havaya Sokan Gelin (Kına Gecesi) 03:11
Damadı Havaya Sokan Gelin (Kına Gecesi) 18.752 izlenme - 4 ay önce Gelin kızımız muhteşem oyunuyla evinin müstakbel direğini baştan çıkartıyor. Ortadan para toplayan çocuklar, plastik sandalyede oturan akrabalar da videonun bonusu...
Zeybek Harmandalı - Düğün Provası 04:05
Zeybek Harmandalı - Düğün Provası 64.539 izlenme - 2 yıl önce 09.04.2014 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Zeybek Harmandalı - Düğün Provası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gelin ve Damat Coşarsa... 03:30
Gelin ve Damat Coşarsa... 38.139 izlenme - 1 yıl önce Gelin ve Damat Coşarsa... İnternetin fenomen olmuş videolarından oluşan video merkezimize hoşgeldiniz... www.vidyocenter.com https://www.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/VidyocenterCom https://www.youtube.com/c/VidyocenterCom http://vidyocenter.web.tv/ http://www.dailymotion.com/Vidyocenter www.izlesene.com/iz/basar_1983 http://www.mynet.com/video/kanal/vidyocenter-com Diğer Sitelerdeki Kanallarımızı da Takip Edebilirsiniz.İyi Seyirler...
Gelin Damat Muhteşem Düet - Kış Masalı 04:10
Gelin Damat Muhteşem Düet - Kış Masalı 55.848 izlenme - 2 yıl önce Adını Daglara Yazdım Yarim
En Çok Konuşulan Düğün Klibi 2012 04:38
En Çok Konuşulan Düğün Klibi 2012 167.108 izlenme - 3 yıl önce En Çok Konuşulan Düğün Klibi 2012
gerdek gecesi - kız korkuyor adam sabredemiyor 01:10
gerdek gecesi - kız korkuyor adam sabredemiyor 153.146 izlenme - 7 yıl önce kız korkuyor adam sabredemiyor
Gelin İle Damat'ın Düğün Salonuna Müthiş Girişleri 03:18
Gelin İle Damat'ın Düğün Salonuna Müthiş Girişleri 37.989 izlenme - 2 yıl önce Gelin İle Damat'ın Düğün Salonuna Müthiş Girişleri
Gelin & Damat Ne Güzel Dans Ediyor 03:40
Gelin & Damat Ne Güzel Dans Ediyor 38.857 izlenme - 2 yıl önce Gelin & Damat Ne Güzel Dans Ediyor
Şahin K. Düğüne Gelirse Ne Olur? 00:18
Şahin K. Düğüne Gelirse Ne Olur? 21.331 izlenme - 1 yıl önce Şahin abimiz bu sefer de düğüne davetlidir ama kendisi damat' tan hızlı çıkıp ondan önce işi bitirmeye kalkması, aslında ağlama yine beraberiz demesi ve şefkatle sarılarak babacan tavırları kisvesi altında düğünden sonra benimsin bebeğim imajı verdiren görüntüler..
Gelin ve Damat Adayı Buluştu Gözyaşları Sel Oldu  02:38
Gelin ve Damat Adayı Buluştu Gözyaşları Sel Oldu 807 izlenme - 1 hafta önce Esra Erol'da Cihan ile Aslıhan'ın büyük buluşması gerçekleşti. Locadaki adayların ve Esra Erol'un gözyaşları sel oldu Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Gelin Adaylarının Karışması 02:23
Gelin Adaylarının Karışması 5.939 izlenme - 4 ay önce Efendim ATV'de yayınlanan Esra Erol'un sunduğu programda bir damat adayı programa konuk oluyor. Ancak gelin adayları isim benzerliğinden dolayı karışıyor. Ortaya da bu görüntü çıkıyor. İzleyelim..
Hönkürerek Ağlayan Damat Adayı - Zuhal Topal'la 01:00
Hönkürerek Ağlayan Damat Adayı - Zuhal Topal'la 4.641 izlenme - 2 ay önce Valla ne diyeceğimi ne yazacağımı fazlada kesitiremedim adama üzüleyim mi hastir mi çekeyim , yoksa o mendebur karıya saydırayımmı bilemedim. Neyse bu adam evlenmek istediği kadının kendisinden borçlarını ödemesini istediğini ve çocuklarına küfür ve hakaret ettiğini böğüre böğüre hönküre hönküre anlatıyor. Video Kesinlikle ibretliktir.
Harika Bir Düğün Girişi 02:58
Harika Bir Düğün Girişi 35.386 izlenme - 1 yıl önce Düğünün sempatik gelin ve damadı Barış Manço'nun Alla Beni Pulla Beni şarkısı ile güzel bir koreografi hazırlamışlar. Barış Manço - Alla Beni Pulla Beni Şarkı Sözleri: Alla beni pulla beni Al koynuna yar Gözüm senden başkasını görmez oldu yar Gönlüm senden birşey ister nasıl desem yar Alla beni pulla beni Al koynuna yar Senin için dağları deler Yol açarım yar Senin için denizleri kuruturum yar Senin için gök kubbeyi Yerlere çalarım yar Canım iste canım bile sana kurban yar Dağlar taşlar uçan kuşlar senin olsun yar Deniz ve yer gökler hepyerinde dursun yar Gönlüm senden birşey ister nasıl desem yar Alla beni pulla Beni al koynuna yar Saçlarına yıldızlardan taç yapayım yar Bir nefeste güneşleri söndüreyim yar Çıra gibi uğrunda ben yanayım yar Canım iste canım bile sana kurban yar Yıldızlar yerinde güzel bırak dursun yar Saçlarımı ellerinle okşa yeter yar Gönlüm senden birşey ister nasıl desem yar Alla beni pulla beni Al koynuna yar Rüzgar olup ince beline sarılayım yar Çimen olup ayağına serileyim yar Sürme olup gözlerine sürüleyim yar Canım iste canım bile sana kurban yar Alla beni pulla beni Al koynuna yar Gözüm senden başkasını görmez oldu yar Gönlüm senden birşey ister nasıl desem yar Alla beni pulla beni Al koynuna yar Alla beni pulla beni Al koynuna yar Gözüm senden başkasını görmez oldu yar Gönlüm senden birşey ister nasıl desem yar Alla beni pulla beni Al koynuna yar
Harmandalı Zeybek Gelin Damat 02:52
Harmandalı Zeybek Gelin Damat 24.842 izlenme - 2 yıl önce Harmandalı Zeybek Gelin Damat
Gelinden Damata Aşıksın Klibi 05:43
Gelinden Damata Aşıksın Klibi 17.396 izlenme - 1 yıl önce gelin & damat muhteşem performans...
En Komik Düğün Kazaları 04:50
En Komik Düğün Kazaları 16.920 izlenme - 1 yıl önce En Komik Düğün Kazaları İnsanların en mutlu, en özel ve en güzel günlerinde başlarına gelen talihsiz ve komik kazaları izliyoruz.
gelin damat coşarsa:))) 05:01
gelin damat coşarsa:))) 85.427 izlenme - 7 yıl önce bakın neler oluyo düğünde damat gelin birden değişiyolar kopuyolar yaww:))))
Gelin Damat'tan Öyle Bir Şey İstediki 00:50
Gelin Damat'tan Öyle Bir Şey İstediki 37.035 izlenme - 2 yıl önce Tokat'ta Galatasaraylı gelin, Fenerbahçeli damadın Galatasaray forması giyme şartını yerine getirmeden "evet" demedi. Tokat'ta öğretmen çift 29 yaşındaki Seçkin Çelik ile 28 yaşındaki Nesin Yılmaz'ın spor tutkusu nikah masasına taşındı. Galatasaraylı gelin davetlileri ve damadı şok eden şartı ile "Evet" dedi. Görevli memurunun, "Seçkin Çelik beyefendi ile evlenmeyi kabul ediyor musunuz?" sorusuna gelin adayı "Bir şartla" cevabını vererek, Çelik'ten, getirilen Galatasaray formasını giymesini istedi. Bir süre formayı giymeyen Fenerbahçe taraftarı Seçkin Çelik, sonunda formayı omzuna aldı. Bunun üzerine gelin, nikah memurunun sorusuna, "Evet" diye cevap verdi. Damat Seçkin Çelik de nikah memurunun aynı sorusuna, "Tekrar Fenerbahçeli olduğumu kabul ederse" diyen damat, daha sonra "Evet" cevabını verdi. Renkli görüntülerin yaşandığı düğünde nikah defterini gelin aldı
don giydirme 00:36
don giydirme 60.680 izlenme - 7 yıl önce geline don giydiriyor