Hoşgeldiniz!

gelin makyajı

En Çok Beğenilen Gelin Makyajı - Wedding Bridal Makeup 09:08
En Çok Beğenilen Gelin Makyajı - Wedding Bridal Makeup 3.674 izlenme - 8 yıl önce www.eraybeler.com http://myquick.info/eray Güzelliğinizi Keşfedin Eray Kuaför, 1993 yılından bu yana Üsküdar 'da hizmet vermektedir.
Retro Gelin Makyajı için hangi ürünleri tercih etmeli? 04:29
Retro Gelin Makyajı için hangi ürünleri tercih etmeli? 6.838 izlenme - 8 yıl önce Âlâ Dergi Moda Editörü Hülya Aslan, MAC makyaj sanatçısı Özgür Kaplan ile Âlâ Dergi Mart Kapağında görülen Semih Doğruer tasarımı gelinlik için yapılan makyaj hakkında konuşuyorlar. Özgür, gelin makyajında kullandığı ürünleri ve makyaja hazırlık öncesinde unutulmaması gereken ipuçlarını veriyor. Vintage gelinlik makyajı nasıl yapılır? Makyaja hazırlanırken nelere dikkat etmek gerekir? Makyajda baz ürünlerin kullanımı. Eyeliner nasıl olmalıdır? Eşarp ve Şal'a bulaşmayan fondoten seçimi için ürün önerileri. Mac Cosmetics ürünlerinden makyaj sanatçılarının seçimleri hangileri? Eyeliner için doğru fırça seçimi nasıl olmalıdır? Gelin makyajı yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
Gelin Makyajı // Hindistan-Asya 13:30
Gelin Makyajı // Hindistan-Asya 3.389 izlenme - 8 yıl önce BRIDAL MAKE UP LOOKS BY SADIA QAZI
Ebru gündeş makyaj teknikleri gelin gülsu tanrıkulu esra erol göz dudak 04:00
Ebru gündeş makyaj teknikleri gelin gülsu tanrıkulu esra erol göz dudak 4.923 izlenme - 10 yıl önce Ebru gündeş makyaj teknikleri gelin gülsu tanrıkulu esra erol göz dudak
Yüz Tipine Uygun Gelin Saçı Modeli Nasıl Belirlenir? | Düğün.com 04:03
Yüz Tipine Uygun Gelin Saçı Modeli Nasıl Belirlenir? | Düğün.com 6.275 izlenme - 8 yıl önce Yüz şeklinize uygun ve doğal görünümlü bir gelin başı modeli için mutlaka izleyin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/yuz-tipine-uygun-gelin-saci-modeli-nasil-belirlenir-64 Saç tasarım duayeni Hakan Köse ve Yüz Bilimi Uzmanı Cemil İrez tüm püf noktalarıyla en doğal gelin saçı model, duvak seçimine kadar en merak edilen konuları aydınlatmak için düğün.com TV kameraları karşısına geçtiler. Özellikle doğal olmanın vurgusunu yapan uzmanları dinlemelisin; düğün saçı ve makyajı için dikkat etmen etmen gerekenlerin başında yüz şeklin ve duvağını nasıl kullanmak istediğin geliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Hint Gelin Makyajı 07:35
Hint Gelin Makyajı 2.386 izlenme - 8 yıl önce www.facebook.com/hairmakeupbymonasangha Instagram: monasangha
Porselen Makyaj 02:17
Porselen Makyaj 1.292 izlenme - 7 yıl önce Porselen Makyaj Uygulaması ve Eğitimi http://nurgulkolukirik.com/ * Porselen Makyaj Malzemeleri * Porselen Gelin Makyajı Makyaj Eğitmeni NURGÜL KOLUKIRIK
Gelinler İçin Porselen Makyajın Sırları | Düğün.com 03:26
Gelinler İçin Porselen Makyajın Sırları | Düğün.com 2.177 izlenme - 7 yıl önce Gelin makyajında porselen makyaj uygulamasının aslı nedir, nasıl yapılır izle ve uzmanından öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelinler-icin-porselen-makyajin-sirlari-202 Son yılların trendi porselen makyaj değil porselen efekt makyaj! Su bazlı ürünler ve kalıcılığı, porselen efekt makyajının detayları ve gelin makyajına dair teknolojik detayları başarılı Make-up Artist Kürşat Akçebe'ye sorduk! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Doğal Gelin Makyajı için İpuçları | Düğün.com 09:09
Doğal Gelin Makyajı için İpuçları | Düğün.com 2.128 izlenme - 8 yıl önce Ten renginize uygun en yeni ürünler ve az bilinen tekniklerle doğal makyajın sırları bu videoda. Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dogal-gelin-makyaji-icin-ipuclari-16 Doğal gelin makyajı hakkında bilinmesi gerekenleri işin uzmanına sorduk. Sıcak pigmentli bir cilt rengine mi sahipsin yoksa soğuk pigmentli mi? BB krem nedir? Göz kapakları makyaja nasıl hazırlanır? Doğal gelin makyajının renkleri nelerdir? Bunları ve daha pek çok küçük ayrıntının cevabını Maybelline Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu gelin adayları için anlatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!