Hoşgeldiniz!

gemi kazası

İnanılması Güç Gemi Kazaları 03:36
İnanılması Güç Gemi Kazaları 12.257 izlenme - 3 yıl önce Koskoca denizde ehliyeti bakkaldan mı aldın dedirtecek kazalar olup ilk kaza Türkiye'de geçmektedir ve bilinçli yapılmıştır.
Gemi Kazası 05:14
Gemi Kazası 3.849 izlenme - 6 yıl önce kaancan13579 un yeni yapımı gemi kazası süper dram izleyin tavsiye ederim
Karaya Oturan Gemi Havadan Böyle Görüntülendi 02:20
Karaya Oturan Gemi Havadan Böyle Görüntülendi 1.042 izlenme - 1 yıl önce Yeniköy'de karaya oturan yük gemisi, havadan görüntülendi. İstanbul Boğazı'ndan geçiş yapan Star Harmony isimli yük gemisi, Yeniköy'de karaya oturdu. Sahilde bulunan yalılara yaklaşık 50 metre kala duran gemi, drone ile havadan da görüntülendi. Havadan çekilen görüntüler, geminin İstanbul Boğazı'nda oluşturduğu tehlikeyi de bir kez daha gözler önüne serdi.
Konya Denizinde Geminin Karaya Vurmasıyla Adana'ya Savrulan 3 Kişi 00:32
Konya Denizinde Geminin Karaya Vurmasıyla Adana'ya Savrulan 3 Kişi 4.101 izlenme - 3 yıl önce Kanalın birinde yayın ekibi spikere şaka yapmak istiyor. Promter denilen aygıta abuk sabuk bir haber metni yolluyorlar, tabi spikerimizin canlı yayında oldugunu sanıyor ve promter dan gelen yazıları okumaya başlıyor. İlk önce bişey anlamıyor, bir kaç saniye sonra kendine yapılan şakanın farkına varıyor. Bu arada merak edenleriniz için spikerimizin ismi resul demir.
hayat-n batış görüntüsü (navigasyon) 03:51
hayat-n batış görüntüsü (navigasyon) 2.751 izlenme - 9 yıl önce bandırma limanı çıkışında yük kayması sonucu hayat-n isimli ro-ro gemisi yan yatarak battı. kazada 1 kişi hayatını kaybederken, 4 kişi ile kayboldu.
İstanbul Boğazı'nda Gemi Kazası 01:43
İstanbul Boğazı'nda Gemi Kazası 347 izlenme - 2 yıl önce Karadeniz yönüne giden bir yük gemisi saat 08.00 sıralarında Sarayburnu açıklarında seyreden Sahil Güvenlik botu ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile içinde görevli askerlerin bulunduğu Sahil Güvenlik botu alabora oldu ve burnuna kadar battı. Bu arada henüz bayrağı ve ismi belli olmayan yük gemisi yoluna devam etti. Alabora olan Sahil Güvenlik botuna yardım için ilk önce çevrede bulunan balıkçı tekneleri yanaştı daha sonra Kıyı Emniyeti kurtarma botu tekneyi batmaması için bağladı. İhlas Haber Ajansı, botta yedi kişinin bulunduğunu bildiriyor. Kurtarma çalışmaları sürüyor.
Gemi Kazasına İlişkin Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı 02:15
Gemi Kazasına İlişkin Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı 64 izlenme - 4 ay önce Gemi kazasına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktıİSTANBUL - Şile açıklarında batan 'Bilal Bal' isimli Türk gemisi dün Şile açıklarında batmıştı.
3 Askerin Şehit Olduğu Geminin Bota Çarpma Anı 02:49
3 Askerin Şehit Olduğu Geminin Bota Çarpma Anı 149 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da Sarayburnu açıklarında bir yük gemisinin sahil güvenlik botuna çarpması sonucu 3 asker şehit olurken kaza anı bölgede bulunan bir geminin kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
Güney Kore Başbakanı'nın Gemi Kazası Nedeni ile İstifa Etmesi 01:04
Güney Kore Başbakanı'nın Gemi Kazası Nedeni ile İstifa Etmesi 382 izlenme - 3 yıl önce Başkent Seul’de düzenlediği basın toplantısında istifasını açıklayan Chung’un istifasının geçerli olması için cumhurbaşkanının onay vermesi gerekiyor. Hükumetin kazaya müdahalesinin yavaş olmasına ve kamuoyu ile paylaşılan bilgilerin sık sık değiştirilmesi gibi konulara yönelik eleştirilerden dolayı istifa eden Chung, Güney Kore halkından özür diledi. Bu arada batan feribotun seyrinden sorumlu 15 kişi göz altına alındı. Gözaltına alındıktan sonra kameralar karşısına çıkarılan bir dümenci, “Mürettebatın üyesi olarak tüm görevlerimi yerine getiremediğim için kurbanların ailelerinden özür dilerim” ifadelerini kullandı. Yetkililer, feribotun enkazından çıkarılan ceset sayısının şu ana kadar 187’ye ulaştığını, 115 kişinin hala kayıp olduğunu açıkladı. Çoğunluğu okul gezisine katılan lise öğrencilerinin oluşturduğu Sewol isimli feribot yüzlerce yolcusu ile birlikte alabora olmuş kazadan 22’si mürettebat 174 kişi kurtulmuştu.
Güney Kore Başbakanı Gemi Kazası Nedeniyle İstifa Etti 01:04
Güney Kore Başbakanı Gemi Kazası Nedeniyle İstifa Etti 263 izlenme - 4 yıl önce Güney Kore Başbakanı Chung Hong-won, 16 Nisan'da yaşanan gemi kazasının ardından istifa etti. Başkent Seul'de düzenlediği basın toplantısında istifasını açıklayan Chung'un istifasının geçerli olması için cumhurbaşkanının onay vermesi gerekiyor Hükumetin kazaya müdahalesinin yavaş olmasına ve kamuoyu ile paylaşılan bilgilerin sık sık değiştirilmesi gibi konulara yönelik eleştirilerden dolayı istifa eden Chung, Güney Kore halkından özür diledi.
Sahil Güvenlik Botu Alabora Oldu 00:52
Sahil Güvenlik Botu Alabora Oldu 87 izlenme - 2 yıl önce Sarayburnu açıklarında Sahil Güvenlik botu ile gemi çarpıştı. Botta 7 personel olduğu belirtildi. Olay yerine arama kurtarma ekipleri sevk edildi.
Gemi Kazasını Öğrenen Mürettebat Yakınları Sahile Koştu 00:54
Gemi Kazasını Öğrenen Mürettebat Yakınları Sahile Koştu 20 izlenme - 5 ay önce Gemi kazasını öğrenen mürettebat yakınları sahile koştu Mürettebat yakınlarının endişeli bekleyişi sürüyorİSTANBUL - Şile açıklarında batan Türk Bayraklı "Bilal Bal" isimli kargo gemisinde bulunan mürettebatın yakınları arama çalışmalarının yapıldığı noktaya geldi.