Hoşgeldiniz!

Genital Siğil Videoları İzle

Genital Hpv - Genital Siğil 02:20
Genital Hpv - Genital Siğil 2.039 izlenme - 6 yıl önce rahim agzı kanserine ve penis kanserine yol açan genital hpv tedavisi ve aşı
hpv'nin sonuçları nelerdir? mutlaka izleyin! 02:13
hpv'nin sonuçları nelerdir? mutlaka izleyin! 676 izlenme - 6 yıl önce hpv'nin sonuçları nelerdir?hpv - genital siğillere- rahim ağzı kanserine- vajina kanserine- vulva kanserine- ilgili kanser öncesi oluşumlara cınvınvaınneden olabilir. tamamından hpv'nin sorumlu olduğu rahim ağzı kanseri nedeniyle türkiye'de hergün 2 kadın hayatını kaybetmektedir.daha fazla bilgi için hpv.gen.trfacebook.com/
Genital Siğil (kondilom) Nedir? - Op.dr.korkut Arslan 02:12
Genital Siğil (kondilom) Nedir? - Op.dr.korkut Arslan 364 izlenme - 3 yıl önce Kondilom Ya Da Diğer Adı İle Kondülom Hpv Enfeksiyonu Sonucu Genital Bölgede Oluşan Genital Siğillere Verilen Bir İsimdir. Genital Siğil İle Eş Anlamlıdır Fakat Hpv Genital Bölge Dışında Ağızda Da Siğil Yapabildiği İçin Tüm Bu Cinsel İlişki İle Geçen Siğiller Kondilom Adı Verilmektedir. Uluslararsı İsimlendirilmesi De Condyloma Accuminata Dır. Maalesef Kondilomlar Cinsel Yolla Bulaşan Ve Human Papilloma Virus , Hpv Adı Verilen Bir Dna Virusun Neden Olduğu Bir Çeşit Sevimsiz Cilt Lezyonlarıdır. muayenehanemizin Adresi; Operatör Raif Bey Sokak Okandan Apartmanı No:15 1 Nolu İşyeri Şişli -- İstanbul muayenehanemiz İstanbul'un Toplu Ulaşım Merkezi Şişli'dedir. Kızlık Zarı Dikimi Uygulamasını Güvenli Bir Şekilde Gerçekleştirdiğimiz Muayenehanemize İstanbul'un Tüm Semtlerinden Metro, Belediye Otobüsü Ve Metrobüs İle Ulaşmak Mümkündür. Muayenehanemiz Mecidiyeköy Ve Cevahir Alışveriş Merkezine 10 Dakika Yürüme Mesafesindedir. gsm : 0 532 233 87 73 Tel : 0 212 241 48 93 http://www.healthplay.co/
Genital Siğil Tedavisi 00:38
Genital Siğil Tedavisi 257 izlenme - 5 yıl önce Genital siğiller en çok görülen cinsel yolla bulaşan hastalıklardan birisidir. Deri renginde kabarıklık veya karnabahar görünümünde olabilir. Toplu iğne başı kadar küçük olabildiği gibi, yumurta kadar büyük de olabilirler. Detaylı bilgi için tıklayınız... http//www.dermist.com/default.asp?dermistGenital-Sigil.html
Gebelikte Genital Siğil Normal Doğumu Engeller Mi? 01:10
Gebelikte Genital Siğil Normal Doğumu Engeller Mi? 136 izlenme - 2 yıl önce Genital siğil, doğum yolu üzerinde herhangi bir yerdeyse vajinal doğum gerçekleşemez. Sezaryen yöntemi uygulanır.
GntSiilTem 03:22
GntSiilTem 79 izlenme - 1 yıl önce http://www.gntsiiltem.com/ Dünyada Milyonlarca insan Siğil Problemi Yaşıyor..! HPV (Siğil virüsü) Genellikle cinsel yolla bulaşır. Ancak bir çok çeşidi olmasından dolayı bazı çeşitleri WC’lerden, klozetlerden, çamaşırlardan da bulaşabilmektedir. Bazen ten renginde olup belirti vermez, bazıları ise sivilce zannedilir. Bazıları da et beni gibi gözükebilir. İltihaplı olan çeşidi de bulunmaktadır. İltihaplı çeşitleri ağrı ve akıntı yapmaktadır. Genital bölgelerinde siğil bulunan kişilerin jiletle temizlik yapmaları çok tehlikelidir. Sebebine gelince olası siğilin kanaması durumunda kanın bulaştığı her yerde siğil çıkar. (Bu nedenle tüy dökücü kullanılmalıdır) Deri altı enfeksiyonudur. Kana karışmaz ama çok ciddi bir hastalıktır. Toplumumuzda bir çok kişide bulunmaktadır. İnsanımızın genellikle utangaç olmasından dolayı yeteri kadar bilinmemektedir. Kuluçka (yumurtlama) döneminden sonra cinsine göre zaman içinde çoğala bilmektedirler. Vücut bağışıklık sisteminin zayıfladığı anda çoğalırlar. O yüzden HPV’li hastalar vücut dirençlerini sürekli güçlü tutmak zorundadır. GNT SiilTEM siğillere sürüldüğü andan itibaren siğilin köküne inip HPV virüsünün kurutulmasında faydalıdır.* Önce beyazlar, ardından kömür gibi kurutup siğillerin düşmesini sağlar. Islak bölgelerde (rahim içi, ağız içi, makat içi) kullanılamaz. Ancak çok yakında ıslak bölgeler için çözüm bulunacaktır.* Genital bölgelerinde siğil bulunan erkeklerin eşleri ya da partnerlerinde akıntı koku ve düzensiz adet var ise mutlaka hemen SMEAR (Simir) testi yaptırıp 1. evrede tedavi edilmelilerdir.
Genital Siğil Nedir ve Tedavisi 01:45
Genital Siğil Nedir ve Tedavisi 52 izlenme - 1 yıl önce Genital Siğil Tedavisi Avrupa Cerrahi Merkezinden OP.DR. Yasir Gözü Detaylı Bilgi İçin: http://www.avrupacerrahimerkezi.com Genital siğil kesin çözüm, Genital siğil için şifalı bitkiler, Genital siğil tedavisi, genital siğil ilaçları, genital siğil nedir, genital sivilce, genital siğil belirtileri
Jinekolojik Lazer Uygulamaları 02:57
Jinekolojik Lazer Uygulamaları 97 izlenme - 5 yıl önce
Genital Siğil Nedir 00:15
Genital Siğil Nedir 60 izlenme - 3 yıl önce Akne ve akne izi tedavisi, leke tedavisi, cilt gençleştirme, botoks, dolgu enjeksiyonu, gençlik aşısı, radyofrekans ile cilt germe, saç dökülmesi tedavisi, lazer epilasyon merkezi www.dermatologankara.com
Genital Siğil Ne Gibi Tehlikelere Yol Açar? 01:33
Genital Siğil Ne Gibi Tehlikelere Yol Açar? 32 izlenme - 2 yıl önce Genital Siğil Ne Gibi Tehlikelere Yol Açar? Genital siğil tedavi edilmezse genital bölge kanserlerine yol açabilir. Bu ihtimal kadınlarda daha yüksektir.
Genital Siğil Nasıl Tedavi Edilir? 00:55
Genital Siğil Nasıl Tedavi Edilir? 23 izlenme - 1 yıl önce Genital Siğil Nasıl Tedavi Edilir? genital siğiller tekrar çıkar mı?
Genital Siğil Nasıl Tedavi Edilir? 02:19
Genital Siğil Nasıl Tedavi Edilir? 35 izlenme - 2 yıl önce Genital siğil, tekrarlayabilen bir hastalık. Tedavi nedene yönelik gerçekleştirilir; ancak etkisi ömür boyu sürmez.
GntSiilTem Nedir? 01:52
GntSiilTem Nedir? 25 izlenme - 1 yıl önce GntSiilTem Nedir? genital siğil tedavisinde gntsiiltem başarılımıdır? gnt siiltem nasıl kullanılır? genital siğillerden nasıl kurtulunur?
Genital Siğil Nedir? 01:01
Genital Siğil Nedir? 34 izlenme - 2 yıl önce Genital siğil, dış veya iç genital bölgede görülen bir viral enfeksiyon çeşidi. Yol açtığı en belirgin şikayet kaşıntı. Genital siğil, cinsel yolla bulaşabilir. Dolayısıyla hastanın partnerine de tedavi uygulanmalı.
Tek Gecelik İlişkilerin Sonu Ölümcül Olabilir 01:29
Tek Gecelik İlişkilerin Sonu Ölümcül Olabilir 11 izlenme - 8 ay önce Uzmanlara göre korunmasız cinsel ilişki sonrası kadınlarda genital siğil, rahim ağzı ve vajina kanserine erkeklerde ise penis, testis, makat ve bağırsak kanserine sıkça rastlanıyor.
Genital siğil olarak bilinen HPV'nin hangi kadın kanserleriyle bağlantısı vardır ? 00:31
Genital siğil olarak bilinen HPV'nin hangi kadın kanserleriyle bağlantısı vardır ? 20 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Sedat KADANALI rahim kanseri hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde; Gebelik takibi , Riskli gebe takibi, Erken gebelik dönemi tarama, 2. düzey USG taraması, Obstetrik Doopler USG, Normal doğum, Ağrısız doğum, Sezeryan doğum, Doğum kontrolü yöntemleri danışmanlığı ve uygulanması, Menopozda hasta takibi, Servikal smear (PAPS testi), Genital siğil tedavisi, İnfertil hasta takibi, Laparoskopik operasyonlar, Histeroskopik operasyonlar, Kanser cerrahisi ameliyatları, İdrar kaçırma ameliyatları, Askı ameliyatları (TOT, IVS, TVT), Perinatolojik girişimler yapılmaktadır. Genital Siğil Olarak Bilinen HPV’nin Hangi Kadın Kanserleriyle Bağlantısı Vardır? HPV yani Human Papilloma Virus dediğimiz siğil kanseri bazı kadın kanseri ilişkisi vardır. Bunların başında rahim ağzı kanseri gelmektedir ama yine vulva vajen kanseriyle HPV enfeksiyonu özellikle bazı tiplerinde ilişkili olduğu düşünülmektedir.
Genital siğilden korunmak için nelere dikkat edilmeli? 01:07
Genital siğilden korunmak için nelere dikkat edilmeli? 14 izlenme - 2 yıl önce Genital siğil, viral bir hastalık. Cinsel temas yoluyla bulaşabiliyor. Bu hastalıktan korunmak için cinsel korunma yöntemlerine ve hijyene dikkat etmek gerekiyor.
Genital Siğil Nedir? 00:34
Genital Siğil Nedir? 9 izlenme - 1 yıl önce genital siğil nedir? genital siğil tipleri nelerdir? rahim ağzı kanserine sebep olabilen genital siğil tipleri hangileridir?
Genital Siğil Neden Kaynaklanır? 01:28
Genital Siğil Neden Kaynaklanır? 16 izlenme - 2 yıl önce Genital siğil, cinsel yolla bulaşabilir. Virüs, derideki çatlaklardan deriye nüfuz eder. Bazı durumlarda rahim ağzını da etkileyebilir.