Hoşgeldiniz!

gergedan

gergedan  çiftleşmesi 00:33
gergedan çiftleşmesi 160.217 izlenme - 13 yıl önce gergedan aşka geliyor ama evdeki heesap çarşıya uymuyor;)
Arabaya Saldıran Gergedan 00:40
Arabaya Saldıran Gergedan 64.443 izlenme - 9 yıl önce Safari parkında gergedana arabayla fazla yaklaşmanın sonu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Komik Hayvanlar Videosu 01:17
Komik Hayvanlar Videosu 64.199 izlenme - 13 yıl önce hayvanların en komik anlarından görüntüler :)
Gergedanın Sistem Açığı Bulması 00:06
Gergedanın Sistem Açığı Bulması 15.592 izlenme - 7 yıl önce Videonun hangi programa ait ya da hangi ülkede çekildiğini bilmiyorum. orta seviye İngilizce me göre sunucu yavru gergedanın bebek halinde bile tehlikeli olduğunu söylüyor ve kafesin güvenliğinden bahsediyor sonrası da malum...
Gergedan Mevsimi Fragmanı 02:04
Gergedan Mevsimi Fragmanı 22.750 izlenme - 10 yıl önce Gergedan Mevsimi Fragmanı
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 01:01
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 17.971 izlenme - 7 yıl önce Kocaeli'nin Darıca İlçesinde bulunan Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Asya Kıtası'nın en büyük, Türkiye'nin de ilk gergedanı Samir, bugün öğrencilerin karşısına çıktı. Yaklaşık 200 saatlik bir yolculuğun ardından Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Samir adlı erkek gergedan, kendisini görmeye gelen öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Hayatlarında ilk defa gergedan gördüklerini belirten öğrenciler Samir'i gördüklerinde şaşırdıklarını sölemişler. Türkiye'de yer alan ilk gergedanı izliyoruz.
Dişilerine Çiftleşme Dansı Yapan Zalımlar 00:50
Dişilerine Çiftleşme Dansı Yapan Zalımlar 7.104 izlenme - 4 yıl önce Muhtemelen bağcılarda geçen organizasyonda, zalımdaşlarımızın übersonik danslarını hep beraber izleyelim ve ibret alalım derim.
Gergedan Ve Su Aygırının Ölümcül Kavgası 02:04
Gergedan Ve Su Aygırının Ölümcül Kavgası 11.839 izlenme - 5 yıl önce Güney Afrika'nın Küçük Karu platosundaki ulusal parkında kurak mevsim zamanı su içmeye gelen gergedana iki su aygırı saldırıyor. Kavga sonucunda su aygırlarından biri gergedanı boğup öldürüyor.
Yılmaz Erdoğan - TOP 5 (Duygusal Sahneler) 02:32
Yılmaz Erdoğan - TOP 5 (Duygusal Sahneler) 16.938 izlenme - 8 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın başrollerinde yer aldığı film ve oyunlardan en duygusal sahneler burada! Yılmaz Erdoğan videolarına www.izlesene.com/yilmazerdogan kanalından ulaşabilirsiniz. https://www.facebook.com/yilmazerdogan https://twitter.com/yilmazerdogan
Yasak İlişki Yaşayan Aslan Çiftine Gergedan Müdahalesi 01:00
Yasak İlişki Yaşayan Aslan Çiftine Gergedan Müdahalesi 5.412 izlenme - 4 yıl önce İlişki içerisinde olan aslan çiftini kıskadan gergedandan büyük tepki. Onları ayırıp ortamın büyüsünü bozdu.. Ayıp benim yanımda bari yapmayın..
Hindistan Sokaklarında Gezen Gergedan 00:40
Hindistan Sokaklarında Gezen Gergedan 2.497 izlenme - 3 yıl önce İlginçlikler ülkesi Hindistan'dan izleyeni şaşırtmaya anlar kaşımızda. Bir gergedan iri cüssesiyle trafiğe ve insanlara aldırmadan sokakta geziyor.
dört gergedana karşı 01:12
dört gergedana karşı 14.821 izlenme - 14 yıl önce cesarete bak
Hindistan Sokaklarında Kafasına Göre Takılan Gergedan 01:13
Hindistan Sokaklarında Kafasına Göre Takılan Gergedan 1.293 izlenme - 3 yıl önce İlginçlikler ülkesi Hindistan'dan izleyeni şaşırtmaya anlar kaşımızda. Bir gergedan iri cüssesiyle trafiğe ve insanlara aldırmadan sokakta geziyor.
Hayvan Dedektifi - Gergedan Sahnesi 01:56
Hayvan Dedektifi - Gergedan Sahnesi 5.510 izlenme - 8 yıl önce Hayvan Dedektifi filminden unutulmazlar arasına giren bir sahne izliyoruz. Şahsen benim fikrimce Jim Caarey denilice akla ilk gelen sahnelerden birisi budur.
Gergedan Gören Masum Aslanlar 00:58
Gergedan Gören Masum Aslanlar 4.131 izlenme - 5 yıl önce Belki küçük bir aşk yaşanmış, belki bir yemek yenmiş ve erkek aslanımız yenge ile çimenlerin üstünde yorgunluk atıyor. Her şey çok güzel derken bir anda gelen gergedan(lar) ile ortam bozuluyor. Aslanlıkta bir yere kadar, topuklamak her zaman iyidir.
Safariye Gelen Ailenin Aracına Saldıran Gergedan 00:33
Safariye Gelen Ailenin Aracına Saldıran Gergedan 3.140 izlenme - 4 yıl önce Meksika'da Puebla şehrinde bulunan safari parkını gezmeye gelen bir ailenin aracına saldıran sinirli gergedan turist kamerasına böyle yansıdı.
Nepal Sokaklarında Dört Nala Koşan Gergedan 00:28
Nepal Sokaklarında Dört Nala Koşan Gergedan 74 izlenme - 2 ay önce Nepal’de, ülkenin güneyinde yer alan Hetauda kentinde ulusal parka götürülmek üzere yola çıkarılan dev gergedan, görevlilerin elinden kaçmayı başarınca bu görüntüler ortaya çıkmış.
Çaresiz Gergedana Saldırmaya Çalışan Aslanlar 03:28
Çaresiz Gergedana Saldırmaya Çalışan Aslanlar 2.341 izlenme - 4 yıl önce Çamurun içine bataklığa saplanan gergadan çıkmaya çalışırken başına üşüşen aslanlar saldırmaya çalışıyorşar. En sonunda çıkmayaı başaran serseri gergadan hepsini kovalıyor.
Gergedana Haddini Bildiren Fil 00:40
Gergedana Haddini Bildiren Fil 3.008 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulus Parkta bölgesine giren gergedana filin saldırma anı safari yapan turist kamerasına yansıdı.
Kıskanç Gergedanın Sevgilisini Kurtarması 00:32
Kıskanç Gergedanın Sevgilisini Kurtarması 4.547 izlenme - 5 yıl önce Güney Afrika'nın Durban kentinde fotoğrafçı Matt Yardley tarafından kayda alan görüntülerde kıskanç gergedanın eylemini izliyoruz efendim.
Safari Arabasını Kovalayan Gergedan 02:23
Safari Arabasını Kovalayan Gergedan 1.794 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da doğal yaşam parkında safariye çıkan turistler aracı kovalayan gergedandan kaçmaya başlayınca adrenalin dolu dakikalar yaşanmış.
Yeni Zelanda Havaalanında Durdurulan 2 Türk ve Bavuldan Çıkan Gergedan Hapları 07:40
Yeni Zelanda Havaalanında Durdurulan 2 Türk ve Bavuldan Çıkan Gergedan Hapları 2.606 izlenme - 5 yıl önce Selam arkadaslar, bu videoda, yeni zelanda havaalaninda durdurulan 2 turk sorguya cekiliyor, her ikisinin de ingilizcesi olmadigi icin zar zor tarzanca anlasiyorlar, tercumanlik yapsin diye airportta calisan bir arabi getiriyorlar, sanki bizim turkler arapca konusuyormus gibi, :) en sonunda basin karti olan abimiz sinirleniyor, ve racon kesiyor, yapilan bavul kontrolunde cinsel gucu arttirici gergedan haplari cikiyor, :)
Su Aygırı Yavrusuna Ne Yaptığı Anlaşılamayan Fil 05:51
Su Aygırı Yavrusuna Ne Yaptığı Anlaşılamayan Fil 3.560 izlenme - 5 yıl önce Açılın ben geldim, ben geldiysem kimse su da kimse kalmayacak edası ile giriş yapıyor fil. Görüleceği üzere filimiz erkek. Dişi olsa bir şekilde evlat edinmeye çalışıyor diyebiliriz. Ancak ne seviyor ne dövüyor... İstese çok basit bir hareketle öldürebilir ama bunu yapmıyor. Pek sevdiğide söylenemez. Olsa olsa zorbalık - gıcıklık yapıyor sanırım. Yalnız bir detay var. Bufalo yavruya yaklaşmaya çalışırken kovalıyor. Koca su aygrıları yanında kuzu gibi kalıyor, o yüzden annede pek yanaşamıyor anlaşılan.
Safaricileri Kovalayan Gergedan 00:54
Safaricileri Kovalayan Gergedan 973 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika Kruger Ulusal Parkı'nda araçları ile gezen safaricilerin bir gergedanın hışmına uğramalarına az kalmış. Safariciler üzerlerine gelen gergedandan geri geri giderek kaçmışlar.
Fil ve Gergedan Kavgası 01:28
Fil ve Gergedan Kavgası 1.995 izlenme - 6 yıl önce Bölgesine dadanan Gergedanı görünce Fil üstüne gidip püskürtmeye çalışıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kendini Sevdiren Gergedan 00:40
Kendini Sevdiren Gergedan 1.386 izlenme - 3 yıl önce Sadece bir yaşında olan sevimli gergedan Afrika'nın vahşi doğasında kendisini bu hanım kızımıza sevdirerek minnoş bir görüntü sağlıyor.
Gergedan Böceği Seven Muhabir 02:34
Gergedan Böceği Seven Muhabir 3.256 izlenme - 7 yıl önce Dünyanın en güçlü hayvanı Gergedan Böceği Türkiye'de çok sık görülmeye başladı... En son Ankara'da görülen pahalı böcek kameralara ilginç hareketler yaptı...
Bir Gergedanın Doğumu 01:57
Bir Gergedanın Doğumu 1.667 izlenme - 5 yıl önce Son zamanlarda İngiltere'nin Chester Hayvanat Bahçesi'nde iki ender gergedan doğdu ve hepsi de videoya kaydedildi. İşte onlardan biri!