Hoşgeldiniz!

görgüsüzler

Bloke - Görgüsüzler 03:27
Bloke - Görgüsüzler 6.567 izlenme - 5 yıl önce
Perran Kutman - Unutulmaz Performansları 07:04
Perran Kutman - Unutulmaz Performansları 504 izlenme - 1 yıl önce Geçmişteki nacizane güzel filmlerinden Hayat Bilgisi'ne kadar Perran ablamızın karışık ve başarılı performanslarını izleyeceğiz... Oyunculuk öyle değil, böyle olur...
Görgüsüzler - Karadayı'nın Hırsı 00:52
Görgüsüzler - Karadayı'nın Hırsı 300 izlenme - 2 yıl önce Murat isimli fakir bir kumarbazın zengin olmak için iyi para getiren kumarhanelerde oynaması gerekmektedir. Sonunda parayı bulur ve iyi bir kumarhaneye gelir ve Karadayı ile kumar oynar, Murat hile ile 6 Milyon TL kazanır. Karadayı, Murat'ın hile yaptığını anlayınca Murat'ın peşine düşer. Karadayı sonunda Murat'ı bulur ama daha önce kumarda her şeyini alan moruğun sayesinde Murat'a ulaşamaz. Hırsını serin suların arasında batan bir kayığın içinde almak ister.
Görgüsüzler Film Müziği (1982) 02:53
Görgüsüzler Film Müziği (1982) 236 izlenme - 1 yıl önce Görgüsüzler filmi, 1982 yılında Gırgıriye ekibiyle çekildi. Gırgıriye serisi gibi efsane oldu. Senaryo, az değişik konularıyla daha sonraki filmlere ve dizilere de konu oldu. Filme Gülşen Bubikoğlu ile Müjdat Gezen gene sevgilidir ve Perran Kutman gene Gülşen'in annesidir. Münir Özkul'da bu filmde Müjdat gezenin babası yerine amcası olur. Bülent Kayabaş, Gırgıriye'de olduğu gibi kötü adamdır. Müziklerde gene eÖzlem Uluğaşkun'un sesi vardır.
Burayı Hatırladın mı? - Ali Ağaoğlu ve Sinan Çetin 01:06
Burayı Hatırladın mı? - Ali Ağaoğlu ve Sinan Çetin 309 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Sinan Çetin ve Ali Ağaoğlu ortak projesi ve yine bir felaket. Neler yok ki bu akıllara zarar reklamda; Bentley arabalar, gözlüklü korumalar, şakalar komiklikler, cincırlara binmeler aman Allah'ım bana birşeyler oluyor mutlu, mutluuuuuu!!!
pekdemir musa  görgüsüzler dizisinde 03 00:45
pekdemir musa görgüsüzler dizisinde 03 111 izlenme - 6 yıl önce internettin hoca & pekdemir musaatv de yayınlanan görgüsüzler dizisinde zeki alasya ile miletvekili rolunde oynarken diziden bir sahne tıkla izle yorum yap paylaşpekdemir musainternettin hoca sanat topluluğu oyuncu
kiminin duası... 01:34
kiminin duası... 141 izlenme - 8 yıl önce bukadar da olmaz dedik..