Hoşgeldiniz!

görgüsüzler

Perran Kutman - Unutulmaz Performansları 07:04
Perran Kutman - Unutulmaz Performansları 2.574 izlenme - 3 yıl önce Geçmişteki nacizane güzel filmlerinden Hayat Bilgisi'ne kadar Perran ablamızın karışık ve başarılı performanslarını izleyeceğiz... Oyunculuk öyle değil, böyle olur...
Görgüsüzler - Karadayı'nın Hırsı 00:52
Görgüsüzler - Karadayı'nın Hırsı 1.785 izlenme - 3 yıl önce Murat isimli fakir bir kumarbazın zengin olmak için iyi para getiren kumarhanelerde oynaması gerekmektedir. Sonunda parayı bulur ve iyi bir kumarhaneye gelir ve Karadayı ile kumar oynar, Murat hile ile 6 Milyon TL kazanır. Karadayı, Murat'ın hile yaptığını anlayınca Murat'ın peşine düşer. Karadayı sonunda Murat'ı bulur ama daha önce kumarda her şeyini alan moruğun sayesinde Murat'a ulaşamaz. Hırsını serin suların arasında batan bir kayığın içinde almak ister.
Görgüsüzler Film Müziği (1982) 02:53
Görgüsüzler Film Müziği (1982) 1.167 izlenme - 3 yıl önce Görgüsüzler filmi, 1982 yılında Gırgıriye ekibiyle çekildi. Gırgıriye serisi gibi efsane oldu. Senaryo, az değişik konularıyla daha sonraki filmlere ve dizilere de konu oldu. Filme Gülşen Bubikoğlu ile Müjdat Gezen gene sevgilidir ve Perran Kutman gene Gülşen'in annesidir. Münir Özkul'da bu filmde Müjdat gezenin babası yerine amcası olur. Bülent Kayabaş, Gırgıriye'de olduğu gibi kötü adamdır. Müziklerde gene eÖzlem Uluğaşkun'un sesi vardır.
Burayı Hatırladın mı? - Ali Ağaoğlu ve Sinan Çetin 01:06
Burayı Hatırladın mı? - Ali Ağaoğlu ve Sinan Çetin 442 izlenme - 3 yıl önce Yine bir Sinan Çetin ve Ali Ağaoğlu ortak projesi ve yine bir felaket. Neler yok ki bu akıllara zarar reklamda; Bentley arabalar, gözlüklü korumalar, şakalar komiklikler, cincırlara binmeler aman Allah'ım bana birşeyler oluyor mutlu, mutluuuuuu!!!