Hoşgeldiniz!

görümce

Görümce Filmi Fragman - Gupse Özay 00:27
Görümce Filmi Fragman - Gupse Özay 53 izlenme - 6 gün önce Kıvanç Baruönü imzasını taşıyan Görümce filmi 2 Aralık'ta vizyona girecek. Gelin-Görümce kavgalarını işleyen temasıyla kahkaha tufanını yaşatacak. Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece üçlüsü filmin ana karakterlerini canlandırıyor. http://hdfilmsizle.com/gorumce-filmini-full-izle.html
bkm-alacadağlı kadınlar(gelin görümce) 10:18
bkm-alacadağlı kadınlar(gelin görümce) 7.597 izlenme - 7 yıl önce büşra ve gülhan ın süper bi skecii
Dügünde Oynarken Gelin Görümce 02:15
Dügünde Oynarken Gelin Görümce 2.006 izlenme - 4 yıl önce dügünde oynarken gelin görümce
Gupse Özay’ın Dansı Rekor Kırdı 00:43
Gupse Özay’ın Dansı Rekor Kırdı 29 izlenme - 4 hafta önce Gupse Özay, zamanının çoğunu son filmi Görümce’nin setinde geçirirken, arkadaşıyla birlikte çektikleri bir video ile takipçilerini güldürdü. Ünlü oyuncu Gupse Özay, şu sıralar kendi yazdığı ‘Görümce’ filminin çekimleriyle ilgileniyor. Çoğu zamanını sette geçiren Özay, film setinden eğlenceli anları da sosyal medya hesabından paylaşıyor. Beyazperdede izleyicisiyle buluşmak için gün sayan Özay, bugün set arkadaşıyla birlikte çektikleri bir videoyu Instagram’da paylaştı. Jennifer Lopez’in şarkısında dans ederken çekilmiş videoya ise “Günaydın… normal olmayan insanların oynayıp çalıştığı #görümce setinden sevgiler” notunu düştü. Sosyal medyada 500 binden fazla takipçisi olan Özay’ın videosuna takipçilerinden binlerce beğeni geldi.
Dünya Rekoru Kıran Kaykaycı Köpek! 01:06
Dünya Rekoru Kıran Kaykaycı Köpek! 227 izlenme - 11 ay önce Kaykay üzerinde insanların oluşturduğu en uzun insan tüneli içinden kaykayı ile geçen Bulldog köpeği yeni bir dünya rekoru kırıyor.Kaykacı köpek videoları içinde belki de en anlamlısı bu video.Herkese iyi seyirler,iyi eğlenceler!
Sokak Ortasında Gelin - Görümce Kavgası 02:59
Sokak Ortasında Gelin - Görümce Kavgası 459 izlenme - 3 yıl önce Sinop'ta Gürcistan uyruklu Suzan F. ile eşinin kardeşi Özlem A. arasında evde başlayan kavga, sokağa taştı. Gelin- görümce sokak ortasında saç saça, baş başa...
Sokak ortasında gelin- görümce kavgası 02:59
Sokak ortasında gelin- görümce kavgası 258 izlenme - 3 yıl önce Sinop'ta Gürcistan uyruklu Suzan F. ile eşinin kardeşi Özlem A. arasında evde başlayan kavga, sokağa taştı.
Yarışmada Gelin Görümce Kavgası 03:40
Yarışmada Gelin Görümce Kavgası 109 izlenme - 2 yıl önce Atv'nin en sevilen yarışmalarından biri olan ''Kapanmadan Kazan''ın son bölümü yine izleyenleri eğlendirdi. Gelin görümce olarak yarışmaya katılan yarışmacılar ekran başındaki herkesi şok etti.
Sokakta Gelin Görümce kavgası 02:59
Sokakta Gelin Görümce kavgası 115 izlenme - 3 yıl önce Sinop'ta Gürcistan uyruklu Suzan F. ile eşinin kardeşi Özlem A. arasında evde başlayan kavga, sokağa taştı. Gelin-görümce sokak ortasında saç saça, baş başa birbirine girdi. Suzan F.'nin 1.5 yaşındaki kızı ise arada ezilme tehlikesi geçirdi.
Gelin ile Görümcenin Kıyasıya Muhtarlık Yarışı 03:12
Gelin ile Görümcenin Kıyasıya Muhtarlık Yarışı 62 izlenme - 2 yıl önce Bursa’nın dağ ilçelerinden Büyükorhan’da Gelin görümce olan iki teyze birbirleriyle muhtar olabilmek için kıyasıya bir muhalefete tutuşmuşlar.
Nerdeyse Beyaz Fiyatına - Kaç Para Ulan Beyaz? 00:34
Nerdeyse Beyaz Fiyatına - Kaç Para Ulan Beyaz? 46 izlenme - 1 yıl önce Günlerdir bu reklam beynimin kıvrımlarında manitasının evinin civarında 2.vitesteki şahiniyle dolaşan bir zibidi gibi dolaşıyor. O kadar garip duygular içindeyim ki eğer bunu eklemezsem sanki emrim gelecek gibi hissediyorum ve sol yanıma bir hal geliyor. Bu reklamdan sonra hayatımda hiçbirşey eskisi gibi olamadı, hele o en sondaki -Ne akıllı kadınssııın! diyen kadının repliğini icra ederkenki ifadesi yüzünden galiba saçım biraz beyazladı.
Zamanı Durduran Köpek Balığı Saldırısı! 00:12
Zamanı Durduran Köpek Balığı Saldırısı! 42 izlenme - 11 ay önce Olay Gansbaai,Güney Afrika'da geçiyor.Kafes dalışı yapıp köpek balıklarını yakından görmek isteyen kahramanımız,az kalsın bu arzusunun bedelini ağır ödüyordu.Köpek balığı gerçekten çok hızlı saldırıyor.Katil köpek balığı filmlerinden bir sahne izlermişcesine zamanı durduran o anı eminim sizler de nefesinizi tutarak izleyeceksiniz.İyi seyirler!