Hoşgeldiniz!

görünmez adam

Hollow Man Filmindeki Makaslanan Sahne Görünmez A 00:50
Hollow Man Filmindeki Makaslanan Sahne Görünmez A 182.658 izlenme - 8 yıl önce Film Hakkında: Bilim insanların, insanların görünmez olmasını sağlayacak bir ilaç üzerinde çalışmaktadırlar. Deneyler sonuç verir. Ancak ortada bir sorun vardır. Bu sorun da ilacı alıp görünmezliğe ulaşan bir kişinin, bir daha görünür olamamasıdır. Bu nedenle bilim insanları goriller üzerinde deney yapmaya karar verirler. Bir gün hırslı bir bilim insanı olan Sebastian Caine, ilacı kendi üzerinde denemeye karar verir. Bir daha görünür olmayı başaramaz. Yavaş yavaş delirmenin eşiğine gelen Caine, günden güne daha da tehditkar tavırlar sergilemeye başlayacaktır.
Korkunç Bir Film - Görünmez Adam Ile Sevişme - Komik Sahne 01:30
Korkunç Bir Film - Görünmez Adam Ile Sevişme - Komik Sahne 18.818 izlenme - 4 yıl önce Korkunç Bir Film - Görünmez Adam Ile Sevişme - Komik Sahne
Scary Movie - Görünmez Adam ile Sevişme 01:30
Scary Movie - Görünmez Adam ile Sevişme 9.647 izlenme - 3 yıl önce Genellikle sevimsiz ve belden asagi absurd espriler yapsa da, hala bazı sahneleri bizi kopartan Scary Movie'nin fenomen sahnesi, buyrunuz, izleyiniz.
Görünmezliği Bulan Türk !! 01:21
Görünmezliği Bulan Türk !! 11.108 izlenme - 8 yıl önce görünmez’liği bulan türk !!
görünmez adam şakası 12:30
görünmez adam şakası 8.539 izlenme - 7 yıl önce beyaz tv ekranlarında yayınlanan şaka şaka programında mustafa karadeniz'in yaptığı görünmez adam şakasıyla izleyicileri yine kahkahaya boğdu.
Berserk Şaban 05:27
Berserk Şaban 1.466 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal şahane filmi Gerzek Şaban'dan bir sahne. Mahallelinin gazına gelen Osman(Kemal Sunal) görünmeyen adam kılığına girip ortalığa dehşet saçar, rahmetli Yadigar Ejder'e dayağın hasını atar. not: Filmin adı Gerzek Şaban olmasına rağmen filmde şaban diye bir karakter yoktur. Yeşilçamla ilgili bir gizem daha..
sro görünmez adam İşte karşınızda 03:16
sro görünmez adam İşte karşınızda 3.052 izlenme - 9 yıl önce evt beyler bayanlar spiderman matrix ve karşınızda görünmez adam puhaha izleeden geçme :))
Gemini Man (Görünmez Adam) - Jenerik 00:57
Gemini Man (Görünmez Adam) - Jenerik 779 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde 80 lerde yayınlanan güzel bir dizi daha.Görünmez Adam.Kahramanımız Sam Casey gizli bir ajan olup bir gün bir kaza sonucu görünmez oluyor.Gizli Servis bu görünmezliği bir kol saati ile kontrol altına almayı başarıyor.Yalnız,(bi gıcıklık olmassa olmaz) bunu en fazla 15 dk yapabilir.Fazla kalırsa ölme tehlikesi var.Bu ajanımızın çeşitli maceraları anlatılırdı. Jeneriğiyle sizi başbaşa bırakıyor ve iyi seyirler diyoruz...
Görünmezlik pelerini !!! Görünmez adam gerçek oldu 01:13
Görünmezlik pelerini !!! Görünmez adam gerçek oldu 54 izlenme - 1 ay önce Görünmezlik pelerini !!! Görünmez adam gerçek oldu
Komik Sahne Gösterisi :) 00:53
Komik Sahne Gösterisi :) 1.905 izlenme - 9 yıl önce
Görünmez Adam Zach King 00:06
Görünmez Adam Zach King 575 izlenme - 4 yıl önce Şaka Gibi Vine
Görünmez Adam :) 00:29
Görünmez Adam :) 1.093 izlenme - 9 yıl önce
Cinayet Mahalinden Kaçan Görünmez Adam 00:58
Cinayet Mahalinden Kaçan Görünmez Adam 422 izlenme - 3 yıl önce Süheyl Eğriboz'u izleyeceğimiz harika bir yeşilçam kesitinde sizlerle birlikteyiz efenim. Sadece 2 saniyede hem de polislerin girdiği kapıdan nasıl kaçılır onu öğrenemeyeceğiz. Filmdeki itina ve özenden ziyade bu olayın asıl nedeninin Süheyl abimizin ilk görünmez adamlardan olduğunu düşünüyoruz.
Mr.Bean - Görünmez Adam 02:23
Mr.Bean - Görünmez Adam 254 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de stand-up denilince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Rowan Atkinson'ın (bilinen adıyla Mr.Bean) eski ve eğlenceli parodilerinden bir tanesi.altyazı bulamadığım için kısaca özetleyim:Kahramanımız görünmez adam her sabah metroda can sıkıntısından birisine musallat olur,o sabah Mr.Bean'e sıra gelmişir.buyurun izleyelim
Görünmez Adam 01:53
Görünmez Adam" Liu Bolin Caracas'ta 335 izlenme - 4 yıl önce Günlük Hayattan Etkilenen İfadelerini Bu Yönde Geliştiriyor
Görünmez Adam 00:13
Görünmez Adam 510 izlenme - 9 yıl önce ferdi
Görünmez Adam - Liu Bolin 01:57
Görünmez Adam - Liu Bolin 137 izlenme - 2 yıl önce Çinli sanatçı Liu Bolin 2005 yılında başladığı, kendini arka plandaki konsepte göre boyatma sanatını başarılı bir şekilde sürdürüyor.Ortama göre boyanan sanatçıya, karşıdan bakanlar onu fark etmemektedirler. İşte görünmez adam Lui Bolin'in birkaç sanatı
görünmez oldu 00:15
görünmez oldu 307 izlenme - 10 yıl önce nasıl görünmez oldu kesin cin leri var
Susam Sokağı - Kurbacık & Görünmez Adam 00:56
Susam Sokağı - Kurbacık & Görünmez Adam 102 izlenme - 2 yıl önce Bu röportajı izlerken geçmiş günlere olan özlemini hatırlayan ben, sen, o, biz, siz ve onlar benzer duygular içindeyiz değil mi? Hepimiz bir aralar çocuktuk ve dünya genel olarak daha basit, güzel bir yerdi.
Görünmezler İçinde Bir 06:20
Görünmezler İçinde Bir "Görünmez Adam" Hikayesi 23 izlenme - 8 ay önce Onur Ünlü'nün yazıp yönettiği Görünen Adam'ın tüm bölümlerini hemen izlemek için ?http://bit.ly/gorunenadamtumbolumler Görünen Adam kanalına abone olmak için ?http://bit.ly/gorunenadam Tarihteki ilk görünmezlik hikayesinin bizim topraklarımızda geçtiğini söylesek size ne derece inandırıcı gelir? Bunun izinde görünmezlik hikayesini Görünen Adam hikayesi üzerinden sizlere anlatmak istedik. Peki nedir bu Görünen Adam? Kısaca sadece Youtube'da yayınlanacak Onur Ünlü'nün yazıp yönettiği fantastik bir dizi. Detayları için videomuzu izlemeniz ve Görünen Adam YouTube kanalını bir ziyaret etmeniz dileğimizle :) Daha fazla hikaye için Hikayesi Ne kanalımıza ABONE OL: http://bit.ly/2dr5BAe Hikayesi Ne kanalında neler var bir bakalım derseniz Röntgenin bulunuşu, ilk Türk tayyarecisi Vecihi Hürkuş’ın hayatı gibi yakın tarih hikayelerini izlemek için https://goo.gl/FZHUAI Hindistan’daki kadın çetesi, Dingo’nun ahırının hikayesi gibi dünyadan ilginç hikayeleri izlemek için https://goo.gl/LwIDao Osmanlı Devleti hakkındaki tüm hikayeler için https://goo.gl/b1rl1B Metin Oktay’ı Ümit Besen’in keşfettiğini biliyor muydunuz? Onu nereden tanıyoruz serimizde birbirinden ilginç bilgileri bulabilirsiniz https://goo.gl/M3GqzZ Hikayesi Ne kanalında tarihi ya da günümüz olayların, durumların ve yaşanmışlıkların az bilinen yönlerini ve fazlasıyla merak uyandıran ilginç bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Yorum yazıp videolarımızı beğenerek destek olursanız çok mutlu oluruz.
1 Nisan ve Medya Üzerindeki Etkileri 04:13
1 Nisan ve Medya Üzerindeki Etkileri 62 izlenme - 3 yıl önce 1 Nisan şakalarına güldüğümü hiç hatırlamam dostlarım. Güldüğüm tek şey 1 Nisan şakası yapacağım diye saçmalama sınırlarını zorlayan, ıkınan insanlar oldu hep. İşte Nevşehir'in biricik kanalı Nev TV, işte "Madem bugün 1 Nisan, hade o zaman, biz de şaka yapmaktan geri kalmayalım." düsturunun sonuçları.
Pivot Görünmez Adam 00:58
Pivot Görünmez Adam 66 izlenme - 7 yıl önce ömer günsel