Hoşgeldiniz!

göz kapağı

Göz Kapağı Ameliyatı Nedir? 01:50
Göz Kapağı Ameliyatı Nedir? 4.413 izlenme - 9 yıl önce Op. Dr. Ayşegül Sivri Taze Bilgilerini Açıklamak İçin Videoyu Seçti Ve Healthplay'e Geldi. Healthplay Hakkında Daha Fazla Bilgi, Www.healthplay.co 'da adres Uphill Towers Blok:a Kat:13 /d:75 Ataşehir tel : 0 (216) 688 08 94 - Gsm : 0 (545) 785 77 34 email :info@aysegulsivri.com http://www.aysegulsivri.com/
Göz Kapağına Piercing Yaptıran Kadın 01:09
Göz Kapağına Piercing Yaptıran Kadın 404 izlenme - 1 yıl önce TikTok’ta Meredith ismiyle paylaşım yapan bir kadın göz kapağını deldirerek piercing modasına yeni bir boyut kazandırmış.
Alt Göz Kapağı Ameliyatı - Zty Sağlık 02:16
Alt Göz Kapağı Ameliyatı - Zty Sağlık 1.253 izlenme - 6 yıl önce Tel : 0216 688 16 48 WhatsApp : 0 546 641 54 54 © Web : https://www.ztysaglik.com/alt-goz-kapagi-estetigi/ Sosyal Medya Hesaplarımız https://www.instagram.com/ztysaglik/ https://www.facebook.com/ztysaglik/ https://twitter.com/ztysaglik İçerik : Alt göz kapağı ameliyatları göz altında ki torbalanma var ise onları gidermek veya deri sarkması veya yağlanma gibi sorunları gidermek amacı ile yapılır. Çok gerekmedikçe deri çıkartma işlemi yapılmaz. Bunun dışında alt göz kapağı ameliyatları kalıcıdır. Fiyatları ise lokal anestezi kullanıldığı için uygundur.
Göz Kapağı Ameliyatı 00:23
Göz Kapağı Ameliyatı 1.609 izlenme - 10 yıl önce Göz Kapağı Estetiği Gözaltı Torbaları Göz Kapağı Sarkması Düşüklüğü Göz Kapağı Estetiği Fiyatları Göz Kapağı Ameliyatı Ücretleri | Http://www.miaplastestetik.com/goz-kapagı-estetıgı-goz-kapak-amelıyatı-bleforoplasty_c__d_13.htm
Üst göz kapağı ameliyatı 04:08
Üst göz kapağı ameliyatı 1.388 izlenme - 8 yıl önce Yüzdeki yaşlanma bulgularından bahsederken yüzü bir bütün olarak düşünmek gerekir. 30’lu yaşlarda alın ve kaşlarda aşağı doğru yer değiştirme başlar. Bu durum üst göz kapağı derisinde bollaşma ile kendini belli eder. 50’li yaşlarda üst göz kapağındaki kasların incelmesi ile hem derideki bolluk daha da artar hem de göz çukurundaki yağ yastıkçıklarında belirginleşme olur. http://www.defneerkara.com/yuz-estetigi/goz-kapagi-ameliyati.html
Göz Kapağı İltihabı (Blefarit) Nedir? Tedavisi Nasıl Olur?- Sağlık 01:14
Göz Kapağı İltihabı (Blefarit) Nedir? Tedavisi Nasıl Olur?- Sağlık 1.145 izlenme - 8 yıl önce İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi kurucusu Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu Göz Kapağı İltihabı (Blefarit) Nedir? Tedavisi Nasıl Olur?sorusunu yanıtlıyor.
Göz Kapağı Estetiği Hangi Durumlarda Uygulanır? 01:25
Göz Kapağı Estetiği Hangi Durumlarda Uygulanır? 342 izlenme - 10 yıl önce http://www.migrostv.com/goz-kapagi-estetigi-hangi-durumlarda-uygulanir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, göz çevresi estetiğiile ilgili bilgiler vermeye devam ediyor. Göz altı torbalarını nasıl giderildiğini de sorduğumuz Op. Dr. Sümer şimdi de göz kapağı estetiğini anlatıyor. Göz kapağı estetiği hangi durumlarda uygulanır? Yanıtı şimdi MigrosTV’de!
Göz Kapağı Estetiğinin Sonucu Kalıcı mıdır? 00:40
Göz Kapağı Estetiğinin Sonucu Kalıcı mıdır? 329 izlenme - 10 yıl önce http://www.migrostv.com/goz-kapagi-estetiginin-sonucu-kalici-midir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, MigrosTV izleyicileri için göz kapağı estetiği ile ilgili değerli bilgiler veriyor. Göz kapağı estetiğinin sonucu kalıcı mıdır? Yanıtı şimdi MigrosTV’de! Ayrıca göz estetiği ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevapları burada; Göz kapağı estetiği hangi durumlarda uygulanır? Göz altı torbaları nasıl giderilir? Operasyon hangi aşamalardan oluşur?
Göz Kapağı Estetiğinde İz Kalır Mı Ve Ya Tekrar Operasyon Gerekir mi? 00:38
Göz Kapağı Estetiğinde İz Kalır Mı Ve Ya Tekrar Operasyon Gerekir mi? 285 izlenme - 10 yıl önce http://www.migrostv.com/goz-kapagi-estetiginde-iz-kalir-mi-tekrar-operasyon-gerekir-mi/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, göz kapağı estetiğiile ilgili değerli bilgiler veriyor. Göz kapağı estetiğinde iz kalır mı, tekrar bir operasyon gerekir mi? Yanıtı şimdi MigrosTV’de! Ayrıca göz estetiği ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevapları burada; Göz kapağı estetiği hangi durumlarda uygulanır? Göz altı torbaları nasıl giderilir? Operasyon hangi aşamalardan oluşur?