Hoşgeldiniz!

gta5

Gta 5  Ferrari 11:14
Gta 5 Ferrari 779.628 izlenme - 10 yıl önce Gta 5 Ferrari
Enes Batur - MİNECRAFT MOD (GTA 5) 11:38
Enes Batur - MİNECRAFT MOD (GTA 5) 16.104 izlenme - 8 yıl önce Serinin Bütün Bölümlerini İzle : https://goo.gl/2swQ32 Kanala Abone OL : http://goo.gl/1rDcXB GTA 5 Online PC Oyna : http://goo.gl/lyRTGr GTA 5'te bugün minecraft modu oynuyoruz ve bence çok eğlenceliydi iyi seyirler , Daha Fazlası için videoyu BEĞEN butonuna basın!! Sosyal Medya: Facebook Sayfası http://goo.gl/g7EZUN Facebook Grubu http://goo.gl/IKiFFe Twitter https://goo.gl/uHUUEF İnstagram https://goo.gl/WfrpOG ----------------------------------------­­­--- İZLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SÜPERSİNİZ!!
Enes Batur Gta5 Komik Anlar 11:19
Enes Batur Gta5 Komik Anlar 5.968 izlenme - 7 yıl önce Ben Berat Mutlu , Gta 5 'te 100 insan itilebilir mi? ve ezilebilir mi ? bunu denedik çok ilginç bir gta 5 deneyi oldu , eğlenceli komedi bir video oldu iyi seyirler. Kanala Abone OL : http://goo.gl/1rDcXB Serinin Bütün Bölümlerini İzle : https://goo.gl/oxvBpv GTA 5 Online PC Oyna : http://goo.gl/lyRTGr Sosyal Medya: Facebook Sayfası http://goo.gl/g7EZUN Facebook Grubu http://goo.gl/IKiFFe Twitter https://goo.gl/uHUUEF İnstagram https://goo.gl/WfrpOG İş Teklifleri (Business) enesbatur56@gmail.com ----------------------------------------­­--- İZLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SÜPERSİNİZ!!
Dorsesinden Ayrı Kalamayan Traktör 01:02
Dorsesinden Ayrı Kalamayan Traktör 7.311 izlenme - 8 yıl önce Daha önce GTA 5 te bir benzerine rastladığımız ancak gerçek hayatta da olan durumu izliyoruz. gta 5 vidyosu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/279266/kupasindan-ayrilamayan-dorse-gta5
Oha Dedirtecek GTA V Anı 01:02
Oha Dedirtecek GTA V Anı 7.545 izlenme - 9 yıl önce GTA5'te yaşanan güzel bir enstantaneyi izliyoruz efendim. Bu oyun teknolojisi nereye varacak ya da sınırı olacak mı çok merak ediyorum.
Gta San Andreas - At Yarışı 01:30
Gta San Andreas - At Yarışı 3.917 izlenme - 5 yıl önce Gta serisinin en güzel oyunlarindan biri olan gta san andreasda bulunan ganyan bayisini siteye eklemek istedim. benim icin cok özel bir yeri var. Zamaninin ötesinde bir oyun benim icin o kadar cok detay iceriyoki...her neyse bu bayide iste at yarisi yapabilioduk hafif nostaljik bir degeri oldugu icin paylasmak istedim. Gta 5 bile o zevki vermedi bana, cok yüzeysel geldi, tamam oynanis sekli vs. cok güzel ama nerde o eski samimiyet...izliyoruz.
En Zor Motor Yarışı! (Gta 5 Komik Anlar) #43 Ndng - Enes Batur 11:43
En Zor Motor Yarışı! (Gta 5 Komik Anlar) #43 Ndng - Enes Batur 6.464 izlenme - 8 yıl önce GTA 5 Komik Anlar'da Gta 5 haritalarını deniyoruz çok efsane muhteşem ve çılgın haritalar , Daha Fazlası için videoyu BEĞEN butonuna basın!! ----------------------------------------­­­--- İZLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SÜPERSİNİZ!!
Gta  5'in Gerçekçiliği 3 10:06
Gta 5'in Gerçekçiliği 3 3.899 izlenme - 6 yıl önce Daha önce iki bölümünü yüklediğim serinin bu bölümünde arabanın fan çalıştırması,karakterin terlemesi,çeşitli nesnelerin ses efektlerine sahip olması na ve arabaların kapılarının kapanma sesinin farklı olması gibi gayet güzel detaylara değinilmiş.
™.999 İMKANSIZ PARKUR VS ROKET ! - GTA 5 Online (FurkanYamanHD,Sesegel,Umidi) 12:41
™.999 İMKANSIZ PARKUR VS ROKET ! - GTA 5 Online (FurkanYamanHD,Sesegel,Umidi) 5.812 izlenme - 7 yıl önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD ,Ümidi ve Sesegel ile birlikte GTA 5'de harika haritalar ile karşınızdayız, Parkur vs Roket gibi harika haritalar var! Devamı için like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army ! FurkanYamanHD;https://www.youtube.com/FurkanYamanHDD Ümidi;https://www.youtube.com/user/uemidi SeseGel;https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda GTA 5 Playlist oynadık !
Enes Batur GTA5 komik anlar 12:18
Enes Batur GTA5 komik anlar 2.077 izlenme - 7 yıl önce Ben Berat Mutlu , Gta 5 'te 100+ yatı batırabilir mi gemi yıkabilir mi ? bunu denedik çok ilginç bir gta 5 deneyi oldu , eğlenceli komedi bir video oldu iyi seyirler. Kanala Abone OL : http://goo.gl/1rDcXB Serinin Bütün Bölümlerini İzle : https://goo.gl/jm0N4h GTA 5 Online PC Oyna : http://goo.gl/lyRTGr Sosyal Medya: Facebook Sayfası http://goo.gl/g7EZUN Facebook Grubu http://goo.gl/IKiFFe Twitter https://goo.gl/uHUUEF İnstagram https://goo.gl/WfrpOG İş Teklifleri (Business) enesbatur56@gmail.com ----------------------------------------­­--- İZLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SÜPERSİNİZ!!
GTA 5'İ Gerçek Hayata Uyarlamak 03:22
GTA 5'İ Gerçek Hayata Uyarlamak 5.497 izlenme - 8 yıl önce CorridorDigital isimli YouTube kanalının Grand Theft Auto V'i gerçek hayata geçirdiği bu videoda, kendinizi Los Santos'un içinde bulacaksınız. Gerçek mekanların oyuna ne kadar güzel aktarıldığını da gözler önüne seren gayet yaratıcı bir çalışma olmuş.
Okyanusun Sonuna Yarış ! - Gta 5 Online (Furkanyamanhd,sesegel,umidi) 11:23
Okyanusun Sonuna Yarış ! - Gta 5 Online (Furkanyamanhd,sesegel,umidi) 4.956 izlenme - 7 yıl önce Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD ,Ümidi ve Sesegel ile birlikte GTA 5'de harika playlistler ile karşınızdayız ! Okyanusun sonuna gitmekten tutun Arabalı futbola kadar eğlenceli şeyleri oynadık,umarım beğenirsiniz ! Like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army ! FurkanYamanHD;https://www.youtube.com/FurkanYamanHDD Ümidi;https://www.youtube.com/user/uemidi SeseGel;https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda GTA 5 Playlist oynadık !
YENİ ARABA İLE WALLRİDE ! - GTA 5 (FurkanYamanHD,SeseGel,Ümidi) 13:31
YENİ ARABA İLE WALLRİDE ! - GTA 5 (FurkanYamanHD,SeseGel,Ümidi) 4.468 izlenme - 7 yıl önce Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD ,Ümidi ve Sesegel ile birlikte GTA 5'de Playlist kurup eğlenceli anlarını çıkardık ! Ve izlerken eğleneceğinize eminim videoyu beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı lütfen unutmayın Gereksiz Army ! FurkanYamanHD;https://www.youtube.com/FurkanYamanHDD Ümidi;https://www.youtube.com/user/uemidi SeseGel;https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda GTA 5 Playlist oynadık !
Aşırı Gerçekçi GTA-5 01:34
Aşırı Gerçekçi GTA-5 2.863 izlenme - 9 yıl önce Grafiker bir arkadaşımızdan oldukça gerçekçi bir GTA5 videosu. Videoyu hazırlarken muhtemelen Cinema4D veya 3DsMax adlı programla hazırlanmış. Çoğu kişi bu videoyu gerçek sandı, ta ki Rockstar Games gerçek GTA5 videosunu çıkarana kadar. Alkışlamak lazım.
™.8 İMKANSIZ PARKUR VS YENİ ARABALAR ! - GTA 5 Online (FurkanYamanHD,Sesegel,Umidi) 13:12
™.8 İMKANSIZ PARKUR VS YENİ ARABALAR ! - GTA 5 Online (FurkanYamanHD,Sesegel,Umidi) 3.482 izlenme - 7 yıl önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD ,Ümidi ve Sesegel ile birlikte GTA 5'de harika haritalar ile karşınızdayız, Parkur yapan İnsanlar vs Arabalar gibi harika haritalar var! Devamı için like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army ! FurkanYamanHD;https://www.youtube.com/FurkanYamanHDD Ümidi;https://www.youtube.com/user/uemidi SeseGel;https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda GTA 5 Playlist oynadık !
Ekibe Özel Türk Haritası ! - Gta 5 Online (Furkanyamanhd,sesegel,umidi) 13:30
Ekibe Özel Türk Haritası ! - Gta 5 Online (Furkanyamanhd,sesegel,umidi) 2.807 izlenme - 7 yıl önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD ,Ümidi ve Sesegel ile birlikte GTA 5'de harika haritalar ile karşınızdayız, Ekibe Özel harita vsvs. Devamı için like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army ! FurkanYamanHD;https://www.youtube.com/FurkanYamanHDD Ümidi;https://www.youtube.com/user/uemidi SeseGel;https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda GTA 5 Playlist oynadık !
En Yüksekten Ölüm Yokuşu ! - Gta 5 Online (Furkanyamanhd,sesegel,umidi) 18:08
En Yüksekten Ölüm Yokuşu ! - Gta 5 Online (Furkanyamanhd,sesegel,umidi) 2.986 izlenme - 7 yıl önce Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD ,Ümidi ve Sesegel ile birlikte GTA 5'de bence bu zamana kadar bizim videomuzda en eğlenceli kapışmayı yaptık gerçekten çok eğlendik devamı için like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army ! FurkanYamanHD;https://www.youtube.com/FurkanYamanHDD Ümidi;https://www.youtube.com/user/uemidi SeseGel;https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda GTA 5 Playlist oynadık !
İmkansız Helikopter Savaşları ! (Gta 5 Online) - Gereksiz Oda 09:25
İmkansız Helikopter Savaşları ! (Gta 5 Online) - Gereksiz Oda 2.741 izlenme - 7 yıl önce Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD,Ozan Berkil ve Ali Toprak ile birlikte GTA 5'de efsane bir Challenge yapıyoruz ! Kendi aramızda helikopterler ile en yükseğe çıkıp birbirimize sürttürerek(:D) patlatmaya çalışıyoruz,umarım hoşunuza gitmiştir ve daha fazlası için like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda GTA 5'de Helikopter Challenge yaptık !
BMX BİSİKLET İLE UÇARAK DENİZİN KARŞISINA GEÇMEK ! - GTA 5 Online (FurkanYamanHD,Sesegel,Umidi) 12:01
BMX BİSİKLET İLE UÇARAK DENİZİN KARŞISINA GEÇMEK ! - GTA 5 Online (FurkanYamanHD,Sesegel,Umidi) 2.488 izlenme - 7 yıl önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD ,Ümidi ve Sesegel ile birlikte GTA 5'de harika haritalar ile karşınızdayız, Bisiklet ile uçmak gibi harika haritalar var! Devamı için like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army ! FurkanYamanHD;https://www.youtube.com/FurkanYamanHDD Ümidi;https://www.youtube.com/user/uemidi SeseGel;https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda GTA 5 Playlist oynadık !
Bedava İnternet Sms Dk Kazandıran Uygulama!!!!! 01:56
Bedava İnternet Sms Dk Kazandıran Uygulama!!!!! 1.107 izlenme - 7 yıl önce BEDAVA İNTERNET,SMS,DK VE BİRÇOK ÖDÜL KAZANACAĞINIZ BİR UYGULAMA...
Maraz Ali'nin Hayatı ! - Gta 5 10:15
Maraz Ali'nin Hayatı ! - Gta 5 1.261 izlenme - 6 yıl önce Selamlar bu videomuzda Ümidi ile birlikte Adanalı dizisinde başrol oynayan Maraz Ali'nin hayatını gerçekleştiriyoruz ! Eğer seriyi çok severseniz videoyu beğenmeyi ve güzel yorumcuk atmayı unutmayın #GereksizArmy! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda Ümidi ile birlikte Maraz Ali'nin hayatını gerçekleştiriyoruz !!
Deliği Tuttur Oyunu Kazan ! - Gta 5 Online (Oyunportal,sesegel,umidi) 12:01
Deliği Tuttur Oyunu Kazan ! - Gta 5 Online (Oyunportal,sesegel,umidi) 1.413 izlenme - 6 yıl önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda OyunPortal ,Ümidi ve Sesegel ile birlikte GTA 5'de Parkuru yap silahı alın 2.bölümü ile karşınızdayız. Devamı için like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army ! Ayrıca Furkan Yaman videolara çok yakında tekrar gelicek! FurkanYamanHD;https://www.youtube.com/FurkanYamanHDD Ümidi;https://www.youtube.com/user/uemidi SeseGel;https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda GTA 5 Playlist oynadık !
Gta Vıcecıty Kaldıran İnternet Kafe (1tl) Vs Gta 5 Kaldıran İnternet Kafe (5tl) ! 09:18
Gta Vıcecıty Kaldıran İnternet Kafe (1tl) Vs Gta 5 Kaldıran İnternet Kafe (5tl) ! 1.316 izlenme - 5 yıl önce Selamlar bu videomuzda Ankara'da GTA 5 kaldıran internet kafe vs GTA Vicecity kaldıran İnternet kafeleri karşılaştırıyoruz !! Aşırı eğlenceli bir video oldu :) Daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen #tekrengimizTURUNCU !! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda Ümidi ve Sesegel ile birlikte EKİBEGEL klanımızda 3v3 rakip takıma karşı maç yaptık !!
GTA5'de Nuri Bilge Ceylan Kareleri 00:38
GTA5'de Nuri Bilge Ceylan Kareleri 765 izlenme - 8 yıl önce Gta V oyununda ancak Nuri Bilge Ceylan filmlerinde görebileceğimiz eşsiz sahneler... Arkanıza yaslanın, susun ve bir sigara yakın.
GTA 5 Trafik Kavgası 03:16
GTA 5 Trafik Kavgası 805 izlenme - 9 yıl önce Bir kaç gün önce yeni nesil versiyonuna merhaba dediğimiz bu nadide oyunda sıradan bir günde sıradan bir kaza sonrası meydana gelen olayları izliyoruz.
GTA 5 - Savaş Uçağı Kaçırmak 01:02
GTA 5 - Savaş Uçağı Kaçırmak 739 izlenme - 8 yıl önce GTA 5 oynayan bu dostumuz rampadan atlayıp takla atarak motorla bir f16 nın kanadına konuyor ve pilotu yumruklayarak kokpite oturuyor.Aklıma Murat Kekilli'den seni çılgın hadi oradan sözleri geldi nedense..
GTA 5'i Gerçek Hayata Uyarlamak 01:27
GTA 5'i Gerçek Hayata Uyarlamak 454 izlenme - 8 yıl önce Gta 5'i gerçek hayata uyarlamaya çalışan arkadaşlar emsallere göre başarılı sayılabilecek bir video hazırlamış, izliyoruz.
GTA 5 (Hancock Modu) 01:31
GTA 5 (Hancock Modu) 379 izlenme - 8 yıl önce "hancock" filminden esinlenerek yapilan bu mod, oyuncuyu istedigi zaman adeta bir leylek gibi ucmasini sagliyor. Los Santos sehiri ve Santa Monica Halk Plaji üzerinden ucusunu burada sizlerle paylasmak istedim. bu arada, kenksli mesaj atanlar sizin kadin üreme organiniza koyayim! yeter ama ya! izliyoruz efenim!
Terminator 2 Motorla Kaçış Sahnesi - GTA 5 Versiyon 05:03
Terminator 2 Motorla Kaçış Sahnesi - GTA 5 Versiyon 250 izlenme - 8 yıl önce Terminatör2 deki motorla kaçış sahnesi bi grup arkadaş GTA5 üzerinden çekmişler. Başarılı da olmuş.
Oculus Rift ile GTA 5 02:12
Oculus Rift ile GTA 5 241 izlenme - 8 yıl önce Virtuix şirketi tarafından geliştirilen her tarafa hareket kabiliyeti olan Omni ve Oculus Rift gözlüğü ile GTA 5 oynamak ne kadar eğlenceli ve gerçekçi. Gerçekten oynamak istedim fakat arabayı nasıl kullandığını anlamadım. Gelişen teknolojiyle ilerde oyunların içine direk girecek gibiyiz.