Hoşgeldiniz!

Gülme Krizi Videoları İzle

Damat Adayını Görünce Gülme Krizine Giren Gelin Adayı 01:58
Damat Adayını Görünce Gülme Krizine Giren Gelin Adayı 44.742 izlenme - 2 yıl önce Damat Adayı'nın giydiği kıyafet dolayısıyla gelin adayının kendini tutamayarak puskurması ve Esra Erol'un olaya bozulmasını izliyoruz..
canli yayinda gülme krİzİ 00:28
canli yayinda gülme krİzİ 130.029 izlenme - 8 yıl önce canli yayinda gülme krİzİ
recep ivedik gta da olursa 01:56
recep ivedik gta da olursa 105.660 izlenme - 7 yıl önce mutlaka izleyin süper bişe gülme garantilixd xd
Annen Evdemi Gülme Krizi Bu Olsa Gerek 04:07
Annen Evdemi Gülme Krizi Bu Olsa Gerek 72.018 izlenme - 6 yıl önce annen evdemi xd gülme krizi bu olsa gerek
Selçuk Yöntem'i Gülme Krizine Sokan Soru 01:11
Selçuk Yöntem'i Gülme Krizine Sokan Soru 4.434 izlenme - 5 ay önce Kim Milyoner Olmak İster'de Selçuk yöntem yarışmacıya yönelttiği sorunun şıklarını okurken gülme krizine girdi. ATV ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programlarından 'Kim Milyoner Olmak İster'in son yayınlanan bölümüne Selçuk Yöntem'in kahkahaları damga vurdu. "FLÖRHASAN"I OKURKEN KRİZE GİRDİ "Aydınlatmalarda kullanılan lambanın doğru yazılışı hangisidir?" sorusunu yarışmacıya yönelten Selçuk Yöntem, seçenekler arasındaki "Flörhasan" şıkkını okurken gülme krizine girdi.
En Zayıf Halka Yarışmasında Gülme Krizi Giren Yarışmacı 02:37
En Zayıf Halka Yarışmasında Gülme Krizi Giren Yarışmacı 2.628 izlenme - 3 ay önce Baybars Altuntaş ile En Zayıf Halka yarışmasında yarışmacı Nuray'ın gülme krizine girişi ve tamamen doğal oluşu izleyicileride gülme krizine sokuyor :)
Burcu Esmersoy Gülme Krizine Girdi 01:26
Burcu Esmersoy Gülme Krizine Girdi 7.133 izlenme - 1 yıl önce Saba Tümer'in sunduğu Saba ile Oyuna Geldik programının bu haftaki konukları Safiye Soyman, Faik Öztürk, Oya Aydoğan, Nuri Alço, Burcu Esmersoy ve Onur Büyüktopçu'ydu. Programın hemen başındaki kelime oyunu programı izleyenlere neşeli anlar yaşattı. Kelime oyununda rakibini izleyen Burcu Esmersoy'un gülme krizine girip, "Rezil oldu" dediği an ise programa damgasını vurdu.
canlı yayında adam kopuyo =) 01:31
canlı yayında adam kopuyo =) 29.772 izlenme - 8 yıl önce gülme krize tutuldu yaw :)
Şiir Okurken Gülme Krizine Giren Çocuk 01:08
Şiir Okurken Gülme Krizine Giren Çocuk 8.257 izlenme - 2 yıl önce Sinop'ta 23 Nisan kutlamalarında şiir okuyan 1. sınıf öğrencisi Karya Sönmez, gülme krizine girdi. Sönmez'in gülerek şiir okumaya devam etmesi herkesi güldürdü. Sinop'ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında şiir okuyan minik öğrenci gülme krizine girdi. İstiklal Ortaokulu 1. sınıf öğrencisi Karya Sönmez, Ahmet Gül isimli arkadaşı ile birlikte "23 Nisan" adlı şiiri okuduğu sırada gülme krizine girdi. Öğrencinin gülerek şiiri okumaya devam etmesi katılımcıların da gülmesine neden oldu. Zor da olsa şiiri tamamlayan minikler, seyircilerden büyük alkış aldı.
canlı yayın gülme krizi tr.altyazılı 06:33
canlı yayın gülme krizi tr.altyazılı 28.377 izlenme - 8 yıl önce canlı yayın gülme krizi çoğunuzu izlemiştir ama bir de türkçe altyazı ile izleyin bakalım boyle daha bi komik oluyor
maymun şakirin gülme krizi 00:16
maymun şakirin gülme krizi 16.513 izlenme - 6 yıl önce maymun şakirin gülme krizi
İğneden Korkan Kız Gülme Krizine Soktu 01:30
İğneden Korkan Kız Gülme Krizine Soktu 7.366 izlenme - 2 yıl önce Küçük kızın iğneden korkarak şekilden şekile girdiği video internette fenomen oldu.İşte o komik anlar...
Gulme Krizi 01:33
Gulme Krizi 12.297 izlenme - 4 yıl önce Kizim yogurt yiyor daha dogrusu gulmekten yiyemiyor :)
canlı yayın krizleri 03:26
canlı yayın krizleri 32.649 izlenme - 8 yıl önce canlı yayında gülme krizi geçiren spikerler :)
Gelin Nikah Masasında Gülme Krizine Girerse 02:14
Gelin Nikah Masasında Gülme Krizine Girerse 2.797 izlenme - 12 ay önce Eskişehir’de bir gelin nikah masasında gülme krizine girdi. Tepebaşı Belediyesi nikah salonunda Alp-Hülya Peksoylu çiftin nikah töreninde ilginç bir olay yaşandı. Gelin, tören sırasında nikah şahidi ile arasında geçen bir diyalog sonrasında kahkahalarla gülmeye başlayınca, gelen misafirler de gülmelerini tutamayıp bu neşeli dakikalara katıldılar.
Scorp -  Gülme Çeşitleri 05:56
Scorp - Gülme Çeşitleri 3.944 izlenme - 10 ay önce Her insanın kendine özgü gülme tarzı vardır. Scorp kullanıcıları birbirinden farklı, belki daha önce hiç duymadığınız ve aklınıza bile gelmeyecek gülme çeşitlerini paylaşarak eğlendiriyor. Scorperlar'ın posları bizden, kendi tarzınızla gülmesi sizden! Daha fazlası için; https://scorpapp.com/
canlı yayında gülme krizi (çoook komik) 00:39
canlı yayında gülme krizi (çoook komik) 16.069 izlenme - 8 yıl önce
çağla Şikel e gülme krizi gelirse.. 04:31
çağla Şikel e gülme krizi gelirse.. 13.869 izlenme - 7 yıl önce alişan ve çagla gülme krizine yakalandı weyyyyyyyyyyy
canlı yayında gülme krizi 02:15
canlı yayında gülme krizi 9.264 izlenme - 7 yıl önce kız resmen koptu:)
Haydi Çalkala Gülme Krizi Dansı Doğa Yaşaner 03:06
Haydi Çalkala Gülme Krizi Dansı Doğa Yaşaner 7.095 izlenme - 4 yıl önce Haydi Çalkala Gülme Krizi Dansı Doğa Yaşaner
Gülme Krizi 00:50
Gülme Krizi 11.403 izlenme - 8 yıl önce tatlı bebek gülme krizine giriyor...
Nez Gülme Krizine Girdi Frikiği Verdi 02:15
Nez Gülme Krizine Girdi Frikiği Verdi 6.583 izlenme - 4 yıl önce Nez Gülme Krizine Girdi Frikiği Verdi
Gülme Krizine Girmek İsteyenler ( Mutlaka ) İzleyin 05:10
Gülme Krizine Girmek İsteyenler ( Mutlaka ) İzleyin 4.245 izlenme - 3 yıl önce Gülme Krizine Girmek İsteyenler ( Mutlaka ) İzleyin
Zuhal Topal Gülme Krizinde... 01:35
Zuhal Topal Gülme Krizinde... 6.575 izlenme - 7 yıl önce Gelin adayının bir itirafı izdivaç programı sunucusu Zuhal Topal'ı gülmekten kırdı, geçirdi...
Gülmekten Ölecek Çocuk Ya 01:40
Gülmekten Ölecek Çocuk Ya 10.205 izlenme - 9 yıl önce gülme gülme gülme
zincirleme gülme krizi 04:05
zincirleme gülme krizi 8.676 izlenme - 7 yıl önce dünyanın en bulaşıcı şeyi gülmektir..
Alişan Gülme Krizine Soktu 00:15
Alişan Gülme Krizine Soktu 2.182 izlenme - 2 yıl önce Ünlülerin dublajları gülme krizine soktu İnternet ortamındaki uygulamalara her gün bir yenisi eklenirken “dublaj” son zamanların en çok rağbet gören uygulaması oldu. Alişan Gamze Topuz Gizem Karaca Replikler üzerine dublaj yapabileceğiniz bu uygulama ünlülerin de dikkatini çekti. Bir çok ünlü Türk sinemasına ve yakın tarihe damga vuran repliklere kendi görüntüleriyle hayat verdi. Ünlülerin kahkahalarla izleyeceğiniz görüntülerinden ilki şarkıcı Ceylan imzalı. Ünlü şarkıcı Reha Muhtar canlandırmasıyla büyük beğeni topladı. Ceylan gibi Reha Muhtar'dan yana tercih kullanan bir diğer isim de şarkıcı Tan oldu. Tan, ünlü anchormanin çok konuşulan bir yorumuna görüntüsüyle hayat verdi. Ünlülerin komik dublajlarında en dikkat çekeni ise Alişan. Ünlü türkücü Kemal Sunal dublajı ile takipçilerinden büyük beğeni topladı. Canlandırma yapmak için Kemal Sunal'ın unutulmaz repliğini kullanan bir diğer isim ise Gizem Karaca oldu. Bir televizyon programıyla ünlenen Gizem Hatipoğlu da Türk sinemasında tercih ettiği bir replik ile takipçilerinin karşısına çıktı. En çok beğenilen canlandırmalardan biri de Gamze Topuz'un “hindi” repliği oldu.
gülme krizi geçiren teyze! 02:49
gülme krizi geçiren teyze! 5.062 izlenme - 7 yıl önce gülme krizi geçiren teyze..
spikerin gülme krizi 00:28
spikerin gülme krizi 6.241 izlenme - 8 yıl önce
Gülme Krizine Dönen Fetö'ye Meydan Okuyan Adam 07:14
Gülme Krizine Dönen Fetö'ye Meydan Okuyan Adam 290 izlenme - 4 ay önce Gülme Krizine Dönen Fetö'ye Meydan Okuyan Adan Sosyal deney, sokak röportajları ve ilginç videolarıyla güldüren ekibin yeni videosu geldi izliyoruz.