Hoşgeldiniz!

gülme krizi

Annen Evdemi Gülme Krizi Bu Olsa Gerek 04:07
Annen Evdemi Gülme Krizi Bu Olsa Gerek 72.324 izlenme - 11 yıl önce annen evdemi xd gülme krizi bu olsa gerek
Damat Adayını Görünce Gülme Krizine Giren Gelin Adayı 01:58
Damat Adayını Görünce Gülme Krizine Giren Gelin Adayı 46.613 izlenme - 6 yıl önce Damat Adayı'nın giydiği kıyafet dolayısıyla gelin adayının kendini tutamayarak puskurması ve Esra Erol'un olaya bozulmasını izliyoruz..
Canlı Yayında Gülme Şeyi Tutan Spiker 00:21
Canlı Yayında Gülme Şeyi Tutan Spiker 11.485 izlenme - 3 yıl önce Yerel bir TV kanalında haber sunarken gülme krizine giren spikeri izliyoruz. İnsanın istemsizce gülesi geliyor.
maymun şakirin gülme krizi 00:16
maymun şakirin gülme krizi 17.056 izlenme - 10 yıl önce maymun şakirin gülme krizi
Komik Videoların Atası - Gülme Krizine Giren Spiker (Altyazılı) 06:39
Komik Videoların Atası - Gülme Krizine Giren Spiker (Altyazılı) 2.534 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında konuklarının sesine gülerek televizyon kariyerini bitiren Erik Hartman'ın komplo gibi canlı yayını sunucunun yarıla yarıla kahkaha atmasına karşın seyircilerin ahiretten yarım saatliğine izin almış gibi hiç tepkisiz oturması ayrı komik olan sarmal bir video ile efsaneyi hatırlayalım
Şiir Okurken Gülme Krizine Giren Çocuk 01:08
Şiir Okurken Gülme Krizine Giren Çocuk 9.211 izlenme - 6 yıl önce Sinop'ta 23 Nisan kutlamalarında şiir okuyan 1. sınıf öğrencisi Karya Sönmez, gülme krizine girdi. Sönmez'in gülerek şiir okumaya devam etmesi herkesi güldürdü. Sinop'ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında şiir okuyan minik öğrenci gülme krizine girdi. İstiklal Ortaokulu 1. sınıf öğrencisi Karya Sönmez, Ahmet Gül isimli arkadaşı ile birlikte "23 Nisan" adlı şiiri okuduğu sırada gülme krizine girdi. Öğrencinin gülerek şiiri okumaya devam etmesi katılımcıların da gülmesine neden oldu. Zor da olsa şiiri tamamlayan minikler, seyircilerden büyük alkış aldı.
Cansu Canan'ın Canlı Yayında Gülme Krizine Girmesi 00:21
Cansu Canan'ın Canlı Yayında Gülme Krizine Girmesi 4.962 izlenme - 4 yıl önce Habertürk ekranlarının sevilen programı Öteki Gündem programının dün akşam yayınlanan bölümünde eğlenceli dakikalar yaşanmış. Canlı yayın sırasında bir izleyiciden gelen "Romayı kim yaktı? Evanşeristler" yorumu sunucu Cansu Canan'ı kahkahaya boğmuş.
Arif Şentürk'ün İlhan İrem'i Gülme Krizine Sokması 00:29
Arif Şentürk'ün İlhan İrem'i Gülme Krizine Sokması 4.651 izlenme - 4 yıl önce İlhan İrem, Arif Şentürk ve Atilla Atasoy’un birlikte seslendirdikleri “Deniz ve Mehtap” şarkısı esnasında Şentürk’ün şarkıya Rumeli ağzıyla şarkıya girmesi, İlhan İrem’i gülme krizine sokuyor.
Yanmış Tostu Gören Esnafın Gülme Krizine Girmesi 01:24
Yanmış Tostu Gören Esnafın Gülme Krizine Girmesi 5.324 izlenme - 4 yıl önce Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde esnaflık yapan bir vatandaşa gösterilen yanmış tost esnafı gülme krizine soktu.
Selçuk Yöntem'i Gülme Krizine Sokan Soru 01:11
Selçuk Yöntem'i Gülme Krizine Sokan Soru 4.872 izlenme - 5 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'de Selçuk yöntem yarışmacıya yönelttiği sorunun şıklarını okurken gülme krizine girdi. ATV ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programlarından 'Kim Milyoner Olmak İster'in son yayınlanan bölümüne Selçuk Yöntem'in kahkahaları damga vurdu. "FLÖRHASAN"I OKURKEN KRİZE GİRDİ "Aydınlatmalarda kullanılan lambanın doğru yazılışı hangisidir?" sorusunu yarışmacıya yönelten Selçuk Yöntem, seçenekler arasındaki "Flörhasan" şıkkını okurken gülme krizine girdi.
En Zayıf Halka Yarışmasında Gülme Krizi Giren Yarışmacı 02:37
En Zayıf Halka Yarışmasında Gülme Krizi Giren Yarışmacı 3.143 izlenme - 5 yıl önce Baybars Altuntaş ile En Zayıf Halka yarışmasında yarışmacı Nuray'ın gülme krizine girişi ve tamamen doğal oluşu izleyicileride gülme krizine sokuyor :)
Gelin Nikah Masasında Gülme Krizine Girerse 02:14
Gelin Nikah Masasında Gülme Krizine Girerse 3.099 izlenme - 5 yıl önce Eskişehir’de bir gelin nikah masasında gülme krizine girdi. Tepebaşı Belediyesi nikah salonunda Alp-Hülya Peksoylu çiftin nikah töreninde ilginç bir olay yaşandı. Gelin, tören sırasında nikah şahidi ile arasında geçen bir diyalog sonrasında kahkahalarla gülmeye başlayınca, gelen misafirler de gülmelerini tutamayıp bu neşeli dakikalara katıldılar.
Scorp -  Gülme Çeşitleri 05:56
Scorp - Gülme Çeşitleri 4.338 izlenme - 5 yıl önce Her insanın kendine özgü gülme tarzı vardır. Scorp kullanıcıları birbirinden farklı, belki daha önce hiç duymadığınız ve aklınıza bile gelmeyecek gülme çeşitlerini paylaşarak eğlendiriyor. Scorperlar'ın posları bizden, kendi tarzınızla gülmesi sizden! Daha fazlası için; https://scorpapp.com/
Babasına Gülmekten Krize Giren Bebek 00:58
Babasına Gülmekten Krize Giren Bebek 2.105 izlenme - 4 yıl önce Hırpalanmayı ve sürekli konuşmayı seven bebekler sizce de biraz tuhaf değil mi? Çok tatlı oluyorlar aslında. En suratsız insanı bile güldürebilir.
Gülme Krizine Girmeye Hazır Olun  :)) 00:41
Gülme Krizine Girmeye Hazır Olun :)) 5.672 izlenme - 12 yıl önce ekmeĞİmİ elimden almaaaaaaaaaa...
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Fırça Yedi! 00:21
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Fırça Yedi! 2.522 izlenme - 8 yıl önce Show TV'de "Yeni 1 Gün" programını sunan güzel spiker Simge Fıstıkoğlu, canlı yayında yönetmeniyle anlaşamayınca gülme krizine girdi.
Seray Sever ve Aysun Kayacı'nın Gülme Krizine Girmesi 01:20
Seray Sever ve Aysun Kayacı'nın Gülme Krizine Girmesi 779 izlenme - 3 yıl önce Seray Sever ve Aysun Kayacı katıldıkları Hakan Yılmaz'ın programında ufak bir gülme krizi yaşaması olayıdır
Şiir Okurken Gülme Krizine Giren Çocuk 01:08
Şiir Okurken Gülme Krizine Giren Çocuk 2.035 izlenme - 6 yıl önce Sinop’ta 23 Nisan kutlamalarında şiir okuyan minik kızı gülme tutuyor. Pek sevimli pek tatlı maşallah.
Ses Yarışmasında Gülme Krizine Girmek 00:58
Ses Yarışmasında Gülme Krizine Girmek 2.205 izlenme - 7 yıl önce Arapça konuşulan bir memlekette ses yarışması elemelerinde jüriyle birlikte gülme krizleri geçiren yarışmacıyı izliyoruz.
 Gülme krizine giren kadın 01:16
Gülme krizine giren kadın 1.506 izlenme - 8 yıl önce Gülme krizine giren kadın
Alper Kul - Tekno Parti - Mesut Yar 03:29
Alper Kul - Tekno Parti - Mesut Yar 2.661 izlenme - 7 yıl önce Burada Laf Çok'a konuk olan Oyuncu Alper Kul, geçmişte işlettikleri mekanda gerçekleştirilen tekno partide yaşanan komik olayları anlattı.
Babası Para Sayarken Gülme Krizine Giren Bebek 00:45
Babası Para Sayarken Gülme Krizine Giren Bebek 757 izlenme - 5 yıl önce Bir demet parayı sayan adamın arka tarafında annesinin kucağında olan bebek babasına katıla katıla gülüyor. Babasının eline tükürüp paraları sayması bebeği adeta kendinden geçiriyor. Babası Para Saydı, Bebek Gülme Krizine Girdi Bir demet parayı sayan adamın arka tarafında annesinin kucağında olan bebek babasına katıla katıla gülüyor. Babasının eline tükürüp paraları sayması bebeği adeta kendinden geçiriyor.
Canlı Yayında Gülme Krizine Girmek - Özge Uzun 02:14
Canlı Yayında Gülme Krizine Girmek - Özge Uzun 1.289 izlenme - 6 yıl önce Kanaltürk'ün sabah kuşağı sunucusu Özge Uzun, bu sabah canlı yayında gülme krizine girmiş. Sunucu bir hırsızlık haberini sunarken, hırsızın hareketlerine gülmeye başlamış. Gülmekten önündeki haberi okuyamamış.
Sonsuza Giden Kaçkar Tv Programı - İstimlag Yabilur 05:47
Sonsuza Giden Kaçkar Tv Programı - İstimlag Yabilur 1.148 izlenme - 6 yıl önce Dünyanın en ciddi kanalı Kaçkar Tv'de şey programında, bi şey programı bu, ne programı olsun. Ekonomi. Ekonomi gibi bi programında montajda komple atılmalık hareketler. İstimlag yabilur. evet.
Titreşimin Kıza Olan Etkisi 01:14
Titreşimin Kıza Olan Etkisi 568 izlenme - 7 yıl önce Titreşim aletinin üstüne oturan bu güzel kızımızın titreşime verdiği tepkiyi izleyelim
İlk Soruda Elenmenin Verdiği Dayanılmaz Hafiflik 00:57
İlk Soruda Elenmenin Verdiği Dayanılmaz Hafiflik 961 izlenme - 6 yıl önce Yarışmaya annesi ve abisi ile birlikte gelen Lina isimli yarışmacı, ekran karşısında olan anneannesiyle yarışmak için katıldığını belirtmiş. Lakin çok da uzun sürmemiş bu macerası, 19 yaşındaki genç yarışmacı ilk soruda elenince rezalet deyip gülme krizine girmiş.
Her Şeye Gülen Adam Gerçek Oldu 06:09
Her Şeye Gülen Adam Gerçek Oldu 358 izlenme - 6 yıl önce Manisa'nın Saruhanlı İlçesi'nde, 7 yıl önce kayınpederi tarafından tüfekle başından vurulan ve beyninde oluşan hasar nedeniyle gülme hastalığına yakalanan Murat Karabulut (36), bu rahatsızlığını bilmeyenlerin kendisine tepki gösterdiğini, zaman zaman zor durumda kaldığını söyledi. Yakınlarının cenaze namazında bile güldüğünü anlatan Karabulut, "2007 yılında babaannemi, bir yıl sonra da babamı kaybettim. Ancak, çok üzgün olmama rağmen her ikisinin cenaze namazlarında kendimi tutamayıp, gülme krizine girdim." diyerek ağlamayı özlediğini fakat ağlayamadığını da sözlerine ekledi. ilgili içerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8888/kemal-sunal-gulen-adam-final-sahnesi
Adnan Aybaba Kolpa Canlı Yayın Çıldırması ! 01:43
Adnan Aybaba Kolpa Canlı Yayın Çıldırması ! 499 izlenme - 7 yıl önce Anında gaza gelen Adnan saydırmaya başlayınca Rasim Ozan her zaman olduğu gibi yine gülme krizine girdi...Son düzlükte bağırış çağırışlar ve su fırlatma aksiyonuyla Adnan ı sakinleştirmek pek mümkün olmadı...00:45 e özellikle dikkat...Yürü beeee.... ilgili içerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59445/ahmet-cakar-ve-gulme-krizi-geciren-rasim-ozan
İsviçreli Bakanın Twitter Yasağını Anlatırken Gülme Krizine Girmesi 01:55
İsviçreli Bakanın Twitter Yasağını Anlatırken Gülme Krizine Girmesi 555 izlenme - 6 yıl önce İsviçreli Bakanın konuşmasında yaşadığı gülünç anı montaj alt yazıyla birleştirip güzel bir çalışma hazırlamışlar. Bu video bir parodidir. -Tek söz söylemeden, bir kahkaha en büyük zorbanın tehditlerine gedik açabilir ya da en can sıkıcı kimseleri yola getirebilir. Bakmayın tehlikeli bir iştir gülme işi
Nikah Töreninde Gelinin Gülme Krizine Girmesi 01:13
Nikah Töreninde Gelinin Gülme Krizine Girmesi 351 izlenme - 4 yıl önce Andrew Engstorm ve müstakbel eşi Melissa'nın mükemmel başlayan düğün töreninde evlilik yemini edildiği sırada gelin gülme krizine girince ortalık karıştı. Rahibin sözlerini tekrar eden Damat Andrew'in 'lawfully' (Yasalara uyarak) demesi gerekirken dili sürçünce 'waffly' demesi gelini gülme krizine soktu.