Hoşgeldiniz!

günah

Aynur Aydın - Günah Sevap 04:40
Aynur Aydın - Günah Sevap 115.873 izlenme - 10 ay önce Aynur Aydın'ın, Seyhan Müzik Prodüksiyon etiketiyle yayınlanan "Günah Sevap " isimli single çalışması, video klibiyle netd'de Şarkı Sözleri ( lyrics ): Bir Deli Rüzgar Esince Senden Başımdan Alıyorsun Aklımı Kalp Seni Sevdi Seveli Yenilerini Kendime Yasakladım Yasakları Hiç Sevmem Aslında Ama Bozdun Sen Kuralları İşte Böyle Bazen Bir Kalpte Taşır Yık Artık Duvarları Sıcak Olurdu Şimdi Seninle Uzansak Şöyle Boylu Boyunca Zaman Dururdu Akmaz Olurdu Sen Bana Ben Sana Doyunca Kapandı Bendeki Aşk Defterleri Alacak Verecek Yok Bu Hesapta Tek Sen Varsın Artık inan Ki Hem Günahta Hem Sevapta
Psikiyatristlerin Gözünden Minecraft 00:53
Psikiyatristlerin Gözünden Minecraft 68.536 izlenme - 1 yıl önce Minecraft günah keçisi oldu çıktı. Peki bu oyuna bu kadar yüklenen Psikiyatristlerin gözünde minecraft nasıl bir oyun? Egzotik Karpuz tarafından yapılan Psikiyatristlerin Gözünden Minecraft bu sorunun cevabını veriyor.
Riyanın Getirdiği Felaketler... 03:25
Riyanın Getirdiği Felaketler... 14.023 izlenme - 3 ay önce Riyanın getirdiği felaketler... Diğer adreslerimiz: https://www.facebook.com/groups/144309542292497/ https://www.youtube.com/channel/UCfiY_fGjrFRTvVwJB3Z9Ghg/videos
Burada Herkes Kaçak Elektrik Kullanıyor - Mardin 03:02
Burada Herkes Kaçak Elektrik Kullanıyor - Mardin 3.159 izlenme - 1 ay önce Küçük eniştenin, uzun adamın ve yalamalarının her fırsatta "kardeşlerimiz" diye dayatmasını yaptığı, yaptıkları her pisliğe, kazdıkları hendeklere kurdukları barikatlara göz yummaları yetmezmiş gibi kaçak elektriğinin hesabı da kayıp kaçak bedeli olarak götümüze sokturulan "kardeş halkımızın" gerçek yüzünü gösteren bir video. Hatice hanımın da sesinden anlaşılacağı üzre anlatırken bile utanıyor. yorum sizin.
Şahin K - Günah Keçisi Fragman 02:28
Şahin K - Günah Keçisi Fragman 188.018 izlenme - 6 yıl önce Şahin K'nın başrollerinde yer aldığı Günah Keçisi 31 Haziran'da vizyonda!
ajda pekkan & toygar ışıklı - bir günah gibi 2009 01:43
ajda pekkan & toygar ışıklı - bir günah gibi 2009 187.986 izlenme - 7 yıl önce ajda pekkan & toygar ışıklı - bir günah gibi aşk-ı memnu 2009
Aynur Aydın - Günah Sevap 04:40
Aynur Aydın - Günah Sevap 15.564 izlenme - 10 ay önce Aynur Aydın - Günah Sevap (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Kapandı bendeki aşk defterleri Alacak verecek yok bu hesapta Tek sen varsın artık inan ki Hem günahta hem sevapta Bir deli rüzgar esince senden Başımdan alıyorsun aklımı Kalp seni sevdi seveli Yenilerini kendime yasakladım Yasakları hiç sevmem aslında Ama bozdun sen kuralları İşte böyle bazen bir kalpte taşır Yık artık duvarları Sıcak olurdu şimdi seninle Uzansak şöyle boylu boyunca Zaman dururdu akmaz olurdu Sen bana ben sana doyunca Kapandı bendeki aşk defterleri Alacak verecek yok bu hesapta Tek sen varsın artık inan ki Hem günahta hem sevapta
Abdurrahman Önül- Bir Günah İşlemişem 03:57
Abdurrahman Önül- Bir Günah İşlemişem 47.148 izlenme - 2 yıl önce Süper Bir Ses. Ağlatan Bir İlahi
Carrie Fragmanı 02:28
Carrie Fragmanı 74.087 izlenme - 3 yıl önce Carrie White (Chloë Grace Mortez) hakkındaki klasik korku hikayesinin yeniden yorumu olan Carrie: Günah Tohumu filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Carrie White okulda arkadaşları tarafından dalga geçilen ve dışlanan, ve evde annesinden zulüm gören bir kızdır. Carrie telekinetik güçlere sahiptir ve bunu herkesten gizli bir sır olarak turar. Mezuniyet balosunda onunla dalga geçen arkadaşlarına bu gücünü nihayet gösterecektir.
hakkı bulut günah(aradığınız damarsa dinle) 06:20
hakkı bulut günah(aradığınız damarsa dinle) 79.283 izlenme - 7 yıl önce işte size gerçek bir damar günah
Nihat Hatipoğlu'na Göğüs Estetiği Sorusu 01:18
Nihat Hatipoğlu'na Göğüs Estetiği Sorusu 3.494 izlenme - 2 ay önce Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu anlatıyor. Sunuculuğunu Nilüfer Bereket'in yaptığı, hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan program, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın formüllerini ekrana getiriyor. Alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri hem de doğal tedavi yöntemleri ile sağlık sorunlarına çözüm önerileri izleyicilere aktarılıyor. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile ruh sağlığımızın iyi olması için neler yapmak gerektiği, dini ve manevi konularda merak edilen konular konuşuluyor. Cuma günleri ise hastalıklardan kurtulmanın formüllerini veren Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu programa konuk oluyor. Hem beden sağlığı için gerekli tıbbi tedavi yöntemlerinin hem de ruh sağlığı için gerekli manevi gücün nasıl elde edileceği konusunda çözüm önerilerinin sunulduğu "Sağlıklı Mutlu Huzurlu" hafta içi her gün atv'de...
Nihat Hatipoglu: Intikam Almak Günahmi? 03:29
Nihat Hatipoglu: Intikam Almak Günahmi? 30.171 izlenme - 2 yıl önce Nihat Hatipoglu: Intikam Almak Günahmi?
neşet ertaş - hata benim günah benim 05:32
neşet ertaş - hata benim günah benim 79.614 izlenme - 7 yıl önce neşet ertaş - hata benim günah benim (kartal 33)
Carrie: Günah Tohumu Fragmanı 01:57
Carrie: Günah Tohumu Fragmanı 43.651 izlenme - 2 yıl önce Carrie White (Chloë Grace Mortez) hakkındaki klasik korku hikayesinin yeniden yorumu olan Carrie: Günah Tohumu filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Carrie White okulda arkadaşları tarafından dalga geçilen ve dışlanan, ve evde annesinden zulüm gören bir kızdır. Carrie telekinetik güçlere sahiptir ve bunu herkesten gizli bir sır olarak turar. Mezuniyet balosunda onunla dalga geçen arkadaşlarına bu gücünü nihayet gösterecektir.
Adını Kalbime Yazdım (Sofi Versiyon) 01:40
Adını Kalbime Yazdım (Sofi Versiyon) 8.379 izlenme - 4 ay önce Menzil cemaatinden bir sofinin "adını dağlara yazdım" şarkısını kendi düzenlemesiyle seslendirişi sizlerle.
Allame - Günah Telaşı 03:21
Allame - Günah Telaşı 14.793 izlenme - 2 yıl önce Allame - Günah Telaşı
aşk-ı memnu bir günah gibi (özel) 03:45
aşk-ı memnu bir günah gibi (özel) 53.567 izlenme - 6 yıl önce ajda pekkanın güzel parçası..
Aşk ve Günah 15. Hafta Fragmanı 00:43
Aşk ve Günah 15. Hafta Fragmanı 4.668 izlenme - 5 ay önce Aşk ve Günah 15. Hafta Fragmanı yayında! Nesrin'in gizli aşk oyunu bozuluyor! İpek için hayat tamamen değişiyor; Ölüm tehditinden, nasıl kurtulacak? Delicesine bir aşkın, sırlarla dolu hayatların konu alındığı "Aşk ve Günah" hafta içi her gün saat 10:00'da Kanal D'de!
Şarkıların günahı yok.. 05:19
Şarkıların günahı yok.. 44.717 izlenme - 7 yıl önce
Aşk ve Günah 13. Bölüm - Nesrin'den timsah gözyaşları! 01:57
Aşk ve Günah 13. Bölüm - Nesrin'den timsah gözyaşları! 5.769 izlenme - 8 ay önce Ali, kendi savunması yüzünden Beren'i ortaya atan Nesrin'i sorgulamaya başlar.. Bu sırada Nesrin'in ağlayarak savunması yüzünden kendini kötü hisseden Ali kendisine sarılmasına izin verir; fakat, bu sarılmayı Kerim ve Beren görmüştür..
Cübbeli Ahmet Hoca: Demba Ba Günah İşliyor 01:13
Cübbeli Ahmet Hoca: Demba Ba Günah İşliyor 15.235 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca, Beşiktaş’ın yıldızı Demba Ba’nın ‘secdeli gol sevincini’ eleştirdi ve “Kıblemiz kıyamete kadar Mescid-i Haram’dır... Böyle rastgele secde olmaz. Tehlikeli bir şey bu” dedi. Ba ile aynı sevinci yapan futbolcular artık iki kez düşünecek gibi.
İzel - Aşk Bana Günah (Dj Can Uzman Remix) 03:35
İzel - Aşk Bana Günah (Dj Can Uzman Remix) 19.382 izlenme - 3 yıl önce İzel - Aşk Bana Günah (Dj Can Uzman Remix)
Call Of Duty Oyununda Zombi Öldürmek Günah mı - Nihat Hatipoğlu 00:44
Call Of Duty Oyununda Zombi Öldürmek Günah mı - Nihat Hatipoğlu 7.462 izlenme - 10 ay önce Yıllardır müslüman çocukların aklını kurcalayan soruya Nihat Hatipoğlu cevap vermiş. İzleyelim.
Urfalı Dayı - Ak Partiye Oy Vermeyin (Küfür İçerir) 00:31
Urfalı Dayı - Ak Partiye Oy Vermeyin (Küfür İçerir) 5.553 izlenme - 8 ay önce Akp'den yana çok dertli olan Urfalı Amca kameraları görünce içini dökmüş.
Aynur Aydın - Günah Sevap 04:40
Aynur Aydın - Günah Sevap 7.095 izlenme - 10 ay önce Aynur Aydın'ın, Seyhan Müzik Prodüksiyon etiketiyle yayınlanan "Günah Sevap " isimli single çalışması, video klibiyle www.izlesene.com/nefer26medya'da Şarkı Sözleri: Kapandı bendeki aşk defterleri Alacak verecek yok bu hesapta Tek sen varsın artık inan ki Hem günahta hem sevapta Bir deli rüzgar esince senden Başımdan alıyorsun aklımı Kalp seni sevdi seveli Yenilerini kendime yasakladım Yasakları hiç sevmem aslında Ama bozdun sen kuralları İşte böyle bazen bir kalpte taşır Yık artık duvarları Sıcak olurdu şimdi seninle Uzansak şöyle boylu boyunca Zaman dururdu akmaz olurdu Sen bana ben sana doyunca Kapandı bendeki aşk defterleri Alacak verecek yok bu hesapta Tek sen varsın artık inan ki Hem günahta hem sevapta
günah keçisi fragman 01:30
günah keçisi fragman 26.833 izlenme - 5 yıl önce günah keçisi filminin resmi fragmanı...
Aşk-ı Memnu - Bir Günah Gibi (Ajda Pekkan ft. Toygar Işıklı) 04:15
Aşk-ı Memnu - Bir Günah Gibi (Ajda Pekkan ft. Toygar Işıklı) 18.453 izlenme - 4 yıl önce Aşk-ı Memnu - Bir Günah Gibi (Ajda Pekkan ft. Toygar Işıklı)
Sancak Günah 03:41
Sancak Günah 14.608 izlenme - 4 yıl önce
Aşk ve Günah 13 Bölüm - Nesrin'e anne tokadı! 01:56
Aşk ve Günah 13 Bölüm - Nesrin'e anne tokadı! 4.545 izlenme - 8 ay önce Meryem'in üzerine Kerim Bey ile gitmesini içerleyen annesi Nesrin'in kendine gelmesi için tokadı yapıştırır!
Günaha Girme Tenga'ya Gir - Zevk Patlaması 03:13
Günaha Girme Tenga'ya Gir - Zevk Patlaması 7.032 izlenme - 2 yıl önce Düzenli Cinsel Hayatı Olan Bir Erkek Olsaydım Bile Sanırım Bir Kere Denemek İsterdim Bu Zımbırtıyı. Görsellerine Bakarken İçimdeki Mekanik Merakı Kabarıyor Her Seferinde; Girintiler Çıkıntılar Falan... Mühendislik Harikasıymış Gibi Bir His Var İçimde. yakında Usb'lisi De Çıkar Kesin, Ona Göre Hazırlanmış Özel Üç Boyutlu Ferre Filmle Beraber.