Hoşgeldiniz!

günah

Riyanın Getirdiği Felaketler... 03:25
Riyanın Getirdiği Felaketler... 13.982 izlenme - 1 hafta önce Riyanın getirdiği felaketler...
Aynur Aydın - Günah Sevap 04:40
Aynur Aydın - Günah Sevap 49.330 izlenme - 7 ay önce Aynur Aydın'ın, Seyhan Müzik Prodüksiyon etiketiyle yayınlanan "Günah Sevap " isimli single çalışması, video klibiyle netd'de Şarkı Sözleri ( lyrics ): Bir Deli Rüzgar Esince Senden Başımdan Alıyorsun Aklımı Kalp Seni Sevdi Seveli Yenilerini Kendime Yasakladım Yasakları Hiç Sevmem Aslında Ama Bozdun Sen Kuralları İşte Böyle Bazen Bir Kalpte Taşır Yık Artık Duvarları Sıcak Olurdu Şimdi Seninle Uzansak Şöyle Boylu Boyunca Zaman Dururdu Akmaz Olurdu Sen Bana Ben Sana Doyunca Kapandı Bendeki Aşk Defterleri Alacak Verecek Yok Bu Hesapta Tek Sen Varsın Artık inan Ki Hem Günahta Hem Sevapta
Psikiyatristlerin Gözünden Minecraft 00:53
Psikiyatristlerin Gözünden Minecraft 65.745 izlenme - 12 ay önce Minecraft günah keçisi oldu çıktı. Peki bu oyuna bu kadar yüklenen Psikiyatristlerin gözünde minecraft nasıl bir oyun? Egzotik Karpuz tarafından yapılan Psikiyatristlerin Gözünden Minecraft bu sorunun cevabını veriyor.
Şahin K - Günah Keçisi Fragman 02:28
Şahin K - Günah Keçisi Fragman 187.710 izlenme - 6 yıl önce Şahin K'nın başrollerinde yer aldığı Günah Keçisi 31 Haziran'da vizyonda!
Aynur Aydın - Günah Sevap 04:40
Aynur Aydın - Günah Sevap 14.463 izlenme - 7 ay önce Aynur Aydın - Günah Sevap (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Kapandı bendeki aşk defterleri Alacak verecek yok bu hesapta Tek sen varsın artık inan ki Hem günahta hem sevapta Bir deli rüzgar esince senden Başımdan alıyorsun aklımı Kalp seni sevdi seveli Yenilerini kendime yasakladım Yasakları hiç sevmem aslında Ama bozdun sen kuralları İşte böyle bazen bir kalpte taşır Yık artık duvarları Sıcak olurdu şimdi seninle Uzansak şöyle boylu boyunca Zaman dururdu akmaz olurdu Sen bana ben sana doyunca Kapandı bendeki aşk defterleri Alacak verecek yok bu hesapta Tek sen varsın artık inan ki Hem günahta hem sevapta
ajda pekkan & toygar ışıklı - bir günah gibi 2009 01:43
ajda pekkan & toygar ışıklı - bir günah gibi 2009 187.467 izlenme - 6 yıl önce ajda pekkan & toygar ışıklı - bir günah gibi aşk-ı memnu 2009
Abdurrahman Önül- Bir Günah İşlemişem 03:57
Abdurrahman Önül- Bir Günah İşlemişem 47.093 izlenme - 2 yıl önce Süper Bir Ses. Ağlatan Bir İlahi
Adını Kalbime Yazdım (Sofi Versiyon) 01:40
Adını Kalbime Yazdım (Sofi Versiyon) 7.875 izlenme - 2 ay önce Menzil cemaatinden bir sofinin "adını dağlara yazdım" şarkısını kendi düzenlemesiyle seslendirişi sizlerle.
Aşk ve Günah 15. Hafta Fragmanı 00:43
Aşk ve Günah 15. Hafta Fragmanı 4.477 izlenme - 2 ay önce Aşk ve Günah 15. Hafta Fragmanı yayında! Nesrin'in gizli aşk oyunu bozuluyor! İpek için hayat tamamen değişiyor; Ölüm tehditinden, nasıl kurtulacak? Delicesine bir aşkın, sırlarla dolu hayatların konu alındığı "Aşk ve Günah" hafta içi her gün saat 10:00'da Kanal D'de!
Aşk ve Günah 21. Hafta Fragmanı 00:47
Aşk ve Günah 21. Hafta Fragmanı 1.407 izlenme - 3 hafta önce Aşk ve Günah 21. Hafta Fragmanı yayında! Tuğba ve Cem, evlenmelerinin önündeki büyük engeli aşabilecekler mi? Cüneyt, Nesrin'in cenderesinden nasıl kurtulacak? Delicesine bir aşkın, sırlarla dolu hayatların konu alındığı "Aşk ve Günah" hafta içi her gün saat 10:00'da Kanal D'de!
Carrie Fragmanı 02:28
Carrie Fragmanı 72.252 izlenme - 3 yıl önce Carrie White (Chloë Grace Mortez) hakkındaki klasik korku hikayesinin yeniden yorumu olan Carrie: Günah Tohumu filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Carrie White okulda arkadaşları tarafından dalga geçilen ve dışlanan, ve evde annesinden zulüm gören bir kızdır. Carrie telekinetik güçlere sahiptir ve bunu herkesten gizli bir sır olarak turar. Mezuniyet balosunda onunla dalga geçen arkadaşlarına bu gücünü nihayet gösterecektir.
Nihat Hatipoglu: Intikam Almak Günahmi? 03:29
Nihat Hatipoglu: Intikam Almak Günahmi? 29.815 izlenme - 2 yıl önce Nihat Hatipoglu: Intikam Almak Günahmi?
hakkı bulut günah(aradığınız damarsa dinle) 06:20
hakkı bulut günah(aradığınız damarsa dinle) 78.923 izlenme - 7 yıl önce işte size gerçek bir damar günah
neşet ertaş - hata benim günah benim 05:32
neşet ertaş - hata benim günah benim 78.505 izlenme - 6 yıl önce neşet ertaş - hata benim günah benim (kartal 33)
Carrie: Günah Tohumu Fragmanı 01:57
Carrie: Günah Tohumu Fragmanı 43.638 izlenme - 2 yıl önce Carrie White (Chloë Grace Mortez) hakkındaki klasik korku hikayesinin yeniden yorumu olan Carrie: Günah Tohumu filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Carrie White okulda arkadaşları tarafından dalga geçilen ve dışlanan, ve evde annesinden zulüm gören bir kızdır. Carrie telekinetik güçlere sahiptir ve bunu herkesten gizli bir sır olarak turar. Mezuniyet balosunda onunla dalga geçen arkadaşlarına bu gücünü nihayet gösterecektir.
Aşk ve Günah 13. Bölüm - Nesrin'den timsah gözyaşları! 01:57
Aşk ve Günah 13. Bölüm - Nesrin'den timsah gözyaşları! 5.743 izlenme - 5 ay önce Ali, kendi savunması yüzünden Beren'i ortaya atan Nesrin'i sorgulamaya başlar.. Bu sırada Nesrin'in ağlayarak savunması yüzünden kendini kötü hisseden Ali kendisine sarılmasına izin verir; fakat, bu sarılmayı Kerim ve Beren görmüştür..
Allame - Günah Telaşı 03:21
Allame - Günah Telaşı 14.766 izlenme - 2 yıl önce Allame - Günah Telaşı
En Korktugunuz Günah Hangisi? 03:44
En Korktugunuz Günah Hangisi? 1.525 izlenme - 2 ay önce Yeni bir röportaj günah nedir diye sorulmuş halka bakalım halkımız bu soruya ne cevaplar vermiş. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
LGBTİ Sokakta - Lut Kavmi Eylemi 01:30
LGBTİ Sokakta - Lut Kavmi Eylemi 1.882 izlenme - 1 ay önce Ankara sokaklarına “Lut kavminin çirkin işini yapanı görürseniz faili de mef’ulü de öldürünüz” yazılı afişler asan Genç İslami Müdafaa grubu hakkında Kaos GL ve Pembe Hayat lgbt derneklerinin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Bilişim Suçları Bürosuna yaptığı suç duyurusuna yanıt geldi. Asılan afişler ve internet sağlayıcısı hakkında suç işlemeye tahrik ile halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama suçlarından cezalandırma istemi reddedildi.
aşk-ı memnu bir günah gibi (özel) 03:45
aşk-ı memnu bir günah gibi (özel) 53.478 izlenme - 6 yıl önce ajda pekkanın güzel parçası..
Urfalı Dayı - Ak Partiye Oy Vermeyin (Küfür İçerir) 00:31
Urfalı Dayı - Ak Partiye Oy Vermeyin (Küfür İçerir) 5.271 izlenme - 5 ay önce Akp'den yana çok dertli olan Urfalı Amca kameraları görünce içini dökmüş.
Call Of Duty Oyununda Zombi Öldürmek Günah mı - Nihat Hatipoğlu 00:44
Call Of Duty Oyununda Zombi Öldürmek Günah mı - Nihat Hatipoğlu 7.324 izlenme - 7 ay önce Yıllardır müslüman çocukların aklını kurcalayan soruya Nihat Hatipoğlu cevap vermiş. İzleyelim.
Aşk ve Günah 13 Bölüm - Nesrin'e anne tokadı! 01:56
Aşk ve Günah 13 Bölüm - Nesrin'e anne tokadı! 4.535 izlenme - 5 ay önce Meryem'in üzerine Kerim Bey ile gitmesini içerleyen annesi Nesrin'in kendine gelmesi için tokadı yapıştırır!
Aynur Aydın - Günah Sevap 04:40
Aynur Aydın - Günah Sevap 6.923 izlenme - 7 ay önce Aynur Aydın'ın, Seyhan Müzik Prodüksiyon etiketiyle yayınlanan "Günah Sevap " isimli single çalışması, video klibiyle www.izlesene.com/nefer26medya'da Şarkı Sözleri: Kapandı bendeki aşk defterleri Alacak verecek yok bu hesapta Tek sen varsın artık inan ki Hem günahta hem sevapta Bir deli rüzgar esince senden Başımdan alıyorsun aklımı Kalp seni sevdi seveli Yenilerini kendime yasakladım Yasakları hiç sevmem aslında Ama bozdun sen kuralları İşte böyle bazen bir kalpte taşır Yık artık duvarları Sıcak olurdu şimdi seninle Uzansak şöyle boylu boyunca Zaman dururdu akmaz olurdu Sen bana ben sana doyunca Kapandı bendeki aşk defterleri Alacak verecek yok bu hesapta Tek sen varsın artık inan ki Hem günahta hem sevapta
Cübbeli Ahmet Hoca: Demba Ba Günah İşliyor 01:13
Cübbeli Ahmet Hoca: Demba Ba Günah İşliyor 15.205 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca, Beşiktaş’ın yıldızı Demba Ba’nın ‘secdeli gol sevincini’ eleştirdi ve “Kıblemiz kıyamete kadar Mescid-i Haram’dır... Böyle rastgele secde olmaz. Tehlikeli bir şey bu” dedi. Ba ile aynı sevinci yapan futbolcular artık iki kez düşünecek gibi.
İzel - Aşk Bana Günah (Dj Can Uzman Remix) 03:35
İzel - Aşk Bana Günah (Dj Can Uzman Remix) 19.362 izlenme - 2 yıl önce İzel - Aşk Bana Günah (Dj Can Uzman Remix)
Şarkıların günahı yok.. 05:19
Şarkıların günahı yok.. 44.653 izlenme - 7 yıl önce
Aşk ve Günah 96. Bölüm - Cem, Tuğba'ya Evlenme Teklif Etti 01:54
Aşk ve Günah 96. Bölüm - Cem, Tuğba'ya Evlenme Teklif Etti 650 izlenme - 3 hafta önce Aşk ve Günah 96. Bölüm'de; Cem, Tuğba'ya umulmadık bir anda evlilik teklif eder.. Tuğba, önce bu teklife çok şaşırır; sonra, cevabını verir! Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Aşk-ı Memnu - Bir Günah Gibi (Ajda Pekkan ft. Toygar Işıklı) 04:15
Aşk-ı Memnu - Bir Günah Gibi (Ajda Pekkan ft. Toygar Işıklı) 18.014 izlenme - 4 yıl önce Aşk-ı Memnu - Bir Günah Gibi (Ajda Pekkan ft. Toygar Işıklı)
Sancak Günah 03:41
Sancak Günah 14.600 izlenme - 4 yıl önce